Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Залужного звільнив зе

Re: Залужного звільнив зе

шуша: стєол, тук тук тук.
стєол: я почув вас, шуша :give_rose:
Так от, ви колись писали, що виросли в російськомовній сім'ї, нє?
Якщо не в приїхавшій в Київ з кацапщини, нє?
Тому, як мені здається, у вас якесь хворобливе ставлення до букви Ы, наче до скрєпи.
Якщо буде ваше нє, то я обов'язково пошукаю ваші такі дописи..
Обов'язково.
То шо- нє?

:gigi:

Стеол, слово БУКВА українською буде ЛІТЕРА.

І доколупуєшся до літер саме ти разом з Саме Так, пробач за каламбур.

Бгг, і це доколупується до літер Стеол, який кілька років тому і сам писав тут виключно кацапською, але зараз вирішив понишпорити у чужих біографіях щодо їх російськомовності та проголосив війну літері Ы у одному конкретному ніку.

Так, я все життя живу в Києві, а Київ, якщо ти, Стеол, не знав, раніше був дуже скацапленим містом і в ньому навіть україномовні люди, які приїжджали в Київ по ліміту працювати на виробництвах, часто-густо переходили на спілкування російською та віддавали дітей в російські школи.

Вишукану українську я почула вже за часів Незалежності, коли до нас приїжджали читати лекції викладачі зі Львова. В школі українську вела російськомовна вчителька, раніше вчителям давали один диплом на викладання двох мов - російської та української, якщо я не помиляюсь.

А вже потім українською дуже гарно розмовляла моя свекруха зі Скадовська, уявляєш, Стеол? Не сіська довська, як пащекували в 95 Кварталі.

Що тобі ще розповісти, Стеол?

Завірені нотаріусам свідотство про народження та адресу проживання? Біографію батьків? Ти не стидайся, кажи, а то тобі, бідненькому треба колупатися у моїх дописах, щоб знайти там компромат.
--------------------------------------------------

Пи. Си. Бувають же такі кінчені люди - нишпорити  за іншими, хто, що, та де сказав,  і не помічати власної дурні.

Останнє редагування: 31 січня 2024 19:23:41 від шуша

завжди думав що БУКВАР це книжка де вчать як писати БУКВИ  8-:

Дружочек, я просто знаю, что такое американский рабочий этикет. :) В отличие от Залужного... :)
Проблема в тому що ми точно не знаємо що там було насправді ,могли посваритись ,могли просто не зрозуміти одне одного . . Ця розповідь про дзвінки пройшла через кілька рук . Треба завжди робити поправку а не волати зрада .
Вийшов зіпсований телефон .

Так от, ви колись писали, що виросли в російськомовній сім'ї, нє?
Підіть поспілкуйтесь з Саметаком на животрєпєщущіє теми філології деінде (м'яко кажучи).
Годі намагатись звести тему на всяку дурню.

Що тобі ще розповісти, Стеол?

Шукав що обіцяв і натрапив на таку гілку:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1074235.msg23974132#msg23974132

пані шуша, я в кінці 2016 почав дописувати українською без нав'язувань, а сві до мо.
А в наведеній вище гілці ви ще квакаєте кацапською, в 2020-му.
Ця дистанція в роках- факт.
Зате зараз ви святіше папи римського :weep:
Ви або хрестик зніміть, або продовжуйте молитись на скрєпу Ы
І не чіпайте стєола особисто, бо виверну вашими дописами  вашу святість навиворіт

Проблема в тому що ми точно не знаємо що там було насправді ,могли посваритись ,могли просто не зрозуміти одне одного . . Ця розповідь про дзвінки пройшла через кілька рук . Треба завжди робити поправку а не волати зрада .
Вийшов зіпсований телефон .

Думаю Зе-команда займається промоушн здачі Криму та Донбасу заради МИРУ щоб подивитись в Очі. 

Залужний - ПРОТИ. 

Тому пішов пробний шар (тестова кулька?) - що буде якщо злити Залужного.   А був би пухнастий звір Боневтіку.

Щоб не було більше таких кульок:
- Зе-команду пора виносити з кабінетів за Держзраду.  Зе-каманді нову назву "ЗЕКА"

І шо далі? Без командувача воювати? Раз на то пішло то спочатку підбирається заміна, а потім звільняється. Навіть якщо теоретично припустити що Зеленський просив написати заяву, то у всіх міністрів є заява з відкритою датою - потім коли настає момент їй дають хід. Навіть те що дебіли пишуть - що міняли на Буданова, а той відмовився, як так може бути, заміни нема а Залужного звільняють:))) Не клеїться - тобто це просто клікбейт і художній вимисел.
Б…. Ну ви хоть розумієте що «у всіх міністрів є заява з відкритою датою» це пряме порушення законодавства України і корупційне правопорушення?

Думаю Зе-команда займається промоушн здачі Криму та Донбасу заради МИРУ щоб подивитись в Очі. 

Залужний - ПРОТИ. 

Тому пішов пробний шар (тестова кулька?) - що буде якщо злити Залужного.   А був би пухнастий звір Боневтіку.

- Зе-команду пора виносити з кабінетів за Держзраду.  Зе-каманді нову назву "ЗЕКА"

Ти щось придумав,  приписав свої думки іншим і волаєш "зрада". Та ще й призиваєш до повалення діючого керівництва України.  Чого тобі на твоїй новій батьківщині не сидиться спокійно?

Та ніхера б йому не було. Повонялі би і забули.
Але рейтинг міг би впасти, а це гірше смерті для закомплексованої марнославної честолюбивої особистості.

Експертів з призначень та  звільнень поступово змінили лінгвісти.

Б…. Ну ви хоть розумієте що «у всіх міністрів є заява з відкритою датою» це пряме порушення законодавства України і корупційне правопорушення?
У всіх високих посадовців такі  є заяви на звільнення з відкритою датою .
Це звичайна практика зелених .

Шукав що обіцяв і натрапив на таку гілку:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1074235.msg23974132#msg23974132

пані шуша, я в кінці 2016 почав дописувати українською без нав'язувань, а сві до мо.
А в наведеній вище гілці ви ще квакаєте кацапською, в 2020-му.
Ця дистанція в роках- факт.
Зате зараз ви святіше папи римського :weep:
Ви або хрестик зніміть, або продовжуйте молитись на скрєпу Ы
І не чіпайте стєола особисто, бо виверну вашими дописами  вашу святість навиворіт

Мені,  пардон, насрати на твої погрози та спроби шантажу, Стеоле. Нишпорь ще.

Залужний - ПРОТИ. 

Тому пішов пробний шар (тестова кулька?) - що буде якщо злити Залужного.   А був би пухнастий звір Боневтіку.

ой йой. зщараз прилетять зелені і станеш не володимиром а ще і великомучеником B-)  так зачепити найвеличнішого і його молоду і здібну команду однохапників.

Мені,  пардон, насрати на твої погрози та спроби шантажу, Стеоле. Нишпорь ще.

В подальшому не переходите на лічность стєола, домовились, в подальшому дискусія по темі гілок?

Підіть поспілкуйтесь з Саметаком на животрєпєщущіє теми філології деінде (м'яко кажучи).
Годі намагатись звести тему на всяку дурню.

я взагалі звалив з цієї дискусії, не люблю флуду, особливо коли починають переходити на особистості, тому решта дописів в цій гілці виключно будуть по темі…  [ua]

Немає такого - замінити. Є звільнення. Крапка.

А твої намагання прикрити ганебне звільнення нейтральним словом "заміна" нагадує кривляння старої діви, яка замість чоловічого члєна  каже "ето самоє у мущін", а власні місячні називає "до мене в гості прієхал червоний кардінал".

Хуяпка. Людина на службі і їй може надійти наказ про переведення на іншу посаду або ще про щось. І це належить виконувати, а не згоден/не згоден.  Чи хтось з військових обговорює накази Залужного?

ой йой. зщараз прилетять зелені і станеш не володимиром а ще і великомучеником B-)  так зачепити найвеличнішого і його молоду і здібну команду однохапників.

мені стало страшно.  Тому виправлюсь.... "Зека МандА"  звучить спокійніше   

Хуяпка. Людина на службі і їй може надійти наказ про переведення на іншу посаду або ще про щось. І це належить виконувати, а не згоден/не згоден.  Чи хтось з військових обговорює накази Залужного?
  переведення зазвичай, це заохочувальна фігня. Тебе можуть перевести на ВИЩУ посаду з метою заохочення, або перевести на нижчу з метою створення чогось нового, або як покарання за пройоб.

Враховуючи, що рівнозначногї посади яку займає Залужний в ЗСУ нема, то можна сказати, що це є ЗВІЛЬНЕННЯ з займаної посади  8-)

це як кабмін, прем’єр міністра ЗВІЛЬНЯЮТЬ з займаної посади, а не переводять у міністри молоді та спорту ))))))))))

переведення зазвичай, це заохочувальна фігня. Тебе можуть перевести на ВИЩУ посаду з метою заохочення, або перевести на нижчу з метою створення чогось нового, або як покарання за пройоб.

Враховуючи, що рівнозначногї посади яку займає Залужний в ЗСУ нема, то можна сказати, що це є ЗВІЛЬНЕННЯ з займаної посади  8-)

це як кабмін, прем’єр міністра ЗВІЛЬНЯЮТЬ з займаної посади, а не переводять у міністри молоді та спорту ))))))))))

слушно!

А Лієв і Рєзніков ,баканов на свободі .
Це і є ключовою проблемою. Гундявий наркоша старанно прикриває від покарання усіх кацапських агентів, в той же час зачищає ЗСУ та державні інституції від тих, хто намагається захистити державу.

Ок. Чим займатиметься Залужний, якщо його ЗВІЛЬНЯТЬ з посади. Буде нянчитись з дітьми?

Ок. Чим займатиметься Залужний, якщо його ЗВІЛЬНЯТЬ з посади. Буде нянчитись з дітьми? ЗВІЛЬНЕНИЙ ПМ так, може писати мемуари. А військовозобов'язаний під час воєнного стану?

Ок. Чим займатиметься Залужний, якщо його ЗВІЛЬНЯТЬ з посади. Буде нянчитись з дітьми?

та чим хоча може займатись, хоч офрмить догляд за бабцею чи піде на 0,75 ставки викладати, кандидатську уже має

та чим хоча може займатись, хоч офрмить догляд за бабцею чи піде на 0,75 ставки викладати

Це щоб не служити в ЗСУ?)

Це щоб не служити в ЗСУ?)
це відповідь чим він може займатись

Не думайте де буде Залужний, думайте де будете ви

А тебя это ыбет?Ты здесь каким боком?
(tu)

це відповідь чим він може займатись

ясно, аби не служити

ясно, аби не служити

ну як бачиш, твоє питання в нікуда

А військовозобов'язаний під час воєнного стану?

Я не знаю, кого ти називаєш свинофермою, але  у мене зі свинею асоциюєшся саме ти.

Бо тільки свиня може тишком-нишком підкопуватися під чужий паркан чи підривати сусідське дерево, поки воно не всохне, тому що  впевнена, що саме її той паркан, якщо впаде, не приб'є, бо вона ж встигне у свій свинарник.

Ось як ти - голосно рохкаєш щось з-за кордону, ситий, спокійний і впевнений, що при будь-якому розкладі все, що відбувається з Україною, тебе в Англіі точно не зачепить.

Ну яка ж ти після цього "думаюча людина"?
(tu)

Та у Саме Так вже давно вус відклеївся, хоча він і видає себе за самого патріотичного патріота.
(tu)
В нього постійно кацапська позиція, хоча за легендою він свободівець. Правда, коли почали копати, виявилось, що до Свободи він жодним чином не належить.

Первый раз пишу в этой ветке.
Надеюсь, что у двух взрослых мужиков, от которых зависит судьба страны, хватит ума, чтобы договориться между собой.
Всегда можно найти компромиссное решение.
Залужный считает, что нужно 500 тыс и определенное количество оружия.
Зеленский - денег нет, одевать не во что, вооружать не чем. Поставок оружия в нужном количестве нет. Американцы шлангуют.
Всегда можно договориться где- то посередине. И не быковать друг на друга. Просто Залужный может обрисовать планы и перспективу: мол было бы 500 тыс и нужное количество оружия, то результаты по 24 году могут быть такими- то. А если будет 200 тыс и некоторая часть от нужного количества оружия, то можем надеяться на результаты такие то.
Согласовали планы.
И побежали.
Как то так.

Останнє редагування: 31 січня 2024 21:48:40 від Камрад

Всегда можно договориться где- то посередине.
О, и как раз Зеленский в этом дока!

Всегда можно договориться где- то посередине.
А пацани то нє в курсє  :lol:

Первый раз пишу в этой ветке.
Надеюсь, что у двух взрослых мужиков, от которых зависит судьба страны, хватит ума, чтобы договориться между собой.
Всегда можно найти компромиссное решение.
Залужный считает, что нужно 500 тыс и определенное количество оружия.
Зеленский - денег нет, одевать не во что, вооружать не чем. Поставок оружия в нужном количестве нет. Американцы шлангуют.
Всегда можно договориться где- то посередине. И не быковать друг на друга. Просто Залужный может обрисовать планы и перспективу: мол было бы 500 тыс и нужное количество оружия, то результаты по 24 году могут быть такими- то. А если будет 200 тыс и некоторая часть от нужного количества оружия, то можем надеяться на результаты такие то.
Согласовали планы.
И побежали.
Как то так.
Ты должен был написать: надеюсь что у двух адекватных мужиков.....А дальше: Хьюстон, у нас проблема.... Поэтому твой текст бессмысленный

йопт ....куда не глянь  ...эк спертды политические , а мысли какие ..система вошла в пик кризиса..,Бабченка- голова политическая, головище :D

Останнє редагування: 31 січня 2024 22:19:31 від John Wayne

Всегда можно договориться где- то посередине. И не быковать друг на друга.

Вот и Зеленский так говорил раньше.

Ото Бабченко правду сказав.
  Невгамовному кльопки не вставить.
  Все одно звільнить.
  Ваша, панове, помилка у тому, що Ви шукаєте раціонального у закомплексованому геть одбитому неадекатному.
  Жадоба до табуретки понад усе.
  "Янілох" :X  :X  :X

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія