Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
81
2 квітня 2023 00:11:22
в такому разі, яким чином німці погнали совєтів аж до Москви в 1941р? (а якщо б не Перл-Харбор і амер.ленд-ліз то гнали би до Уралу де зустірлися з японцями)
совєтів було в 5 разів більше чисельно, чи ж не так?
А як воювали німці а як совдепія?
так я про що і кажу. Проста арифметика кількіості населння тут не працює.
А чому Ви вирішили що ми воюєм як німці?
82
1 квітня 2023 23:27:20
ти зациклюєшся на математичних цирфах (потенційних!) тушок,
але тушки не визначають сучасну війну.
так звана "сучасна війна" насправді є копією 1ої світової - ті ж самі окопи,  "щільність вогню", "пєрєпахіваніє" артою з витратами 10 снарядів на 1 піхотинця, навіть з врахуванням сучасної висоточної зброї,  бо її так мало, що в цілому це ничего не змінює.
в такому разі, яким чином німці погнали совєтів аж до Москви в 1941р? (а якщо б не Перл-Харбор і амер.ленд-ліз то гнали би до Уралу де зустірлися з японцями)
совєтів було в 5 разів більше чисельно, чи ж не так?
А як воювали німці а як совдепія?
83
1 квітня 2023 22:46:41
Бачу все трохи зсередини, люди біжать хто як може..., особисто я не бачу кінця зовсім нажаль..
...та ні, люди не біжать, уже призвичаїлися до війни і сприймають її не так, як в минулому році...а кінець, хоч і не відразу , а буде ... правда, чекати доведеться ще два роки...
Я не про цивільних..., я про офіцерів, сержантів і солдат...., таке робиться.. не хочу писати...
84
1 квітня 2023 21:41:48
Бачу все трохи зсередини, люди біжать хто як може..., особисто я не бачу кінця зовсім нажаль..
85
1 квітня 2023 19:28:34
Ну так а что тут писать
если за пару предложений можно сразу же попасть в бан
стараниями модераторов ( как прежних (прихильники певної політсили ) так и нынешних (прихильники певної політсили) ) форум превратился в сборище ботов
реальным юзерам здесь нечего делать
Думаю справа не в цьому. У людей кардинально змінюється життя. Не до фупу
В мене змінилось далі нікуди але захожу...
86
26 березня 2023 00:35:48
але є нюанс (с)
якщо рашка розвалиться нах, то нам дадуть спокою щонайменш на півсотні років
за цей час, сподіваюся, Україна вже буде у якомусь нормальному оборонному союзі
ну та. але мілітарною державою по прикладу Ізраїлю ми станемо.  Ізраїль теж США і Англія накачали зброєю  , навчили військо і підтримують донині завжди.
інших варіантів у нас немає. я так то всьо бачу. :-)o
Не станемо.
Я слухаю хлопців з госпіталя й в мене волосся дибки стає.
Більше писати не буду на цю тему, але по факту в нас маленька совєцька армія.
А Ви думали інакше?, з чого б це...
87
17 березня 2023 13:44:57
Як на мене, проблема в тому, що значна, якщо не переважна частина ЗСУ це добровольці , які пішли,  щоб захищати Батьківщину, а не заробляти гроші

Закривати їм рот і заганяти їх в кут законами- це дуже погана ідея, вони йшли захищати свободу і справедливість , це основа їхньої мотивації
Политический раздрай в ЗСУ ничем защите свободы не поможет.
А в ЗСУ є політичний раздрай?
Пройшов рік служби і я  помітив що став кріпостним..., почитавши КоаП і нові статті кримінального кодексу....
88
14 березня 2023 20:37:16
Вата оргазмує на яплакав..
89
2 березня 2023 01:00:28
Я мобілізований, я в тилу, з березня не буде премії 30т, і я не нию, все справедливо, ті хто не в тилу та у зоні бойових дій отримають премії...
Так то так..., да трохи не так... пару км від села яке в зоні, і ти вже не в зоні і не отримуєш, а прилітає регулярно...
90
25 лютого 2023 19:40:09
…… В націонал-соціалістичній партії кар’єра юнака різко пішла вгору - призначили капітаном підводного човна. Став геройствувати.
   "Коли ми наблизилися, військовий оркестр підняв свої блискучі інструменти і грянув гімн. Великий натовп людей вітав нас, коли ми проходили шлюз і швартувалися. Коли я, пройшовши з містка на набережну, наблизився до людини у блакитній шинелі, урочистість моменту охопила мене. Горло стало сухим і жорстким. Я доповів:
   - Човен повернувся з операції. Один ворожий корабель потоплений, інший пошкоджений.
  Адмірал подякував мені від імені фюрера та військово-морського флоту. Потім потиснути мені руку підходили інші, починаючи з віце-адмірала Деніца, командуючого флотилією підводних човнів. "Чому стільки вдячностей? Адже голови були ваші, а мої тільки руки, що виконали це". Але присутність сторонніх змусила мене промовчати.
  Ми покинули шлюз і відправилися до місця постійної стоянки в гавані. Ледве ми пришвартувалися, з’явився офіцер й вручив мені запрошення фюрера прибути у Берлін. Командир і команда будуть його гостями в рейхсканцелярії. Потім був політ у Берлін на особистому літаку фюрера, посадка в Темпельхофе й тріумфальна поїздка вулицями вздовж котрих десятки тисяч людей стояли урочисто вітаючи нас.
  Ми прибули в рейхсканцелярію. Команда вишикувалася у великому кабінеті. З вулиці доносилися приглушені крики натовпу. Увійшов ад'ютант й оголосив про прибуття фюрера.
  Фюрер увійшов. Я часто бачив його раніше, але ніколи не відчував його велич так сильно, як в ці хвилини. У тому, що я теж стояв тут, поряд з ним, здійснювалася мрія моєї юності. А здійснення юнацьких мріянь, можливо, - краще, що може подарувати життя. Але я був нічим в порівнянні з цією людиною, яка відчувала приниження своєї країни як своє власне, який мріяв про вільну і щасливу Вітчизну. Не відомий нікому серед вісімдесяти мільйонів співвітчизників, він мріяв і діяв. Його мрії здійснилися, його діяння викували новий світ.
  Я стройовим кроком підійшов до фюрера. Він потиснув мені руку і приколов мені на груди Рицарський Залізний хрест, нагороджуючи тим самим не лише мене, але і усю команду. У ці хвилини я відчував гордість і щастя.
  Марно це заперечувати. Але я знав, що я є тут як символ багатьох з тих, хто, мовчазно і безіменно, брав участь в нашій загальній боротьбі.
  Мені дістався успіх. Але що, врешті-решт, означає успіх? Це, можливо, везіння або рука провидіння? Для людей важливо лише те, що людина повинна мати серце борця і забувати про себе, виконуючи свою справу.
  Фюрер йшов уздовж шеренги людей, кожному потискуючи руку. Я йшов за ним й дивився на усіх їх і моє серце билося в унісон із їхніми серцями…
    …. Берлін, 23 травня 1941 р. Верховне командування Вермахту повідомляє:
  "Підводний човен під командуванням корветтен капітана Гюнтера Пріна не повернувся з останнього бойового патрулювання. Передбачається, що судно загинуло. Фюрер нагородив корветтен-капітана Гюнтера Пріна, героя Скапа-Флоу, Рицарським Залізним хрестом з дубовим листям на знак визнання його видатних заслуг. Він і його мужня команда завжди житимуть в кожному німецькому серці".
  П.С. А була б робота – не вступив би Гюнтер в націонал-соціалістичну партію. Як й усі його співвітчизники. І мільйони людей жили б собі спокійно…  :shuffle:
Переконливий довід через 13 років....
91
22 лютого 2023 15:27:00
А Маркус вже воює, чи досі позує?
Він повоював достатньо.. Ви не знали?
92
19 лютого 2023 19:18:41
Я більше скажу, ми майже рік на війні є люди які стріляли тоже один раз.., і їх шанси попасти в окоп теж доволі високі...
93
19 лютого 2023 11:43:55
Тут Пеця( трохи вище є відео) виступає, і говорить що гроші є в дорожному фонді.
 50 ярдів.
Давайте порахуємо:
У війську допустимо 500000 людей, тільки по доплаті потрібно по 100к на кожного в місяць.
Так це в місяць  потрібно 50 ярдів,  а в інші місяці чим платити?
Сто штук отримує народ на бойових. Їх не 500 тис.чол.
Тут народ виступає що всім  армійцям отрібно виплачувати, бо на скільки я розумію, людям які воюють на передку як робили доплату 100К так і робитимуть.
Трохи не так і не кругом, залежить від командування, люди хто не тут не розуміють що 100 мало хто буде отримувати, тому що у нас тепер рахують дні на позиції за них пишуть в рапорті на премію (кожен місяц пише командир підрозділу) день з розрахунку 3300 в день десь, якщо не на позиції то 1000 за день, як будуть нараховувати 30 і кому  поки  ще не знаю..
94
6 лютого 2023 23:29:18
Навіщо зараз створили скрізь СТРІЛЕЦЬКІ батальони?

В АТО у нас були МЕХАНІЗОВАНІ БРИГАДИ.

З бронетехнікою, починаючи з кожного взводу.

Зараз, коли їде стрілецька рота стрілецького бату...це циганський табір. Длинююююча колона старих легкових авто солдатів, сержантів і офіцерів, які вони купили самі за свої гроші, або підігнали волонтери. Номери цивільні українські, або "бляхи". З мотлохом зверху і зброєю в багажниках. Лєгковушкі і бусікі. На балансі В/Ч цей транспортний зоопарк не стоїть. Це, слава Богу, свобода дій і пересування для військових потреб.

Мій син воює під Вугледаром. Як вони, на чому і з чим виїхали і воюють на війнонці, я вам після війни розповім...І це скрізь.
В нас точно так само, щей забороняють на своїх їздити....
95
6 лютого 2023 20:32:20
Брехня
А в чому саме брехня?
Все брехня, по перше мало хто отримає тепер 100 (були бригади, (не моя) де весь ос отримували по 100) буде отримання тількі за ті дні що був на позиціях і все.
96
6 лютого 2023 19:47:09
Все просто. Якщо це секондхендівське легкове авто буде купувати держава, то на балансі воно буде стояти в ЗСУ у відповідній військовій частині. А це звиздець. Воно стоятиме. Бо це (російською) ГСМ, путевые листы, внутренние приказы на каждый выезд, контроль техсостояния на КТП, и прочий штабной геморрой. Даже на нуле геморрой. Не говоря про геморрой при потере транспортного средства на балансе В/Ч.

Коротше. Спокійніше і вигідніше, щоб не за*бувало керівництво, самим купити, самим ремонтувати і самим заправляти.

Бо стане раком все.
Так і є, їзджу на своїй...
97
6 лютого 2023 18:10:11
Про виплати - знайшла таке тлумачення, хз наскільки відповідає:

Які зарплати будуть у військових в Україні? (запроваджено зміни)

Міністр оборони зазначив, що грошова винагорода для бійців, які знаходяться на нулі або біля лінії фронту залишиться незмінною. Це 100 тис. грн. для бійців з передової та 30 тис. грн. для тих, хто забезпечує бойове завдання трохи далі від лінії фронту.

Окремі підрозділи, які не стоять на передовій, але виконують бойові завдання продовжать отримувати 30 тис. або 100 тис. грн, в залежності від того, де вони його виконують. ППО також продовжить отримувати преміальні.

Для бійців, які несуть службу на блокпостах всередині країни, визначена зарплата в розмірі 30 тис. грн на місяць, пропорційно кількості днів чергування. Тобто за 15 днів чергувань виплата скаладе 15 тис. грн.

Бійці, що знаходяться на півночі вздовж кордону і виконують бойове завдання, але не в зоні бойових зіткнень – 30 тисяч грн. Якщо там раптом відбувається бойове зіткнення – рахується 100 тис. грн.

надiслати новину @novosti_kieva_bot
Ото що пишеться про 15 тис не забувайте що те саме і про 100....
98
6 лютого 2023 17:56:15
До лютого було 43к, з лютого 20к. 43 це з премією, її платили всім. 20 це без премії, ну і премія 30 або 100. За загиблого 15мл. гривен
15 мільонів начебто розкинуто на 10 років! ні? а просто таке чув.
п.с.
так що  зараз на нулі скільки платять?? що убрали у бійців ту сотку???
Платять все і на нулі і тим хто біля нуля, 30 і 100 залишилось. Кому не будуть платити ще не зовсім зрозуміло.
Про десять років офіційно не читав та не чув. У родичів загиблих про таке точно сам питати не буду.
Ви впевнені що платять?
99
5 лютого 2023 17:22:08
Я бы Буданова не трогал .Он на своем месте .
Ты сильно в этом уверен?...
По многочисленным его видосикам судишь?
Я не очень...
Обычный офицер, работавший "в полях", который из департамента по обмену пленными, вдруг залетел на главный пост в ГУР, на фоне мутной темы с увольнением бывшего...
Так і є, Бурба був дуже грамотним чудаком зі знанням декількох мов до речі...
100
1 лютого 2023 20:06:00
Не все. В тылу с сегодняшнего дня 20100. Странное решение, честно говоря.
Ну я не в тилу, але поки не чув такого що не буде 30 ки в тилу
"Для прикладу: станом на зараз усі військовослужбовці, включно зі строковиками та курсантами, у різних регіонах України отримують додаткову грошову винагороду у фіксованому розмірі 30 тис. гривень. Водночас бійці, які, ризикуючи життям, виконують завдання в районах бойових дій, але не беруть безпосередньої участі в боях з противником, отримують абсолютно такі ж самі додаткові виплати — 30 тисяч гривень.

У зв’язку з цим назріло питання диференціації розмірів винагороди залежно від місця, умов та особливостей проходження служби у формуваннях сил безпеки і оборони України.

Водночас, щоб підвищити рівень соціального захисту військовослужбовців та членів їхніх сімей, вже з 01 лютого 2023 року будуть збільшені розміри щомісячного (основного) грошового забезпечення (без додаткової винагороди) військовослужбовців так, щоб мінімальний його рівень для Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби України, становив не менше ніж 20 100 гривень, також для осіб рядового і начальницького складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій та поліцейських Національної поліції України — на рівні не менше ніж 17 000 гривень."

Сайт Минобороны.
А здесь подробно:
ТЫНЦ
То поки наміри ніякої конкретики немає ще
101
1 лютого 2023 19:33:07
Сотня осталась, как и была, вроде.
Не вроді а все як було так і є.
Не все. В тылу с сегодняшнего дня 20100. Странное решение, честно говоря.
Ну я не в тилу, але поки не чув такого що не буде 30 ки в тилу
102
1 лютого 2023 19:29:37
А тим хто на передовій - підняли, але там також є нюанси.
Сотня осталась, как и была, вроде.
Не вроді а все як було так і є, ніяких змін ніхто нічого не доводив
103
1 лютого 2023 19:27:47
Зарплату з 1 лютого обрізали всім, хто не на 1 лінії, тепер 20100 грн буде. А тим хто на передовій - підняли, але там також є нюанси.
Де ви таке читаєте....
То від служивих інфа.
Ніхто поки нічого точно не знає, буде виплата взнають.
104
1 лютого 2023 19:15:49
"Ті військовозобов’язані, які обмежено придатні до військової служби у воєнний час, можуть бути мобілізовані, але їхня служба проходитиме не у бойових частинах, а у військових частинах забезпечення", - зазначив начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач.
https://vechirniy.kyiv.ua/news/78133/
Брехня..
То ви Роману Горбачу, полковнику, начальнику управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ кажете? ;o
Я за себе кажу..
105
1 лютого 2023 19:14:55
"Ті військовозобов’язані, які обмежено придатні до військової служби у воєнний час, можуть бути мобілізовані, але їхня служба проходитиме не у бойових частинах, а у військових частинах забезпечення", - зазначив начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач.
https://vechirniy.kyiv.ua/news/78133/
Взагалі, тут що спадає на думку: зарплата зараз там непогана. Невже немає бажаючих попрацювати за ці гроші в небойових частинах, де ризик для життя і здоров'я - мінімальний?
Зарплату з 1 лютого обрізали всім, хто не на 1 лінії, тепер 20100 грн буде. А тим хто на передовій - підняли, але там також є нюанси.
Де ви таке читаєте....
106
1 лютого 2023 19:13:04
"Ті військовозобов’язані, які обмежено придатні до військової служби у воєнний час, можуть бути мобілізовані, але їхня служба проходитиме не у бойових частинах, а у військових частинах забезпечення", - зазначив начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач.
https://vechirniy.kyiv.ua/news/78133/
Брехня..
107
1 лютого 2023 19:11:33
Мені голова ВЛК поставив обмежену придатність, а військовий комісар подивився і каже, а зараз військовий стан значить придатний
Це як? Там ж розділено якраз. У вас певно "обмежено придатний в мирний час, придатний у воєнний".
у військовий придатні усі, крім туберкульозників, спідозних, сліпих, калік без кінцівок, сліпих та епілептиків (і то не всіх)

В умовах воєнного стану після закінчення медичного обстеження медкомісія виносить одну з цих постанов:

"придатний до військової служби";
"тимчасово непридатний до військової служби" – тоді має бути вказана дата повторного огляду;
"непридатний до військової служби з виключенням з військового обліку".
Трохи не так: якщо руки ноги на місці то " придатний при мобілізіції".
108
1 лютого 2023 19:10:08
А тобі загрожує попасти в штурмову бригаду? Чи ти сцишся навіть третьої лінії? Яка у тебе військова спеціальність?
Прикинь спеціальність: командир взводу на бронемашинах. По кафедрі. Але по зору і по інших нюансах обмежено придатний в мирний час. І що, даєш гарантію що не попаду в штурмову бригаду?
Сумніваюсь що тебе в танк посадять, але я гарантій не даю. Залежить наскільки востребувана ця спеціальність. B-)
Посадять а ж бігом і одразу...
109
27 січня 2023 20:40:59
Х22 абсолютно нормальная цель для С300.
Ти в 100500й раз це повторюєш, не будучи і близько спеціалістом ППО. Самого не заєбало?
110
26 січня 2023 15:51:35
3 55 ракет 4 влучення
Та ні, пишуть по Одесі потужно прилетіло.
Не тільки по Одесі...
111
23 січня 2023 10:43:21
Як люди не розуміють.. беруть усіх бо війна.. і будуть брати, а запис на влк буде як у мене "годен при мобілізації" і все вперед...
112
21 січня 2023 20:42:34
Военные пенсионеры и менты пенсионеры здоровые и до 55 - многих знаю. Ни кто не в армии. На работе моей два полковника бугая. Наверное там "братство" какое то отмазыватся. Хотя многие доброволно пошли. (знакомых среди них нет…) по телеку видел.

..забыл. Полковник, охранник в тюрьме был, ходил добровольно в начале войны, 58 лет, здоров - не взяли, жди сказали... а сына его взяли, сейчас он под Бахмутом
Я, навпаки, знаю, що з моєї контори деякі начальники відділів пішли добровольцями. Молоді, до 50, у званні майорів-полковників. Ще одного знаю, він справжній пенсіонер - його син ще з 14-го року на фронті, в ДАПі був.
.
 (tu)

Я подумал, полковника запаса пехотинцем не пошлешь, верно?
А должность ему давать, так сейчас своих воинов хватает, боевых, для роста им в первую очередь надо звания. Логично? Тому и сидят 50 летние полканы дома, разумеется если он не узкой специальности.
Я 50 літній майор узкої спеціальності впихнули в омбр а ж бігом, на посаду в якою я стикнувся вперше.., через півроку.., довго писати вже на іншій посаді багато можна написати але скажу коротко - совок...
113
17 січня 2023 20:05:54
Нє, я йому вірю. Він завжди все чесно розказує, наскільки я тямлю в ППО.

Але якщо С400 запускати з 350 км і з 150 км - то мабуть точність падає... Ну я так розумію роботу цього сраного комплексу по землі.

Тобто кацапи простот кошмарять мирне населення. З білораши прильот 2-3 хвилини, з брянської обл прильот 4-6 хвилин, ну може 8 або 10... не так важливо. ППО і система оповіщення не взмозі спрацювати. Тому і не було тривоги о 6-тій ранку, п'ять-шість ракет летять всього 8-10 хв. Але попадають куди попало... Аж до Копилова долетіли... :(  Не знаю КВО, але думаю +- кілометр. Хоча може й сорок кілометрів. Ці підари можуть і три десятка ракет С400 одночасно запустить, накриють вельми велику площу... Хіба їх не видно супутникам коли виходять на позиції?
Бачив на власні очі як с300 дуже точно попадає десь за 80 км, і летить вона по gps
Ну якщо летить по GPS, то що їй заважає "точно попадати" на відстані 300 км?
Не знаю про 300 км чому
114
17 січня 2023 19:13:17
Ну повіримо, що простіше пулять неточними рокетами на 300-350 км, ніж на 100-200 км.

Показати зображення...
Ігнат п***а?
Нє, я йому вірю. Він завжди все чесно розказує, наскільки я тямлю в ППО.

Але якщо С400 запускати з 350 км і з 150 км - то мабуть точність падає... Ну я так розумію роботу цього сраного комплексу по землі.

Тобто кацапи простот кошмарять мирне населення. З білораши прильот 2-3 хвилини, з брянської обл прильот 4-6 хвилин, ну може 8 або 10... не так важливо. ППО і система оповіщення не взмозі спрацювати. Тому і не було тривоги о 6-тій ранку, п'ять-шість ракет летять всього 8-10 хв. Але попадають куди попало... Аж до Копилова долетіли... :(  Не знаю КВО, але думаю +- кілометр. Хоча може й сорок кілометрів. Ці підари можуть і три десятка ракет С400 одночасно запустить, накриють вельми велику площу... Хіба їх не видно супутникам коли виходять на позиції?
Бачив на власні очі як с300 дуже точно попадає десь за 80 км, і летить вона по gps
116
16 січня 2023 18:49:18
Може петріот як система
Допоможе в реальномк часі відслідковувати с300 400 і мочвти навіть градами
Х з
Нічім вони не допоможуть
117
15 січня 2023 12:53:39
https://defence-ua.com/army_and_war/chi_mogla_rf_pochati_vikoristovuvati_raketi_dlja_s_300_dlja_udariv_po_kijevu-10303.html
110-120 км - це за горизонт. Ракета- керована.

як це можна зробити ?
наскількі пишуть, керовано тільки на 25-30 км
все інше в небо
По gps вона летить
118
8 січня 2023 22:55:10
Нічого не зрозумів.

Так ракета комплексу С300, після старту, наводиться  (як кінжал або точка у) чи летить як град/ураган/смерч ?
В зенитно-ракетных комплексах С-300 и С-400 предусмотрена возможность поражения наземных неподвижных целей, но этот режим для них нетипичен. Поэтому его используют таким образом, когда нет других средств.
Из-за особенностей конструкции комплексов, их дальность стрельбы ограничена радиовидимостью ракеты. Чтобы вести огонь из этого комплекса, необходимо ввести координаты цели и учесть высоту подрыва ракеты.
Эти координаты используются для формирования команд управления – стрельба из этого комплекса ведется командным наведением ракеты.
По команде радиолокатора подсветки и наводки происходит и подрыв боевой части комплекса. Так ограничивается дальность стрельбы из таких комплексов – примерно 25-30 км.
Дальность стрельбы можно рассчитать по формуле дальности прямой видимости. Она зависит от высоты подъема антенны, радиолокатора и высоты подрыва боевой части управляемой зенитной ракеты.
Поэтому радиолокатор подсветки и наводки должен быть расположен в 25-30 км от наземной цели. Тем самым он остается в пределах досягаемости для артиллерии сил обороны. Поэтому такой режим стрельбы следует использовать только в крайнем случае.
Але кацапи останнім часом трохи модифікують ракети для стрільби по наземних цілях і додають інерційну систему наведення. Тому вони стали стріляти далі, але точність впала.
По gps вона летить і доволі точно...
119
4 січня 2023 20:34:25
сьогодні був у військоматі. Враженя писати не буду. Бо то може бути діскридитацюєю
То квіточки, коли попадете ближче до фронту, я Вам скажу оху...те..
А це вже залежить від підрозділу. Дуже різні враження у людей
Може десь і є такі підрозділи.., але не в моб бригадах...
120
4 січня 2023 17:21:38
сьогодні був у військоматі. Враженя писати не буду. Бо то може бути діскридитацюєю
То квіточки, коли попадете ближче до фронту, я Вам скажу оху...те..

Повна версія