Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Другий тур. Накраща пара кандидатів це Вакарчук/Кошулинський

Опитування
У другому турі Ви проголосуєте за:
Всього проголосувало: 88
Вакарчук  22 
 
 25% 
Кошулинський  66 
 
 75% 




Поки я сидів в бані тут були варіанти голосувалок а-ля "Кошулинський/Порошенко", "Кошулинський/Тимошенко" і т.п.
Це все фігня і фантастика! ФУП потішився  ;)

АЛЕ!

"Знаючі люди на Лєвандовці" казали шо є варіант розвитку подій, котрий повністю заперечує нинішню "парадигму" пари "пєтя/юля".
Аргументація їхня така: нинішня переконаність штатних працівників мінстеця (і їх корисних ідіотівдобровільних помічників) в перемозі пороха грунтується на одній-єдиній тезі - "пєтя всьо порішав з америкою!". Бо у всі т.зв. "здобутки" не вірить ніхто - починаючи від "крєатіффщіків", котрі гонять це фуфло і до останнього найдешевшого поширювача...
Знаючі люди казали, шо на цю кампанію вуйцьо Сем не буде грати за ставками 50/50, а буде брати приклад з москалів в 2012-му році, коли вони мали безпрограшний варіант у вигляді ДВОХ своїх кандидатів... Відповідно - хто б не переміг, він буде "наш сучий син". А "кАманда" в переможця буде з тих самих "чікагскіх мальчіків"...

Як це буде реалізовано? Дешево і сердито!  :D
Приїде поважний чоловік з "вашингтонского обкому" і буде роздавати нам джавеліни, кольорові цукєрки і ше купу ніштяків... У інтерв*ю правильний журналіст задасть питання а-ля "у нас скоро вибори... що Ви скажете з цього приводу?" І відповідь буде приблино така: "я бачу великі позитивні зміни в Україні. Багато чого зроблено і бла-бла-бла... Але є й багато недоліків...( Нині я бачу що суспільство дозріло до того, щоб на виборах мати кілька нових, перспективних, незаплямованих (етк) кандидатур..."
Після того "вуйцьо Сем" зробить "пропозицію від котрої не можна відмовитись" власникам кількох телеканалів і теза піде гуляти ефіром і умами. Її швиденько підхоплять "політолухи", котрі нині не попали в штат того чи іншого кандидата, і грамотно обгрунтують, шо це є нинішні реалії і інакше й бути не може. А далі вірусний мем захоплює вуха та очі "елєкторату" і питання за вибори починає звучати виключно у контексті "ти за Славка чи за Руслана? ...бо ті всі решта підза@бали..."
Пороху, кАнєшна, пообіцяють збереження бізнесу, хатинку в Іспанії і правильні ліки від діабету... А мінстець в темпі маршу на ходу переобують топити за "нашого нового макрона"

ВАЖЛИВО! "Знаючі люди" НЕ СТВЕРДЖУЮТЬ що саме так і буде! Тут діє "правило вищого суглоба"...куда лікоть поверне туда й пальці вкажуть. Ні я, ні Ви всі, ні кандидати (в т.ч. пєця, юля, бойко-рабіновічі і решта ляшкопідарів) не будуть мати на то впливу. Це такий собі "дамокловий меч", котрий буде висіти над порохом до кінця року... І постійно нагадувати - будь чемний, не роби хуйні і не заривайся, БО!



Останнє редагування: 18 жовтня 2018 20:54:38 від livandovy4
   
Кольт та Маузер
   
Хз, чого Сенат США на левандовку еще не перенесли. Пора б уже. Надо им ума набираться. B-)
   
з.і. Всі знають про відвідини Вакарчуком Стендфорда...
Питання: хто знає Кошулинського? Він там був?
Відповідь: нє, в Стендфоді точно не був! І в Америку не літав... Жодного разу! І зустрічей не проводив...перегово ри не вів...  А пропозицій - жодних не отримував!  ;)
   
Re: Другий тур. Накраща пара кfндидатів це...
den

Поки що Волкер оголосив про зняття ембарго на зброю для поточної влади

   
Хз, чого Сенат США на левандовку еще не перенесли. Пора б уже. Надо им ума набираться. B-)

нашо? головне шоб знаючі люди де треба в гАмериці були!  :D
   
Поки що Волкер оголосив про зняття ембарго на зброю для поточної влади

дивно би було якби він зробив це НЕ для поточної влади, нє?
   
Re: Другий тур. Накраща пара кfндидатів це...

дивно би було якби він зробив це НЕ для поточної влади, нє?
Нічого дивного. Он хуйло откритим тєкстом каже - ми хочемо домовлятись, але з новою владою. Могли б так само сформулювати, мовляв, ми всєй душой за Україну, і ніштяків насуємо вам повні кишені, от тіко нехай баригу виженуть і на троні посяде справжня патріотка (чи професійний патріот).
   
Re: Другий тур. Накраща пара кандидатів це...

 Додайте, будь ласка, Чарльза Лінча.
 Переможе однозначно.
   
Нічого дивного. Он хуйло откритим тєкстом каже - ми хочемо домовлятись, але з новою владою. Могли б так само сформулювати, мовляв, ми всєй душой за Україну, і ніштяків насуємо вам повні кишені, от тіко нехай баригу виженуть і на троні посяде справжня патріотка (чи професійний патріот).

вони культурні люди, а не дикі москалі! Дипломатичний етикет такого не допускає...
   
Додайте, будь ласка, Чарльза Лінча.
 Переможе однозначно.

от чого нема - того нема!

а може й не тре, га? Може на виборах більш-менш порядного чоловіка президентом оберемо?
   
Re: Другий тур. Накраща пара кандидатів це...

от чого нема - того нема!

а може й не тре, га? Може на виборах більш-менш порядного чоловіка президентом оберемо?
Менш порядного ніж ПОПо? Маю великий сумнів.
   
Re: Другий тур. Накраща пара кfндидатів це...

вони культурні люди, а не дикі москалі! Дипломатичний етикет такого не допускає...
Якраз дипломати володіють мистецтвом сказати що завгодно, при цьому не виглядаючи,  як лох мокшанскій.
Ба ні, не чути було такого наче.
   
пока я за кошулинського вэтой паре.
   
Якраз дипломати володіють мистецтвом сказати що завгодно, при цьому не виглядаючи,  як лох мокшанскій.
Ба ні, не чути було такого наче.

чекаємо офіційного старту кампанії...

Свобода свою частину роботи виконала...
   
Re: Другий тур. Накраща пара кfндидатів це...

чекаємо офіційного старту кампанії...

Свобода свою частину роботи виконала...
Це про що? Якось неоднозначно звучить в контексті. Роботу по дискредитації діючої влади?
А, мабуть це про висування Кошулинського... Що ж, добре діло, не сперечаюсь.
   
Це про що? Якось неоднозначно звучить в контексті. Роботу по дискредитації діючої влади?
А, мабуть це про висування Кошулинського... Що ж, добре діло, не сперечаюсь.

роботу "по дискредитації діючої влади" веде зовнішній ворог і його агентура у вигляді "опоблоків".
А опозиція веде виключно критику діючої влади. В цьому нема нічого дивного! Будь яка опозиція в будь якій державі завжди критикує діючу владу.
І прошу свідомо не змішувати опозиційну діяльність що до діючої влади з опозицією державі !
Перше - стандартний процес, друге - в умовах війни серйозний злочин!
   
проти обох

якы з них президенти - заробытчани.. (td)
   
а Коли Кошулинський пупса з партії вижене ?
   
а Коли Кошулинський пупса з партії вижене ?

а "пупс" це шо?
   
А в реальності знов якесь прокацапське лайно до корита дорветься.
   
А в реальності знов якесь прокацапське лайно до корита дорветься.

реальність - вона така непередбачувана...  8-)

Якби хто тут 6-7 років тому перерахував з точнівстю в 100% всі зміни котрі відбулись в державі за той час, то його б назвали як мінімум фантастом... а скоріш за все - сільським дурником...
А в реалі - воно он як все непердбачувано  :buba:
   
Вакарчук

без найменших вагань
   
важко визначитись
   

"Знаючі люди на Лєвандовці"

они натурально не понимают, что Петю США, ЕС и кремль поддержат не за здобутки, а за приверженность делу урегулирования на Донбассе путем конституляции Украины по политической части МУ (без Крыма).
для снятия санкций
   
они натурально не понимают, что Петю США, ЕС и кремль поддержат не за здобутки, а за приверженность делу урегулирования на Донбассе путем конституляции Украины по политической части МУ (без Крыма).
для снятия санкций

якась фігня написана... "Петю США, ЕС и кремль поддержат" :eyes:
   
это все на уровне маргинальных обсуждений
но безусловно лучше нового курса
   
для снятия санкций
ну як
багато санкцій зняли?

п.с. світова економіка - це швидкісний потяг
якщо пасажир (РФ) зійшов з потяга (отримав санкції, самозабанився) - то його ніхто чекати не буде
   
 Пживун не зміг пройти повз мовчки.  :gigi:
   
Додайте, будь ласка, Чарльза Лінча.
були і в нас часи з подібним ("ім’ям революції в розхід")
нічого доброго не принесли

не боїтеся що і вас так перемелють коліщатка "справедливості"?
   
это все на уровне маргинальных обсуждений
но безусловно лучше нового курса

словечко то яке! "маргинальных"  X(
Давненько тут про "маргіналів" байки не розказували...  :gigi:
   
словечко то яке! "маргинальных"  X(
Давненько тут про "маргіналів" байки не розказували...  :gigi:

знаешь
я уже путаю депутов свободы, и ляшка, и бют
абсолютно галимый популизм и у каждого десятый айфон
   
Кошулинський.
   
знаешь
я уже путаю депутов свободы, и ляшка, и бют
абсолютно галимый популизм и у каждого десятый айфон

 ;o ого! а депів бепепе і енеф не путаєш? їх і без тебе біс попутав, нє?
   
Вакарчук, Гриценко.... - хоооодно

Вообще-то вже надоїло
   
;o ого! а депів бепепе і енеф не путаєш? їх і без тебе біс попутав, нє?

нет не путаю
они не кричат про зраду выходя из служебных авто
   
нет не путаю
они не кричат про зраду выходя из служебных авто

а хто кричить?
може я?
чи Вакарчук?
Чи Кошулинський?
   
а хто кричить?
може я?
чи Вакарчук?
Чи Кошулинський?

я щас тебе найду вашего клоуна
на вашем месте я бы его убрал нафиг
   
это все на уровне маргинальных обсуждений
но безусловно лучше нового курса

То хто маргінал?  :weep:

Опитування
Кошулинський чи Порошенко ?
Ви вже проголосували у цьому опитуванні.
Всього проголосувало: 164
Кошулинський    99    
 
 60%
Порошенко    66    
 
 40%

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1018005.0
   
я щас тебе найду вашего клоуна
на вашем месте я бы его убрал нафиг

ти читав пояснення до опитування?
може так статися шо вся ваша кампанія по "аблічєнії зрадофілії" закінчиться великим пшиком
А за девальвацію поняття "ЗРАДА" ваші "крєатіффщікі" залишаться без роботи до кінця життя
Бо, нагадую(!), термін ЗРАДА - це з кримінального кодексу. І за ЗРАДУ є ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ! І не мала...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія