Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как часто вы едите пальмовое масло?

Как часто вы едите пальмовое масло?
LAR

 

В Европе с новой силой разгорелся скандал вокруг безопасности использования пальмового масла в пищевой отрасли. В центре скандала оказался крупный производитель сладостей компания Ferrero, которая производит в том числе шоколадно-ореховую пасту Nutella.

Как пишет Іndependent, в мае 2016 года Европейское агентство по безопасности продуктов питания (European Food Standards Authority, ЕFSА) заявило, что ученые обнаружили в Nutella опасный ингредиент, способный вызвать онкологию. В процессе производства пальмовое масло греют при высоких температурах, чтобы избавиться от запаха и окраса. Это способствует возникновению глицидола, являющегося токсическим соединением, что приводит к внезапному развитию болезни. ЕFSА предупредило, что даже умеренное употребление данной субстанции подвергает риску здоровье детей и что его нельзя употреблять ни в каком количестве.

После публикации результатов исследования сразу несколько розничных сетей в Италии, включая самую крупную сеть супермаркетов в стране Coop, запретили продажу Nutella в своих магазинах.

Компания Ferrero, в свою очередь, начала рекламную компанию, в которой убеждает потребителей в безопасности продукции. Мол, компания использует именно пальмовое масло не из-за того, что оно более дешевое. Именно благодаря использованию пальмового масла компания добивается привычной консистенции пасты, утверждают в компании.


Мне кажется, что у нас каждая печенюшка или другой какой продукт в составе которого есть жиры ,  содержат пальмовое масло.
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

пальма сосуды забивает и выводится только при температуре тела 40 градусов
но кто знает что комрады в молочку мешают*?
это в ЕС если написано молоко-то там животные жиры а в Молдове и Украине--всяко может быть

недавно с евреем скажем так-в командировку ехал-так и он не знает что масло сливочное только дорогое "крестьянское" без пальмы (и то не гарания)
Любительское-пальма даже на этикетке пишут

Останнє редагування: 21 травня 2017 07:26:37 від bassarabia
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Да..без бальмового масла невозможно то разнообразие кондитерки и сладостей, которое мы видим в асортименте магазинов.

Поэтому, я у себя дома запрещаю (пока могу на это влиять) есть детям любые другие сладости, кроме простого шоколада в плитках. И сам так ем.
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?




Мне кажется, что у нас каждая печенюшка или другой какой продукт в составе которого есть жиры ,  содержат пальмовое масло.
ВЕЗДЕ,где предполагается сливочное масло,его заменяют дешёвой пальмой. В молочке применяют сначала обезжиренное молоко,затем жирность которого "восстанавливают" пальмовым маслом. В любом печеньи ,особенно " песочном"- пальма!  В жирных кремах- пальма! А также различного вида маргарины- где угодно! Даже там,где написано " Сливочное масло".
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

пальма сосуды забивает и выводится только при температуре тела 40 градусов
но кто знает что комрады в молочку мешают*?
это в ЕС если написано молоко-то там животные жиры а в Молдове и Украине--всяко может быть

недавно с евреем скажем так-в командировку ехал-так и он не знает что масло сливочное только дорогое "крестьянское" без пальмы (и то не гарания)
Любительское-пальма даже на этикетке пишут

Молочку покупаю исключительно самодельную. У семейки, которая держит 11 коров под житомиром.
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Молочку покупаю исключительно самодельную. У семейки, которая держит 11 коров под житомиром.
Возможная проблема-достаточно распространённый бруцеллёз коров. Гугли.
   
В Нутелі саме небезпечне це не жири, а цукор.
   
пальма сосуды забивает и выводится только при температуре тела 40 градусов
но кто знает что комрады в молочку мешают*?
это в ЕС если написано молоко-то там животные жиры а в Молдове и Украине--всяко может быть

недавно с евреем скажем так-в командировку ехал-так и он не знает что масло сливочное только дорогое "крестьянское" без пальмы (и то не гарания)
Любительское-пальма даже на этикетке пишут

бред
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Ось що по цьому питанню пише видання Медичної Школи Гарвардського Університету: пальмова масло не таке густе я сливочне та не містить транс-жирів. Це робить його мабудь що кращою альтернативою сливочному маслу, проте рослинне масло яке залишається рідким при кімнатній температурі, таке як оливкове чи канола, має бути вашим приоритетним вибором.
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Ильичёвский жирокомбинат производит , вроде , 60 тонн в день и кто-то его таки сьедает .
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Років двадцять назад купив розливну олія і поставив в холодне місце. Через пару днів вона стала, як смалець. Я її вніс в приміщення, щоб на завтра завезти назад туди дебрав. Та через деякий час в теплі ця штука перетворилась на прозору суміш, дуже схожу на олія. навіть по запаху не можливо було розрізнити. Що то було, я до цих пір не знаю. Може то і була пальмова олія?
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Років двадцять назад купив розливну олія і поставив в холодне місце. Через пару днів вона стала, як смалець. Я її вніс в приміщення, щоб на завтра завезти назад туди дебрав. Та через деякий час в теплі ця штука перетворилась на прозору суміш, дуже схожу на олія. навіть по запаху не можливо було розрізнити. Що то було, я до цих пір не знаю. Може то і була пальмова олія?

Справжня оливкова олія (екстра вірджін) начебто перетворюється в холодному на субстанцію, схожу на мед, що засахарився. Можливо і олія соняшникова холодного віджиму не фільтрована та не очищена так само реагує?
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Пальма вредна. Точнее полезна лишь в малых дозах,но поскольку её масло пхают куда попадя, так как это отличный эмульгатор и стабилизатор,причем безвкусный, она весьма нездоровая пища. Тяжелые полинасыщенные жиры, она ближе к рапсовому маслу, по сути техническому. Если не вызывает рост холестериновых бляшек,то способствует их сохранению и росту, так как холестериновые бляшки частично растворяются пониНЕНАсыщенными жирами,типа ОМЕГИ или легких масел,типа оливкового или подсолнечного. А пальмовое полиНАСЫЩЕННОЕ. И оно все омеги-оливки сводит на нет.

Гавно,короче.
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Пальма вредна. Точнее полезна лишь в малых дозах,но поскольку её масло пхают куда попадя, так как это отличный эмульгатор и стабилизатор,причем безвкусный, она весьма нездоровая пища. Тяжелые полинасыщенные жиры, она ближе к рапсовому маслу, по сути техническому. Если не вызывает рост холестериновых бляшек,то способствует их сохранению и росту, так как холестериновые бляшки частично растворяются пониНЕНАсыщенными жирами,типа ОМЕГИ или легких масел,типа оливкового или подсолнечного. А пальмовое полиНАСЫЩЕННОЕ. И оно все омеги-оливки сводит на нет.

Гавно,короче.

Волька, Ви так впевнено пишете - Ви вивчали це питання?
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Волька, Ви так впевнено пишете - Ви вивчали це питання?
==========================
Ясен пень! Это ж мой бизнес. Я произвожу лечебную косметику. И в маслах разбираюсь хорошо.
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?


масло сливочное только дорогое "крестьянское" без пальмы (и то не гарания)
Любительское-пальма даже на этикетке пишут

на етикетці пишуть, що "склад: молочні вершки...", а на справді раз попалась пачка "селянського масла", яка за добу лежання в холодильнику так і не застигла((((  хоча на етикетці про пальму не було ні слова....

 
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?


на етикетці пишуть, що "склад: молочні вершки...", а на справді раз попалась пачка "селянського масла", яка за добу лежання в холодильнику так і не застигла((((  хоча на етикетці про пальму не було ні слова....
============================
Все по стандарту. Вони пишуть: жири 82%. А які жири?!!! Треба писати: Жири з натуральніх молочніх вершків-82%,але це не вимога стандарту. Тому там тобі пальми й набухали. Половину,скажимо.
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Фахівці вважають що сливочне масло більш шкідливе за пальмове, тоді не так і погано ящо його замінили на пальмове.
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Фахівці вважають що сливочне масло більш шкідливе за пальмове, тоді не так і погано ящо його замінили на пальмове.

Експерти в дієтології попереджають: гідрогенізовані рослинні жири в останнє десятиліття часто вводяться до складу багатьох харчових продуктів і при цьому абсолютно невиправдано рекламуються як дієтичні . Однак медицині давно відомо, що. ці жири ведуть себе в організмі людини , як справжнісінькі жири тваринного походження - збільшують рівень холестерину і прискорюють процес старіння артерій.
-------
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Фахівці вважають що сливочне масло більш шкідливе за пальмове, тоді не так і погано ящо його замінили на пальмове.
==========================
Які,нахер,хвахівці? Британськи вчені? Чи ті,кого купила пальмова махвія? Вони тобі в таблоїдах і не те напишуть. Сливочне масло-це дуже корисний, необхідний людині продукт.
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

==========================
Які,нахер,хвахівці? Британськи вчені? Чи ті,кого купила пальмова махвія? Вони тобі в таблоїдах і не те напишуть. Сливочне масло-це дуже корисний, необхідний людині продукт.

Волька - кисломолочне масло корисне... А в Україні воно чомусь все солодковершкове Кисломолочне я бачив - але воно все імпортне і коштує дурних грошей.

А чому виробники роблять в Україні все "солодковершкове" - думаю, не важко здогадатись - у кисломолочне не засунеш пальмову олію. Я так думаю.

Останнє редагування: 21 травня 2017 09:36:25 від eact
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Сколько стоит пальмовое масло, а сколько подстонечное?
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Фахівці вважають що сливочне масло більш шкідливе за пальмове, тоді не так і погано ящо його замінили на пальмове.
які фахівці?
головний технолог дуууже великої кондитерської фабрики вважає, що безпечно їсти можна тільки карамель та цукерки "Корівка" - все решту або засмічує судини (бо дійсно виводиться з організму при температурі вище 40), або вбиває мікрофлору кишківника (мінімальні дози антибіотиків додаються аби вберегти від "бухтіння" всі ніжні кремові начинки)...
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

купуйте масло  закордонне -  хоча воно й дороге, але краще менше з"їсти
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Експерти в дієтології попереджають: гідрогенізовані рослинні жири в останнє десятиліття часто вводяться до складу багатьох харчових продуктів і при цьому абсолютно невиправдано рекламуються як дієтичні . Однак медицині давно відомо, що. ці жири ведуть себе в організмі людини , як справжнісінькі жири тваринного походження - збільшують рівень холестерину і прискорюють процес старіння артерій.
-------
==================================
Які жири тваринного походження збільшують рівень холестерину?!!! Нема таких жирів.  Взагалі то, рівень холестерину залежить від стану щитовидної залози та рівня її стероїдів. Ніякий жир,ні яєчний желток-нічого не збільшує рівень холестерину. Це все "таблоїдна медицина". Рівень холестерину регулють слабкими дозами гормонів.

АЛЕ: поліНЕнасищені жири,такі як ОМЕГА-3,6,оливкова та сонячникова олія частково разчиняють холестеринові бляшки-бо холестерин по-суті жир, та ще "важкий" жир. А такі олії як пальмова,рапсова, та ще деякі-вони поліНАсищені,і нейтралізують "легкі" жирні кислоти омеги,оливкової оліїї,що веде до зменьшення розчину шкідливого холестерину.

Останнє редагування: 21 травня 2017 09:41:07 від Wolter
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

В Польщі теж дофіга пальмове масло використовують. В дешевих шоколадках наприклад.
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

насправді кисловерщкове відрізняється від солодковершкового тільки тим, що в перше вносять додатково 2—4 % від їх об'єму закваска чистих культур молочнокислих стрептококків... а дальше процес виробництва ідентичний
а смак дійсно інший...ще можуть підсолювати...
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

насправді кисловерщкове відрізняється від солодковершкового тільки тим, що в перше вносять додатково 2—4 % від їх об'єму закваска чистих культур молочнокислих стрептококків... а дальше процес виробництва ідентичний
а смак дійсно інший...ще можуть підсолювати...

Вони роблять своє діло  (tu)
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Вони роблять своє діло  (tu)

Яке? Ці бактерії вживають суто молочний цукор, молочний жир вони не перетравлюють.
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Яке? Ці бактерії вживають суто молочний цукор, молочний жир вони не перетравлюють.

А якщо молоко само скисає та з сметани роблять масло?
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

А якщо молоко само скисає та з сметани роблять масло?
Роблять. Треба брати свіжу, жирну, солодку сметану. Адже, якщо вона буде мати гіркуватий присмак, таке ж буде й масло.
   
Волька - кисломолочне масло корисне... А в Україні воно чомусь все солодковершкове Кисломолочне я бачив - але воно все імпортне і коштує дурних грошей.

А чому виробники роблять в Україні все "солодковершкове" - думаю, не важко здогадатись - у кисломолочне не засунеш пальмову олію. Я так думаю.

все масло кисломолочное
делается из кислого молока
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

все масло кисломолочное
делается из кислого молока

ні
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

 Не еште "тяжелые" масла. Они мешают выводить холестерин. Но не вызывают его-это фейк.
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

які фахівці?
головний технолог дуууже великої кондитерської фабрики вважає, що безпечно їсти можна тільки карамель та цукерки "Корівка" - все решту або засмічує судини (бо дійсно виводиться з організму при температурі вище 40), або вбиває мікрофлору кишківника (мінімальні дози антибіотиків додаються аби вберегти від "бухтіння" всі ніжні кремові начинки)...

Гугл Harward palm oil health. До останнього часу Гарвард вважався не самим поганим університетом.
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

шо таке сливочне масло? з сливки?
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

все масло кисломолочное
делается из кислого молока
масло робиться з сметани  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія