Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Єдина умова достойного життя

Re: Єдина умова достойного життя

у нас так тож народ дешевыми кредитными средствами в свою пользу распоряжался. брали в 2013 году кредиты по дельтам и приватбанкам, а потом уезжали на пмж в москву.

как раз на осесть стартового капитала хватало   (tu)

А не кредиты ли разорили банки (Форум, Дельта, Финансы и Кредит), где у меня были депозиты и суммарно сгорело около 500 тыс. грн., своих, заработанных, ни одной украденной или подаренной копейки не было?
Да, суммы превышали 200 тыс. грн, не все успевал забрать, курс повысился, сам виноват, нужно было следить.

Но меня аж до самой маленькой клетки организма до дрожи пробирают от обиды сообщения, что прощаются или реструктуризируются кредиты. Т. е, я дал свои деньги считай государству (банку), мне их не отдали, а какой выродок типа Вавы Недашковского взял кредит, купил на него себе вещи, не отдал деньги, а ему это простили или уменьшили размер долга. Это верх несправедливости. Поэтому у меня к тем, кто берет кредиты, ну очень предвзятое отношение.

При этом в 3-х банках сейчас имею овердрафты (в ПРивате 25, в Правэксе - 20, в Альфе - 10), плачу только кредитные деньги, в конце месяца все закрываю, но за это время  живые собственные деньги лежат на 10% депозите.
Это лайфхак, экономия, но никак не кредитование, так как проценты я никакие не плачу. Просто отложенные на 30-50 дней платежи.
   
Re: Єдина умова достойного життя

При этом в 3-х банках сейчас имею овердрафты (в ПРивате 25, в Правэксе - 20, в Альфе - 10), плачу только кредитные деньги, в конце месяца все закрываю, но за это время  живые собственные деньги лежат на 10% депозите.
это так в укрсибе лохотронят или где?   :pooh_lol:
   
Re: Єдина умова достойного життя

это так в укрсибе лохотронят или где?   :pooh_lol:
у форумі)))
   
Re: Єдина умова достойного життя

А не кредиты ли разорили банки (Форум, Дельта, Финансы и Кредит), где у меня были депозиты и суммарно сгорело около 500 тыс. грн., своих, заработанных, ни одной украденной или подаренной копейки не было?
Да, суммы превышали 200 тыс. грн, не все успевал забрать, курс повысился, сам виноват, нужно было следить.

Но меня аж до самой маленькой клетки организма до дрожи пробирают от обиды сообщения, что прощаются или реструктуризируются кредиты. Т. е, я дал свои деньги считай государству (банку), мне их не отдали, а какой выродок типа Вавы Недашковского взял кредит, купил на него себе вещи, не отдал деньги, а ему это простили или уменьшили размер долга. Это верх несправедливости. Поэтому у меня к тем, кто берет кредиты, ну очень предвзятое отношение.

При этом в 3-х банках сейчас имею овердрафты (в ПРивате 25, в Правэксе - 20, в Альфе - 10), плачу только кредитные деньги, в конце месяца все закрываю, но за это время  живые собственные деньги лежат на 10% депозите.
Это лайфхак, экономия, но никак не кредитование, так как проценты я никакие не плачу. Просто отложенные на 30-50 дней платежи.
а ти овердрафтом користуєшся чи кредитною карткою?
   
Re: Єдина умова достойного життя

а ти овердрафтом користуєшся чи кредитною карткою?

Виключно овердрафтами. Кредиток немає. Це все - депозитні картки, чи, як в Приваті, так звана "Універсальна" з 55 днями пільгового періоду, в Правексі та Альфі - місяць.
   
Re: Єдина умова достойного життя

а ти овердрафтом користуєшся чи кредитною карткою?

От до мене ніяк не дійде: а в чому різниця ? Є карта ПРвата  для фіз особи, там 75 000 грн - чого  кредита ? А є карта Аваль Бізнес - там 250 000 - це що ? овердрафт  8-)
   
Re: Єдина умова достойного життя

Виключно овердрафтами. Кредиток немає. Це все - депозитні картки, чи, як в Приваті, так звана "Універсальна" з 55 днями пільгового періоду, в Правексі та Альфі - місяць.
я відкрию тобі секрет, уті картки з пільговими періодами і є кредитні)
Зараз напишу відмінність овердрафту від кредитки:1. на використаний овердрафт одразу нараховується %, на кредитці є пільговий період; 2. Зняття овердрвфту в банкоматі без комісії, зняття в банкоматі з кредитки з комісією; 3. Овердрвф треба закрити повністю на кінець місяця, кредитку достатньо поповнити на мінімальну суму раз на місяць згідно договору.
Так що Павло, ти повним ходом юзаєш і кредитки і овер))))
   
Re: Єдина умова достойного життя

От до мене ніяк не дійде: а в чому різниця ? Є карта ПРвата  для фіз особи, там 75 000 грн - чого  кредита ? А є карта Аваль Бізнес - там 250 000 - це що ? овердрафт  8-)
це кредитки, для оверу не потрібно окремої картки, це можливість заходити у (-) на дебітовій картці, він автоматом закривається коли туди зараховуються кошти (зп,пенсія тощо).
   
Re: Єдина умова достойного життя

це кредитки, для оверу не потрібно окремої картки, це можливість заходити у (-) на дебітовій картці, він автоматом закривається коли туди зараховуються кошти (зп,пенсія тощо).

Так, ти вже пояснила - то таки кредитка в Авалі, бо в банкоматі зняття з комісією. Але є пільговий період, коли % не нараховуються.
А потім я з рахнку в Авалі поповнюю карту.
   
Re: Єдина умова достойного життя

Так, ти вже пояснила - то таки кредитка в Авалі, бо в банкоматі зняття з комісією. Але є пільговий період, коли % не нараховуються.
пільговий період діє, якщо карткою розраховуватися в терміналах
   
Re: Єдина умова достойного життя

пільговий період діє, якщо карткою розраховуватися в терміналах

Так. головне - не знімати :)
   
Re: Єдина умова достойного життя

Павлуша, доречі ти юзаєш самі маржиральні для банку кредити)
   
Re: Єдина умова достойного життя

Так. головне - не знімати :)
так, бо тоді комісія за зняття і з першого дня % за користування кредитними коштами
   
Re: Єдина умова достойного життя

Павлуша, доречі ти юзаєш самі маржиральні для банку кредити)

4% за зняття ? так, немало...
   
Re: Єдина умова достойного життя

3. Овердрвф треба закрити повністю на кінець місяця, кредитку достатньо поповнити на мінімальну суму раз на місяць згідно договору.
ну это просто таки фундаментальная разница, учитывая что по украинским кредиткам льготный период 65 дней максимум
   
Re: Єдина умова достойного життя

ну это просто таки фундаментальная разница, учитывая что по украинским кредиткам льготный период 65 дней максимум
павлуша тут розповідає, що жодної копійчини банкам за кредитами не сплатив, але гадаю що платить аш гай шумить)
   
Re: Єдина умова достойного життя

Дак якобы безпроцентрый кредит от приват банка, то там все равно снимают % за пользование деньгой сразу, а теперь пересчитайте этот небольшой % в годовом эквиваленте...
   
Re: Єдина умова достойного життя

Усе, якщо ти так живеш, то ти живеш за Богом.
Так ты ж деньги в рост даешь грешник окоянный
   
Re: Єдина умова достойного життя

Дак якобы безпроцентрый кредит от приват банка, то там все равно снимают % за пользование деньгой сразу, а теперь пересчитайте этот небольшой % в годовом эквиваленте...
ето называетсо беспроцентная рассрочка бггг)

ну там 22% годовых виходит, как раз типичный потребительский кредит
всяко ниже чем 40% по кридитке после льготного периода
   
Re: Єдина умова достойного життя

Так ты ж деньги в рост даешь грешник окоянный
Своим в долг они дают без % или не дают вообще, а вот гоям - там с них надо 3 шкуры снять. Гои - это не люди.
   
Re: Єдина умова достойного життя

я відкрию тобі секрет, уті картки з пільговими періодами і є кредитні)
Зараз напишу відмінність овердрафту від кредитки:1. на використаний овердрафт одразу нараховується %, на кредитці є пільговий період; 2. Зняття овердрвфту в банкоматі без комісії, зняття в банкоматі з кредитки з комісією; 3. Овердрвф треба закрити повністю на кінець місяця, кредитку достатньо поповнити на мінімальну суму раз на місяць згідно договору.
Так що Павло, ти повним ходом юзаєш і кредитки і овер))))

Я не юзаю кредитки.
У мене 3 різні схеми:
1) Правекс. Це - зарплатна картка плюс 20 тис. овердрафту. Коли зп нараховується я знімаю за потребою гроші, але 20 тис. залишаю завжди. Потім можу розраховуватись в супермаркетах, але знімати гроші в банкоматі не можу, точніше можу до 10 тис, але з 3% відсотками + 50 грн. Ще ніколи не знімав цю суму.
2) Альфа. Там взагалі окрема картка для овердрафту та 10% дебітна. Я залишок з Правексу (там теж 10% річних, але овердрафт на ній же) знімаю та кладу  в Альфу, де тримаю місяць-два як депозит.
3) Приват. Туди мені перераховують на картку для виплат гроші за оренди квартир (13 тис.), потім я з картки для виплат без відсотків перераховую гроші на Універсальна. Нею теж розраховуюсь в маркетах, але в банкоматі з неї за 3 роки жодного разу нічого не знімав, бо відсотки, для зняття грошей з банкомату в мене є Альфа: там можна знімати гроші без комісії В БУДЬ_ЯКОМУ банкоматі без виключень.

Тобто, жодної копійки за користування овердрафтом я ще не витратив, але треба буде уважним 20 та 25 числа кожного місяця та оперативно поповнювати картки, щоб сума на картці була більше 20 тис.

За ЖКХ плачу через Приват, перерахунки на інші рахунки (податкова, наприклад) роблю через Альфу, там немає за це комісії, в Правексі - є.
   
Re: Єдина умова достойного життя

1. НЕ брати кредити!!!!!
Усе, якщо ти так живеш, то ти живеш за Богом.

Інших критеріїв праведності я не наведу, бо їх немає.

Особисто я ніколи в житті не брав і не збираюсь брати кредит. На усе збираю гроші на депозитах. Так, на одне придбання збирав десь 9 років, але зібрав, придбав не раніше, як міг це зробити.

Зараз вже 4-й раз збираю, 4 депозити, дуже незручно оперувати ними, тому найголовніших для врятування України я вважаю  заборону кредитів взагалі (як явища),  тобто стати християнською моральною державою державою, та збільшити гарантовану суму ФГВ до 500 тис. - 1 млн. грн.
Депозити мають 90% громадян України, і це полегшить їм життя.

Кредити беруть виродки лише, ось наприклад, кредити має Вава Недашковський, який тут пише під ніком Фома Липецкий (бльо, хворий соціопат-шизік, який має роздвоєння особистості), але ж він щкуродер-садист, нелюд. Тобто, нормальні адекватні люди не мають кредитів, лише виблядки роду людського, на кшталт селюка-дегенерата Вави.

Не брати кредити, це по християнськи?
   
Re: Єдина умова достойного життя

Ну, под 20%, понятно, это кабала, а во всем мире берут.
   
Про банальні речі, що купувати кредиткою ДЕШЕВШЕ ніж дебетовою карткою, я думаю, розповідати 7 колінному оналітегу сенсу нема.

А розкажіть мені що це значить?

Купувати кредиткою це типу купувати за кредит, який тобі пропонує картка, а не за власні кошти (на іншій картці приміром)
Правильно зрозумів

Ви кажете, що так купувати (і далі платити відсотки -- хай там які) це вигідніше, ніж заплатити з картки, на якій лежать гроші?

Чи маєте на увазі гроші, які лежать на депозиті?

Особисто я узяв декілька кредитів і заробляю на них 1.5% річних

Тобто Ви кладете на депозит гроші під більші відсотки, ніж ті, під які отримуєте депозит?
Правильно розумію?

Поясніть пліз
   
Особисто я ніколи в житті не брав і не збираюсь брати кредит.

Ну, до речі, я знаю одного мільйонера. Мультимільйонера - доларового і виробничника. Він ніколи не брав кредити, і завжди розвивав виробництва лише на зароблені.
Принаймні, так декларує і всім радить.
   
Re: Єдина умова достойного життя

трохи павло має рацію :(
кредит то сучасна форма рабства
   
Re: Єдина умова достойного життя

(не витримав знущань ...)
Почну з головного: єдина умова гідного життя - поважати СЕБЕ.

а щодо кредитів, то тут все залежить від навіщо та якості кредита.
навіщо? 
якщо на справу, яка приносить більше, ніж % по кредиту, то ви звичайний підприємець, це тупо норма!
якщо на споживання (вкл. хата, авто), то вже набагато гірше, але тоді вже ціль та умови важливі.
в мене кредит начебто на хату (малі %), а використовується він в основному на справу.
якість...
тут не стільки самі % та час + умови, але все це у співвідношенні до
фін.ситуації в країні та з валютою кредиту.

Приклад: ви купили актив, який в ціні виріс не менше (чи так саме), ніж ви заплатили %%,
але ж він вам ще й гроші приніс.
так люди і багатіють...
 
   
Re: Єдина умова достойного життя

Ви кажете, що так купувати (і далі платити відсотки -- хай там які) це вигідніше, ніж заплатити з картки, на якій лежать гроші?

Чи маєте на увазі гроші, які лежать на депозиті?
При купівлі кредиткою 1% повертає банк як бонус.

Тобто Ви кладете на депозит гроші під більші відсотки, ніж ті, під які отримуєте депозит?
Правильно розумію?
То вже якась семиколінна мрія. В мене іпотека нижча за офіційну інфляцію.
   
Re: Єдина умова достойного життя

на данний час кредити настільки є визначальними для міцних економік світу,
що невеличкі зміни у % рухають економіку з великим коефом у той чи інший бік.
тому ЦБ зараз начебто справжні "рішали" доль...
якби не той факт, що політики, не роблячі нічого самі, змусили дійти ЦБ до межі їхніх можливостей.

тобто маємо ту неприємну ситуацію, що можуть трапитися докорінні зміни системи.

тому вчитися робити "як на Заході" може бути трохи запізно.
звичайно всі основні закони діють, але сам Захід вже не є тим, чим він був і має бути.

соррі, не маю інших порад, ніж будувати правову державу та чинити згідно 10 заповідей, віруючий ви чи ні.
 
   
Re: Єдина умова достойного життя

НЕ брати кредити!!!!!
Усе, якщо ти так живеш, то ти живеш за Богом.

 :facepalm: И вот такие смеютсо с кацапцого ПГМ. :facepalm1:

Ипанутым нет покоя.
   
Re: Єдина умова достойного життя

   
Re: Єдина умова достойного життя

Беспроцентная рассрочка была.
На товары.
Даже на кооперативные квартиры: часть суммы сразу вносите, остальное выплачиваете годами.
и очередь на кооперативные квартиры :pooh_lol:
   
Re: Єдина умова достойного життя

І все було б добре, як би ТС не був синулею партноменклатурщика та онукою нквдіста.
А так звісно теза "Життя без кредиту" загалом то добра. Банки в сучасному вигляді то зло.
Дупокачана банкірша проти... ну то так само як проти баба яга :shuffle:
   
Re: Єдина умова достойного життя

В мене монобанка кредитка - на 55 днів безвідсотків але теж на великі сумми стараюсь не влазити. Максимум що оплачував з неі це навушники за 7 тис грн в борг. І погасив наступного місяця.
   
Re: Єдина умова достойного життя

І все було б добре, як би ТС не був синулею партноменклатурщика та онукою нквдіста.
А так звісно теза "Життя без кредиту" загалом то добра. Банки в сучасному вигляді то зло.
Дупокачана банкірша проти... ну то так само як проти баба яга :shuffle:

Я син професора професора ф-ту кібернетики КНУ та онук геолога, який дійсно в 1943 році через 2 дня після звільнення  злочинцем Ватутинім Києва був призван до лав Червоної Армії солдатом в 19 років.
Воював з бандерівцями півроку, інвалід-ампутант, старший лейтенант. Де там НКВД, не бачу.
   
Re: Єдина умова достойного життя

НЕ брати кредити!!!!!

На усе збираю гроші на депозитах.


 :facepalm:
   
Re: Єдина умова достойного життя

Я син професора професора ф-ту кібернетики КНУ та онук геолога, який дійсно в 1943 році через 2 дня після звільнення  злочинцем Ватутинім Києва був призван до лав Червоної Армії солдатом в 19 років.
Воював з бандерівцями півроку, інвалід-ампутант, старший лейтенант. Де там НКВД, не бачу.
ти курво пиши правильно. не з бандєровцами а з воїнами які боролись за незалежність України
   
Re: Єдина умова достойного життя
Bmx

тобто стати християнською моральною державою державою, та збільшити гарантовану суму ФГВ до 500 тис. - 1 млн. грн.

А чому збільшити фгв - це по християнськи ?
   
Re: Єдина умова достойного життя

А чому збільшити фгв - це по християнськи ?
бо негоже у християнина забирати те шо посередник давав гоям у кредит
   
Re: Єдина умова достойного життя

Я син професора професора ф-ту кібернетики КНУ та онук геолога, який дійсно в 1943 році через 2 дня після звільнення  злочинцем Ватутинім Києва був призван до лав Червоної Армії солдатом в 19 років.
Воював з бандерівцями півроку, інвалід-ампутант, старший лейтенант. Де там НКВД, не бачу.

А шо саме підлі бандерівці ампутували старшому лейтенанту?
Сподіваюсь, син і онук у нього не від сусіда взялися?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія