Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

Как?!? ;o

Как, бля*дь, Это можно бьіло вьібрать? :facepalm:

Креатура Богдана. А він у нас трохи рейдер :pooh_lol:

Юрист з групи Богдана-Сольського засвітився у рейдерстві агробізнесу під Києвом
https://bihus.info/yuryst-z-grupy-bogdana-solskogo-zasvityvsya-u-rejderstvi-agrobiznesu-pid-kyyevom/
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

 :laugh: 150 000 баксів? Заборгував американському партнеру?...
 :laugh:  Хєрня питання. Тим більш що....долгі отдают только трУси.

   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/posts/2038678372930229

Замовник написав про це в фейсбуці ... Що не зрозуміло?..

То що шахрай зайняв пост міністра .. то таке..

   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

Креатура Богдана. А він у нас трохи рейдер :pooh_lol:

Юрист з групи Богдана-Сольського засвітився у рейдерстві агробізнесу під Києвом
https://bihus.info/yuryst-z-grupy-bogdana-solskogo-zasvityvsya-u-rejderstvi-agrobiznesu-pid-kyyevom/

Фух....

Ну, Слава Богу.

Главное, что не Порошенко!
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

 :)  Ну чьо норм. Рейдера назначили аграрним міністром ...  :lol:

   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

:laugh: 150 000 баксів? Заборгував американському партнеру?...
 :laugh:  Хєрня питання. Тим більш що....долгі отдают только трУси.

Лох не мамонт! Лох не вьімрет!

                              Ваши Инвестняни.
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

Замовник написав про це в фейсбуці ... Що не зрозуміло?..

То що шахрай зайняв пост міністра .. то таке..

Це старий пост. У міністра якесь мутне/негарне минуле за яке його ніби-то хотіли грохнути.
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

Зі слів міністра, в серпні до департаменту стратегічних розслідувань надійшла інформація про те, що громадянка України шукає кілера для вбивства іншого громадянина України. Замовницю вивели на фальшивого "кілера", який співрацював з поліцією, вбивство імітували.
Поліцейські мали інформацію, що основний замовник вбивства - громадянин США. Американець мав до Романа Лещенка майнові претензії.
Задоволений успіхом першого замовлення (і не розуміючи, що це - імтація), він зробив друге - вже на Лещенка.
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

Зі слів міністра, в серпні до департаменту стратегічних розслідувань надійшла інформація про те, що громадянка України шукає кілера для вбивства іншого громадянина України. Замовницю вивели на фальшивого "кілера", який співрацював з поліцією, вбивство імітували.
Поліцейські мали інформацію, що основний замовник вбивства - громадянин США. Американець мав до Романа Лещенка майнові претензії.
Задоволений успіхом першого замовлення (і не розуміючи, що це - імтація), він зробив друге - вже на Лещенка.

це якійсь гон
імітували задля виявлення замовника
але замовник вирішив замовити ще  :lol:

схоже, на те, що міністр замовив свого кредитора
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

 :(  Бля.... Кого ж вони понабирали в уряд?
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

:(  Бля.... Кого ж вони понабирали в уряд?

Хто більше заніс у партійну касу. :lol: Нікакіх алєгархов.
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

Цитувати
Громадянин США і громадянка України замовили замах на міністра аграрної політики та продовольства Романа Лещенка.

Джерело: брифінг міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського

Деталі: Монастирський розповів, що громадянка України і громадянин США, як основний замовник, у серпні 2021 року шукали кілера, щоб вбити людину в Україні. Українку вивели на підставного кілера і все їхнє спілкування документувалося.

Американець і українка замовили вбивство колектора, який "вибивав" борги з партнера цього американця, з яким той працював у 2018 році. Цей колектор, за словами Монастирського, взяв у американця 150 тисяч доларів, які не повернув, через що той вирішив його вбити.

Вбивство цього колектора (громадянина України) було імітоване. Обидва замовники пересвідчилися у "вбивстві" через отримання фото і відео. 

Після того обидва замовники звернулися до того ж кілера, щоб він здійснив замах на людину, в якої цей колектор мав "вибивати" гроші у 2018 році.

"Цим громадянином був Роман Лещенко, міністр українського уряду. Ця справа була пов’язана з його діяльністю в 2018 році. Ще до зайняття ним будь-якої державної посади", - сказав Монастирський.

17 листопада замовники зустрілися із "кілером", обговорили деталі і передали йому завдаток за роботу 20 тисяч доларів. Після цього МВС вирішило затримати замовників. 

МВС також поінформувало про затримання посольство США. На відео, оприлюдненому під час брифінгу американець говорить "я не прошу його вбивати, але якщо це станеться, то я не проти".   

Монастирський додав, що ті статті за якими затриманим буде оголошено про підозри, є особливо тяжкими злочинами, за які передбачено покарання "аж до довічного позбавлення волі".

Олександр Шумілін, УП
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

хоспідя, так воно ще й колектор у минулому  :D
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

Цитувати
Міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко, на якого готували замах, відповів, що його вбивство не допоможе уникнути кримінальної відповідальності щодо розкрадання землі.

Джерело: Лещенко під час брифінгу

Деталі: Лещенко розповів, що декілька годин тому повернувся з відрядження із Саудівської Аравії, і міністр внутрішніх справ Денис Монастирський повідомив йому про замах.

Міністр також нагадав, що від початку його роботи в міністерстві до нього та членів його сімей надходило багато погроз, і цей процес він назвав "постійним", тому указом президента Володимира Зеленського в Лещенка була державна охорона.

Пряма мова Лещенка: "І для мене є шоком, що ситуація 2018 року, яка носить виключно цивільноправовий характер громадянина сполучених штатів не лише стосовно мене, а й інших аграріїв... на шантажі, медійні атаки – я жодним чином на них не реагував, оскільки є правова площина для розв'язання цих питань.

Для мене ця ситуація шокуюча, але я хочу сказати наступне. Якщо хтось вважає, що будь-які погрози, замахи, шантаж або фізичне усунення дасть можливості уникнути юридичної відповідальності, то я хочу запевнити, що у вас немає ніяких перспектив у цьому питанні. Усі матеріали, усі дані про українську землю, усі резервні копії держземельного кадастру – усе це знаходиться у правоохоронних органів. І усуваючи, залякуючи – ви нічого не досягнете.

Я хочу подякувати МВС за професійну роботу і за те, що ви забезпечуєте правопорядок, і все, що потрібно від мене для співпраці зі слідством… я повністю відкритий до взаємодії
Красиво переводит стрелки.. Шмигалю уже можно поднапрячься - тут уже готовый следующий ПМ.. :)
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

На благое дело пустили деньги! :lol:
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

Партія можете вернет 150000$ американцу?

Стыдно же жить на ворованные деньги...
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..
den

"Аліса, ані мєня питалі, но я їм нічіго нє сказал!"  (С)

   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

Идиоты,лучше бы они молчали на эту тему и придумали что-то другое.Сами себя зарывают
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

New agriculture minister faces lawsuits for alleged Hr 6.6 million theft

https://www.kyivpost.com/business/new-agriculture-minister-faces-lawsuits-for-alleged-hr-6-6-million-theft.html

Гуглтранслейт

32-річний Роман Лещенко, новий міністр сільського господарства України, вступить на посаду 1 лютого, але у нього вже багато на тарілках.

Лещенко очолить міністерство, оскільки довгоочікуваний ринок сільськогосподарськ ої землі має розпочатися в липні. Але зараз він стикається з особистими проблемами: його колишній роботодавець, американський фермер Курт Гросжанс, подає до суду на Лещенка за нібито крадіжку 6,6 млн грн, або 250 тис. доларів.

Після двох років суперечок Лещенко звернувся до Гросжана через своїх адвокатів і повернув взяті гроші за тиждень до того, як був призначений міністром 17 грудня. Лещенко сказав, що позичив гроші, що Грошжан сперечається.

Поки американець отримав гроші, тепер він хоче, щоб Лещенко відшкодував збитки. Гросжанс стверджує, що він додатково зазнав збитків, що перевищують 485 000 доларів, оскільки у нього не було грошей, необхідних для ведення бізнесу, а його фермерська компанія втратила два роки врожаю.

У травні-жовтні 2020 року Гросжанс подав два позови проти нового міністра в Україні. «Мені нічого втрачати. Я просто хочу справедливості на цьому етапі», – сказав Гросжанс Kyiv Post 20 січня.

Попри численні спроби зв’язатися з Лещенком — через його особисту та професійну електронну пошту, особистий номер телефону та через сторінку у Facebook — новий міністр сільського господарства не відповів Kyiv Post на прохання про коментар.

Лещенко ніколи публічно не згадував про цю суперечку.

Таємні передачі

Коли Гросжан оселився в Україні в лютому 2017 року, він мріяв вирощувати сою, кукурудзу та пшеницю на знаменитому чорноземі країни.

Після прибуття він інвестував 350 тис. доларів у ферму поблизу Малина, 26-тисячного міста Житомирської області, що приблизно за 100 кілометрів на північний захід від Києва. Він також імпортував машини на суму 650 000 доларів, які зараз не працюють.

Його мрія перетворилася на кошмар, коли він призначив Лещенка директором своєї компанії ТОВ «Гросжанс», де Лещенко працював у березні-вересні 2018 року.

Згідно з банківськими переказами, які перевіряли суди України та отримані Kyiv Post, Лещенко таємно перевів близько 250 тис. доларів з ТОВ «Гросжанс» у свою компанію ТОВ «Прогрес».

Статтею 238 ЦК України визначено, що виконавець не може перераховувати собі чи своєму підприємству кошти з підприємства, яке йому не належить.

Грошжан залишився без обігових коштів, грошей ледве вистачало на життя, а сільськогосподарськ ого обладнання він уже не може використовувати. Незважаючи на те, що Гросжан досі володіє своєю компанією в Україні, він не зміг інвестувати у вирощування сільськогосподарськ их культур і втратив два роки врожаю.

«Мені довелося дати іпотеку на свій будинок у США, щоб продовжувати жити», — сказав він. Він позичив 350 тисяч доларів.

Він досі не може продовжувати фермерство в Україні через брак оборотних коштів, очікуючи на задоволення двох своїх позовів — один у Черкаському суді проти ТОВ «Прогрес Лещенка», а інший проти самого Лещенка в Господарському суді Києва.

Гросжанс також звернувся до Національного антикорупційного бюро України, оскільки поліція повідомила йому, що це агентство є найбільш компетентним для розслідування чиновників, але безрезультатно.

Гросжанс також побоюється, що нова посада Лещенка на чолі міністерства сільського господарства змусить його відчути себе могутнім і що врешті-решт він уникне правосуддя.
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

Позиція влади

Діалоги між Лещенком і Гросжансом у месенджері WhatsApp, отриманому Kyiv Post, показали, що Лещенко погрожував своєму колишньому бізнес-партнеру.

Лещенко сказав, що завдяки його широким політичним зв’язкам він може посадити Гросжана у в’язницю, якщо американець буде продовжувати свої претензії до нього.

«Але якщо ви продовжите (те) мене тероризувати, я передам всю інформацію до юридичної особи, і ви потрапите у в’язницю», — написав Лещенко Гросжансу у повідомленні від лютого 2019 року.

Лещенко вступить на посаду 1 лютого, коли уряд повністю відновить роботу Мінагрополітики та продовольства.

У вересні 2019 року Кабінет міністрів реорганізував Мінагрополітики, об’єднавши його з Міністерством економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства. Але нещодавно уряд скасував це рішення.

Журналіст-розслідувач Ігор Стах в інтерв’ю 15 жовтня заявив, що внесок Лещенка в кампанію президента Володимира Зеленського під час парламентських виборів у 2019 році зіграв велику роль у його призначенні.

Під час кампанії він передав партії «Слуга народу» Зеленського понад 60 тисяч доларів (1,6 мільйона гривень), які тоді не задекларував, повідомляє недостовірне джерело, новинний сайт, що висвітлює корупційні справи. Він уник покарання завдяки суперечливому рішенню Конституційного суду від 29 жовтня, яке перезавантажило систему е-декларування в Україні.

Лещенко розпочав свою трудову діяльність як депутат у Черкаській області, а у 2013 році почав викладати фінансове право в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Один із найактивніших лобістів відкриття українських сільгоспугідь до продажу, Лещенко очолював Державну службу геодезії, картографії та кадастру з червня по грудень 2020 року.

2021 рік стане переломним моментом для нещодавно відновленого міністерства. Реформа ринку землі, проголосована у квітні 2020 року, набуде чинності 1 липня, яка відкриє вільну торгівлю сільськогосподарськ ими землями в країні для громадян України, замість десятилітньої системи, коли люди не могли продати свою землю і змушені були здавати її в оренду. .

Під час виступу 17 грудня в парламенті, оголосивши про вступ на посаду, Лещенко пообіцяв зробити аграрну галузь прозорішою та допомогти фермерам отримати державну підтримку. Він додав, що його міністерство надаватиме пільги дрібним фермерам.

«Обіцяю, що ми виконаємо історичну місію відновлення Мінагрополітики заради наших майбутніх поколінь», — сказав Лещенко.

У заяві, яку Гросжанс надіслав Kyiv Post через своїх адвокатів, американець зазначив, що українцям слід з обережністю ставитися до заяв Лещенка, оскільки його чесність викликає сумнів
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

Повтор..  :shuffle:
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

Діалоги між Лещенком і Гросжансом у месенджері WhatsApp, отриманому Kyiv Post, показали, що Лещенко погрожував своєму колишньому бізнес-партнеру.

Лещенко сказав, що завдяки його широким політичним зв’язкам він може посадити Гросжана у в’язницю, якщо американець буде продовжувати свої претензії до нього.

«Але якщо ви продовжите (те) мене тероризувати, я передам всю інформацію до юридичної особи, і ви потрапите у в’язницю», — написав Лещенко Гросжансу у повідомленні від лютого 2019 року.(с)

і сталося імітування імітування
я ж казала, міністєр замовив свого ошуканого партнера
за допомоги іншого міністєра
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

А може хотіли замочити Сірожу Лещенка , а їм підсунули Романа ? Сказали - какая разніца ,давайте замість Сірожи замочимо Рому , хай Сірожа ще попрацює .
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

Ух ты. По радио глаголят - министр, оказывается, взял $150штук в долг от американца, а потом отказался отдавать.. :)

акуевший тип однако.
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

мєльчают наші палітікі....

Сука Касатая продала Кадирову\Оніщенко пост мін екології за $5 мільйонов
Ігорьок Шєвченко руліл ніпадєцкі, пака Пісяй с Аваковим єво нє скушалі
всьо пропало, Ціля дєнєжкі нє вєрнула
по ідєє Кадиров должєн бил заказать Суку
но нє сложілось
тєпєрь сам прячєтся
а Ціля борєтся за зємлю і счастьє для трудового народа
грустно рєбяткі...
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

акуевший тип однако.
Судя по тому что уже озвучили, "радисты" чего то недопоняли или недослышали и ввели меня и всех слушателей в заблуждение. По сценарию, который тут озвучили - 150шт. это долг коллектора который за эту сумму взялся выбить из будущего министра 250шт.которые он увел у своего работодателя.. :)
Пока непонятна роль гражданки Украины.. Не удивлюсь,  если окажется что это помощница-переводчица которую подсунули американцу, который в местных языках слабоват, например..
Тогда, по сценарию, она пойдёт на соглашение со следствием и с чистой совестью на свободу, американца отдадут Байдену на перевоспитание, а молодой, перспективный и несгибаемый министр - на повышение.. :)

Останнє редагування: 18 листопада 2021 19:34:03 від Sagin
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..
Ita

Прочёл название ведки и вспомнилось...

- Ватсон, я сегодня гулял по Бейкер стрит и там мне хотели дать по морде.
- Как вы узнали, Холмс?
- Это же элементарно, Ватсон. Не хотели бы - не дали.

И шо там нарот по поводу разных хотелок говорит? Та отож...
 :shuffle:

   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

акуевший тип однако.
:laugh: а не одалживай зелёным деньги...
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

Да уж... Меністєр, хулі.
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

Лёгким движением руки, коллектор превращается.. коллектор превращается.. в киллера!  :weep:
Цитувати
Лещенко "народився вдруге", замах розкрили завдяки збігу, - Єнін
Замах на міністра аграрної політики Романа Лещенка вдалося викрити завдяки збігу.
Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін, інформує Цензор.НЕТ.

"Просто за дивовижним збігом Лещенку вдалося народитися вдруге... Чиста удача, що перший виконавець відмовився, а другий кілер діяв під контролем поліції", - написав Єнін у фейсбуці.

Він уточнив, що спочатку замовник, громадянин США, шукав виконавця для замаху на Лещенка своїми силами.

"І знайшов. Але знайдений убивця, на щастя, вирішив просто вкрасти гроші та зникнути. Громадянин США не розгубився, і почав пошуки іншого кілера, який мав спочатку прибрати вбивцю-шахрая, як імовірного свідка, а потім узявся б за "вибивання" грошей у Романа Лещенка. Роман, як виявилося, працював із цим громадянином іще до його потрапляння у велику політику та мав свої цивільно-правові відносини", - зазначив Єнін.

За його словами, після того як кілер, який працював під контролем поліції, погодився на виконання зазначеного замовлення, події були "справою техніки".

"Підставне викрадення (першого, – ред.) кілера, розробка фейкового фото як доказ скоєного вбивства й оперативна робота. Потім зустріч у ресторані під прицілом відеокамер для зйомки отримання нового замовлення від громадянина США і його помічниці та зйомки отримання авансу в $20 тис. за катування Р.Лещенка. І, після всього, захоплення цієї парочки, яка вирішила, що за гроші можна забирати життя людей", - розповів Єнін


Останнє редагування: 18 листопада 2021 22:47:23 від Sagin
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

Брифінг щойно подивився міністра МВС .На кого це шапіто розраховано? Вони знущаються ,чи думать що в країні всі дурні ?
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

Ну шапіто чи не шапіто, а громадянин США від сьогодні у  діда  Лук'яна гріється, судячи з їх виступів..
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..
lab

на підставу схоже. аферисти- прихильники певної політсили розіграли клоунаду з замахом. тепер наївний американець крім того що гроші втратив ще й на нари попаде.
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

Бгг. Це не креатура Богдана. Цей чувак є на плівках Єрмака.  :-)o

   
Re: Одного з міністрів хотіли вбити. :bomb:

на Верещук
Ви якийсь гендерофоб, якби на Верещук, то було б напад на міністерку а не міністра
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

Американець і українка замовили вбивство колектора, який "вибивав" борги з партнера цього американця, з яким той працював у 2018 році. Цей колектор, за словами Монастирського, взяв у американця 150 тисяч доларів, які не повернув, через що той вирішив його вбити.

Кто на ком стоял? (с)  :laugh:
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

мєльчают наші палітікі....

Сука Касатая продала Кадирову\Оніщенко пост мін екології за $5 мільйонов
Ігорьок Шєвченко руліл ніпадєцкі, пака Пісяй с Аваковим єво нє скушалі
всьо пропало, Ціля дєнєжкі нє вєрнула
по ідєє Кадиров должєн бил заказать Суку
но нє сложілось
тєпєрь сам прячєтся
а Ціля борєтся за зємлю і счастьє для трудового народа
грустно рєбяткі...

Да-а-а-....

Бьіло время. Лютовали по беспределу. Екоинспекция рисовала штрафьі с шесть нулями как блинчики. И совместно с екологической прокуратурой кошмарили бизнес так, что искрьі летели.

Бля*дь, сколько поломанньіх бизнесов, карьер и судеб :facepalm:
И ни одна бля*дь не ответила за это.
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..
U2

Брифінг щойно подивився міністра МВС .На кого це шапіто розраховано? Вони знущаються ,чи думать що в країні всі дурні ?

Неужели Данинг-Крюгер?
   
Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..
a49

Re: :bomb: Одного з міністрів хотіли вбити..

це якійсь гон
імітували задля виявлення замовника
але замовник вирішив замовити ще  :lol:

схоже, на те, що міністр замовив свого кредитора

Продлевать будете? (с)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія