Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому не банять кацаба dfsddds sasadf і його інші ніки?

Чому не банять кацаба dfsddds sasadf і його інші ніки?

Наприклад - rozko, frederic. Більш того,  в банлисті є ще його пару ніків, котрі забанив ще Славко.
Це що за така політика на фупі? Нова версія услишь глаза?
І, до речі, від коли це посилання кацаба нафуй стало підпадати під одноденний бан???

Останнє редагування: 31 травня 2018 19:01:39 від PRom
   
ну видно це подбаєьбся адміністрації
   
ну видно це подбаєьбся адміністрації

Мене на добу забананили за посилання того припиздка нафуй
   
Re: Чому не банять кацаба dfsddds sasadf і його інші ніки?

Мене на добу забананили за посилання

Сциш, шо на цей раз буде зальот на тиждень? :)
Молодець, правильно пісяєш! :)
Аж тему в адмінці створив :)
Гівно, а не мужик!
   
Його банили раніше, я пам"ятаю.
   
Сциш, шо на цей раз буде зальот на тиждень? :)
Молодець, правильно пісяєш! :)
Аж тему в адмінці створив :)
Гівно, а не мужик!

О, красава і тут відписалась. Йди нахуй, рожко фредерік, бггг
   
Його банили раніше, я пам"ятаю.

Його банив раніше Слав. І всі інші реінкарнаціі.  Зараз же багато з них робанені з "ніколи".
   
*нєсогласних* не питають. Ви свою справу зробили. Жеріть.
   
Його банив раніше Слав. І всі інші реінкарнаціі.  Зараз же багато з них робанені з "ніколи".

Ні, його тимчасово забанили нещодавно, після вильоту Слава та Свєти з модераторів.
   
Ні, його тимчасово забанили нещодавно, після вильоту Слава та Свєти з модераторів.

Сподіваюсь побачити знову забаненою Ольгу Тейлор. Пояснювати чому не буду - це всім відомо.
   
Re: Чому не банять кацаба dfsddds sasadf і його інші ніки?

Сподіваюсь побачити знову забаненою Ольгу Тейлор. Пояснювати чому не буду - це всім відомо.

А мне не понятно, объясните.
   
А мне не понятно, объясните.

Тут украинский форум, а не форум обсуждения "Какой хороший Трамп, какая бяка Клинтон" - причем куча таких сообщений генерируется кацапоботами из числа "иммигрантов", у которых не сложилась жизнь зарубежом. Одним словом, ботам генерирующим сообщения по методичке здесь не место.
   
Тут украинский форум, а не форум обсуждения "Какой хороший Трамп, какая бяка Клинтон" - причем куча таких сообщений генерируется кацапоботами из числа "иммигрантов", у которых не сложилась жизнь зарубежом. Одним словом, ботам генерирующим сообщения по методичке здесь не место.

А чому вам тоді можна писати, який поганий Трамп і який хороший Обама? Причому купа таких повідомлень генерується кацапоботами із числа "імігрантів", у яких не склалось життя за кордоном? Одним словом, ботам, що генерують повідомлення по методичці, тут не місце.

   
Олена Юрівна рахує що кацапи потрібні на форумі
це я така в мене версія
   
Ні, його тимчасово забанили нещодавно, після вильоту Слава та Свєти з модераторів.

Так воно знову гуляє. Таких ботів треба банити в "ніколи", а не стандартними терміновими банами
   
Олена Юрівна рахує що кацапи потрібні на форумі
це я така в мене версія

Тоді фупу буде срака.  Таке вже було двічі, закінчилось масовим відтоком юзерів.
   
Так воно знову гуляє. Таких ботів треба банити в "ніколи", а не стандартними терміновими банами

Це не бот, а людина, яка професійно розбирається в деяких речах (в яких я, наприклад, не розбираюсь :)).
   
Це не бот, а людина, яка професійно розбирається в деяких речах (в яких я, наприклад, не розбираюсь :)).
:facepalm1:
бля як можна бути таким тупим?
   
:facepalm1:
бля як можна бути таким тупим?

Тупе запитало, як можна бути таким тупим  :weep:  :weep:  :weep: Хоча Слав, я тобі віддала належне - ти не настільки тупий, як я раніше думала, раз ходив на олімпіади по фізиці, ЛОЛ.
   
Тупе запитало, як можна бути таким тупим  :weep:  :weep:  :weep: Хоча Слав, я тобі віддала належне - ти не настільки тупий, як я раніше думала, раз ходив на олімпіади по фізиці, ЛОЛ.

бля і саме дивно що ці специ в певних темах на всіх форумах пишуть однакові речі прикинь?
   
Це не бот, а людина, яка професійно розбирається в деяких речах (в яких я, наприклад, не розбираюсь :)).

В чому, наприклад , то чувирло розбирається? В конструкціі мозда?  Він тупо перепощує кацопропаганду, куди намішані красіві картінки, трохи технічноі термінологіі і  90% бодяги скалєніума і вялічія.
   
Тупе запитало, як можна бути таким тупим  :weep:  :weep:  :weep: Хоча Слав, я тобі віддала належне - ти не настільки тупий, як я раніше думала, раз ходив на олімпіади по фізиці, ЛОЛ.

Славко хоч будовою займається, то полюбе в тому шарить краще, ніж більшість присутніх на фупі юзєрів
   
В чому, наприклад , то чувирло розбирається? В конструкціі мозда?  Він тупо перепощує кацопропаганду, куди намішані красіві картінки, трохи технічноі термінологіі і  90% бодяги скалєніума і вялічія.

Ну наприклад, як працюють форуми (такі, як цей) :).
   
Ну наприклад, як працюють форуми (такі, як цей) :).

А ти не розбираєшся?  З чим складнощі? Завантаження фотографій?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія