Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Києві відкрили пам'ятник Сікорському

У Києві відкрили пам'ятник Сікорському

красиво ...   (tu)



Скульптуру авіаконструктора Ігоря Сікорського створили за допомогою сучасних технологій - використовуючи 3D-принтер.
Пам'ятник видатному українському авіаконструктору Ігорю Сікорському відкрили в аеропорту Київ імені Сікорського (Жуляни) в День авіації України.
   
видатному українському авіаконструктору Ігорю Сікорському

 :facepalm1:
   
:facepalm1:

не примазуйся, брись за поребрик
   
не примазуйся, брись за поребрик

Украинцу Иисусу Христу когда памятник поставите?
   
Re: У Києві відкрили пам'ятник Сікорському

Украинцу Иисусу Христу когда памятник поставите?

хз
а вот моему соседу Сикорскому поставили

и это отлично
   
Re: У Києві відкрили пам'ятник Сікорському



видатному українському авіаконструктору



 :lol:
   
Re: У Києві відкрили пам'ятник Сікорському

:lol:

ну, его родственница - выдающаяся украинская исполнительница на старинных инструментах, - не возражает. и я не буду
   
Re: У Києві відкрили пам'ятник Сікорському

ну, его родственница - выдающаяся украинская исполнительница на старинных инструментах, - не возражает. и я не буду

И я не буду.
   
Re: У Києві відкрили пам'ятник Сікорському

видатному українському авіаконструктору

 :lol:



а шо, Сікорський іудей ?;o
   
видатному українському авіаконструктору

 :lol:

а шо, Сікорський іудей ?;o

а шо, украинец - это религия?  :laugh:
   
Re: У Києві відкрили пам'ятник Сікорському

«Так, він часто називав себе вихідцем із Києва, із Російської імперії. Для нас як науковців було важливо дослідити, ким себе відчував за національністю Ігор Сікорський, адже ми розуміємо, коли він виїхав, то  України ще як держави не існувало. В далекому 1933 році Ігор Іванович дав чітку і пряму відповідь. Сікорський уже був в Америці і йому надіслав лист представник української діаспори громадський діяч Василь Галич із запитанням, чи вважає себе Сікорський українцем. У нас в музеї уже є копія листа-відповіді  Сікорського, в якому він пише: «Моя родина має суто українське коріння, і походить із села Київської губернії». М знаємо, що це сьогодні містечко Сквира», - говорить Оксана Підсуха, директор музею української діаспори.

Повний текст читайте тут: https://главком/specprojects/press_center/muzeyniki-poyasnili-chomu-vazhlivo-imya-sikorskogo-zrobiti-brendom-kijeva-596529.html
   
Украинцу Иисусу Христу когда памятник поставите?

а хіба цар Іудейський українець ?  щось у ваших мокшанських методичках бардак
   
а шо, украинец - это религия?  :laugh:

релігія може бути тільки одна, істинно руськоскрепна

дивись, накосячиш і зарплату не дадуть
   
Re: У Києві відкрили пам'ятник Сікорському

видатному українському авіаконструктору

 :lol:

а шо, Сікорський іудей ?;o


Нет.
   
У нас в музеї уже є копія листа-відповіді  Сікорського, в якому він пише: «Моя родина має суто українське коріння, і походить із села Київської губернії».

 :lol:

Сикорские - потомственные русские националисты.
Папа его вообще черносотенец был, а сам он оставался российским монархистом даже в эмиграции

И что касается его письма Галицу:

Цитувати
Письмо это реально существует, оно хранится в фонде Галича в архиве Университета Миннесоты (Wasyl Halich papers. Box 2. Folder 13). Само собой, украинские СМИ любят цитировать только начало этого письма, «забывая» упомянуть его окончание. Буквально следующие строки выглядят так:

«Однако мы считаем себя по происхождению русскими, из определенной части России, рассматривая украинский народ как неотъемлемую часть России, так же, как Техас или Луизиана являются неотъемлемой частью Соединенных Штатов». (However, we consider ourselves Russian by origin of a certain part of Russia, considering the Ukrainian people an integral part of Russia, just as Texas or Louisiana is an integral part of the United States»).

Некрасиво как получается.
В "Миротворец" Сикорского!  :weep:
   
Re: У Києві відкрили пам'ятник Сікорському

Нет.



відлягло на серці)
   
Re: У Києві відкрили пам'ятник Сікорському

«Так, він часто називав себе вихідцем із Києва, із Російської імперії. Для нас як науковців було важливо дослідити, ким себе відчував за національністю Ігор Сікорський, адже ми розуміємо, коли він виїхав, то  України ще як держави не існувало. В далекому 1933 році Ігор Іванович дав чітку і пряму відповідь. Сікорський уже був в Америці і йому надіслав лист представник української діаспори громадський діяч Василь Галич із запитанням, чи вважає себе Сікорський українцем. У нас в музеї уже є копія листа-відповіді  Сікорського, в якому він пише: «Моя родина має суто українське коріння, і походить із села Київської губернії». М знаємо, що це сьогодні містечко Сквира», - говорить Оксана Підсуха, директор музею української діаспори.

Повний текст читайте тут: https://главком/specprojects/press_center/muzeyniki-poyasnili-chomu-vazhlivo-imya-sikorskogo-zrobiti-brendom-kijeva-596529.html




В эмиграции возглавлял толстовское и пушкинское общества, занимался философией и богословием, принимал участие в деятельности монархического движения. Сикорский в 1920-е — 1930-е годы входил в Государево Совещание, организованное Кириллом Владимировичем, а также состоял в Русском национальном союзе в Америке, близком к «штабс-капитанскому движению» Ивана Солоневича.
   
Re: У Києві відкрили пам'ятник Сікорському

Нет.
відлягло на серці)


Нацист? :gigi:
   
Re: У Києві відкрили пам'ятник Сікорському

Сикорские - потомственные русские националисты.


потомственними можуть бути тільки добні, як ти)
   
як жеж плющить руськомірну мерзоту, якій крім воєн і вбивств, і похвалитись нічим  :malyas:
   
Сикорские - потомственные русские националисты.


потомственними можуть бути тільки добні, як ти)

Расстроился?  :laugh: Понимаю, матрица просто рассыпается на глазах
   
Re: У Києві відкрили пам'ятник Сікорському

Нацист? :gigi:


ти? ;o
а я думав - гебрей 8-)
   
Re: У Києві відкрили пам'ятник Сікорському

Сікорський приблизно такий українець як Булгаков, тільки іще більш матьорий русофіл і великорос
   
Re: У Києві відкрили пам'ятник Сікорському

Расстроился?  :laugh: Понимаю, матрица просто рассыпается на глазах


нітрохи.
на відміну від тебе, я трохи знаю історію Україну,
знаю, ким був батько Ігоря Сікорського,
знаю про клуб російських націоналістів.
Мало того, у цей клуб входив родич Михайла Грушевського...
І щоб ти знав,  суттю всіх трьох універсалів Центральної Ради була -самостійна/автономна Україна,
але - всі три рази у складі Росії.
І тільки коли більшовики із зброєю як таргани полізли в Україну, у 4-му універсалі була проголошена повна незалежність.
А щодо І.Сікорського, то він український бодай за місцем народження.
   
Re: У Києві відкрили пам'ятник Сікорському

Сікорський приблизно такий українець як Булгаков, тільки іще більш матьорий русофіл і великорос

И это им невозможно объяснить. :(
   
Re: У Києві відкрили пам'ятник Сікорському

З русофільством Булгакова теж не все однозначно.



Читайте статтю Унікальні чернетки, або Як письменник себе цензурував, аби догодити кремлівському вождю


https://m.day.kyiv.ua/uk/article/kultura/bulgakov-kyyiv
   
Re: У Києві відкрили пам'ятник Сікорському

Сікорський приблизно такий українець як Булгаков, тільки іще більш матьорий русофіл і великорос


от приклад несамостійності мислення і використання чужої неперевіреної інформації/штампів.
Бо були батько і син Сікорські, і їхні погляди не були тотожні.
Скажімо Ігор не був членом клубу російських націоналістів.
   
А щодо І.Сікорського, то він український бодай за місцем народження.

Разве что так.
И то это звучит как "Лев Толстой - советский писатель"
Мы зачем-то путаем нашу историю из-за политических задрочек. Пусть на памятнике напишут правду: Сикорский - великий русский и американский авиаконструктор. Это никак не отменит того, что родился под Киевом и творил в Киеве, и был частью нашей истории и нашего народа.
   
Re: У Києві відкрили пам'ятник Сікорському

А как там исторический памятник -- домик Сикорского ?

Развалился уже окончательно ? или пустили под застройку ?

   
Re: У Києві відкрили пам'ятник Сікорському

Это наш ответ на кацапский памятник Владимиру
   
Re: У Києві відкрили пам'ятник Сікорському

Сікорський приблизно такий українець як Булгаков, тільки іще більш матьорий русофіл і великорос
от приклад несамостійності мислення і використання чужої неперевіреної інформації/штампів.
Бо були батько і син Сікорські, і їхні погляди не були тотожні.
Скажімо Ігор не був членом клубу російських націоналістів.


ну да, як і всякий українець він був членом клубу російських монархістів  :facepalm:
   
А как там исторический памятник -- домик Сикорского ?

Развалился уже окончательно ? или пустили под застройку ?

Віталій Кличко, мер Києва: «…на жаль, місто кілька років просить, щоб Міністерство оборони, на балансі якого знаходиться будинок Сікорського, передало його громаді столиці. Щоб ми могли відреставрувати занедбане приміщення. Але поки безрезультатно. Але я впевнений, що це лише питання часу .
   
Разве что так.
И то это звучит как "Лев Толстой - советский писатель"
Мы зачем-то путаем нашу историю из-за политических задрочек. Пусть на памятнике напишут правду: Сикорский - великий русский и американский авиаконструктор. Это никак не отменит того, что родился под Киевом и творил в Киеве, и был частью нашей истории и нашего народа.

якого такого нашого народу і нашої історії ? що ти мелеш руцькоскрепне ?


п.с. Мій рід, який походить із села на Київщині, де мій дід і прадід були священиками, є чисто українського походження. Одначе ми уважаємо себе росіянами з причини, що це була частина Росії і український нарід був інтегрований частиною Росії
(с)Ігор Сікорський
   
Re: У Києві відкрили пам'ятник Сікорському

Віталій Кличко, мер Києва: «…на жаль, місто кілька років просить, щоб Міністерство оборони, на балансі якого знаходиться будинок Сікорського, передало його громаді столиці. Щоб ми могли відреставрувати занедбане приміщення. Але поки безрезультатно. Але я впевнений, що це лише питання часу .

Молодец Педаля. Памятник построил вместо ремонта домика.

Оно и понятно -- на ремонте много не спи№дзишь.

   
Re: У Києві відкрили пам'ятник Сікорському

Разве что так.
И то это звучит как "Лев Толстой - советский писатель"
Мы зачем-то путаем нашу историю из-за политических задрочек. Пусть на памятнике напишут правду: Сикорский - великий русский и американский авиаконструктор. Это никак не отменит того, что родился под Киевом и творил в Киеве, и был частью нашей истории и нашего народа.
От же ты ублюдок
   
ну да, як і всякий українець він був членом клубу російських монархістів  :facepalm:

учасник клубу, це просто учасник клубу і нічого більше

де тут про українців, російських і росіян ?
   
Re: У Києві відкрили пам'ятник Сікорському

Молодец Педаля. Памятник построил вместо ремонта домика.

Оно и понятно -- на ремонте много не спи№дзишь.
Это точно.
Даже дорогу новую к аэропорту  "имени Сикорского", которую начали строить три года назад, закинули нафуй в полуготовом состоянии. бабло ж освоено.. А памятник то святое :laugh:  Странно шо без велодорожки, как любит двухметровый дебил
   
Re: У Києві відкрили пам'ятник Сікорському

Сикорский - великий русский и американский авиаконструктор.


цитата з російської Вікіпедії))
   
Re: У Києві відкрили пам'ятник Сікорському

Это точно.
Даже дорогу новую к аэропорту  "имени Сикорского", которую начали строить три года назад, закинули нафуй в полуготовом состоянии. бабло ж освоено.. А памятник то святое :laugh:  Странно шо без велодорожки, как любит двухметровый дебил
Двухметровый не дыбил, просто бабло вытравило в нем все человеческое
   
Re: У Києві відкрили пам'ятник Сікорському

Сикорский - великий русский и американский авиаконструктор.
цитата з російської Вікіпедії))
Я и написал, что только конченные такое пишут.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія