Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Собака и ребенок

Re: Собака и ребенок

Шо не так ?
Усипляти і все. Нафіга викидати бабло? Собака буде далі бігати, срати, лякати дітей.
   
Re: Собака и ребенок

Усипляти і все. Нафіга викидати бабло? Собака буде далі бігати, срати, лякати дітей.

 :facepalm1:  Яких дітей ? вони людей бояться. Стерилізуємо, щоб не розмножувалися.
Чи тільки ви маєте право топлати цю землю ? жити, дихати ?
   
Re: Собака и ребенок

Складно мені це все дивитися і зрозуміти....Мабуть тому, що ніколи не стикалася з такими агресивними собаками.
Хоча вчора відловили на стерілку зовсім диких: одну з АЗС, і двох з гаражів - ну там довелося в засаді сидіти, стріляти спец. засобом...Але спробуй їх ще дожени і скрути :)) Звичайно, що накинути намордник - то головне, бо вкусить. А так, щоб кидалися....Я хз де ви їх берете. Мабуть в великих містах бійцівські породи - то да, то катастрофа.
Так на відео хіба бійцівська?
Двортер'єр звичайний охамівший
З бійцівськими все складніше - їх зазвичай ретельно виховують змалечку, і таке неподобство малоеальне - їх вчать, що він в "зграї" нижче найменшої дитини, бо собака сильна і не можна допускати, щоб вона когось притискала чи боже збав прикушувала. І потім їх селекція йде в напрямку стабільної психіки і безпечності для людей.
В моєї сестри стафф, ще й крупний, так це теля навіть порівняно з котами, що в мене були :)
Хоча собак я боюсь всіх, навіть найменших,  з раннього дитинства - сусідська циркова собачка стала на плечі і нагавкала в обличчя.Собачка була дрібна, але й мені було трохи більше року. Я цю дівчинку розумію, як ніхто,  в неї тепер острах на все життя і кошмари снитись будуть довго.
   
Re: Собака и ребенок

Чи тільки ви маєте право топлати цю землю ? жити, дихати ?
Я не серу на вулиці.

Стерилізуємо, щоб не розмножувалися.
Усіх не стерилізувати + мудаки викидають.
   
Re: Собака и ребенок

раскидывать отравленную приманку плохо
1. съесть могут не только собаки
2. собаки бывают и домашние. вот домашняя собака на поводке во время выгула хапнет это - сковырнется, потом тебя будет хозяин искать. с целью нанесения ТТП. возможно несовместимых с жизнью.
Непонятно что может делать домашняя собака без поводка и намордника вне отведенных для выгула площадок.
   
Re: Собака и ребенок

Відео ше якось мона панять.
Але викладати це в нет - умунєпостіжімо...

Кацапи шо з них візьмеш.
   
Re: Собака и ребенок

:facepalm1:  Яких дітей ? вони людей бояться. Стерилізуємо, щоб не розмножувалися.
Чи тільки ви маєте право топлати цю землю ? жити, дихати ?

Волонтериш ?
Львівські волонтерки зависли.
Собак настільки багато шо перетримки усі забиті.
   
Re: Собака и ребенок

Волонтериш ?
Львівські волонтерки зависли.
Собак настільки багато шо перетримки усі забиті.

У нас ткж все забито - занадто багато викидають домашнього приплоду ..але прилаштовужмо - куди дінешся ..а от коли алабая викидають розвкденці, і це стара , хвора, вимучена сука - ото жерсть...
Єдине рішення: обов'язкова реєстрація домашніх тварин з наступною поголовною стерилізацією. Тільки так можна навести лад . Можу сказати, що стерилізація настільки дієва, що якщо 3-4 роки тому ми захлинулися від міських тварин , то зараз вже можемо дозволити собі розкіш стерілок сільських собак - що врешті решт нам також вигідно, щоб потім не отримувати дзвінки: там на трасі викинута сука з коробкою цуциків.
   
Re: Собака и ребенок

Почему в Европушке нет такой проблемы? Сколько ездили по ней на велосипедах, так ни разу собак бродячих не видели. Только в Румынии. В восточной. В городе Яссы. Бомжи-люди, бомжи-собаки. Иногда в одной стае. Собаки кидаются. Сразу стало ясно - Отечество не далече.
   
Re: Собака и ребенок

Почему в Европушке нет такой проблемы? Сколько ездили по ней на велосипедах, так ни разу собак бродячих не видели. Только в Румынии. В восточной. В городе Яссы. Бомжи-люди, бомжи-собаки. Иногда в одной стае. Собаки кидаются. Сразу стало ясно - Отечество не далече.

Тому що там цією проблемою займалися  :facepalm1:
   
Re: Собака и ребенок

Вот Турция не Европушка. Но там такие здоровенные псины по улицам бродят... Типа алабаев. Однако ленивые и на людей не бросаются.
   
Re: Собака и ребенок

Тому що там цією проблемою займалися  :facepalm1:

Давайте и мы займемся наконец. Мы ж цей... Стремимся туда.
   
Re: Собака и ребенок

У нас ткж все забито - занадто багато викидають домашнього приплоду ..але прилаштовужмо - куди дінешся ..а от коли алабая викидають розвкденці, і це стара , хвора, вимучена сука - ото жерсть...
Єдине рішення: обов'язкова реєстрація домашніх тварин з наступною поголовною стерилізацією. Тільки так можна навести лад . Можу сказати, що стерилізація настільки дієва, що якщо 3-4 роки тому ми захлинулися від міських тварин , то зараз вже можемо дозволити собі розкіш стерілок сільських собак - що врешті решт нам також вигідно, щоб потім не отримувати дзвінки: там на трасі викинута сука з коробкою цуциків.

Коліжанка суку алабая собі мусіла лишити.
Півроку капельниці ставила і з соски годувала.
Тіна тепер ні до кого не йде. А ій вже 7 років.
Так шо ти права .
   
Re: Собака и ребенок

Давайте и мы займемся наконец. Мы ж цей... Стремимся туда.

Давай - присоединяйся, я уже 4 года в теме ) за неделю собрано и простерилена 17 животніх.

Останнє редагування: 14 вересня 2021 11:12:49 від Бяка
   
Re: Собака и ребенок

Позавчера иду себе по улице. Из за угла выходит Добрая Женщина с собачкой. Ну то есть они сами по себе Женщина и собачка. Никакими поводками не соединены. И собачка кидается на меня. Конечно же я спросил у Доброй Женщины где же поводок или намордник? А Женщина сказала, что я в возбужденном состоянии и поэтому на меня ее собачка кинулась. И таки да! Трудно сохранять спокойствие когда такое происходит. Я понял, что я виноват. Извинился и пообещал больше так не делать. Мне очень стыдно за свое поведение.
   
Re: Собака и ребенок

Давай - присоединяйся, я уже 4 года в так ) за неделю собрано и простерилена 17 животніх.

А зачем так сложно? Их же можно просто убить.
   
Re: Собака и ребенок

Позавчера иду себе по улице. Из за угла выходит Добрая Женщина с собачкой. Ну то есть они сами по себе Женщина и собачка. Никакими поводками не соединены. И собачка кидается на меня. Конечно же я спросил у Доброй Женщины где же поводок или намордник? А Женщина сказала, что я в возбужденном состоянии и поэтому на меня ее собачка кинулась. И таки да! Трудно сохранять спокойствие когда такое происходит. Я понял, что я виноват. Извинился и пообещал больше так не делать. Мне очень стыдно за свое поведение.

Пригрозите полицией, сделайте фото, выставите эти фото в городском паблике - делайте хоть что-то кроме нытья на фупе!
   
Re: Собака и ребенок

А зачем так сложно? Их же можно просто убить.

Вы дебил ? Вопрос риторический
   
Re: Собака и ребенок

А Женщина сказала, что я в возбужденном состоянии и поэтому на меня ее собачка кинулась
Треба було сказати, шо вона помиляється, мовляв на таку страхудру як вона, фуй в принципі не стане, а тим паче на її собачку. Відповідно ні про яке збудження не може йти й мови. :gigi:

Я раніше писав історію:
Нещодавно проходив повз колишнього автопарку вінницького.
На його рештках живе стадо собак мінімум з добрий десяток.

Усі з кліпсами,  (типа стерилізовані комунальниками) й відпущені доживати свого віку на вулицю.
Й отце кодло раптом показилося й почало налітати на чувака, якого занесло до того району вигуляти таксу.
Причому, що   налітало воно якогось фуя не лише на того чувака, але й на людей, які йшли тротуаром через дорогу.

А там неподалік насипано трохи щебню, бо латали ями на дорозі. Й от "повезло " мені там опинитись бо йшов у гості до корєша того району.
Бачу шо повна срака, собаки мутять "бєспрєдел", набрав пригоршню того щебню й пішов фуярити прицільно те кодло, намагаючись поцілити якщо не в голову, то хоча б в тушку.
Йопане стадо, огризаючись, відступило на позиції за ворота автопарку, що дало можливість  чуваку з таксою  й решті з'їпатись нафуй.

Тим не менш, коли я йшов далі, й був до них спиною,  чорний вожак   підняв у бій своє кодло й стартонув вже на мене. Ще кілька камінців в голову примусило їх відступити.
Але ж сцуко, на стерилізацію та щеплення  цих гімноїдів місто витратило мінімум 400 гривень за тушку, риторичне питання - нафуя? Яка  мешканцям району з того користь?

І до речі, ніякі скарги на тих собак не допомагають, бо комунальники одразу фуярять відписку,собака стерилізований, щеплений, тому не агресивний й небезпеки не становить - мовляв йдіть нафуй й не відволікайте від роботи.

А після того обурюються, мовляв якого фуя "хтось потруїв нещасних собачок".

Нещодавно було продовження.
Опинився в тому районі, проходжу повз автопарку, бачу вже нема  того кодла, лише один лишився, якраз той чорний вожак. Питаю в діда, типа вахтера біля прохідної, куди мовляв собак діли. Той відповів, шо усьо. Хтось потруїв, лише того одного чорного пожаліли.
   
Re: Собака и ребенок

А зачем так сложно? Их же можно просто убить.

Собаки невинні. А людей горе господарів вбивати не можна.
Я пояснив чи ні ?
   
Re: Собака и ребенок

Почему в Европушке нет такой проблемы? Сколько ездили по ней на велосипедах, так ни разу собак бродячих не видели. Только в Румынии. В восточной. В городе Яссы. Бомжи-люди, бомжи-собаки. Иногда в одной стае. Собаки кидаются. Сразу стало ясно - Отечество не далече.
Бо там країни - для людей
   
Re: Собака и ребенок

Собаки невинні. А людей горе господарів вбивати не можна.
Я пояснив чи ні ?

Та живите как вам нравится. Каждому своё.
   
Re: Собака и ребенок

ЗІ пару днів від однієї умалішонної корміліци бродячих собак почула "собака ударила меня зубами"  :facepalm1:
О как - не вкусила, а "ударила зубами"
   
Re: Собака и ребенок

Ну вулицях міст і сіл не повинно бути бродячих собак і собак без намордників і без повідка. Крапка.
Це справа влади. Як вона досягне мети - теж її справа.
Інакше своє слово скажуть люди. Зокрема і за допомогою отруєної жрачки і пр.
Надто багато стало випадків нападу бродячих зграй на людей.
   
Re: Собака и ребенок

Убьёте собак расплодятся крысы. Или вы думаете власти просто так терпят стаи собак и бродячих котов?
   
Re: Собака и ребенок

Давай - присоединяйся, я уже 4 года в теме ) за неделю собрано и простерилена 17 животніх.
Жесть.
   
Re: Собака и ребенок

ЗІ пару днів від однієї умалішонної корміліци бродячих собак почула "собака ударила меня зубами"  :facepalm1:
О как - не вкусила, а "ударила зубами"

Є таке - коли собака не стискає щелепи, а тим більше не рве м'ясо , а просто б'є кликами - це попередження. Але теж боляче ) коротше, не лізьте до собак - і вони вас не будуть трогати. А з часом наші вулиці очистяться від безхатченкок, бо машини та хвороби зроблять своє. Звісно, якщо двоногі дебілі не будуть постійно викидати нових.
Але це вже проблема виховання двоногих дебілів.
І це вже задача - держави.
   
Re: Собака и ребенок

Убьёте собак расплодятся крысы. Или вы думаете власти просто так терпят стаи собак и бродячих котов?

Чула, що така проблема вже вилізла в Нідерландах.
   
Re: Собака и ребенок

Чула, що така проблема вже вилізла в Нідерландах.
В Нью-Йорку  крысы это проблема уже. Стаи собак это плохо,  если не посчитать сколько они уничтожают крыс. Собаци ведь шото кушают, не коровы, траву на газонах не щипают

   
Re: Собака и ребенок

Є таке - коли собака не стискає щелепи, а тим більше не рве м'ясо , а просто б'є кликами - це попередження. Але теж боляче ) коротше, не лізьте до собак - і вони вас не будуть трогати. А з часом наші вулиці очистяться від безхатченкок, бо машини та хвороби зроблять своє. Звісно, якщо двоногі дебілі не будуть постійно викидати нових.
Але це вже проблема виховання двоногих дебілів.
І це вже задача - держави.
Не згодна з вами. Ніхто до собак не лізе, особливо дворових.
Ситуація катастрофічна, люди не можуть спокійно бігати, їздити на веліках, відпочивати в парках і на пляжах.
Так не має бути.
Заходи мають бути комплексні - в тому числі і евтаназія тварин, інакше ми з цього бомжарника не випутаємось ніколи.
Я також за реестрацію тварин, тотальне чипування і посилення відповідальності власників.
   
Re: Собака и ребенок

Ну ми ж Миргороді розгреблися - від такох ж катастрофи  тепер наша наступна задача - вимагати обов'язкової реєстрації і чіпування, щоб привчити двоногих до порядку.
Бо вони є коренем та витоком проблеми
   
Re: Собака и ребенок

Стаи собак это плохо,  если не посчитать сколько они уничтожают крыс.
Піздьож. Доведено що собаки щурів майже ніфуя не чіпають.
Щурів  має знищувати або  відповідна служба, або коти деякі в цій справі дуже мають таланти
   
Re: Собака и ребенок

Піздьож. Доведено що собаки щурів майже ніфуя не чіпають.
Щурів  має знищувати або  відповідна служба, або коти деякі в цій справі дуже мають таланти

Чем питаются бездомные собаки и коты?
   
Re: Собака и ребенок

В нашем многоквартирном доме в одном подъезде 8 собак, две из них прибившиеся бродячие, они простерилизованные, есть бирки в ушке. Но они нападают на всех подряд, даже на жителей дома. Дети сидели на лавочке, одна из собак подошла и описала мальчика, хотя дети их любят и играются с ними. На все вопросы про то, что собаки нападают, ответ, они не мои.
   
Re: Собака и ребенок

На Подолі біля кінотеатру "Жовтень" вже як років три впорядкували гарний сквер
і поруч гарний дитячий майданчик.
Собачники на повну котушку використовують і сквер і, навіть, дитячий майданчик.
Спочатку вигулюють своїх різнокаліберних собацюр уранці, коли нікого нема, і собаки відмічаються, де яка захоче.
Потім туди приходять діти...
Одна мамашка разом зі своїми дітьми привела якось і свою дрібну жучку.
Я пробував переконати її, що, принаймні, дитячий майданчик - виключно для дітей.
Її відповідь: собачка маленька, вона не гадить, вона для неї як друга дитина і таке інше.

   
Re: Собака и ребенок

Ситуація катастрофічна, люди не можуть спокійно бігати, їздити на веліках, відпочивати в парках і на пляжах.
Не те щоб катастрофічна, але за велопідарами на вулиці  женуться добряче, ну й біля супермаркету нещодавно епічна картина -  прямо біля входу з розсувними дверима розляглося п'ять собачок з кліпсами й ремінцями (шось на кшталт ошийника їм  зараз чіпляють в притулку, перш ніж знову викинути на вулицю).
Й ото фуй наженеш їх звідти, діти бояться наближатись до дверей, охорона не знає шо робити, почнеш якимось дрючком наганяти - здіймуть гвалт, шо бідних собачок ображають. Почали викликати поліцію, щоб та розібралась з собачками, типа копам більше зайнятись нема чим.

Чем питаются бездомные собаки и коты?
Тим шо на помийці знайдуть та  тим чим усякі фанати підгодовують.
Зараз взагалі спостерігаю "іділію", коли сміття іноді виношу на помийку.
Чергова купа жорева висипана біля помийки "для бідних тваринок та пташечок", смердить. Голуби, коти та якийсь собацюра те жере й ніхто нікого не чіпає.
Вночі, скоріш за все, прилазять щури безкарно під'їдати залишки.

Біля під'їзду пенсонери розкладають купу тарілочок, насипають туди усякої фуєти, кашки-малашки.
Фубля, піздєц.
   
Re: Собака и ребенок

Завжди цікаво читати тут пости захисників бездомних собак. Мою племінницю років 7 тому взимку чуть зграя не роздерла. Брат після цього розкидав в їх районі приманку - за 2 дні всі здохли. Я не вважаю це гріхом, і мені насрати на дописи типу 'щоб вас також потруїли чи на мило здали'
Можна ще гранату в зграю кинути.
   
Re: Собака и ребенок

Собаки с голоду бы передохли на обьедках.  Собаци мнясо едят, а не кожуру от арбузов
   
Re: Собака и ребенок

Собаки с голоду бы передохли на обьедках.  Собаци мнясо едят, а не кожуру от арбузов
Ще раз кажу, не пізді, якшо не бачив.
Перекидають урни, лазять в мусорний контейнер й жеруть  звідти все шо знаходять.

Щоб зловити щура, там спритність потрібна я їпу, не кожен кіт це зможе.
Про собаку взагалі нема чого казати, та й з габаритами в собак часто-густо не айс, щоб по дюркам за щурами ганятись.
Максимум, шо можуть зловити - їжака перекинути й роздерти,  домашнього кота/собаку який втратив пильність або навички зйобу.
А, забув, ще курей  можуть зловити.

Це я тобі як колишній "собачник" кажу, а не теорію з інтернету.

Э собаки що ловлять, але то спеціально навчені породи, а не безпритульні паразити.



Останнє редагування: 14 вересня 2021 13:16:20 від птах Сорока
   
Re: Собака и ребенок

Но они нападают на всех подряд, даже на жителей дома
:facepalm:

Дети сидели на лавочке, одна из собак подошла и описала мальчика
:facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія