Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Схеми - Зе в омані зустрічався з ... [M]

Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Если эта послидовнисть дий точная, то все понятно ... В Тегеране убили людей ради встречи с ЗЕ.. ЗЕ встретился, был прошантажирован, запуган и ... и дальше по прилету в Киев надо было обЪявлять Ирану войну, о чем я тут как бы просил.. эх..

А що його змусило летіти на зустріч з кацапами?
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Всім можна заспокоїтись: прессекретар песков  сказав, що патрушев і зе ніколи не зустрічалися, що все брехня  :D
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Так і це є ще одним опосередкованним підтвердженням що частина із всього того точно є правдою.

Москали чтобы обелить Зе, наоборот, должны были вылить грязи.
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Не дарма,  мабуть, Богдан порадив Зеленському кілька днів тому назад:   " подавай у відставку!".....    мабуть щось знає і чим воно "пахне" також
Для нього то найкращий вихід і злиняти з країни.
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

А Ви впевнені, шо це саме ЖУРНАЛІСТИКА а не фейки виколупані з опрєдєльоного отвєстсвія і так же шоколадно пахнущіє?

За Схеми не буду казати, але карикатури радіо Свобода на Юльку й пізніше Зе не тільки пахнущіє, але й намальовані шоколадом  :bueee:
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Олександр Сурков
2 год ·
С начала января мы официально узнали что Зеленский

1. Не летал в Оман

2. Летал в Оман, но за свой счет

3. За свой счет, но на очень важные для Украины переговоры

4. Переговоры были важные, но после них он не мог выбраться из страны двое суток

5. Кто пользовался до и после самолетом на котором он эвакуировался, президент не знает

6. Нет, все-таки летал на отдых

Пытаюсь сложить из этих сообщений пресс-службы цельную картину. Та, что получается - минимум на импичмент....
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

А що його змусило летіти на зустріч з кацапами?
Зачем ты задаёшь вопросы явному дебилу?
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

А що його змусило летіти на зустріч з кацапами?
Он мог лететь не на саму зустрич, но не исключал вероятности такой зустричи.. три дня вештался по Оману,, прилетает Патрушев, сбивают самолет, звонок от неизвестного лица, встреча, шантаж .. боязнь вылетать .. гарантии, вылет самолетом .. дальше на его совести.. я бы обЪявил войну
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

до!
Папрашу не путать Ваши еротічєскіє фантазіі с рєальностью. Судя по пістєшу окружающіх порохолюбов ВСТРЄЧА (єслі она канєшно била) проізошла ДО сбітія лайнєра. А от отльот бубонькі попозже, канєшно...
Допускаю, шо сбітіє проізошло ВО ВРЄМЯ встрєчі (єслі она била, конєшно)...
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Олександр Сурков
2 год ·
С начала января мы официально узнали что Зеленский

1. Не летал в Оман

2. Летал в Оман, но за свой счет

3. За свой счет, но на очень важные для Украины переговоры

4. Переговоры были важные, но после них он не мог выбраться из страны двое суток

5. Кто пользовался до и после самолетом на котором он эвакуировался, президент не знает

6. Нет, все-таки летал на отдых

Пытаюсь сложить из этих сообщений пресс-службы цельную картину. Та, что получается - минимум на импичмент....
Вперёд, педрроты, минимум даже вы должны сделать.
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Ви впевнені, шо Патрушев дійсно встрєчався з бубочкою а не приїхав-побухав-уїхав? Бо "москалі ОЧ і ОЧ хітриє"?
Я впевнена, що Бубочка чекав в Омані (фінансовій клоаці) з кацапії бабло. хуйло мабуть його не відправив і послав Патрушева залякати Бубочку. Бубочка пірвав в Ізраїль подивитися хуйло в очі, "як же так, обіцяв же, я ж 2 млрд подарував"...
Кіно триває.
   
Вперёд, педрроты, минимум даже вы должны сделать.

Та тут і не прихильники певної політсили стало ясно, що забрехався ваш зеленявка....    (td)
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Папрашу не путать Ваши еротічєскіє фантазіі с рєальностью. Судя по пістєшу окружающіх порохолюбов ВСТРЄЧА (єслі она канєшно била) проізошла ДО сбітія лайнєра. А от отльот бубонькі попозже, канєшно...
Допускаю, шо сбітіє проізошло ВО ВРЄМЯ встрєчі (єслі она била, конєшно)...
я думаю ПОСЛЕ, но не исключаю что могла быть и ВО ВРЕМЯ
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Вперёд, педрроты, минимум даже вы должны сделать.

А ви, віслюки, що маєте зробити?
   
Я впевнена, що Бубочка чекав в Омані (фінансовій клоаці) з кацапії бабло. хуйло мабуть його не відправив і послав Патрушева залякати Бубочку. Бубочка пірвав в Ізраїль подивитися хуйло в очі, "як же так, обіцяв же, я ж 2 млрд подарував"...
Кіно триває.

Ага,  там прямо цілий серіал  " розвод  і приниження"  - майстер клас від Хуйла для чайника Зе     :weep:
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

прихильники певної політсили такі прихильники певної політсили. Поки "схеми" лили бруд на Порошенко вони їм вірили, а тут прям не вірять і все тут.
персонально я не вірю нікому, особливо нашим "журналістам"... І вабще- вірити нізя нікому! (кромє мєня) :not_i:
   
персонально я не вірю нікому, особливо нашим "журналістам"... І вабще- вірити нізя нікому! (кромє мєня) :not_i:

Фактам потрібно вірити...    а факт в тому, що зеленявки з самого початку забрехалися з цим  Оманом....
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

А що його змусило летіти на зустріч з кацапами?
Гроші, дуже великі. Нема іншого пояснення для Оману. В іншій країні будь-яка інша зустріч була б менш помітною.
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Я впевнена, що Бубочка чекав в Омані (фінансовій клоаці) з кацапії бабло. хуйло мабуть його не відправив і послав Патрушева залякати Бубочку. Бубочка пірвав в Ізраїль подивитися хуйло в очі, "як же так, обіцяв же, я ж 2 млрд подарував"...
Кіно триває.
Если ЗЕ предатель, то все именно так как написали Вы, если не предатель ( а просто чайник ), то верна версия моя
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

персонально я не вірю нікому, особливо нашим "журналістам"... І вабще- вірити нізя нікому! (кромє мєня) :not_i:
Обережніше, так можна добалакатись, що й свинарчюкі були суто політичним замовленням.
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

прихильники певної політсили такі прихильники певної політсили. Поки "схеми" лили бруд на Порошенко вони їм вірили, а тут прям не вірять і все тут.
Я не Зеббил. Голосував за Зе, зная, что схемы врут про порошенка.
ЗИ Порошенко имел 5 процентов, до всяких схем.
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Ага,  там прямо цілий серіал  " розвод  і приниження"  - майстер клас від Хуйла для чайника Зе     :weep:
Та якщо Страна. ua чекає на бубочку в Омані, то ясна річ, що сценарій рашкою виписаний крутий.
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Если ЗЕ предатель, то все именно так как написали Вы, если не предатель ( а просто чайник ), то верна версия моя
Він чайник, який подумав, що він самовар. А його просто порубають на котлету.
Зрада країни для нього не перешкода, а засіб.
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Вперёд, педрроты, минимум даже вы должны сделать.
Знову ми? Нє,то вже ваша зона відповідальності.
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Обережніше, так можна добалакатись, що й свинарчюкі були суто політичним замовленням.
Естественно. Только непонятно кто заказал, Коломойский или бойко.
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

А яким боком тут Кернес із Тадеєвим другим? що спільного у них з Патрушевим, з яким вони зустрічалися за 2 тижні до зустрічі патрушева із зе?
цікавий ланцюг:  патрушев зустрічається з кернесом і тадеєвим-2
                          тадеєв-1 - колишній нардеп, у якого єрмак був помічником
                          єрмак і зе зустрічаються з патрушевим
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Він чайник, який подумав, що він самовар. А його просто порубають на котлету.
Зрада країни для нього не перешкода, а засіб.
Він найнятий актор, сценарій якому пишуть по ходу фільму. Правда він ще не бачив фінальної сцену. Поїздка в Оман буда її репетицією. Доречі саме в останній місяць він так обрюз.

Останнє редагування: 14 лютого 2020 14:24:32 від Agni
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Знову ми? Нє,то вже ваша зона відповідальності.
Тобто? Я особисто не бачу причин для імпічменту. Невідомо чи зустрічався, а якшо зустрічався то може там хуйло має бути імпічмент.
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

а Ермак получается чотко пророссийский... твою мать
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Ого, яка довга гілочка, нема коли читати.
То що, розповів НєЛох, що саме він робив в Омані?   :S
Чи просто відмазується, розповідаючи, що Не робив?

   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Він найнятий актор, сценарій якому пихуть по ходу фільму. Правда він ще не бачив фінальної сцену. Поїздка в Оман буда її репетицією. Доречі саме в останній місяць він так обрюз.
Жизнь театр и люди в ней актёры
ЗИ забавные тут педдроты
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Ого, яка довга гілочка, нема коли читати.
То що, розповів НєЛох, що саме він робив в Омані?   :S
Чи просто відмазується, розповідаючи, що Не робив?
Ти прийшла, і гілочка буде ще довша
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Ти прийшла, і гілочка буде ще довша
Сам ты дибил .. все сразу видно
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Тобто? Я особисто не бачу причин для імпічменту. Невідомо чи зустрічався, а якшо зустрічався то може там хуйло має бути імпічмент.

Ці вибори скоріше за все закінчаться війною.
І тоді кожен відповість і ви і я.
І порохоботи і віслюки.
І не факт що ми з вами будемо в одному окопі.
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Ці вибори скоріше за все закінчаться війною.
І тоді кожен відповість і ви і я.
І порохоботи і віслюки.
І не факт що ми з вами будемо в одному окопі.
Так, якщо у другий тур вийде бойко, то миром не закінчиться.
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Ці вибори скоріше за все закінчаться війною.
І тоді кожен відповість і ви і я.
І порохоботи і віслюки.
І не факт що ми з вами будемо в одному окопі.
Так, просто так ці фсб-шні і не фсб-шні євреї не поступляться. На кону завеликі гроші.
Але це научка на майбутнє, що на табуретці у нас має сидіти виключно українець. Бо йому вони ніколи!!! не довірятимуть. Доказом є Андрій Богдан.

Останнє редагування: 14 лютого 2020 14:33:55 від ЛАРТА
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Так, якщо у другий тур вийде бойко, то миром не закінчиться.

В будь якому випадку не закінчиться.
Незалежності на шару не буває.
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

не факт що ми з вами будемо в одному окопі
сумнівно, що ти будеш хоч в якомусь окопі
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

сумнівно, що ти будеш хоч в якомусь окопі
Він чи не він, а українці будуть.
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

А яким боком тут Кернес із Тадеєвим другим? що спільного у них з Патрушевим, з яким вони зустрічалися за 2 тижні до зустрічі патрушева із зе?
цікавий ланцюг:  патрушев зустрічається з кернесом і тадеєвим-2
                          тадеєв-1 - колишній нардеп, у якого єрмак був помічником
                          єрмак і зе зустрічаються з патрушевим

Похоже все входят в какую то общую ОПГ.У них там уйма всяких солнцевских,тамбовских......
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія