Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Навіть не всі демократи підписалися?
   
Навіть не всі демократи підписалися?

вродє щ є більш тижня на це.
   
ну так
знов пішов процес
   
Палата представителей приняла законопроект, который предусматривает запрет работы TikTok на территории США, - CNN

Законопроект поддержали 352 члена Палаты представителей против 65, среди которых: 15 республиканцев и 50 демократов.

Не заважайте їм, вони зайняті.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Чого вони не пишуть кто з них демократ, кто республіканець , чи з якоюсь другої партії
   
Чого вони не пишуть кто з них демократ, кто республіканець , чи з якоюсь другої партії
Навряд чи там є респи
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Ну , якщо респи не підпишуть , то тоді і голосів проголосувати за законопроект також немає, хоча всі кричали що голоси є.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Ну , якщо респи не підпишуть , то тоді і голосів проголосувати за законопроект також немає, хоча всі кричали що голоси є.

В тому то і суть, що на словах респи начеб-то підтримують Україну, а як доходить справа до голосування, то тут зовсім інша ситуація.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

В тому то і суть, що на словах респи начеб-то підтримують Україну, а як доходить справа до голосування, то тут зовсім інша ситуація.
Ну, ото і бачу що други сутки висить ця бумага ,аьголосів нехватає 41.
Як би хотіли щоб воно постало на голосування  то вже булоб ..
І де наше українське лобі, я вже не каду про єврейське.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Tatus

Чому не пишуть у петиції кто там респ, а кто демократ.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Tatus

Чому не пишуть у петиції кто там респ, а кто демократ.

Не знаю. Це питання до секретаріату палати представників.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Не знаю. Це питання до секретаріату палати представників.
Подзвони запитай...скажи хфуп цікавиться :)
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

А казали, що голоси є  :weep:
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

кароче.....
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона
PAL

А казали, що голоси є  :weep:

а в чому проблема на даний момент?
Другий день збору підписів. Тобто пройшла доба тільки
177 голосів вже є
Як я розумію, підпис має буть "живим", це значить один й той же стос паперу тягають до кожного
Конгресмени дещо зайняті люди, вони можуть фізично знаходитися на значній відстані від того папірця

Затик буде, коли за 200 голосів перевалить
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

а в чому проблема на даний момент?
Другий день збору підписів. Тобто пройшла доба тільки
177 голосів вже є
Як я розумію, підпис має буть "живим", це значить один й той же стос паперу тягають до кожного
Конгресмени дещо зайняті люди, вони можуть фізично знаходитися на значній відстані від того папірця

Затик буде, коли за 200 голосів перевалить

Динаміка не радує. Перший день - 169 голосів, другий день - 8 голосів.
   
Вам ще не набридло це обамівське шоу?
Байден людина конгресу він тищщу років у вашінгтоні і хтось ще вірить що президент від конгресу не може щось протащити через конгресс?
Це шоу для українців які не розбираються у хитрощах політики.

Где помощь от республиканского большинства, как ты тут вещал?
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

один й той же стос паперу тягають до кожного

навряд шо технічно воно так відбувається...
   


Вчора з 218 необхідних підписів було зібрано 169.  Сьогодні десь о 18:00 підписи продовжать реєструвати. Вчора закінчився робочий день на 169.

На фото Ви бачите обведеним червоним колом людей. Власне це черга до клерка, щоб зареєструвати підпис. Процес не швидкий, а клерк один, тому й виникають черги.

Серед цікавого за вчора і підписи ⤵️

• Спікер Джонсон не з’явився на засідання як тільки було зареєстровано петицію.

• Всі підписані голоси — це поки демократи. Важливо, що серед них лідер Джефріс (ну це логічно) та прогресисти переважно із Флориди та Нью-Йорка (це добре). Тому частково керівництву демів вдалось залучити голоси прогресистів до петиції. Питання в кількості. З 213 демократів в Палаті представників 96 - відносяться до "Прогресистського кокусу".

Прогресисти розкололись і частка вже підтримала петицію, а їх лідерка Праміла Джаяпала заявила, що не буде підтримувати петицію. Тому поки все виглядає складно.

➡️ Очікувати республіканців можна лише в останню мить, коли буде зрозуміло, що демократи дають максимум голосів (втримують пропалестинське крило), а Джонсон не дасть сигналів/домовленостей. Плюс треба вирішити що робити з другою петицією від Фіцпатрика зі скороченою допомогою Україні. Кілька демократів підписались і під своєю і під його петицією.

Тому залишається чекати…


   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Где помощь от республиканского большинства, как ты тут вещал?
Та вони якщо дадуть то в кінці.
Тут демократи неможуть 213 зібрати.
   
я розумію що американський ноу-хау з їхнім персональним голосуванням де депутат змушений фізично бути присутнім та й ще гордо вигукувати архаїчне "єй" або "ней", коли голосування може тривати годину, коли перед голосуванням треба там ше в п'ятьох місцях щось підписувати, важко пересічному українцю зрозуміти....адже ми звикли до відмашок Чечетова, віялових голосувань Парубія, системи РАДА 3 (чи там на якому номері зупинився Арсеній)...але думаю трохи зарано розводити зраду та бідкатися що всепропало після одної доби
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Та вони якщо дадуть то в кінці.
Тут демократи неможуть 213 зібрати.

Ти не зрозумів. в 2022-му А.І. закликав голосувати за респів і кричав "респи прийдуть зброя піде", в результаті респи прийшли і заблокували допомогу Україні, а ідіот А.І. звинувачує Байдена і демократів, що вони не можуть обійти блокування від респів.
От його і питають де обіцяна допомога від респів.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Рейган мабуть від нинішніх підхуйловських респів в гробу перевертається...
   
для респів, котрі вирішили підтримати Україну, безпечно буде поставити свій підпис в останій день, щоб трампони не намагалися в той чи інший спосіб протягом не одного дня  заставити їх  відізвати свій підпис
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Щось прогресу немає
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

 П рр. При. Р р р рр.  Р рр р р. Р р. Рьр рьрт. Рр р. М.  Ияя я. Яя я я яя тяпяяяяпияяя7==455=4==4==/=====84=54=8-5р.      Та п рььуеунек
   
П рр. При. Р р р рр.  Р рр р р. Р р. Рьр рьрт. Рр р. М.  Ияя я. Яя я я яя тяпяяяяпияяя7==455=4==4==/=====84=54=8-5р.      Та п рььуеунек

 :kez_04:

   
П рр. При. Р р р рр.  Р рр р р. Р р. Рьр рьрт. Рр р. М.  Ияя я. Яя я я яя тяпяяяяпияяя7==455=4==4==/=====84=54=8-5р.      Та п рььуеунек

це точно
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Динаміка не радує. Перший день - 169 голосів, другий день - 8 голосів.

Третій день - 0.

"З 213 демократів в Палаті представників 96 - відносяться до "Прогресистського кокусу" - мабуть, це воно.

Прогресивному людству Україна до сраки.

Останнє редагування: 14 березня 2024 21:49:01 від Сивий
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Третій день - 0.

"З 213 демократів в Палаті представників 96 - відносяться до "Прогресистського кокусу" - мабуть це воно.

Іншими словами, голосів на ухвалення закону немає
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Іншими словами, голосів на ухвалення закону немає

Явно якісь тьорки йдуть
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Явно якісь тьорки йдуть

Нам тут просто Татусь розповідав , що Конгрес горить, тільки Джонсон заважає, а ось воно як…
   
Третій день - 0.

"З 213 демократів в Палаті представників 96 - відносяться до "Прогресистського кокусу" - мабуть, це воно.

Прогресивному людству Україна до сраки.
Так в них перерва до завтра. Втомились
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Нам тут просто Татусь розповідав , що Конгрес горить, тільки Джонсон заважає, а ось воно як…

Особисто в мене оптимізму по цьому питанню мало. Схоже, що гамерика таки остаточно самоусунулась
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Іншими словами, голосів на ухвалення закону немає

З одного боку "Фрідом кокус", з іншого "Прогресистський кокус", а в результаті Україні дірка від бублика.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Особисто в мене оптимізму по цьому питанню мало. Схоже, що гамерика таки остаточно самоусунулась
А от у Європі народжується/повстає з попелу новий лідер.
Правда, поки що на словах.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Нам тут просто Татусь розповідав , що Конгрес горить, тільки Джонсон заважає, а ось воно як…

Одним кордон муляє, іншим євреї, а Татуся хотілося б почути що то за такий "Прогресистський кокус".
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона
PAL

А от у Європі народжується/повстає з попелу новий лідер.
Правда, поки що на словах.

цікаво, а американці розуміють, що оці їх дії приведуть к значному скороченню їхнього впливу на Європу?
А потім й взагалі у світі?
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

А от у Європі народжується/повстає з попелу новий лідер.
Правда, поки що на словах.

Прогрес таки незаперечний. Два роки тому вони всі себе зовсім інакше поводили і говорили
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія