Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Так що там з пропуском волонтерських автівок на кордоні?

:lol:  :weep:  :lol:

У кого війна а у кого заробітки

Пишуть відклали до 1 квітня але підтвердження пропуску нема поки

Про відкладення до 1 квітня писали ще тиждень тому, тільки митниця не в курсі

Армійську бюрократію потрібно скорочувати до мінімуму. Те, що важко реформується під час війни - відміняти на час ВС. Так,  будуть щось красти, але позитиву більше.

Бо те, що я чую, то якийсь маразм

Все їде шикарно! https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1137404.0

Брехня.

З приводу машин, всі кажуть: «ну правильно ВЧ дала бумажку на машину і загнали», ні так не працює, в частинах купа знищених авто на балансі, які вони не можуть списати через таку саму бюрократію, тому туди зараз вкрай важко щось «поставити»

Так може треба боротись з причиною, а не наслідками? І задавати питання Умерову чи Залужному (не знаю хто з них відповідальний за це), а не прикордонникам

Так може треба боротись з причиною, а не наслідками? І задавати питання Умерову чи Залужному (не знаю хто з них відповідальний за це), а не прикордонникам
а каким боком все они к Державний прикордонний служби України???

підписало мінсоцполітики і де воно і де генштаб та МО?

логику поясните

Якщо про облік майна у військовій частині,то це таки до Умерова. Бо інструкцію про цей самий облік розробило та затвердило МОУ. Останні зміни в ту інструкцію вносилися у  2020 чи 2021 році. Що теж дивно

А всі в курсі, - що якщо машини нема в штаті підрозділу а вона реально потрібна без машини ніяк зовсім, пригнана отак по листу (скинулись хлопці) вона стає на облік і вже є властністю зсу, але ні бензину, ні тим паче запчастин чи коштів на ремонт ніхто не виділяє...

2GUGA ну я в курсі.

по нових правилах ввозу - все навіть гірше ніж ми здогадувались. :( лист від ВЧ і митна декларація на водія - вже в минулому.
завести можелише фонд, який зареєструється у цій новій системі.
потік автівок впаде вдесятеро.

Боюсь, що отак з водою виплеснути і дитятко.

А всі в курсі, - що якщо машини нема в штаті підрозділу а вона реально потрібна без машини ніяк зовсім, пригнана отак по листу (скинулись хлопці) вона стає на облік і вже є властністю зсу, але ні бензину, ні тим паче запчастин чи коштів на ремонт ніхто не виділяє...
Так завжди було.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія