Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Як пенсіонеру з кнопочним телефоном отримати 1000 грн. за вакцинацію?

Є пенсіонерка з кнопочним телефоном . Запитала: як мені отримати 1000 грн. за вакцинацію?
Хтось підкаже?
   
країна в смартфоні
   
Ніяк
Тільки через додаток дія
   
А заместитель руководителя Офиса президента Ростислав Шурма заявлял на брифинге 17 декабря, что полностью вакцинированные граждане Украины смогут получить єПідтримка даже если у них нет не только смартфона, но и банковской карты, сообщало агентство Интерфакс-Украина.

«Для людей, которые не смогут получить эти деньги цифровым способом по какой-либо причине — из-за отсутствия программы Дія, смартфона, цифрового банкинга или банковской карты — во втором полугодии 2022 года, возможно, уже во втором квартале, будут предусмотрены традиционные способы получения этих средств», — пообещал он.
   
Попросити сина дочку знайомих додати карту у їх телефон і сплатити пенсу що можна.
   
Є пенсіонерка з кнопочним телефоном . Запитала: як мені отримати 1000 грн. за вакцинацію?
Хтось підкаже?
На жаль, тільки подарувати їй старенький смартфон і самому завести всі її ревизити в Дію та в один з банків.
   
Попросити сина дочку знайомих додати карту у їх телефон і сплатити пенсу що можна.
вона одинока
   
Попросити сина дочку знайомих додати карту у їх телефон і сплатити пенсу що можна.
карту еще создать надо
оплата - более легкая задача
   
Ніяк
Тільки через додаток дія
Так, тому що кацапи мають повні персональні дані лише 13.5 млн українців.
   
Так, тому що кацапи мають повні персональні дані лише 13.5 млн українців.
Наличие персональных данных в реестрах никак не зависит от факта установки Дии на вашем смартфоне.
   
Для кнопочних є фірмове зелене "ідіть у сраку"
   
Так, тому що кацапи мають повні персональні дані лише 13.5 млн українців.
Так, треба диджіліталізувати всіх
   
вона одинока

Ну вас же вона знає, допоможіть старенькій зробити платежі її карткою.
   
У меня тоже кнопочный.
Смартфона нет и не будет, Дии тоже  :gigi: И вакцинироваться не собираюсь
   
У меня тоже кнопочный.
Смартфона нет и не будет, Дии тоже  :gigi: И вакцинироваться не собираюсь

А я просто не взяла Вовкіну тищу. :tongue:
   
Є пенсіонерка з кнопочним телефоном . Запитала: як мені отримати 1000 грн. за вакцинацію?
Хтось підкаже?

Легко. В отделении банка без Дие.
С учетом, что пенсия это или Приват или Ощад.
   
Легко. В отделении банка без Дие.
С учетом, что пенсия это или Приват или Ощад.

звернутися до банку для початку
   
Легко. В отделении банка без Дие.
С учетом, что пенсия это или Приват или Ощад.
А ктото кроме моно и альфы выдают пластик по епидтримке?
   
Легко. В отделении банка без Дие.
С учетом, что пенсия это или Приват или Ощад.
в Ощадні ійсказали, що нічим допомогти не можуть.
   
У мене є старий смартфон. Можу їй подарувати. . Є сенс мутити це все на ньому якщо він без НФСа? А як з нього оплатити з епідтримки?
   
У мене є старий смартфон. Можу їй подарувати. . Є сенс мутити це все на ньому якщо він без НФСа? А як з нього оплатити з епідтримки?

Я через Ликвипей книги купил.  :shuffle:
   
Усі дороги ведуть в ощад і приват.
   
По радіо Суспільному сказали, 2-й -3й  квартал цього року.
   
В альфа банке, пусть возьмет только паспорт и идент код
   


З кнопочним то бабка просунута, мля!

а якщо у мене тільки такий?

   
В мене купа дітей, і тому валом старих смортфонів. Думаю таких як я багато. Якби до мене звернулася якась родичка з таким питанням, я би легко їй допоміг. Крім того дія прекрасно працює на компі в бравзері. Нема там сильної проблеми, якшо є комусь помогти.
   
Є пенсіонерка з кнопочним телефоном . Запитала: як мені отримати 1000 грн. за вакцинацію?
Хтось підкаже?


Тисяча гривень за вакцинанцію розрахована лише для фінансової подачки зє-лохторату.

Зєзєдєнту на бабусь насрати, він придумав тисячу для того, щоб не розгубити свій ядерний лохторат.
   
У мене є старий смартфон. Можу їй подарувати. . Є сенс мутити це все на ньому якщо він без НФСа? А як з нього оплатити з епідтримки?

Звичайно є сенс. Замутити отримання тисяці на старенькому смартфоні без нфс а картку підключити до телефона з нфс.
   
Є пенсіонерка з кнопочним телефоном . Запитала: як мені отримати 1000 грн. за вакцинацію?
Хтось підкаже?

ніяк.
механізм готівкової або карткової видачі тих грошей буде лише у 2 кварталі 2022 року
читай уважно новини.
   
Подарить бабушке смартфон это испортить ей жизнь
   
ніяк.
механізм готівкової або карткової видачі тих грошей буде лише у 2 кварталі 2022 року
читай уважно новини.
А мне картку пластик обещали в альфабанке уже в начале февраля. Набрехали хады?
   
Бабушка и смартфон это вы ей таких головняков подгоните, вам ее не жалко?
   
У мене є старий смартфон. Можу їй подарувати. . Є сенс мутити це все на ньому якщо він без НФСа? А як з нього оплатити з епідтримки?

Монобанк дає пластик 50 грв за доставку на НП
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія