Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

До сраці вакцини :super: В ізраєлі знову всплеск

в чрезвычайных ситуациях конституции предусматривают фашизм.

Батєнька, так вам до кацапів. Чи трохи далі в Китай чи Північну Корею. Що ви забули у вільній країні?
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

І ще одна тенденція місяць тому вони казали що важко не хворіють..
А зараз кажуть про смерті.
   
І ще одна тенденція місяць тому вони казали що важко не хворіють..
А зараз кажуть про смерті.
В них кількість захворівших вже перевищує січневий пік 6-8 тис коли вмирало 1% від захворівших. А смертність впала вдвічі і складає 0,5% від кількості захворівших.
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

У Греції відкрили розслідування проти священника, який нібито закликав не вакцинуватися
https://www.eurointegration.com.ua/news/2021/09/17/7127940/
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

опитування подивіться, і возрадуйтеся, шо поросенко вибори приграв  :facepalm1:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1107790.0
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

В них кількість захворівших вже перевищує січневий пік 6-8 тис коли вмирало 1% від захворівших. А смертність впала вдвічі і складає 0,5% від кількості захворівших.
Ізраїль: на 17 сентября заражены 81073 (-2907 за сутки) человек.

7494 (+29 за день) заболевших COVID-19 умерли.

За последние сутки проведены 55034 тестов. В 6,33% случаев выявлялся коронавирус.

1123 заболевших в больницах, 122 выздоравливают в специальных отелях, остальные в домашних условиях.

Состояние 661 пациента оценивается врачами как тяжелое (0,8% от текущего числа зараженных; число тяжелобольных не сокращается), 227 из них в критическом состоянии, 180 подключены к аппаратам ИВЛ или ЭКМО.

Среди тяжелобольных 13 беременных женщин (все непривитые).

При этом на данный момент среди тяжелобольных в категории 60+
непривитых – 222,
привитых без "бустера" – 101,
привитых с "бустером" – 46.

Абсолютное большинство людей старше 60 лет уже вакцинированы, и процент тяжелобольных среди них гораздо ниже, чем среди невакцинированных.
Среди граждан в возрастной категории 60+
тяжелобольных и непривитых – 154/100 тысяч,
тяжелобольных и привитых без "бустера" – 35/100 тысяч,
тяжелобольных и привитых с "бустером" – 4/100 тысяч.

   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Спасибо за видео. В начале этого видео журналист задает вопрос о двух ведущих докторах которые уволились с FDA . Это событие прошло не особенно заметно. Вернее, многие предпочли его не заметить. Но есть люди которые в этом увидели определенный подтекст. Особенно после того как эти оба доктора опубликовали большую статью в медицинском журнале Lancet о вреде бустерной дозы "вакцины"

From the beginning of these lockdowns – along with all the masks, restrictions, bogus health advice from plexiglass to sanitizer to universal vaccine mandates and so on – it was clear that there would someday be hell to pay. They wrecked rights and liberties, crashed economies, traumatized a whole generation of children and other students, ran roughshod over religious freedom, and for what? There is zero evidence that any of this has made any difference. We are surrounded by the carnage they created.

The appearance of The Lancet article by two top FDA vaccine scientists is truly devastating and revealing because it undermines the last plausible tool to save the whole machinery of government disease management that has been deployed at such enormous social, cultural, and economic cost for 19 months. Not in our lifetimes has a policy failed so badly. The intellectual and political implications here are monumental. It means that the real Covid crisis – the task of assigning responsibility for all the collateral damage – has just begun.


Непонятно почему, но FDA сегодня не дало согласие на бустерную дозу "вакцин" для general population. Они дали согласие только для людей возрастом от 65 лет.

Какая досада, как-же администрации то бороться с этим вирусом. Народ уже втянулся. Да и Pfizer недовольный. Поломали всю малину злидні.


Но нашим некоторым дописувачам повезло, они могут и дальше получать эту замечательную вакцину. Порадуемся за них от всей души.



Останнє редагування: 18 вересня 2021 02:16:40 від Valentyn
   
трошки спустити пару а то нарід зараз реально надрочений,

їм непотрібно було шоб якась коміті в FDA сертифікувала так звану вакцину місяць тому, просто взяли та апрували...а тут вирішили трішечки пригальмувати...пок и не почнуть знов гайки закручувати...до чого б це?? невже перед тим як заставлять труїти дітей до 12?
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

трошки спустити пару а то нарід зараз реально надрочений,

їм непотрібно було шоб якась коміті в FDA сертифікувала так звану вакцину місяць тому, просто взяли та апрували...а тут вирішили трішечки пригальмувати...пок и не почнуть знов гайки закручувати...до чого б це?? невже перед тим як заставлять труїти дітей до 12?

Может FDA не хочет брать на себя ответственность за то что надвигается. А может и вы правы, изображают взвешенный и научно обоснованный подход.
   
ой боюсь шо в швабанутих вже стокгольмський синдром пізньої стадії...навколо них швабануті і їх рідні будуть падати як мухи (як на тому відео з уханю з крайсис-екторз) а ті все як зомбі будуть повторяти шо це все кляті невакциновані....та й гебельщина по світу набрала шикарних обертів...слід тільки глянути як попугають пропаганду наші хфуповскі швабануті

нє, чує моє сердечко шо транзгуманісти пішли вабанк і вже не відступлять
   
Может FDA не хочет брать на себя ответственность за то что надвигается. А может и вы правы, изображают взвешенный и научно обоснованный подход.

ой боюсь шо в швабанутих вже стокгольмський синдром пізньої стадії...навколо них швабануті і їх рідні будуть падати як мухи (як на тому відео з уханю з крайсис-екторз) а ті все як зомбі будуть повторяти шо це все кляті невакциновані....та й гебельщина по світу набрала шикарних обертів...слід тільки глянути як попугають пропаганду наші хфуповскі швабануті

нє, чує моє сердечко шо транзгуманісти пішли вабанк і вже не відступлять
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

ого, а ріст-то - не закінчився. Я то думав шо уже спад почався  ;o  А воно ніфуя



уже довше ніж минулого року.
Вакцинація, кажете? Нуну
   
до якого року там в ізраїлі законтрактований пфайзерівський швабняк,

не пропадати ж добру  :laugh:
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

ті, хто любить передбачати майбутні тренди чи як їх там, по графікам, скажуть, шо це була корекція і попре далі ще більше.  ;o
Я фуєю, дорога редакціє.
   
ті, хто любить передбачати майбутні тренди чи як їх там, по графікам, скажуть, шо це була корекція і попре далі ще більше.  ;o
Я фуєю, дорога редакціє.

Dead Cat Bounce  B-)
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Dead Cat Bounce  B-)
нє ну пару днів тому, коли, як бачите, пішов спад, я дійсно думав шо буде і далі спадати, як було минулого року.
   
ті, хто любить передбачати майбутні тренди чи як їх там, по графікам, скажуть, шо це була корекція і попре далі ще більше.  ;o
Я фуєю, дорога редакціє.

Конспіролухи кажуть що дельта то взагалі пропаганонська залєпа щоби скривати побочки від вакцин. Насправді якщо подивитися, то завжди з початком вакцинації починаєцця істерика з новими штамами. Так шо можливо.
   
нє ну пару днів тому, коли, як бачите, пішов спад, я дійсно думав шо буде і далі спадати, як було минулого року.

курчат по осені сезонному грипу рахують  :shuffle:
   
нє ну пару днів тому, коли, як бачите, пішов спад, я дійсно думав шо буде і далі спадати, як було минулого року.

А чи черговий підйом не співпадає з початком чергової хвилі вакцинації в Ізраїловці?  :shuffle:
   
курчат по осені сезонному грипу рахують  :shuffle:

Там ще дай бог тричі вакцинованим дожити до того грипу.
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Непонятно почему, но FDA сегодня не дало согласие на бустерную дозу "вакцин" для general population. Они дали согласие только для людей возрастом от 65 лет.

Какая досада, как-же администрации то бороться с этим вирусом. Народ уже втянулся. Да и Pfizer недовольный. Поломали всю малину злидні.

https://twitter.com/view/status/1438953409273606145Но нашим некоторым дописувачам повезло, они могут и дальше получать эту замечательную вакцину. Порадуемся за них от всей души.

Вакцин від ГРВІ немає..
Тому тулити замість одного фуфла інший фуфіл не потрібно..

   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

ті, хто любить передбачати майбутні тренди чи як їх там, по графікам, скажуть, шо це була корекція і попре далі ще більше.  ;o
Я фуєю, дорога редакціє.

То десь третина чи навіть чверть початку хвилі..
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Вакцин від ГРВІ немає..
Тому тулити замість одного фуфла інший фуфіл не потрібно..

Я очень извиняюсь, но не совсем зрозумів, как вы относитесь к этой новости. Положительно или отрицательно?
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

То десь третина чи навіть чверть початку хвилі..
минулого року уже був спад
   

кажуть, якшо три рази повторити сейф-енд-ефектив і ше клацнути каблуками, так і буде  8-)
   
https://twitter.com/view/status/1438952583188602896кажуть, якшо три рази повторити сейф-енд-ефектив і ше клацнути каблуками, так і буде  8-)

кляті конспірологи та рашен-боти розводять зради по інтернетах використовуючи фейки з різних ВАЄРЗ  :X
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

кляті конспірологи та рашен-боти розводять зради по інтернетах використовуючи фейки з різних ВАЄРЗ  :X

Выступление на общественных слушаниях в FDA на заседании по сертификации бустерной дозы вакцины. Может быть также и поэтому они проголосовали против со счетом 16-2 :

Open hearing session

Резюме выступления: чтобы сохранить одну жизнь, мы убиваем двоих.
   
Выступление на общественных слушаниях в FDA на заседании по сертификации бустерной дозы вакцины. Может быть также и поэтому они проголосовали против со счетом 16-2 :

Open hearing session
Резюме выступления: чтобы сохранить одну жизнь, мы убиваем двоих.

да 16:2, там хтось відізвав чи помилився,
але може запахло жареним
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Цікаву тенденцію я помічаю. Україна з Росією є одними з найперших в світі по числу небажаючих вакціонуватися, не рахуючи всяких там мозамбіків. Хтось може пояснити таку тенденцію? Один народ?

В США та в Канаді антиваксери це як правило неосвітчене сільське населення і міський пролетаріат. А от серед українців цей принцип не діє, судячи по ФУП. Хоча тут в Канаді ніби-то діє, серед знайомих анти-ваксерів усі без вищої освіти. У мене одне пояснення цьому феномену - відсутність критичного мислення і 100% недовіра до всього що виходить від "властей". Україна тут значно блища за духом з Росією аніж з іншими європейськими державами.
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

да 16:2, там хтось відізвав чи помилився,
але може запахло жареним

Точное число не важное. Важно, то что они зная намного больше нас видят надвигающуюся катастрофу.
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

100% недовіра до всього що виходить від "властей"

Можно вас спросить, а вы верите властям на 100%?

Цитата: В США та в Канаді антиваксери це як правило неосвітчене сільське населення і міський пролетаріат.

Врачи и медсестры это необразованное население!?

   
У VAERS може хто завгодно запостити що завгодно.
   
Можно вас спросить, а вы верите властям на 100%?

Я не довіряю владі на 100 відсотків. Але шаблезубам я вірю значно менше, ніж владі
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

У VAERS може хто завгодно запостити що завгодно.

нє, ну кажу кляті антиваксери шоб використовувати такий слайд в офіційній презентації FDA  :X
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Я не довіряю владі на 100 відсотків. Але шаблезубам я вірю значно менше, ніж владі

Петро иногда пишет шокирующие вещи. Может мы просто не готовы к такой информации?
   
нє, ну кажу кляті антиваксери шоб використовувати такий слайд в офіційній презентації FDA  :X

Важливо, що доповідач сказав, коли показав цей слайд.
   
Петро иногда пишет шокирующие вещи. Может мы просто не готовы к такой информации?

Шаблезуб здебільшого несе маячню, яка не пройде навіть простий smell test
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

нє, ну кажу кляті антиваксери шоб використовувати такий слайд в офіційній презентації FDA  :X

Чепуха, они даже в инструкцию по применению вакцин сподобились внести требование об обязательных отчетах в VAERS:



Страшно становится какие руки длинные у этих pure blood индивидуумов.
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Цікаву тенденцію я помічаю. Україна з Росією є одними з найперших в світі по числу небажаючих вакціонуватися, не рахуючи всяких там мозамбіків. Хтось може пояснити таку тенденцію? Один народ?

В США та в Канаді антиваксери це як правило неосвітчене сільське населення і міський пролетаріат. А от серед українців цей принцип не діє, судячи по ФУП. Хоча тут в Канаді ніби-то діє, серед знайомих анти-ваксерів усі без вищої освіти. У мене одне пояснення цьому феномену - відсутність критичного мислення і 100% недовіра до всього що виходить від "властей". Україна тут значно блища за духом з Росією аніж з іншими європейськими державами.

українці апріорі недовіряють державі чи владі тому шо в українців не було ніколи своєї держави....різні імперії гнобили українців і це дало імунітет (see what I did there  ;) ) на різну тупізну та примітивізм яким ми можемо спостерігати на західному світі...це корелюється не з селюками америки, а афро-американцями які також недовіряють системі
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Важливо, що доповідач сказав, коли показав цей слайд.

шо сказав,

не вір своїм брехливим очам  8-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія