Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Доречі,сьогодні офіційно 3 місяць контраступу.

4 червня все почалось.

Re: Доречі,сьогодні офіційно 3 місяць контраступу.

І десь, певно, півроку повністю дурнуваних медійних "анонсів" цього контрнаступу.

Аби що?

Мудили роблять помітки олівцем в записничку.
Розчаровує їх Залужний.

І десь, певно, півроку повністю дурнуваних медійних "анонсів" цього контрнаступу.

Аби що?

Так і з півроку анонсування.

Аби що?
А що не так з "анонсами", чим вони не потрафили?  :S

Мудили роблять помітки олівцем в записничку.
Розчаровує їх Залужний.

Я думаю, початковий максималізм уже пройшов і всі уже розуміють складнощі того що робиться, так що ніхто нічого зґу заслуженого не вимагає.  Але це не відміняє вибори в США, економіку, втому від війни і так далі. Надія що час на нашій стороні.

А що не так з "анонсами", чим вони не потрафили?  :S

С анонсами и ожиданиями был явный перебор

контрнаступ просувається відповідно до ситуації.

Найцінніший ресурс - це наші воїни. Поповняти його стає дедалі важче. Тому наступ йде так щоб наші втрати були якомога меншими. Звичайно це відбивається на швидкості деокупації територій.

Але нація важливіша за території тому я підтримую саме такий план наступу.

Давайте поговорим что дальше.

Мое видение.  Если в этом году не добьем Запорожскую и Херсонскую. Добьем ее в 2024 весна лето.
Да будет тяжело. Опять они закопаются и опять все с начала.
Потому это нужно сделать в этом году. Но по темпам видимо не успеем.

Потом будем ждать выборов в США.  Победят демократы и будет поддержка. Будем дальше что-то делать.
Победят респы. Будем в глухой обороне. Потому как оружия станет меньше в разы.

Разговоры про крым военным путем. Не верю. Это наступление сильно нас сточит. Уже отменяют статьи мобилизации.
Людей явно не хватает. Потому выход на границы 23 февраля 2022 года это реальность. Но дальше...
Только если оружия будет больше и качественней. И как минимум победят демократы.

Для "білого шуму" нормально, можна було і більше "нашуміти", чи хтось це всерйоз сприймав?   :-)o

Я думаю, початковий максималізм уже пройшов і всі уже розуміють складнощі того що робиться, так що ніхто нічого зґу заслуженого не вимагає.  Але це не відміняє вибори в США, економіку, втому від війни і так далі. Надія що час на нашій стороні.

було б добре цей час використати для проведення реформ і боротьби з корупцією, але "не на часі".

А що не так з "анонсами", чим вони не потрафили?

Ну, не знаю. Вам ок? Значить, ок, хай буде.

Думав, військова справа любить тишу, несподіванку і дезінформацію противника по можливості. Навіть ціною певної дезінформації власного населення.

Давайте поговорим что дальше.

Мое видение.  Если в этом году не добьем Запорожскую и Херсонскую. Добьем ее в 2024 весна лето.
Да будет тяжело. Опять они закопаются и опять все с начала.
Потому это нужно сделать в этом году. Но по темпам видимо не успеем.

Потом будем ждать выборов в США.  Победят демократы и будет поддержка. Будем дальше что-то делать.
Победят респы. Будем в глухой обороне. Потому как оружия станет меньше в разы.

Разговоры про крым военным путем. Не верю. Это наступление сильно нас сточит. Уже отменяют статьи мобилизации.
Людей явно не хватает. Потому выход на границы 23 февраля 2022 года это реальность. Но дальше...
Только если оружия будет больше и качественней. И как минимум победят демократы.

вибори в США в кінці наступного року. Новий през вступає в повноваження в січні 2025... так шо у вас щось з часовими рамками не того

мені не зовсім зрозуміла логіка.

"Только если оружия будет больше и качественней. И как минимум победят демократы.". а зараз шо у владі не демократи? в 2022 у них була повна влада - сенат, конргес і президент. зараз сенат і президент. що їм заважає?

Ну, не знаю. Вам ок? Значить, ок, хай буде.

Думав, військова справа любить тишу, несподіванку і дезінформацію противника по можливості. Навіть ціною певної дезінформації власного населення.
оце і була, значить, дезінформацію противника.
противник, обговорюює, смикається, хвилюється. ну коли в же контрннаступ.
а він почався собі раптово стиха

оце і була, значить, дезінформація противника

Звичайно, може бути.

Тоді все - сумно.

Аби що?

+100

те ж саме, що і з непідтвердженими заявами «у нас є ракети на 700 і 1500 км»
Якщо вони у вас є - просто використовуйте, зробіть росіянам неприємний сюрприз

вибори в США в кінці наступного року. Новий през вступає в повноваження в січні 2025... так шо у вас щось з часовими рамками не того

мені не зовсім зрозуміла логіка.

"Только если оружия будет больше и качественней. И как минимум победят демократы.". а зараз шо у владі не демократи? в 2022 у них була повна влада - сенат, конргес і президент. зараз сенат і президент. що їм заважає?

Еще раз. Нужно дойти до границы Крыма в этом году.
Если не доходим, то должны дойти в 2024.  Будет тяжело. Опять они окопаются и будем повторять в 24 что делаем сейчас.
Дойдем границ Крыма в 24.
Потом ждать результатов выборов в США. А там будет ясно что дальше.
Если победят респы. Будем в обороне. Что успели взять то наше.
Если демократы то много вариантов.

бо по факту дали фіг да ніфіга. 100 бредлі і 40 леопардів. ше 20 шведський тачанок . півроку обіцяли все що треба а дали майже ніц.
добре хоч місяць тому - касет підкинули. інакше наші би топталися на місці.

Еще раз. Нужно дойти до границы Крыма в этом году.

якщо не вийде - ваші варіанти розвитку подій. ???

якщо не вийде - ваші варіанти розвитку подій. ???

написал же . Дойти до границы Крыма в 24. Освободить Херсонскую и Запорожскую.
Но это считать начать все с начала. Но с F16.

написал же . Дойти до границы Крыма в 24. Освободить Херсонскую и Запорожскую.
Но это считать начать все с начала. Но с F16.

якщо не дійдемо і в 2024 ? ваш варіант розвитку подій ?

якщо не дійдемо і в 2024 ? ваш варіант розвитку подій ?

В оборону.Эти два контр наступления сильно сточат наши силы.
Ждать результатов выборов в США.  Там будет понятно. От этого будет много зависеть.
Это не значит что мирные переговоры.
Это значит просто оборона.  Война продолжится. В том или ином виде.

В оборону.Эти два контр наступления сильно сточат наши силы.
Ждать результатов выборов в США.  Там будет понятно. От этого будет много зависеть.

якщо лінія фронту не зміниться суттєво до 2025 року ? а в США перемагають трампанзе ?
шо пропонуєте робити народу України і ЗСУ ?
ждать ? сматрєть новасті із США і ждать ?

"гарна" порада.  :D

якщо лінія фронту не зміниться суттєво до 2025 року ? а в США перемагають трампанзе ?

Ну если призванные вич инфицированные и туберкулезники  смогут наступать без поставок оружия  тогда будем наступать.

Ну если призванные вич инфицированные и туберкулезники  смогут наступать без поставок оружия  тогда будем наступать.

от власне. спочатку постачання тієї зброї яку давно вимагає просить генштаб а потім наступальні дії. навпаки не буде.

контрнаступ просувається відповідно до ситуації.

Найцінніший ресурс - це наші воїни. Поповняти його стає дедалі важче. Тому наступ йде так щоб наші втрати були якомога меншими. Звичайно це відбивається на швидкості деокупації територій.

Але нація важливіша за території тому я підтримую саме такий план наступу.
Це Ви самі так вирішили?, я бачу зовсім інший совок... нажаль..

Ми наступвєм з дати в першому пості.., а призвані з віч призвані заміниити вже мертвих не віч...

Якщо про контрнаступ щось вякає той хто не бере в ньому участі - іде відразу далеко, надовго і швидким кроком.

Ваше предложение

Баби люблять запам'ятовувати дати

4 червня все почалось.

Посилання?

Якщо про контрнаступ щось вякає той хто не бере в ньому участі - іде відразу далеко, надовго і швидким кроком.

Тут никто не говорит медленно или плохо.

Тут обсуждаются варианты что будет если будет так.  Нет ни одного слова упрека к ВСУ.

Ваше предложение

допомагати ЗСУ усім чим можемо.
"З нами Бог і отаман Залужний". інших варіантів немає. і чекати що коли і як нададуть по зброї.

допомагати ЗСУ усім чим можемо.
"З нами Бог і отаман Залужний". інших варіантів немає. і чекати що коли і як нададуть по зброї.

Ну так я это и сказал. Это зависит от выборов в США. На 25 год

Ну так я это и сказал. Это зависит от выборов в США. На 25 год

не тільки. розмова ніпрощо як і тема.

Посилання?
я из тех Ж что даты не запоминают, но помоему на ЗП напрямку начали наступать 7 июня

мы не выйдем к границам Крыма в этом году

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1132519.0

так тут обсуждаются не события. А варианты развития событий.
Дабы основную тему не оффтопить и не флудить.

не тільки. розмова ніпрощо як і тема.

Как только в США победит или Трамп или тот индус.... то как минимум сразу и Шольц сольется.
Так что от этого зависит очень многое.

я из тех Ж что даты не запоминают, но помоему на ЗП напрямку начали наступать 7 июня

мы не выйдем к границам Крыма в этом году

я уже радий би був якби до кінця року вийшли б хоча б до "граніц" токмаку,а ти Крим,Крим..

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія