Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Контрнаступ

Re: Контрнаступ

на форумі повно старперів. інсайт для них - на ноуті можна включити субтітри і другим кроком - переклад субтитрів. ферштеє?

можна для старпера детальніше про другий пункт

на ноуті можна включити субтітри

у ютюбі включити, а не на ноуті,  старпер!

DBA

Як та карта дістанеться до дрона, який лежить вимкнений в коробці?
Для масових виробів це гємор - заливати свіжі карти на передку. Бойові умови можуть тупо не дозволити це зробити.

Те, про що ви кажете, можна використовувати хіба для дронів, що мають діапазон 100+ кілометрів та працюють по стаціонарним об'єктам.

А те, як зараз використовують ФПВ на нулі проти бліндажів, танків, бех, арти та піхоти - повній автоматизації не підлягає.

Я вже замахався пояснювати, що це рішення для умов роботи  з ворожим реб. Що твої фпв будуть робити без звʼязку? Мертві бджоли не гудять.

Якщо ти вважаєш, що в кацапів с часом буде менш реба, то ти помиляєшся. Також підвищення кількості кацапських ФПВ привиде до того, що ми будемо реб все частіше застосовувати, аж до 24/7, що теж не дасть нормально працювати ФПВ ЗСУ.

Автономні системи - це справа часу, ФПВ буде історією коли одна сторона навчиться використовувати дрони автономно, і буде багато реба . І якщо зараз нічого не робити, тільки дивлячись побєдоносні мультики, то скоро буде жопа. І кацапи не будуть сильно «париться», якщо це буде френдлі фаер або цивільні, в них мʼяса много, будуть атакувати все що рухається

детальніше про другий пункт

через меню шестерьонки, але не завжди буває переклад, тільки мова орігіналу

через меню шестерьонки, але не завжди буває переклад, тільки мова орігіналу

Дякую, знайшов
А то доводилося в оригіналі дивитися :)

там гугл транслейт - краще буває слухати орігінал

мета цього десанту могла бути не тільки військовою, то ж відповідь можливо не в ГШ
та вже договорюй. якщо мета політична, щоб Зеленський мимоходом 3 секунди міг згадати про це у своїх вечірніх зведеннях? "наші герої героїчно тримають плацдарм на лівому березі Дніпра біля Херсона".

я в таке не дуже вірю, бо вже ніби і уряд і воєнне керівництво доходять до розуміння що людей солдатів потрібно берегти. тому що ситуація з набором солдатів не дуже добре йде, а союзники можуть дати техніку але точно не людей своїх.

Залужний з контрнаступом все правильно зробив.
Я наприклад, вже зараз знаю, що буде наступним кроком і навіть приблизно коли, але не скажу, бо не хочу цією інформацією русні допомагати.
Скажу лише, коли що є варіант повністю розбити орківську армію навіть якщо там удвічі більше мʼяса буде. Це буде не просто контрнаступ, а повний розгром орків.
І просто переконаний, о Залужний саме цей план реалізує.

Тому терпіння й без скиглення, фупчеки. Повна перемога буде в а ЗСУ й згадаєте мої слова про за 9 місяців.

Я наприклад, вже зараз знаю, що буде наступним кроком і навіть приблизно коли, але не скажу, бо не хочу цією інформацією русні допомагати.
Скажу лише, коли що є варіант повністю розбити орківську армію навіть якщо там удвічі більше мʼяса буде. Це буде не просто контрнаступ, а повний розгром орків.

Тому терпіння й без скиглення, фупчеки. Повна перемога буде в а ЗСУ й згадаєте мої слова про за 9 місяців.

Записал в тетрадку

після того як залужний показав в 2023 році що наступ 2023 не може досягти своїх цілей,
всі глядачі який зібралися з попкорном навколо рингу, нарешті попустилися і перестали мріяти про каву в Ялті в серпні.

і тепер обстановка більш здорова в тому сенсі що воєнне керівництво відчуває менше політичних тисків, і може спокійніше планувати наступ тоді і так як це буде доречно з воєнного погляду.

(за умови що Штати виділять фінансову допомогу Україні на 2024 рік) наступ 2024 без сумніву буде, і він врахує помилки і недостачі 2023 року.  в мене є свої думки на що саме чекає генштаб, які і коли можуть бути наступні кроки, але я це розписувати не буду.

звісно дуже багато залежить від того чи прийде допомога зі штатів на 2024 рік. якщо допомоги не буде, то наступ доведеться відкласти, а лише тримати оборону, до кращого моменту.

TC

після того як залужний показав в 2023 році що наступ 2023 не може досягти своїх цілей,
всі глядачі який зібралися з попкорном навколо рингу, нарешті попустилися і перестали мріяти про каву в Ялті в серпні.

і тепер обстановка більш здорова в тому сенсі що воєнне керівництво відчуває менше політичних тисків, і може спокійніше планувати наступ тоді і так як це буде доречно з воєнного погляду.

(за умови що Штати виділять фінансову допомогу Україні на 2024 рік)
наступ 2024 без сумніву буде, і він врахує помилки і недостачі 2023 року.  в мене є свої думки на що саме чекає генштаб, які і коли можуть бути наступні кроки, але я це розписувати не буду.

звісно дуже багато залежить від того чи прийде допомога зі штатів на 2024 рік. якщо допомоги не буде, то наступ доведеться відкласти, а лише тримати оборону, до кращого моменту.

За умови

За умови
Пані прінцклер спитала як ви будете жити без американської допомоги. Урядовці були в ступорі. Досі не знають що відповісти.

Урядовці були в ступорі. Досі не знають що відповісти.

У кожного такі плани були. В кого будиночок, в кого ролсройс, в кого 8ма квартира

та вже договорюй. якщо мета політична, щоб Зеленський мимоходом 3 секунди міг згадати про це у своїх вечірніх зведеннях? "наші герої героїчно тримають плацдарм на лівому березі Дніпра біля Херсона".

я в таке не дуже вірю, бо вже ніби і уряд і воєнне керівництво доходять до розуміння що людей солдатів потрібно берегти. тому що ситуація з набором солдатів не дуже добре йде, а союзники можуть дати техніку але точно не людей своїх.

не 3 с в вечірніх зведення, а показати , що "немає тупику", ось бачте, "плацдарм"...

Я вже замахався пояснювати, що це рішення для умов роботи  з ворожим реб. Що твої фпв будуть робити без звʼязку? Мертві бджоли не гудять.

Якщо ти вважаєш, що в кацапів с часом буде менш реба, то ти помиляєшся. Також підвищення кількості кацапських ФПВ привиде до того, що ми будемо реб все частіше застосовувати, аж до 24/7, що теж не дасть нормально працювати ФПВ ЗСУ.

Автономні системи - це справа часу, ФПВ буде історією коли одна сторона навчиться використовувати дрони автономно, і буде багато реба . І якщо зараз нічого не робити, тільки дивлячись побєдоносні мультики, то скоро буде жопа. І кацапи не будуть сильно «париться», якщо це буде френдлі фаер або цивільні, в них мʼяса много, будуть атакувати все що рухається

Справа дуже далекого часу.
Тут не можут. Свій контроллер зробити аідмінний від китайського а ти про якісь автономні дрони. Чим їх живити ? Відеокарту на борту возити як в теслі ?

А Ви "батенька" оптиміст..., але поняття не маєте що робиться на місцях...

Що твої фпв будуть робити без звʼязку? Мертві бджоли не гудять.
Я казав про гібридний ФПВ. Злетів, оператор зафіксив ціль - комп тримає це в пам'яті. Дрон прямує до цілі. Поки РЕБ не задавив сигнал - дрон веде оператор. Як задавив - дрон веде комп до цілі на основі попередньо вказаної оператором інфи. Так вміють ті самі "весільні" дрони - режим "слідувати за об'єктом".

===================

Це точно. :(

95% озброєння не було використано?
То як збирались перемагати???
=====================

Поясню,як мені це бачицця зі свого дивану.
Спробували не дуже підготовленими,з неповним комплектом бригад, з недостатнім озброєнням,побачили що просрано і час і коцапи підготувалися,
 бо не тільки слухали говорильню про контрнаступ а ще й солідно підготувалися, бо ніхто їм не протидіяв  готувати
укріплення- не до того було, гигикали разом з телемарафонами та блогерами над укріпленнями, "зубами дракона" та "лінією сурового вікінга".

І тут- на тобі стикнулися з суворою реальністю. :shuffle:  Ну хто б міг подумати,що так буде?

Посипалася критика та аналіз ситуації. Що робити?
Є перевірений спосіб:

"А мы всерьёз еще ничего не начинали."(ц)    Думаю,памятаєте,чия цитата.  :facepalm1:

"І зброя майже вся залишилась. Її навіть  більше стало і ще підвозять."

Мало хто  розуміє причини таких ідіотських заяв  a la коцапи  та  дій.

Тотальна недовіра до свого народу та намагання його найїпсти, не розказати правду. :X

TC

А він на калькуляторі усе порахував.  :gigi:

HSM

Тотальна недовіра до свого народу та намагання його найїпсти, не розказати правду.

знають троє ,знає і свиня

Якщо хтось наївно думає,що щось змінилося і зроблені висновки.. :facepalm1:
Коцапи точно так же ,безборонно і фактично відкрито будують лінії оборони і укріплення,
а ми "чекаємо підходящого момента"(ц)   І от тоді вже як влупимо...

Коцапи точно так же ,безборонно і фактично відкрито будують лінії оборони і укріплення,
а ми "чекаємо підходящого момента"(ц)   І от тоді вже як влупимо...

8-:

:facepalm1:  чергові марення тенеріфського сидільця.який от-от прилетить в Україну (як тут обіцяв і страшив) але то човен протікає,то літак відказав то жінки колишні насіли,гроші просять. ніяк козак- фріландер не прибуде показати на ділі свої фантазій ЯК виконувати B-) .

HSM

з канади термоядеркою

знають троє ,знає і свиня
======================
Ти не зрозумів взагалі,що я маю на увазі.
Я про плани Генштабу взагалі не писав, я про інше.

Доречі, не підкажеш, як там,спрацював режим тиші,допоміг в контрнаступі?
Ну, оце все:

він про багато немає ніякого поняття і не вчиться. його колишні тому підтвердження-постійно на "мінах" підривається і платить,платить. стратег ще той. Але покалякати на форумі-там такі фантазії що романи писати треба.

HSM

======================
Ти не зрозумів взагалі,що я маю на увазі.
Я про плани Генштабу взагалі не писав, я про інше.

Доречі, не підкажеш, як там,спрацював режим тиші,допоміг в контрнаступі?
Ну, оце все:

https://youtu.be/-upitQnGxd4?si=Glu2EL2napNQs1vK
Нє не підкажу
Не в курсі

Підходящий момент був до лютого 2022 накопати три лінії оборони навколо Мелітополя і Бердянська. А тепер що, ложити тисячі щоб туди тільки дійти.

Підходящий момент був до лютого 2022 накопати три лінії оборони навколо Мелітополя і Бердянська. А тепер що, ложити тисячі щоб туди тільки дійти.
Зараз вам тут розкажуть, що це фігня.
Рісія сільна как нікогда і їхні снаряди рознесли би все вщент.
Десь уже Худієр на підході.

Уявляю собі, яке полювання на відьом почнеться після війни з цього приводу.

а яке  було б якби все оте копали  :shuffle: 

Я не уявляю, як в осяжному майбутньому може бути закінчення війни, а ви тут вже про якихось відьом думаєте....

хто розуміє польську раджу, чувак військовий, а не блохєр на кліках, ще на почакту контрнаступу говорив, що для нього виглядало абсолютно не логічним удар на півдні на укріплені позиції, а загалом про перспективи гарно описано з 17хв
в нього ще один момент, каже, що ситуація на східній ділянці повторюється аналогічно до подій 2св, з тими ж самими помилками і хибними рішеннями, не вкурсі, що там було не так в 2св, але хто розбирається може провести свій аналіз

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія