Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Семенченко заговорил ;o

Семенченко заговорил  ;o

   
Re: Семенченко заговорил  ;o
N88

Хтось ще сумнівається що Буратіно прихильники певної політсили це кацапська операція?
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

Прикольно дєвки пляшуть... То чиї вказівки виконує наше СБУ?

Доречі як там дружина керОвника, отримала українське громадянство?
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

Я рад, что его посадили

В конце концов, он за это боролся. Скинул ненавистного Порошенка, чтобы пришел ГАВНОкомандующий

Мечта насиння сбылась
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

Та вже сліпі побачили, глухі почули, а тупі зрозуміли, що блазень - хуйловська шлюха. Тільки не миросі, їх цікавить гра на роялі.
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

Каяться собирается? Если нет пнх
Він сам привів прихильники певної політсили єрмаків у владу..

Не ну я вот читал читал и так и не понял кто его посадил??? кто?? имя сестра!!
Порошенко наверное???
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

Вставити смайл в тему


мироськи голосували за Незапетра. А що буде потім, вони не  думали....
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

Цитата: Семенченко
В такій ж камері сидить зараз в ізоляторі КГБ командир першого білоруського добробата «Пагона», «білоруський терорист» Микола Автухович. І нехай він знає, що командир батальйону «Донбас», «український терорист» Семен Семенченко також знаходиться зараз в ізоляторі СБУ України. І нехай знає, що це не український народ зрадив його. Нехай знає, що в нас спільний ворог. Ворог який ховається за тисячами масок.

И при чём тут тысяча масок ?

   
Re: Семенченко заговорил  ;o

все має свою ціну і за неправильний вибір має бути сплачено також - це аксіома.

Останнє редагування: 28 травня 2021 19:44:55 від iz sela
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

Ну як і передбачувалось - бубарік для начитування відосиків і перерізання смужок на мостах
А підкацапні ригі заправляють справами - не забуваючи про інтереси братських кацапів і белорусів

Хтось ще дивується чому Україну не запросили на саміт НАТО?
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

Каяться собирается? Если нет пнх
Він сам привів прихильники певної політсили єрмаків у владу..

Не ну я вот читал читал и так и не понял кто его посадил??? кто?? имя сестра!!
Порошенко наверное???

ну вот и отлично, он похоронил пидрилу с его наездами, теперь хоронит и Зеленского
   
Re: Семенченко заговорил  ;o
N88

Ну як і передбачувалось - бубарік для начитування відосиків і перерізання смужок на мостах
А підкацапні ригі заправляють справами - не забуваючи про інтереси братських кацапів і белорусів

Хтось ще дивується чому Україну не запросили на саміт НАТО?

73% виконали приблизно таке у світовомі масштабі
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

Я рад, что его посадили

В конце концов, он за это боролся. Скинул ненавистного Порошенка, чтобы пришел ГАВНОкомандующий

Мечта насиння сбылась
================================
 Корешки, вы должны понять,что лИвалюция порождает романтиков и аферистов. Да и реалистов,но без романтиков,аХверистов она не бывает. Семенченко такой...это наши чегервары... B-)   Не,я не шучу... енто именно оне. И да... он гнал на Пороха.

 Все ж сложнеее, чуваки и чувихи!  Правильно ли он по своему гнал на Пороха? Ну в 2014-2015  было и правильно. Была очень сложная игра, были "ПЕРЕХОДНЫЕ ЛЮДИ", были "ЛЕВЫЕ ДОХОДЫ" у этих людей. Была торговля с ОРДЛО... это ПОТОМ ИСТОРИЯ ОПРАВДАЕТ ИЛИ ОСУДИТ, а тогда надо было страну выводить из сраки. Это вам не по Марксу. Я гнал на Пороха, и тысячи других, что как ни странно позволило ему сослаться  на то, что НАРИД НЕ ПРИНИМАЕТ ТОГО,что хотели Меркель,Оланд и ОБАМО. Все сложно и время еще не пришло. Но то таке. А вот Семенченко... ну,давайте еще вспомним умницу профессионального революционного провокатора Диму Корчинского. Та он просто герой... ШО? НЕ?  Та без него Майдана бы не было. Именно он его перевел из "пісень" в боевое состояние. А Семенченка ,точнее беларусов,что с ними контактировали,сдали ермаки.

 Это ж и ежу понятно.
Романтизму у вас нету.

Семенченко виноват,что гнал на Пороха, но не валите на него все. Таких было и есть в истории всех Ливалюциённых стран тьма. B-)

Останнє редагування: 28 травня 2021 20:19:23 від Wolter
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

73% виконали приблизно таке у світовомі масштабі
Показати зображення...
аби не по дорозі, вона ж погана
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

Хтось ще сумнівається що Буратіно прихильники певної політсили це кацапська операція
Не прихильники певної політсили , а  зебуїни. Всі оті мєлкороси які його обрали.
І не "кацапська операція",  а московський  найуспішніший проект, який десятиліттями(якщо не більше) приносить дивіденди своїм творцям.

   
Re: Семенченко заговорил  ;o

Не прихильники певної політсили , а  зебуїни. Всі оті мєлкороси які його обрали.
І не "кацапська операція",  а московський  найуспішніший проект, який десятиліттями(якщо не більше) приносить дивіденди своїм творцям.

Тобто >50% наших воїнів то кацапи?
Секта вже зовсім з глузду з'їхала... 
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

ну вот и отлично, он похоронил пидрилу с его наездами, теперь хоронит и Зеленского

Второц раз фокус не получится.
прихильники певної політсили закукливается, прибирает сми под контроль, заключает на себя силовые структуры.
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

Тобто >50% наших воїнів то кацапи?
Секта вже зовсім з глузду з'їхала... 
Тобто ,ти х.й.ю написав.
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

Ну вопще-то це брутальне втручання у внутрішні справи сусідньої держави.
Якого хєра ви тоді виєте, коли рашка у себе готує п'яту колону, яка веде пілривну діяльність у нас.
Чим ми тоді будемо краще від кацапів. Вони повинні самі розібратися зі своєю владою.
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

Тобто >50% наших воїнів то кацапи?
Секта вже зовсім з глузду з'їхала... 
якщо воїн під час війни голосує за відверто кацапського клоуна, то ким насправді є цей воїн?
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

якщо воїн під час війни голосує за відверто кацапського клоуна, то ким насправді є цей воїн?
Майте милість,  воїни АТО в будь якій  дискусії на ФУП , це   желєжний аргумент - лом протів каторава нє далжно біть прійома.
Порохоботики  в цьому також  собі не відмовляли.

пс.Цікаво чи цей воїн  з відомого відео на передку , у якого в очах було написано приблизно "що це за гамно таке переді мною скаче і гундосить  янілох " голосував за Зеленського?
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

якщо воїн під час війни голосує за відверто кацапського клоуна, то ким насправді є цей воїн?

Вибір між двома клоунами завжди буде клоун...
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

Вибір між двома клоунами завжди буде клоун...
Так , тільки  з "двох клоунів" ваш завжди у косоворотці.

   
Re: Семенченко заговорил  ;o

Так , тільки  з "двох клоунів" ваш завжди у косоворотці.
Вони обоє.
Тому я і не вибирав жодного з них...
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

Он в Лукьяновском СИЗО?
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

Провокатор. Как загнал людей в котел, так и тут трещит то, что написало ему ФСБ, создавая мнение для раша- и белорусских СМИ, как вроде Украина вмешивается в дела суверенной страны, чего нет и близко.
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

Брехня, Семенченко арестован и в суде он такого не говорил а говорил совсем другое !
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

Провокатор. Как загнал людей в котел, так и тут трещит то, что написало ему ФСБ, создавая мнение для раша- и белорусских СМИ, как вроде Украина вмешивается в дела суверенной страны, чего нет и близко.


Или полезный идиот
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

Вот последнее выступление Семенченка в Суде, и там там такого нечего подобного,

   
Re: Семенченко заговорил  ;o

Він був готовий пройти той шлях, який пройшли українці в 2014 році. Від самооборони Майдану до добровольчих батальйонів. І білоруські патріоти звернулись до українських майданівців та добровольців. Щоб з ними поділились досвідом, щоб отримати навички боротьби,
Український досвід довів, що робити потрібно було зовсім інше й не так.
Тому український досвід білорусам не допоможе. Хіба що, як навчання на українських помилках.
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

Чим ми тоді будемо краще від кацапів.
Кацапи поважають не кращих, а сильніших за себе.
   
Re: Семенченко заговорил  ;o
N88

Кацапи поважають не кращих, а сильніших за себе.

І не поважають, а просто бояться.
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

Второц раз фокус не получится.
Зе закукливается, прибирает сми под контроль, заключает на себя силовые структуры.

Петьке это сильно помогло?
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

Петьке это сильно помогло?

петька этого не делал..
По сравнению с прихильники певної політсили - петька великий демократ
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

Кацапи поважають не кращих, а сильніших за себе.
Такшо нам тепер стать повністю відбитими на голову щоб нас кацапи поважали?  ;o
Мені насрать поважають мене кацапи чи ні, мені взагалі насрать що вони про нас думають, я їх просто зневажаю і мені їх думка абсолютно нецікава.
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

І не поважають, а просто бояться.
Для кацапів це рівнозначні поняття, "боиться - значит уважает".
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

Такшо нам тепер стать повністю відбитими на голову щоб нас кацапи поважали?  ;o
Мені насрать поважають мене кацапи чи ні, мені взагалі насрать що вони про нас думають, я їх просто зневажаю і мені їх думка абсолютно нецікава.
Поступи в Консерваторію, навчись грати на піяніно, й тоді кацапи злякаються і віддадуть Крим.
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

Хтось ще сумнівається що Буратіно прихильники певної політсили це кацапська операція?
А Петр, подписавший минские, типа была не кацапская операция.
Ага.
   
Re: Семенченко заговорил  ;o

Я рад, что его посадили

В конце концов, он за это боролся. Скинул ненавистного Порошенка, чтобы пришел ГАВНОкомандующий

Мечта насиння сбылась
(tu) хлоп прийшов до успішного фіналу,а думав.що то тільки пересадка.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія