Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про курятину

Про курятину

Не секрет что сейчас вся коммерческая курятина отравлена нахрен кормами с гормонами, антибиотиками и прочей хренью.

Собак курицей кормить нельзя. Чухаются и болеют.

Но вопрос не в этом. В ЕС тож такую же дрянь продают или туда идет лучше качеством мясо?
   
Re: Про курятину

Прочитав "кнурятина".
   
Re: Про курятину

 :(
А мій котик любить курячі ніжки..
Він приблуда, дорослий. Приносить до дверей мені мишок-полівок, натомість із задоволенням трощить курячі лапи...
І чим тепер годувать?
   
Re: Про курятину

Собак курицей кормить нельзя. Чухаются и болеют.

Ну современные породистые собаки сами по себе нездоровые создания. Все эти доги,  ретриверы, английские бульдоги.
Деревенская дворовая собака слопает курицу и чухаться не будет
   
Re: Про курятину

Не секрет что сейчас вся коммерческая курятина отравлена нахрен кормами с гормонами, антибиотиками и прочей хренью.

Собак курицей кормить нельзя. Чухаются и болеют.

Но вопрос не в этом. В ЕС тож такую же дрянь продают или туда идет лучше качеством мясо?
====================================
 Не сци,вони не шкідливі. Це ліберальна лівацька істерика.
   
Re: Про курятину

Не секрет что сейчас вся коммерческая курятина отравлена нахрен кормами с гормонами, антибиотиками и прочей хренью.

Собак курицей кормить нельзя. Чухаются и болеют.

Но вопрос не в этом. В ЕС тож такую же дрянь продают или туда идет лучше качеством мясо?

Та те саме і в Європі: якщо в  Aldi i Lidl купувати, то також дешеве і напічкане чим попало...   хочеш якісне м'ясо- потрібно купувати у селян
От тільки облом постійно до селян їздити, купуємо інколи де прийдеться...  в останній час вже геть мало м'яса стали їсти, а ковбасу років з 5 не купуємо

Останнє редагування: 30 жовтня 2019 21:28:34 від ценительница алей
   
Re: Про курятину

Да, на той неделе взяли филе, одна филейка больше 600 грамм! Это рекорд, я такого еще не видел. Оно с каждым разом все больше и больше.
   
Re: Про курятину

удалено
   
Re: Про курятину

Собак курицей кормить нельзя. Чухаются и болеют.

16років собаці постійно купую шиї лапи курячі---жодних проблем
   
Re: Про курятину

І як ви можете гарантувати якість курятини у селян? "Чєстним вираженієм ліца продавца"?
Чи не тими ж кормами вогни її годують? Та тими ж самими.
   
Re: Про курятину

І як ви можете гарантувати якість курятини у селян? "Чєстним вираженієм ліца продавца"?
Чи не тими ж кормами вогни її годують? Та тими ж самими.
так, але ж ти домашню курку від магазинної відризниш?
   
Re: Про курятину

Не в тому проблема.
Де гарантія, що селяни не годували її гормонами, антібіотиками та іншим?
   
Re: Про курятину

Не в тому проблема.
Де гарантія, що селяни не годували її гормонами, антібіотиками та іншим?
ми коли купували у селян, вони казали, що звісно дають антибіотіки. ті, які кажуть , що ні, просто брешуть.
   
Re: Про курятину

Поэтому я хожу на охоту. (P)
   
Re: Про курятину

Не секрет что сейчас вся коммерческая курятина отравлена нахрен кормами с гормонами, антибиотиками и прочей хренью.

Собак курицей кормить нельзя. Чухаются и болеют.

Но вопрос не в этом. В ЕС тож такую же дрянь продают или туда идет лучше качеством мясо?

Ну если во Франции есть курятина и по 2 и по 15 евро за кг, как думаете, из чего та, что по 2 ?  :laugh:
   
Re: Про курятину

16років собаці постійно купую шиї лапи курячі---жодних проблем
(tu)
 Не жлоб. Другу-лучшее!
   
Re: Про курятину

Ну современные породистые собаки сами по себе нездоровые создания. Все эти доги,  ретриверы, английские бульдоги.
Деревенская дворовая собака слопает курицу и чухаться не будет

Домашнюю курицу :)) Моя усыновленная полу-лайка в свои СЕМЬ месяцев где-то взяла (украла) домашнюю курицу (патрану!!) и приперла во двор  - потом три дня её прятала и ела  :D
   
Re: Про курятину

лап

 ;o
какие лапы....трубчатые кости собакам противопоказаны !!!
Берите телячьи обрезки, яйца и хвосты на базаре. Собак будет в восторге :)
   
Re: Про курятину

;o
какие лапы....трубчатые кости собака противопоказаны !!!
Не лезь, пан кращє знає.
   
Re: Про курятину

Не секрет что сейчас вся коммерческая курятина

Брехня.
Далі не читав.
   
Re: Про курятину

Не лезь, пан кращє знає.

я ж написав - 16 років вже... ветеринара викликав лише тому, що пес під машину потрапив, а так -все норм.
   
Re: Про курятину

Не секрет что сейчас вся коммерческая курятина отравлена нахрен кормами с гормонами, антибиотиками и прочей хренью.

Собак курицей кормить нельзя. Чухаются и болеют.

Но вопрос не в этом. В ЕС тож такую же дрянь продают или туда идет лучше качеством мясо?
,секрет. пруфи,дослідження,норми та їх порушення прошу.
   
Re: Про курятину

я ж написав - 16 років вже... ветеринара викликав лише тому, що пес під машину потрапив, а так -все норм.

А як це він у вас під машину потрапив ?? На самовигулі ???  :X
   
Re: Про курятину

Не лезь, пан кращє знає.
16 років собака живе, це не мало
   
Re: Про курятину

Та те саме і в Європі: якщо в  Aldi i Lidl купувати, то також дешеве і напічкане чим попало...   хочеш якісне м'ясо- потрібно купувати у селян
От тільки облом постійно до селян їздити, купуємо інколи де прийдеться...  в останній час вже геть мало м'яса стали їсти, а ковбасу років з 5 не купуємо

Балувані ви. В порівнянні з українською косюківщиною сосиски з Алді суперпродукт.
   
Re: Про курятину

Прочитав "кнурятина".
+ довго не наважувалася зайти.
   
Re: Про курятину

кругом таке
мій знайомий займається тим, має як то сказати невелику птахофабрику на 120000 курей
цілий цикл то 8 тижнів з прибиранням , обробкою хімікатами ферми і тд
курка до 2,5-3 кг виростає в 6 тижнів , то не є нормальне
як він розказує що найбільша проблема то інфаркти в курей , бо серце не витримує такого інтенсивного росту
йому привозять курчат , свої корми і забирають дорослих курей
що там є в тих кормах один бог знає
   
Re: Про курятину

А як це він у вас під машину потрапив ?? На самовигулі ???  :X

та було діло -тесть не зачинив фіртку й він вискочив .. нічого - виходили
він не породистий, я всіх тварин підбираю  викл.на вулиці
   
Re: Про курятину

та було діло -тесть не зачинив фіртку й він вискочив .. нічого - виходили
він не породистий, я всіх тварин підбираю  викл.на вулиці

 (tu)
Я теж :)
   
Re: Про курятину

16 років собака живе, це не мало
в мене кицька прожила 20років, на сухому кормі -  хоча всі кажуть,що не можна годувати таким
   
Re: Про курятину

Дворовые коты не едят отварную курятину. Вообще. Они даже не понимают, что это еда...
   
Re: Про курятину

Дворовые коты не едят отварную курятину. Вообще. Они даже не понимают, что это еда...
Та шо ти розказуєш?


Я он своєму дала сирого хека 3 куски.

Пролежали до ранку. Потім я їх згребла і у мікроволновці припарила. Воняло, ссука, мужскими потняками на всю хату, але я стойко витерпіла це знущання з мого носа. Але, б***ь, сожрав і ще просив! А ти кажеш, що кіт не понімає, шо таке отварне мнясо.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія