Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Воений стан таки можуть запровадити в найближчи дні.

http://www.pravda.com.ua/news/2016/07/19/7115310/

Об этом заявил Турчинов. И вправду, боеприпасы,техника и "отпускники" так и пруть на Донбасс. Просто так? Х...йло не отползает. Возможно,Х...йло  и собирается "отползти", но хочет перед этим попытаться еще. Вдруг чего откусит? То,что становится жарче-видно уже всем. Вообщем пиримирье,кажись собирается заканчиваться.
   
про визнання донбасу окупованою територією нічого ?
   
Нет они просто не хотят проводить выборы
я так думаю
   
Нет они просто не хотят проводить выборы
я так думаю

Мысль, наиболее близкая к истине.
   
Ситуация такая как была месяц назад и год
Но раньше Петя не вводил ВС потому как хотел провести выборы в ОРДО
Теперь слава богу эта тема отпала
Так он хочет теперь ввести что бы не проводить выборы в ВР
   
про визнання донбасу окупованою територією нічого ?

так визнали вже давно

Цитувати
Верховна Рада проголосувала за визнання частини Донецької та Луганської областей окупованими територіями.

За це рішення проголосувало 286 депутатів.

Постанову під стенограму зачитав спікер Володимир Гройсман.

Постанову підготували 5 фракцій коаліції.

"Верховна Рада України постановляє визнати тимчасово окупованими територіями окремі райони, міста, селища та села Донецької та Луганської областей, в яких, відповідно до закону "Про тимчасовий порядок місцевого самоврядування окремих районів Донецької та Луганської областей", запроваджується особливий порядок самоврядування, до моменту виведення усіх незаконних збройних формувань, їх військової техніки а також бойовиків та найманців з території України та відновлення повного контролю України над державним кордоном", - зачитав спікер.

Пізніше лідери фракцій "Радикальної партії" Олег Ляшко та "Самопомочі" Олег Березюк внесли правку щодо згадування в тексті виведення військ Російської Федерації.

З цією поправкою Гройсман і поставив постанову на голосування.
   
Короче у Пети с Турчем все шиворот навыворот
   
Так он хочет теперь ввести что бы не проводить выборы в ВР


а яка підстава п=для проведення виборів до ВР?
   
Ну,до выборов еще далековато..... Сама мысль,конечно,не лишена....сама идея,тееек скееть, не без того,но ДО ВЫБОРОВ,кажись таки еще далеко. Да и кацапы таки и вправду возбудилися. Впрочем вот у них выборы в ГосДуру на носу. B-)
   
РНБО може внести до порядку денного питання щодо введення воєнного стану.

Турчинов повідомив, що через дипломатичні канали Україна проінформувала своїх західних партнерів щодо порушення агресором Мінських домовленостей. "У випадку продовження цих небезпечних тенденцій, Україна буде вживати всі необхідні заходи для захисту цілісності нашої країни та безпеки громадян, аж до внесення до порядку денного РНБО питання щодо введення воєнного стану", - зазначив Турчинов.

Просто кошмарят запад, шо б не спали
   
Ну,до выборов еще далековато..... Сама мысль,конечно,не лишена....сама идея,тееек скееть, не без того,но ДО ВЫБОРОВ,кажись таки еще далеко. Да и кацапы таки и вправду возбудилися. Впрочем вот у них выборы в ГосДуру на носу. B-)
Коалиции нет
В ВР жулики а не коалиция
   
пенсiй вимагають та зарплат залiзничникам.

Не хвилюйтеся, Петро вже про все домовився. Пiднiмуть черговi податки, але наших людей в бiдi не кинемо.
   
Re: Воений стан таки можуть запровадити в найближчи дні.

РНБО може внести до порядку денного питання щодо введення воєнного стану.

Турчинов повідомив, що через дипломатичні канали Україна проінформувала своїх західних партнерів щодо порушення агресором Мінських домовленостей. "У випадку продовження цих небезпечних тенденцій, Україна буде вживати всі необхідні заходи для захисту цілісності нашої країни та безпеки громадян, аж до внесення до порядку денного РНБО питання щодо введення воєнного стану", - зазначив Турчинов.

Просто кошмарят запад, шо б не спали
ніхто нічо некошмарит, орки кацапи стягивают и наращивают групировку
   
Страна находиться в антиконституционном перевороте уже 2 месяца
а вы говорите нет оснований для выборов
   
http://www.pravda.com.ua/news/2016/07/19/7115310/

Об этом заявил Турчинов. И вправду, боеприпасы,техника и "отпускники" так и пруть на Донбасс. Просто так? Х...йло не отползает. Возможно,Х...йло  и собирается "отползти", но хочет перед этим попытаться еще. Вдруг чего откусит? То,что становится жарче-видно уже всем. Вообщем пиримирье,кажись собирается заканчиваться.

думаю не варто уваги

воєнного стану не буде, а як же торгівля і профіт ?  думаю чергова лякалка - "хуйло нападе"
   
Якщо хочуть ввести, то беруть і вводять, а не соплі пускають з цього приводу

нічого не введуть
   
Нет они просто не хотят проводить выборы
я так думаю

саме в "десятку"  (tu)

виборів неможна ато хуйло нападе  :gigi:
   
Петрушка своє вже відпиздів.
Черга за пастором...
   
ніхто нічо некошмарит, орки кацапи стягивают и наращивают групировку

а наш уряд тим часом "нарасчівает" торгівлю вугіллям з ДНР  :laugh:
   
Петя горькую наверное пил сутки после 17-го
теперь начал отходить и решил что это единственный выход нас в дерьме держать еще 3 года
   
когда орки ломились - не надо было, когда с ними мафия торговлишку кровавым угольком наладила - понадобилось  :weep:
   
Короче у Пети с Турчем все шиворот навыворот

Шо, гади, не координують свої дії з старою скаженою макакою?  Біда!

Турчинов вже колись радився, діяв в руслі бажань ВОНИ і як результат просрали Крим і Донбас. Тепер тисячами смертей те відхаркуєм

Воєнний стан буде вводитись або не вводитись не по хотєлкам хуйловської підстилки, а лише враховуючи ситуацію та інтереси захисту України

п.с.

Ще сьогодня можна знайти гілки і не одну, де бригада Ю верещить, що "у нас же не війна, а якесь АТО"

І верещали ж так майже 2 роки!

А тепер розворот на 180

І сорому нема - отут вимагаю цього, отут вже проклинаю, що зробили як вимагалось



Останнє редагування: 19 липня 2016 18:13:06 від komarik2008
   
Страна находиться в антиконституционном перевороте уже 2 месяца
а вы говорите нет оснований для выборов

ще вчора все розібрали і упоротим по полочкам розклали - коаліція існує і нема на те ради  :weep: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=929458.0
   
Ситуация такая как была месяц назад и год

НЄТАКАЯ.

Кацапи хітрожопілісь, скривалісь, слєпиє ОБСЄ як возможно, відводілі очі.
Зараз вони безсоромно підтягнули бронетехніку і хуярять танкамі і САУ. Бо бач - навіть діпконсьорнів більше нє стало. Т.ш. Мєнскіє саботуюцця вже не соромливо - НАГЛО і ДЕМОНСТРАТИВНО. Кожна ніч - бойові дії великой інтенсивності.
   
Re: Воений стан таки можуть запровадити в найближчи дні.

Страна находиться в антиконституционном перевороте уже 2 месяца
а вы говорите нет оснований для выборов
вадим ти не ахуел?
   
Неужто довыборы открыли глаза?
   
Петя горькую наверное пил сутки после 17-го
теперь начал отходить и решил что это единственный выход нас в дерьме держать еще 3 года
а що трапилося 17? я щось випала з подій....
   
вадим ти не ахуел?
Ахуели те кто народ за быдло держит
а еще больше те кто им тут подпездывает
   
Неужто довыборы открыли глаза?

Естессно: ни одной депутаны от БПП.
   
а що трапилося 17? я щось випала з подій....
Народ Пете по губам пошлепал
   
Я вот все время думаю на кого повесят все смерти наших солдат по Минским 1 и 2? Их хуярят с тяжелого, а командование не выполняет своих функций по подавлению противника. В результате у нас потери.
   
НЄТАКАЯ.

Кацапи хітрожопілісь, скривалісь, слєпиє ОБСЄ як возможно, відводілі очі.
Зараз вони безсоромно підтягнули бронетехніку і хуярять танкамі і САУ. Бо бач - навіть діпконсьорнів більше нє стало. Т.ш. Мєнскіє саботуюцця вже не соромливо - НАГЛО і ДЕМОНСТРАТИВНО. Кожна ніч - бойові дії великой інтенсивності.

Юлькам-мудачуківцям пох на те

ВСІ гілки про бойові діх спустили на маргінес, гілку про загиблих і поранених засрали ліпєцькой фабрікой і "у нас нема війни, є якесь сране АТО".

Головні теми - хто де і як дупи в морі полоще

ФУП юзають і корегують як заманеться юльківській шоблі!
   
Петя надеялся при помощи мажоритарки остаться у власти
А тут и с мажоритаркой облом
   
хай  головного сбушника пошлють з отряду бiлочок
Або кононенка

Петровi накази iгноруйте, панове. Це нелегiтимне чмо, самозванець та узурпатор.

Який нах военний стан? Пiсля тоi корупцiйноi моделi що рощвернули любi друзi президента, тiльки дибiл пiде вмирати за цю банду.
   
а-а...довибори )
о, що жодної БПП, то добре, звичайно.
а що з ПР чи їх замінником? синяки попроходили багато де чи ні?
   
Так что и с пропорционалкой и с мажоитаркой Пете кирдык (ну и Жоппоблоку то же)
Петя понял что народ предложил сушить ему весла
   
Я вот все время думаю на кого повесят все смерти наших солдат по Минским 1 и 2? Их хуярят с тяжелого, а командование не выполняет своих функций по подавлению противника. В результате у нас потери.

А щоб виконати "фукції по падавлєнію", бійці повинні бути на лінії вогню, воювати.  І це смертельног небезпечно

З кабінетів Генштабу чи МО арта не стріляє. І з вашого дивану чи штабу теж.

Повісьтесь вже самі, а не шукайте кого повісити з командування

   
Ситуация такая как была месяц назад и год
Но раньше Петя не вводил ВС потому как хотел провести выборы в ОРДО
Теперь слава богу эта тема отпала
Так он хочет теперь ввести что бы не проводить выборы в ВР

Значит, нужно требовать у Педры и блядей из ВР ввода ВП только на территории Донецкой и Луганской областей. Это решило бы очень много проблем и не помешало бы выборам в ВР на остальной территории страны. Есть кому потребовать? Или уже все скурвились?
   
а-а...довибори )
о, що жодної БПП, то добре, звичайно.
а що з ПР чи їх замінником? синяки попроходили багато де чи ні?
И ПР отсосали
Я тут с Кияшей по этому поводу последний год спорил
а выборы все расставили на свои места
Вот та ветка
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=929437.msg18549480#msg18549480
   
И ПР отсосали
ну так це заїпісті новини!!! от це Перемога справжня, реальна.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія