Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

депи міських, обласних і іньших рад призначаються
то в кацапії призначають...
країнин не сплутав?
п.с. щось ковбасники останні дні просто шуршать....

надо вспомнить такую практику как год за три и тд
емси срок службы 3 года:
участие в штурмовых операциях - месяц за год
в окопах под бомбами , месяц за три
служба в западном военном округе - два года за один

висновок
маринувать мясо, готуватись до шашликів

TC

Та досить вже... Доведеш ссикуна, рвоне в тцк, потім тебе проклинати буде :)

Сам в ТЦК як давно був?
А данні плануєш оновити після прийняття закону? Чі вже гроші на штрафи відкладаєш?

Розумна людина, думки якої я часто розділяю.

https://www.facebook.com/share/6adjSyE8QfWm3oCW/

Сам в ТЦК як давно був?
А данні плануєш оновити після прийняття закону? Чі вже гроші на штрафи відкладаєш?

Півроку тому був. Після двох ВЛК. На роботі дали бронь, носив в тцк. Тимчасове посвідчення військово зобовязаного від серпня 2023р, нова печатка і фото. Оновлювати нема чого.
Тепер твоя черга.

TC

Маячня про рожевих поні та плямистих однорогів.

"Зараз мають передати F-16 - мабуть такі спеціалісти з обслуговування літаків були би потрібні..."
порівнювати обслуговування миг-23 та f-16 все одне, що спец по ремонту арифмометра поліз би лагодити   ноутбук. :lol:

Отакі вони польські ковбасні ссикуни: любити Україну подалі від неї, волати, щоб за любу Україну вмирали всі, окрім них.

надо вспомнить такую практику как год за три и тд
емси срок службы 3 года:
участие в штурмовых операциях - месяц за год
в окопах под бомбами , месяц за три
служба в западном военном округе - два года за один
Було в проекті закону, але прибрали...

то в кацапії призначають...

довибирались ви вже, зелені бляді

Вижу в цитатах некоторые высеры ТыСы.
Фиг зна. Но по ходу он претендует, и с большими шансами, на победу в номинации "сдрыснувшее ссыкло ФУПа".
Не, ну тут много тех, кто сдрыснул после 22.02. но чтобы так вонять, сидя в Польше , второго такого никого на память не приходит...
Хотя у меня многие в игноре, может и ошибаюсь.

(tu)

Питання мобілізації -- це передусім питання справедливості (грубо кажучи, треба мобілізувати пару відсотків населення, і справделивість полягає у рівномірному розподілі цих відсотків по різних соціальних групах, з наявністю чітких, прозорих та обґрунтованих винятків). Якщо система не зможе забезпечити справедливість, буде соціальний вибух. Якщо система буде закручувати гайки в умовах корупції та тотальної недовіри до неї, буде соціальний вибух. Якщо система не зможе впоратися з викликом, над її будівлями замайорить російський триколор.

TC

Півроку тому був. Після двох ВЛК. На роботі дали бронь, носив в тцк. Тимчасове посвідчення військово зобовязаного від серпня 2023р, нова печатка і фото. Оновлювати нема чого.
Тепер твоя черга.
Так ти сцикун, за бронью ховаєшся?
Оновити данні мають усі військовозобов'язані, згідно проекту закону.
А я маю військовий квиток з 1996 року. У воєнкоматі крайній раз був у 2008 році. Ставав на облік після зміни місця реєстрації.
Приймуть закон, запрацює особистий кабінет - все зроблю, згідно законодавства.

Так у ТЦК люди працюють, їм за це гроші платять.
Їм краще знати, кого туди узяти.
Сам коли у ТЦК був?
Ну я ж не заперечую що сцикун на відміну від тебе героя краківського котла
Був в 2021 році літом - ВЛК  - обмежено придатний
можливо якби був молодший на років 10 то пішов би добровольцем але хз чи також не засцяв би...

Тепер твоя черга.
Шо тут? Съебанаты учат родину любить? Вдали от нее. Чем дальше съебался - тем крепче любовь? Хер он явится. авиатехник. Есть тут Авиатехник. Со всеми болячками - в ЗСУ, шахеды гасит, по яйца в черноземе. И не ворнякает про дайте мне звезду смерти  ф16 на обслуживание, на меньшее я не согласная. Налогоплательщик в экзиле, благодетель пля.

А я маю військовий квиток з 1996 року. У воєнкоматі крайній раз був у 2008 році. Ставав на облік після зміни місця реєстрації.

Що зробиш? Підеш на фронт?  :facepalm:

TC

"Зараз мають передати F-16 - мабуть такі спеціалісти з обслуговування літаків були би потрібні..."
порівнювати обслуговування миг-23 та f-16 все одне, що спец по ремонту арифмометра поліз би лагодити   ноутбук. :lol:

Ні. Гвинти, гайки, та інше - вони ж не мінялися. Але перенавчання, звичайно ж потрібне.

Питання мобілізації -- це передусім питання справедливості

так
хто сплачує податки, останній в черзі
боржники по комунальці - папряЦЦя ..

то ти і в 14 не прийшов і в 22 сїбав, офіцер бля  :laugh:

https://t.me/voynareal/79991
там десь шкериться авіатехник  :laugh:

Ну да ховаюсь. Але по закону.  Але я в Україні, не біг задерши голову через кордон, не п***а по форумах який я героїчний герой. На відміну від тебе ссикуна, особливо героїчного. В 2008 році воно в воєнкоматі було, ссикліще. Що навіть в 2014 не спромігся комісію пройти? Фуфлижник.

TC

Шо тут? Съебанаты учат родину любить? Вдали от нее. Чем дальше съебался - тем крепче любовь? Хер он явится. авиатехник. Есть тут Авиатехник. Со всеми болячками - в ЗСУ, шахеды гасит, по яйца в черноземе. И не ворнякает про дайте мне звезду смерти  ф16 на обслуживание, на меньшее я не согласная. Налогоплательщик в экзиле, благодетель пля.

Шо за нове ЧМО приповзло. Та ще й на вєлікам і магучєм. Ладно би само писало, шо воно шахєди гасить.  :laugh:

Так у нас всі фопи платять податки - а більшість айтішників фопи)

Справедливості ради, більшість ФОП айтішників отримують дохід в валюті, яку вони можуть вивести лише в гривні, і лише по курсу, що контролює НБУ - і за рік від галузі це не така й мала сума. За умови зменшення зовнішньої допомоги валюта явно згодиться.

TC

Що зробиш? Підеш на фронт?  :facepalm:

В ТЦК буду. Таким ухилянтам як ти банківські рахунки блокуватиму.  :laugh:

TC

Ну да ховаюсь. Але по закону.  Але я в Україні, не біг задерши голову через кордон, не п***а по форумах який я героїчний герой. На відміну від тебе ссикуна, особливо героїчного. В 2008 році воно в воєнкоматі було, ссикліще. Що навіть в 2014 не спромігся комісію пройти? Фуфлижник.

Так і я по закону.
А чого ти підписався лише у цьому пості?

До речі була в мене теж в Польщу сєпатися. Сидів би зараз в Глівіце, крив би фуями форумних ухилянтів. Ех...

TC

Справедливості ради, більшість ФОП айтішників отримують дохід в валюті, яку вони можуть вивести лише в гривні, і лише по курсу, що контролює НБУ - і за рік від галузі це не така й мала сума. За умови зменшення зовнішньої допомоги валюта явно згодиться.

Більшість чи ні - невідомо. Але так, таких дуже багато.

Так і я по закону.
А чого ти підписався лише у цьому пості?

По якому закону ссикло. Мінімум раз в пять років ти маєш проходити влк. Останній раз ти був в 2008р. Рахувати вмієш?

TC

До речі була в мене теж в Польщу сєпатися. Сидів би зараз в Глівіце, крив би фуями форумних ухилянтів. Ех...

так то ти заздриш, чі шо?

Шо за нове ЧМО приповзло. Та ще й на вєлікам і магучєм. Ладно би само писало, шо воно шахєди гасить.  :laugh:
Шо тебе до могучего, дрышня? Сдрыснул - подымай экономику страны-партнера, и не отсвечивай. Ойтишнег намаханый.  B-)

TC

По якому закону ссикло. Мінімум раз в пять років ти маєш проходити влк. Останній раз ти був в 2008р. Рахувати вмієш?

Згідно законів України, йолопе.

Здихайте, українці, поки ссиклива зелена польська ковбаса буде вас тролити та з теплого польського дивану закликати до репресій тих, хто не виїхав, щоб замість неї вмирали за любу з закордону Україну.

https://t.me/voynareal/79991
в них що у всіх паспорти кінчаються чи шо?  :facepalm:

масово пишуть шо згубили, шоб дали на 10 років знов  :weep:

Заявят утеря. Восстанавливают на новый. Чтобы обновить на 10 лет и не было вопросов.
Ну типа и так всем понятно что это вдруг случилось.

TC

Шо тебе до могучего, дрышня? Сдрыснул - подымай экономику страны-партнера, и не отсвечивай. Ойтишнег намаханый.  B-)

ти хоч економіці України менше шкоди роби

У мене сусід колишній якраз у Глівіце сидить, правда, він оперативно виїхав за півроку до того. Я ще тоді дивувався, чому він із прораба на забудовах поїхав туди працювати звичайним робочим на заводі...

якшо крайній раз був в 2008, то повістка приходила мінімум в 13-14 році  :laugh:

Цю тему переглядають:

Лапайдух, Phol і 31 гостей

Повна версія