Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: роздільна здатність сучасних телевізорів та телеконтент.

Диагональ имеет значение только совместно с расстоянием до ТВ, не вводите людей в заблуждение. Естественно, что 80 дюймов с 320 строками продаваться не будут - люди в магазине их тупо не купят, хотя многим они бы очень даже подошли, но увы, смысла нет, дешевле они бы были ненамного, а покупатели, которые пялятся в экран с метра, их бы не брали.
Естественно. Поэтому начнем еще раз сначала.
1. Какой диагонали ТС собрался покупать тиливизир? Судя по озвученной сумме, что-то в районе 43" плюс/минус
второй вопрос проистекает из первого
2. Ну и накуя попу гармонь в этом случае???
Тут многие говорят "кАнечна бери 4К, это же на годы!". Ребята, если вы ТУПО повелись на эту технологию и при выборе между НД купили себе 4К, потомучтаэтаохуетьк аккруто, то не надо советовать другим делать выбор с закрытыми глазами "надо это купить, патамучтаэтамодно и фулл ХД уже устарел".

Вот неплохая статья, почему нахъ не нужно переплачивать деньги за 4К

Я выше уже писал - я НЕ ВИЖУ разницы на своем 65" 4К уже с расстояния больше 1.5-1.7 метра. И то, на крайних расстояниях надо уже присматриваться и напоминать себе - Ё! Это ж у меня 4К.
Для того, чтобы мне ее видеть все время, мне билядъ надо сидеть в метре от экрана, с диагональю 1.7 метра. С какого расстояния автор собрался смотреть свой офуенный 43" телевизир, чтобы наслаждаться 4К, с полуметра?

Там в этой статье главный вывод: Надо ли 4K и стоит ли покупать ТВс таким экраном? Подводя итог, можно с уверенностью утверждать, что до тех пор, пока Вы не начнете присматриваться к телевизорам с диагональю близкой к 100 дюймам и более, разрешение 4К будет для Вас абсолютно бесполезным и не стоить потраченных денег.

ЗЫ Меня могут спросить, а чего я себе купил 4К на таком раскладе? Было несколько соображений - во первых "гнутый", во вторых Филлипс (надо было, чтобы Диван ТВ работал), в третьих на Андроиде (опять же, из тех же соображений - иметь возможность через встроенные виджеты смотреть Украину), только лишь поэтому. Никак не из-за того, что он 4К. Был бы аналогичный ФуллХД - купил бы не задумываясь.
На то время здесь еще не было ни ЛГ, ни Самсуев с такими характеристиками.

На практике так и есть.

40-45" фуллHD смотреть уже невозможно, только 4К.
Этопростопиз..ц какойты  :facepalm1:

Останнє редагування: 31 серпня 2018 15:58:43 від Aleksandr_1
   
А как это посмотреть - сколько там мегабит в том Мегого?

Просто . Записуєш на ТВ частину їх стріму і потім двивишся на компі-ноуті медіаінфо

Якщо не розумієш - потробую пояснити весь принцип цнтернет-стріму.
Беруть сигнал з тарілки. перекодують і пускають через сервер в мережу.
Більше 5 мегабайт потік приймати просто нереально. Сигнал проходить через декілька серверів і ліній - в результаті на кінцевих приймачах починаються завмирання і глюки, особливо ввечері, коли купа народу дивиться.
Тому і пускають з таким низьким бітрейтом. що замилює невеликі деталі.
Це як смартфон, що "знімає" відеов "ашді" :)
Зрівняєш з реальною побутовою камерою за 400 баксів - і просто шок :)
   
Продовжу.
Реальна можливість в теорії дивитися 4К є лише в матрицях топового класу. В решті -екстраполяція з добавлянням додаткового пікселя.
Продовжу ще. Фільм в реальних 4К буде займати більше 100 гігів місця :)
На сьогоднішній день. крім торентів, в інеті немає реального контенту 4К
Навіть напівпрофесійні камери за 3-5 тисяч баксів не здатні знімати чесні 4К. По тестам їх обєктиви видають не більше 1500 ліній (замість 3000 з лишнім)

Це як камера в смартфоні на 18 мегапікселів з копійчаним обєктивом. що в принципі не здатен видавати чесних більше 2-х.
Картинка ніби різка, але без жодних деталей при 100% збільшенні :) Чисто пластилінове все :)
   
Ну, 42 дюйми це не міксер, в кишеню не сховаєш.
Туда-назад через границю так просто не провезеш.

Я би продав його, якби хтось забрав і відремонтував собі.
Ніхто не хоче?
Міксер ремонтувати то оригінально  :D
Йдеться про ремонт дорогих і габаритних речей. Вони возять пралки сушарки і більш габаритні речі. То іх проблеми як перевозити.
Платиш ремонт і 0,7є за кг ваги в одну сторону і всі проблеми.
Украінців краще викликати якщо маєш щось габаритне до викидання. Забирають з хати не платиш за утилізацію. Не потрібно вантажників і чекати на протязі дня тих серботурків. Наші і ввечері і вранці приідуть жодних проблем.
   
Найшов кращий телевізор за той Sony, що планував купити.

Panasonic

Таки не даром я за тими Панасоніками розглядався.
Він має майже все то саме, що Sony, але дешевший.

І якість образу краща.
Я був в магазині і порівнював.
Панасонік кращий.

https://m.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/panasonic-tx-55fx780e.bhtml?gclid=Cj0KCQjwidPcBRCGARIsALM--ePeLgD9buOTE5clDE4KUm5V4jEvuS5cJKUX3mf6u4SN72eCk8Ydgg8aAp99EALw_wcB&gclsrc=aw.ds&dclid=CJPmgdmart0CFUs64Aod1OcApg



   
взяв LG43UK6300 польський
картинкою T2 задоволений

720p добре
576і теж

fullhd з ютубу з трьох метрів непомітно апскейл

Останнє редагування: 11 вересня 2018 20:13:29 від nsvvpn
   
доречі. T2 може транслювати FullHD і 4K ?
   
доречі. T2 може транслювати FullHD і 4K
Та ХД может, только не в нашей версии развёртывания системы... Читал как то на одном спецфоруме... Нужно больше полосу на канал выделять, а это уменьшение  количетва каналов... Хотя  с нашим шлаком, что транслируют, это можно сделать легко...
   
взяв LG43UK6300 польський
картинкою T2 задоволений

720p добре
576і теж

fullhd з ютубу з трьох метрів непомітно апскейл

стрім Полтави теж добре показує  :D
   
взяв LG43UK6300 польський
картинкою T2 задоволений

720p добре
576і теж

fullhd з ютубу з трьох метрів непомітно апскейл
А як в Україні з гарантією цих телевізорів?
Бо я читав, що поляки нарікають на гарантійний ремонт LG, що ті телевізори можуть мати фабричний брак, дуже часто попадаються зіпсуті і сервіс LG не завжди охоче приймає свої телевізори на ремонт.
   
В Польщі, в RTV EURO AGD зараз є суперова акція.

Купуєш одну річ, а друга на 25% дешевша.

Купив ось цей телевізор
https://m.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/panasonic-tx-55fx780e.bhtml

А холодильник дали на 25% дешевше
https://m.euro.com.pl/lodowki-do-zabudowy/bosch-kin86kf31.bhtml
Тобто на 675 злотих (5000 гривень) дешевше.

А на границі ще й ПДВ повертають.
   
fullhd з ютубу з трьох метрів непомітно апскейл

Так об этом говорили в этой ветке.
   
А як в Україні з гарантією цих телевізорів?
Бо я читав, що поляки нарікають на гарантійний ремонт LG, що ті телевізори можуть мати фабричний брак, дуже часто попадаються зіпсуті і сервіс LG не завжди охоче приймає свої телевізори на ремонт.

я брав у інтернет магазині з Львівщини. казали що є гарантія. прислали з гарантійним талоном з печаткою
   
Так об этом говорили в этой ветке.

ага.
навіть 720р нормально

я думав що буде гірше

Останнє редагування: 12 вересня 2018 11:26:51 від nsvvpn
   
протестую сьогодні стрім Полтави на телевізорі  :D
   
ага.
навіть 720р нормально

я думав що буде гірше
Это продолжение темы о "необходимости 4К" ;) В свое время абсолютно аналогичными вопросами задавались по поводу Фулл ХД вс ХД рейди.
7-8 лет назад проводил сайт потребительских товаров то ли янки, то ли немцы в 11-м году такой эксперимент на 50" - 2 закамуфлированных телевизора, заводили людей, и говорили, что один из них Фулл ХД, а другой ХД рейди, подавали на них аналогичную картинку - качественный фильм/мультики и просили показать какой из них какой. С трех метров. Так погрешность была 50/50. Т.е. с трех метров на 50" ни хера народ не различает даже 720р и 1080р. Разница стала ощутима на расстоянии 2 метра и ближе.

Это я к тому, что и 720р довольно таки неплохо при хорошем качестве картинки, а уж 4К - точно нахер никому не нужен, 1080р - более чем достаточно на любом экране до 90" и выше.

Останнє редагування: 12 вересня 2018 19:58:35 від Aleksandr_1
   
Это продолжение темы о "необходимости 4К" ;) В свое время абсолютно аналогичными вопросами задавались по поводу Фулл ХД вс ХД рейди.
7-8 лет назад проводил сайт потребительских товаров то ли янки, то ли немцы в 11-м году такой эксперимент на 50" - 2 закамуфлированных телевизора, заводили людей, и говорили, что один из них Фулл ХД, а другой ХД рейди, подавали на них аналогичную картинку - качественный фильм/мультики и просили показать какой из них какой. С трех метров. Так погрешность была 50/50. Т.е. с трех метров на 50" ни хера народ не различает даже 720р и 1080р. Разница стала ощутима на расстоянии 2 метра и ближе.

Это я к тому, что и 720р довольно таки неплохо при хорошем качестве картинки, а уж 4К - точно нахер никому не нужен, 1080р - более чем достаточно на любом экране до 90" и выше.

угу.
виявилося що і 576і на 4к телевізорі з 3х метрів можна дивитися
   
Качаю Зоряні війни. Соло у 4К
Всього лиш 50.5 гігабайт  :D

цікаво чи потягне SmartShare

кому цікаво українські релізи у 4К
https://toloka.to/tracker.php?nm=4K

Останнє редагування: 30 вересня 2018 22:34:19 від nsvvpn
   
Мій Panasonic бомба!  (tu)
Зображення - ревеляціне!
Люди, як живі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія