Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нардепка від "Слуг" Безугла заявила, що Залужний не надав плану на наступний рік і має піти ;o

Я тобі більше скажу - нам на вас похуй- хто хотів виїхав, інші мовчки чекайте звільнення

Та якщо на них похуй, то для чого нам ті кордони 1991 року ? :facepalm1:

Створена петиція звільнити цю манду з посади  з конфіскацією майна.
То лай тинц

Створена петиція звільнити цю манду з посади  з конфіскацією майна.
То дай тинц

А коли ЗСУ погнали їх сцяними тряпками з-під Києва і півночі, а потім з Харківщини і правого берега Херсонщини - це вони теж нас так перегравали в стратегії/тактиці?
На це в кацапів є вбивчий аргумент- то був "договорняк" і як гандони говорять  "маньовр суровікіна" (с)  :buba:

Українці, і я в тому числі, з самого початку погано трактували цілі британців і американців у цій війні, скоріш за все.

Сьогодні мені здається, що перед США і Британією не стоїть питання відновлення міжнарого порядку, який склався після другої світової війни.

Їхня ціль формування нового порядку.

І в цих розкладах Росія, Китай в ізоляції і під постійними санкціями, а це перебдачає заморожений конфлікт в Україні.
На заморожений конфлікт не піде в тому числі і хуйло, бо перегріте ненавистю до триклятих бандерівців суспільство підтримується у екзальтованому стані саме війною.

Яку повістку просуватиме хуйло в пропаганді якщо війна стане на паузу?

Так що всі ці посили типу готовності Кремля до заморозки - це тупо імітація.

Як мінімум до кінцевої ясності з результатом президентських виборів в Штатах війна триватиме.

Та да, кацапи. От тільки військові кажуть, що їм постійно людей не вистачає, чому здавалося б ?

Як же ви заєбали "свідєтєлі 2-3 нєдєль". :facepalm1:
Військові здебільшого воюють і мовчать, а на війні людей завжди не вистачає - подивись на гілку про мобілізацію може зрозумієш чому)

Агєнти крімля  ;o Данілов визнає напругу

Та якщо на них похуй, то для чого нам ті кордони 1991 року ? :facepalm1:
Тому що повинна бути мета - ти особисто готовий звільняти Донецьк?)

Вибачаюсь за таке питання, а можна ту Безуглу на одне багаття разом з Фаріон?  :shuffle:

То дай тинц

посилання на інформацію

Вибачаюсь за таке питання, а можна ту Безуглу на одне багаття разом з Фаріон?  :shuffle:
.... і Арестовича з Чаплигою - для балансу. :gigi:

Тому що знає чим цей наступ закінчиться

Тогда по-вашему что ? Все отдать русне ? Как Донбасс и Крым ?
Охрененная перспектива для остающихся на ТОТ

А коли ЗСУ погнали їх сцяними тряпками з-під Києва і півночі, а потім з Харківщини і правого берега Херсонщини - це вони теж нас так перегравали в стратегії/тактиці?

Я не понимаю - почему нельзя такое повторить в Запорожской области ????

Тогда по-вашему что ? Все отдать русне ? Как Донбасс и Крым ?
Охрененная перспектива для остающихся на ТОТ
ти уже вступив в диверсійні війська, чи просто п***а?

.... і Арестовича з Чаплигою - для балансу. :gigi:

Щоб не звинувачували в сексизмі?  :gigi:

ти уже вступив в диверсійні війська, чи просто п***а?

А я при чем ???

Я жду и требую освобождения от ЗСУ - их учили воевать

Меня нет - я мирный невоенный человек

А я при чем ???

Приізди , навчать

Приізди , навчать

Я непризывной по возрасту

Но дело не во мне

Я просто возмущен - катят бочку на Зе за приказ наступать и освобождать мой городок
Это что вообще ???
Лучше мириться и оставить нас русне ???

Останнє редагування: 27 листопада 2023 10:45:40 від slp

тю, так це ж про Безуглу. Сидить у нього під носом, а він тут з виглядом професора щось нам розказує

Взагалі то це тест на те, хто бере бабло від Патрушева. Безугла відверто зашкварилася  :facepalm1:

тю, так це ж про Безуглу. Сидить у нього під носом, а він тут з виглядом професора щось нам розказує

https://t.me/operativnoZSU/125100

Він те саме про люсю казав

Данілов зазначив, що росія намагається скористатися "так званою напругою" між президентом Володимиром Зеленським та головнокомандувачем Збройних Сил України Валерієм Залужним.

———-
Тобто напруга дійсно існує ?
І чому Данілов до цього часу,
як офіційна особа що відповідає за нацоборону і безпеку, нічого не зробив щоб ця курва залізла під плінтус..? 

Данілов зазначив, що росія намагається скористатися "так званою напругою" між президентом Володимиром Зеленським та головнокомандувачем Збройних Сил України Валерієм Залужним.
———-
Тобто напруга дійсно існує ?
І чому Данілов до цього часу,
як офіційна особа що відповідає за нацоборону і безпеку, нічого не зробив щоб ця курва залізла під плінтус..? 

А читати?
"так званою напругою" - лапки видно?

На заморожений конфлікт не піде в тому числі і хуйло, бо перегріте ненавистю до триклятих бандерівців суспільство підтримується у екзальтованому стані саме війною.

Яку повістку просуватиме хуйло в пропаганді якщо війна стане на паузу?

Так що всі ці посили типу готовності Кремля до заморозки - це тупо імітація.

Як мінімум до кінцевої ясності з результатом президентських виборів в Штатах війна триватиме.

Тут трохи інша логіка. Хуйло буде ось так воювати, як воює. Стояти в обороні і здійснювати локальні атаки.

Це йому якраз підходить. Я вважав, що такий розклад не підходить США, але так виглядає, що помилявся.

Арестович писдун, хоч писду рідкісний, але в деяких своїх записах має рацію - не все залежить від України.

Вона там картинку з Залужним виклала, вона реально кончена... зелена тваринка...

Тут трохи інша логіка. Хуйло буде ось так воювати, як воює. Стояти в обороні і здійснювати локальні атаки.

Це йому якраз підходить. Я вважав, що такий розклад не підходить США, але так виглядає, що помилявся.

Арестович писдун, хоч писду рідкісний, але в деяких своїх записах має рацію - не все залежить від України.
Ну це власне те про що Рьопке в тій недавній замітці в Більд наваяв - Штати з Німеччиною дають стільки, щоб Україна не зазнала поразки, але НЕ стільки, щоб здобула вирішальну перевагу.

Рьопке той ще аффтар, як і сам Більд, але в данному випадку написане схоже на правду, принаймні станом на зараз.

Побачимо, як піде після ухвалення Конгресом пакету допомоги.

Не надав плану  ;o

Ой... А якщо?

План.

На 2024 рік.

01.01.24 - 31.12.24 - "Будем всех бомбить"

Дата 27.11.23...  / Підпис /

І надати. Проблему вирішено. План надано і давай допобачення, обговорюй на комітеті. Латентним підкацапам більше інформації і не потрібно.

На це в кацапів є вбивчий аргумент- то був "договорняк" і як гандони говорять  "маньовр суровікіна" (с)  :buba:

Ні, це не договорняк. Це завжди такий підхід у кацапів. Є план максимум і є план мінімумум.

Далі принцип, працюєм на максимум, але не опускаємось нижче мінімуму.

Мінімум був Південь до Дніпра, максимум Київ і більша частина України. Максимум це той план, який розробляється завідомо з завищеними цілями по принципу "авось проканаєт".

Мінімум, це найбільш реалістичний план війни. Ось так.

А я при чем ???

кого б***ь учілі, ти єблан недоразвітий, місяць тренувань і на фронт?

Кацапський дєд уйобок в свому пенсійному віці зробив бомбу в банці з медом і пригостив наших військових, так ти тут про свій возраст не п1зди чмо

Ні, це не договорняк. Це завжди такий підхід у кацапів. Є план максимум і є план мінімумум.

Далі принцип, працюєм на максимум, але не опускаємось нижче мінімуму.

Мінімум був Південь до Дніпра, максимум Київ і більша частина України. Максимум це той план, який розробляється завідомо з завищеними цілями по принципу "авось проканаєт".

Мінімум, це найбільш реалістичний план війни. Ось так.
Ну можна і так "натягувати сову на глобус" вдаючи що кацапи здатні до багатоходового прогнозування  :weep: , та все ж "договорняк" з точки зору "Україну здають" краще виглядає, "зрада" більш монументальна  :-)o

73 зельоних снєсунів ВИ тепер бачите кого обрали до влади?
Під час війни якісь дурепі - ГЕНшТАБ не надав ПЛАНИ? Ви серйозно? ;o

запропонуйте тій безмозглій - нехай надать на 2024 рік свій план харчування з геолокаціями

Ну можна і так "натягувати сову на глобус" вдаючи що кацапи здатні до багатоходового прогнозування  :weep: , та все ж "договорняк" з точки зору "Україну здають" краще виглядає, "зрада" більш монументальна  :-)o

Ну, можна й по іншому. Можна вважати, що захоплення 20% території України, вбивство сотень тисяч людей, знищення економіки України та інше получилось у кацапів випадково.

:facepalm1:

Екскомандир "Азову" відповів на заклик Безуглої щодо відставки Залужного
27.11.2023, 11:31

Заступник командира 3-ої окремої штурмової бригади Збройних сил України Максим Жорін відреагував на заяву народної депутатки від партії "Слуга народу" Мар’яни Безуглої про те, що Головнокомандувач Валерій Залужний має піти у відставку, передає УНІАН, інформує UAINFO.org.

"Окремі депутати, які не мають та ніколи не мали жодного стосунку до війська, більше того - ганьблять своїми діями всю країну - ходять у формі чи в мілітарі. Або ж обговорюють події на фронті, військові рішення, продукують якісь ідіотські ініціативи. Всім було б набагато краще, якби дурні, некомпетентні і неадекватні люди не пхали свій ніс в справи мобілізації, війни та військових", - написав він у своєму Telegram-каналі.

Читайте також: "Перебування її у комітеті з нацбезпеки може становити загрозу нацбезпеці": у Зеленського відреагували на пропозицію Безуглої звільнити Залужного

Заява народної депутатки викликала серйозну дискусія у соціальних мережах. У коментарях її звинувачують у роботі на Кремль та питають, чи має вона військову освіту, щоб виступати з такими звинуваченнями.

Публіцист і журналіст Віталій Портніков назвав заклик Безуглої дуже небезпечним. "Депутатка Верховної Ради від партії "Слуга народу" Мар’яна Безугла закликала до відставки військового керівництва країни. Це дуже небезпечний крок у ситуації, коли єдність є головною умовою не тільки перемоги, але й самого виживання держави", - написав він у Facebook.

Серйозно? А сніг у тебе у дворі він прибирати не повинен?
Ще раз пересвідчуюсь що більшість наших жінок тупі істерички)

Від дзеркала відійди  :weep:

А я при чем ???

Та ты шо!
Так в ЗСУ научат. Было бы желание. А оно у тебя есть.
Война это не только люди, выбравшие профессию военного, но и обычные мирные граждане. Как раз такие как ты.

Курка тупа - ти на питання відповідай - кого в цей уряд включати? Всі наші очільники що були і що будуть - тупуваті крадії) про Порошенко краще взагалі мовчи, бо я його хоча б знаю особисто) ви ж через рік знову будете волати що влада краде)

Ти своїй манді будеш вказувати - зрозуміло, чмо ?

Ну, можна й по іншому. Можна вважати, що захоплення 20% території України, вбивство сотень тисяч людей, знищення економіки України та інше получилось у кацапів випадково.

:facepalm1:
звісно не випадково, це фізіологічна потреба цього народу (типу як нормальної людини дихання чи їжа), абсолютно нелогічна з політичних, економічних і військових причин, але, як у маняка - є потреба і її треба реалізовувати.  :-)o

кого б***ь учілі, ти єблан недоразвітий, місяць тренувань і на фронт?

Кацапський дєд уйобок в свому пенсійному віці зробив бомбу в банці з медом і пригостив наших військових, так ти тут про свій возраст не п1зди чмо

Не заставляй меня материться

Вас учили воевать ?  Вы в ВСУ ?Тогда  вперед за орденами !
освобождать Юг - как вам еще летом Зе приказал

PS
мое дело
подбадривать вас чтобы вы быстрее освободили мой городок

Останнє редагування: 27 листопада 2023 12:00:23 від slp

https://t.me/operativnoZSU/125100

Тиди, млять: капєтан ачєвіднасть - розвалилося вальяжно і переповідає ФУп  :weep:
Цікаво, а яка в цього дармоїда зарплатня ??

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія