Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Крамольні думки про контрнаступ :X :X

Re: Крамольні думки про контрнаступ  :X  :X

Вже для тебе виклали. Подивись вище, якщо можеш.

Я не читаю весь форум. Не маю можливості читати весь форум.
Твоя церга...  :-)o  - ти кіздіш..  сцилку на форум і на ТЕМУ цього форуму..
Ну і
Питання "Сікокабуде тринатриминиствораз делітьна2? " залишається відкритим..

О ти п***а, там остання тема по переговорах за 2020р. ТС - чмо фсбешне.

О ти п***а, там остання тема по переговорах за 2020р. ТС - чмо фсбешне.

Цей тс  взагалі робот.. :-)o

Наступ йде повільно, але йде. Все це меня нагадує Херсон. Тре ще почекати.

Наступ йде повільно, але йде. Все це меня нагадує Херсон. Тре ще почекати.

А ти всі його дописи прочитав... :-)o  в цій гілці..
Прочитай не пожалкуеш.. тут не много..

Я думаю сейчас делают максимум из возможного.
Кто бодро говорит о длительной войне, это больше в плане мотивации
Все понимают что ресурсов для длительной войны никаких у Украины нет. Сколько будет западная помощь, столько и продлиться активная фаза. Дальше заморозка неизбежна.

Я думаю сейчас делают максимум из возможного.
Кто бодро говорит о длительной войне, это больше в плане мотивации
Все понимают что ресурсов для длительной войны никаких у Украины нет. Сколько будет западная помощь, столько и продлиться активная фаза. Дальше заморозка неизбежна.

Re: Amide,  не повертайся!!! Нове
Slawv [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
7 вересня 2023 17:34:22
IP/Host: 77.111.245.---
Я раніше думав, що цю вакханалію банного пекла робила якась група модераторів, а не один Amid.

Я би багато речей взагалі би не писав, якби знав, що за них мене можуть забанити. Один раз мене забанили на три місяці з хамським формуванням "клінічний зрадойоб", хоча в правилах близько нема порушення з таким формуванням чи якимось подібним формуванням. Звідки я міг знати, що мене так можуть забанити?

"Оптимист - это хорошо проинструктированны й пессимист"©

Наступ йде повільно, але йде. Тре ще почекати.
Ага, років 10.

Наскільки я розумію, у наших військ на захопленому плацдармі на лівому березі Дніпра зараз чималі логістичні проблеми. Навіть більші, ніж були у рашистів в Херсоні.
Якщо наступ повністю зупиниться, боюсь нашим доведеться приймати важке рішення про відступ з плацдарму.

За ці крамольні думки мене на львівському форумі мало не розтерзали, перед тим оголосивши ворогом України та ворогом українців.

Я заявив, що Україні треба  берегти військові сили перед довгою війною, а не витрачати військовий потенціал на малоуспішний  контрнаступ. Про втрати контрнаступу ми мало що знаємо, але вони є і не дуже малі. Україна на цьому малоуспішному контрнаступі витрачає дорогоцінний військовий потенціал.

Україну чекає дуже довга війна, яка може тривати понад десять років. Нацист путлєр та нацистська моцкальня хочуть знищити Україну,  якусь частину українців вбити так, як це вони робили в Бучі, а  всіх інших українців за допомогою пропаганди,  зомбування, індоктринізації перетворити в моцкальське бидло, яким в переважній більшості населена сама нацистська срассіюшка. Невідомо, як довго будуть помагати Україні західні союзники.  Деякі західні політики вже заявляють, що перестануть допомагати Україні або будуть дуже мало допомагати Україні в майбутньому,  якщо вони прийдуть до влади.

Мобілізація в Україні йде дуже важко. Останнім часом вирішили мобілізовувати чоловіків з хворобами, з якими раніше звільняли від мобілізації.

ти не можеш знати успішний наступ чи ні, можна лише порівнювати свої сподівання

ти не можеш знати успішний наступ чи ні, можна лише порівнювати свої сподівання

З тієї всієї інформації наявної в інтернеті я можу зробити висновок,  що він йде дуже повільно з певними втратами.

Вирогідно планувалося декілька стратегій деокупації в залежності від наданої зброї в потрібний момент. Якби танки дали на пів року раніше з дальніми ракетами та літаками то прогноз буданова по криму мабуть був дуже вирогідним. Кацапи б навіть не встигли ніяких ліній набудувати.  Очевидно надії всіх були саме на такий сценарій. Але це не означає що наступ не успішний, він скоріше такий який може бути в даних умовах.

З тієї всієї інформації наявної в інтернеті я можу зробити висновок,  що він йде дуже повільно з певними втратами.

повільно в порівнянні з чим?

Чи переміг би Майдан, якби він тривав роками?

Якщо й робити контрнаступ, то цього року.
Далі ставатиме складніше.
Але паралельно необхідно збільшувати потенціал для ударів в глибину території ворога. І це фактично не робиться, або масштаби абсолютно не відповідають потребам

хуйло надіється на вибори в США, а не на довготривалу війну
+ якийсь скандал з розслідуванням по Армії як зараз з Залужним. Наступний бунт у пригожинському стилі, дуже вірогідно станеться саме в Україні.

Нє ачкуйтє
Хуйло здохне до НР

Нє ачкуйтє
Хуйло здохне до НР

Інфа 100500%
Кожен рік так!

Нє ачкуйтє
Хуйло здохне до НР

Он может сдохнуть и сегодня вечером, если об этом скажет Соловьев...В любом случае, даже если завтра утром, хуйло скажет что он живой, ему уже никто не поверит... моя думка.

Згоден з текстом :

Чому все це так тягнулося, чому український контрнаступ й
йшов “занадто повільно”, як уже втомилися писати західні медіа?

Щільність тут, очевидно, була не меншою, ніж у Другій світовій війні.

Сам по собі виступ невеликий: від “Іксів” (схрещення насаджень перед селищем) і балки Успенівська до околиць Новопрокопівки кілометрів 7 углиб, кілометрів 14, може, завдовжки. Поле бою не більше за діаметр 15 на 15 км.

І на ньому билися два десятки організмів рівня полк-бригада.

Тому цілком рівня тієї війни були й зусилля – під 100 тис. чоловік з обох боків на невеликих полях бою, підрозділи добре інженерно забезпечені, артилерія працює, противник має перевагу в авіації.

Вкрай непростий виклик навіть без тисяч мін і бетону.

Причому у противника підрозділи були не найгірші – частини 58-ї армії, “Ахмат-Південь”, 810-ї бригади морської піхоти, 100-ї окремої бригади СпП, 22-ї бригади СпП.

Саме село Роботіне при цьому ніяк не схоже на фортецю: з капітальних будівель – лише бетонна школа, решта приватних обійсть, сільрада – цегла, яка перетворилася на руїни в перші тижні боїв.

Коли обклали школу вогнем із флангу та з фронту і провели на південну околицю штурмову групу,  оборона села і закінчилася.

Але зробити це, зважаючи на мережу опорників росіян на навколишніх висотах, із залитими бетоном підземними позиціями і дотами для ведення вогню, було дуже непросто.

І коштувало багато крові.

Коштувало б більше, якби не західна техніка, з гарними системами, протимінним захистом і додатковим бронюванням.

Проте зроблено.

Контрбатарейним вогнем Сили оборони забили декілька десятків причіпних гармат і САУ, позиції противника відполірували касетами, знищили контрбатарейні радари і станції РЕБ.

Уразили управління – загинули два генерали зі своїми штабами та офіцерами.

Командні висоти за нами, місцями рівний, як стіл, степ з рідкісними балками, і проглядається до самого Токмака. Висота 166 на південному сході від селища взята.

За Роботиним перед Новопрокопівкою єдиний опорник за росіянами поза межами забудови.

Триває тиск на дорогу біля Новопокровки, щоб охопити Вербове з двох боків, також розширюється плацдарм на південь від села.

Десь так само, як вбити консервного ножа в бляшанку і різкими рухами розширювати отвір.

Але швидко не буде. Протитанкові міни одна під одною, фугаси, вузькі проходи в мінних полях, де концентруються артилерія і дрони супротивника.

Уже очевидно, що оборона противника не колапсує, а росіяни відходять до наступного рубежу, де займають інженерно облаштовані позиції і розгортають резерви.

Зокрема, стрілецькі батальйони, яким передають артилерію і дрони виведених на відновлення боєздатності після важких втрат полків.

Але як би там не було, на нас чекає продовження наступу. Незважаючи на три лінії оборони, дику густину мінних полів, стратегічно нам саме сюди.

Ще 70 км на південь – і буде перерізано сухопутний шлях до Криму, ми повернемо Мелітополь, у якому на нас дуже чекають місцеві, під загрозою буде вся північ півострова, до Джанкоя та Сімферополя.

Ну і загалом, постачати Крим через постійно атакований міст і з БДК під загрозою – не таке просте завдання.

Пройди цю відстань на сході – і застрягнеш під Єнакієвим, у найщільніший забудові Східної Європи, отримавши промите роками пропаганди злиденне населення.

Очікуємо постачань авіації, касетних ракет, нарощення виробництва боєприпасів і на Заході, і в Україні.

Ми і так уже зробили майже нереальне, як для ситуації, що була під час зимового наступу Кремля – майже по всій лінії стратегічна ініціатива за нами.

Наступ Сил оборони триває, на півдні – важкі бої.

Вічна пам'ять загиблим за звільнення Батьківщини.

Залужний краще знає.

Це не крамольні думки. Це думки про реальний стан речей. Треба покладатися на себе - це точно.
Схвалення від болукана - це не как-лібо чьто!  Рибак рибака..., як то кажуть  :D

Зеленський: Ми деокупуємо Бахмут і ще два міста

https://www.pravda.com.ua/news/2023/09/22/7420919/

Ой як красиво! Тепер хуйло буде гнати туди ванюшок пачками під нашу артилерію  8-)

Антиукраїнський поворот: чому республіканці у США все більше підігрують Росії

https://www.eurointegration.com.ua/articles/2023/09/21/7169908/

Це те, про що я писав в самому першому дописі цієї гілки про політиків, які хочуть перестати допомагати Україні.

В нацистській срассіюшці хочуть посадити на 5 років за "публичные призывы к экстремизму" тепер і самого Стрелкова-Гіркіна, бо він критикував путлєра. Вони, його група підтримки,  тепер плачуть в його телеграм-блозі, коли він сидить в СІЗО.
А плакати їм не треба, бо, як кажуть, за що боролись -- на те і на поролися.

Останнє редагування: 22 вересня 2023 16:13:52 від Slawv

Ціла гілка була про варіанти перемирʼя

Можете дати посилання на цю гілку, або викласти її точну назву?

Наступний бунт у пригожинському стилі, дуже вірогідно станеться саме в Україні.
Ось він і єбонувся, бідолашний.(с)
Охуєвша зрадойобська ковбаса.
Модери, пристреліть, щоб не мучився.

Скільки раз вже писали не має шансів маленька советська армія проти великої советської армії...

Скільки раз вже писали не має шансів маленька советська армія проти великої советської армії...

Якщо не працювати і красти, то звичайно.

Якщо не працювати і красти, то звичайно.
то чому ти пiдpiло крадеш та непрацюєш?

то чому ти пiдpiло крадеш та непрацюєш?

Я не в Україні. Второпало?

Я заявив, що Україні треба  берегти військові сили перед довгою війною

що значіть БЕРЕГТИ сили???
не воювати???
так тоді ми програємо через кілька днів....

Дальше заморозка неизбежна.

не заморозка а поразка
ПОВНА

що значіть БЕРЕГТИ сили???
не воювати???
так тоді ми програємо через кілька днів....

Берегти сили для оборони і вести тільки оборону без цього контрнаступу, в якому Україна губить свій дорогоцінний військовий потенціал. Оборону значно легше вести ніж наступ.

Останнє редагування: 23 вересня 2023 22:59:46 від Slawv

Берегти сили для оборони і вести тільки оборону без цього контрнаступу, в якому Україна губить свій дорогоцінний військовий потенціал. Оборону значно легше вести ніж наступ.

Наступ продовжиться. Потенціал ніхто не загубить

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія