Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
41
4 вересня 2023 20:51:47
контрнаступ просувається відповідно до ситуації.

Найцінніший ресурс - це наші воїни. Поповняти його стає дедалі важче. Тому наступ йде так щоб наші втрати були якомога меншими. Звичайно це відбивається на швидкості деокупації територій.

Але нація важливіша за території тому я підтримую саме такий план наступу.
Це Ви самі так вирішили?, я бачу зовсім інший совок... нажаль..
42
3 вересня 2023 12:52:52
А Ви в курсі, що у нас точно така ж система? без отряду ясна річ
Но без отряда,да?

Т.е. Система,но немножечко в другом виде...Не,ну а как ещё....поддерживать воинскую дисциплину?

Никто координально других методов во все года,во все века не придумал
GUGA тут нещодавно скаржився на проблеми з дисципліною у своїй бригаді
Яка дисципліна... в моб бригадах кругом таке..  якби Ви знали скільки всього сталися за рік... на першій лінії, то волоси дибом стали б..., реалії бачать тільки ті у кого є доступ до інформації.., люди виживають як можуть наприклад один з варіантів не йти на штурм зранку і залишитись живим - влупити горілки з горла до відсічки... і це працює...
43
3 вересня 2023 11:13:28
Внаслідок чого, частина особового складу цього підрозділу, самостійно, без наказу в паниці полишила позиції й відійшла в тил
Походу,Люсьен таки не с3,14здел
Так він читав ті самі телеграм-канали  :gigi:

Я взагалі в шоці, що вони досі дотримаються, що не кажи, впертість завойовників і покірність рабів у них у генах...
Аналогично

Походу,Система построена так, что если не сдрыснешь с передка ( или пойлёшь таки в самоубийственную атаку),то шанс выжить у тебя есть. А заградотряд завалит всех,без разбора. Т.е. шансов -нет!!!

Классическое зоновское: Умри ты сегодня, а я-завтра
А Ви в курсі, що у нас точно така ж система? без отряду ясна річ
44
28 серпня 2023 09:41:39
Забанят тебе сейчас за упадничество и дескридетацию ЗСУ.  :(
ні чинна влада ні ЗСУ не потребують дискредитації :beach:
Як точно сказано... (tu)
45
20 серпня 2023 20:43:16
Вчора друг з нуля (Работине), після кількох днів відпочинку трохи віддалік передка, поїхав додому у відпустку на десять днів.
Як на мене, це гарний знак. Був би там аврал і пздець в цей момент, нікого нікуди не відпускали б. А так - аж дивно. Мабуть, справді в різних підрозділах різне ставлення до людей.
65 на ротацию не отводят, а они на нуле в запорожской с июня 22 года. Вот сядьте и подумайте почему

мб у друга чето там в семье случилось срочно надо быть дома командир вник в обстоятельства. Отпуска всем перед наступом давали массово
Відпусток в 65 нема, тільки за сімейними і тим хто "порішав"..
46
20 серпня 2023 18:53:20
Вчора друг з нуля (Работине), після кількох днів відпочинку трохи віддалік передка, поїхав додому у відпустку на десять днів.
Як на мене, це гарний знак. Був би там аврал і пздець в цей момент, нікого нікуди не відпускали б. А так - аж дивно. Мабуть, справді в різних підрозділах різне ставлення до людей.
Нічого дивного поїхав за сімейними..
47
17 серпня 2023 19:50:38
https://t.me/stanislav_osman/3220
На Оріхів постійно скидають «ФАБи»

Навряд, чи ФАБи. КАБи - так.
А різниці особливої нема... КАБ просто трохи точніща, ефект той самий...

Тобто - ніякого. У військовому сенсі... Нажаль...

:(
Нажаль різниця оху...на... летить точно...
48
17 серпня 2023 11:54:18
Пока болеем за Токмак. Дальше будет видно
Токмак..., Ви слідкуєте скільки часу Роботине беруть? Умножайте на 10....
это если зависимость прямая
а тут она я бы сказал экспоненциальная  :gigi:
цього року ніхто там нічого не прорве нажаль...
49
17 серпня 2023 10:00:41
Ну що вам сказати. Звісно з мене стратег ще той, але поділюся своїми недолугими міркуваннями.
З того, що видно на карті. В нас намічаються великі обценьки з головною метою виходу на Бердянськ.
Мелітополь брати не будуть, бо він сам впаде, коли переріжуть шлях з Ростова і візьмуть під вогневий контроль перешийок.
На Маріуполь теж навряд чи восени підуть, бо там і кацапія близько і військо вони нагнали. Хоча там як карта ляже, посиплеться фронт, то можуть на куражі і Маріуполь визволити.
Вдасться вийти до Азову, тоді удар від Херсона підріже всю кацапську групу Днєпр.
Пока болеем за Токмак. Дальше будет видно
Токмак..., Ви слідкуєте скільки часу Роботине беруть? Умножайте на 10....
51
10 серпня 2023 22:27:19
Як би то не хотілось,  а доведеться резерви направляти на Куп'янськ.
Контрнаступ в лоб на підготовлені заміновані укріплення - це подвиг який можна зробити лише один раз.
Потрібно пришвидшити мобілізацію, бо вмотивована піхота закінчується. Залишаються обмежено-придатні, які косять як можуть,  аби не йти на нуль.
Ті хто сумлінно виконує накази - ті і гинуть, бо вони на вістрі подій. Алеж вони і є вмотивованою піхотою якої починає не вистачати. Якість падає.

Це сувора правда того що відбувається.
Вмотиваваних давно вже нема.., хіба що Азов і всякі космонавти
52
10 серпня 2023 17:54:00
У нас вже перешло все в стадію "джунглі" виживають хітриші... просто жесть шо робиться..., не можу писать потробиць, але з таким відношенням до людей в нас нема шансів зовсім...
53
6 серпня 2023 18:58:56
Є погані новини, невідомо які але то херово....

Це ви шо, на кацапський млин воду ллєтє, зраду розганяєте?
Не можу я писати подробиці тут...
54
6 серпня 2023 16:48:34
Якраз з цього напрямку свіжа інфа від друга - попри все кацапи здорово вигрібають. Ще тримаються, але наша арта з новими типами боєприпасів роблять їм дуже боляче.
Херово, важко, але тенденції оптимістичні.
За 2 місяці ми тільки підійшли до села... який там оптимізм...
Все в порівнянні. Оптимізм я чую, помічаю в словах і міркуваннях людини, котра вчора повернулась з виходу і завтра-післязавтра піде знов. На початку, під час масових втрат людей і техніки, тональність була зовсім іншою. Зараз звучить впевненість, що то було недарма, як би не було важко.
З поганого - обмаль техніки і низька якість поповнення (фізичний та моральний стан).
По 47 є погані новини, не можу писати які, а у нас просто закінчились люди... отакий оптимізм...
55
6 серпня 2023 15:50:42
Раян Еванс: Давай поговоримо про те, що відбувається зараз. Україна відправила на фронт більше підрозділів. Ми спостерігаємо новий поштовх. Де він відбувається? Що відбувається? Як він розгортається?

Майкл Кофман: Я думаю, що протягом останніх п'яти днів або близько того, ми спостерігали відновлення українських зусиль в основному вздовж того ж напрямку, намагаючись просунутися на південь від Оріхова в напрямку Токмака, і багато боїв точаться навколо населеного пункту Роботине, намагаючись прорватися до першої головної оборонної лінії російської армії. Щоб правильно відповісти на це питання, мені потрібна секунда, щоб окреслити концепцію наступу, яка, на мою думку, полягала в тому, що, принаймні, наскільки я розумію, Дев'ятий корпус, який складається з кількох нових бригад та більш досвідчених бригад, мав прорватися через початкову російську лінію оборони до головної лінії оборони і, в ідеалі, можливо, прорвати цю першу головну лінію оборони. Десятий корпус - це війська другого ешелону, а не резерв. Він мав би прорвати головну лінію оборони, а потім резерви, які ЗСУ підвели б, скористалися б цим, розвинули б імпульс і, можливо, просунулися б далі на південь до узбережжя. На жаль, натомість Дев'ятий корпус не був настільки успішним у початковому прориві і провів останні приблизно сім тижнів, прориваючись через початкові російські лінії жорсткої оборони, просунувшись на кілька кілометрів, і тоді, я думаю, це стало кульмінацією його дій. Десятий корпус був відправлений, щоб завершити роботу, яку робив Дев'ятий корпус, і зараз він намагається дістатися до першої російської лінії оборони, а потім прорвати цю лінію в надії, що російських резервів, які є в наявності, буде недостатньо, щоб утримати її. Хоча зараз я бачу, що росіяни в основному підтягують свої резерви, щоб залатати дірки і ротувати підрозділи, бої останніх чотирьох-п'яти днів не виглядають принципово відмінними від останніх семи тижнів. Таким чином, українці змогли звільнити райони та населені пункти, за які вони в основному боролися протягом останніх двох місяців вздовж напрямку від Великої Новосілки. Їм вдалося звільнити один населений пункт на південь від Макарівки, який був місцем боїв протягом досить тривалого часу. Але вздовж Орихівського напрямку ми бачимо, що вони трохи просунулися навколо Роботиного, але не суттєво, скажімо так, не прорвали першу лінію оборони росіян або не подолали її. Принаймні, так було станом на неділю, коли ми записували цю дискусію. І новіші бригади, які входили до складу Десятого корпусу, на мою думку, не досягли суттєво кращих результатів, ніж нові бригади, підготовлені на Заході, які також входили до складу Дев'ятого корпусу, просто судячи з боїв. Знову ж таки, більш досвідчені підрозділи, здається, в цілому діяли краще, навіть незважаючи на те, що у них не було західного обладнання.
Насмішило про більш досвідчені бригади 9 корпусу...., знав би він скільки ос вибуло за рік...
56
6 серпня 2023 10:34:00
https://twitter.com/view/status/1687907990643396609
Прогризаємо
Якраз з цього напрямку свіжа інфа від друга - попри все кацапи здорово вигрібають. Ще тримаються, але наша арта з новими типами боєприпасів роблять їм дуже боляче.
Херово, важко, але тенденції оптимістичні.
За 2 місяці ми тільки підійшли до села... який там оптимізм...
57
5 серпня 2023 13:45:25
У нас ніякого штурму вже нема...
59
4 серпня 2023 08:14:16
ВСУ задействовали резервный 10-й армейский корпус, чтобы добиться продвижения в районе населенного пункта Работино в Запорожской области, сообщает газета Washington Post со ссылкой на свои источники.

По данным издания, Работино имеет большую стратегическую ценность, поскольку там у украинских военных есть наибольшие шансы прорвать российские оборонительные линии. При этом от Работино до основной российской оборонительной линии еще остается около 19 км.

Газета пишет о начале третьего этапа контрнаступления.

Первая фаза наступления началась в июне, когда 9-й армейский корпус ВСУ, вооруженный западной техникой, натолкнулся на хорошо укрепленную российскую оборону, в особенности минные поля, и смог добиться только ограниченных успехов, отмечают авторы.

Следующий этап в основном состоял из пехотных атак, в ходе которых Украина пыталась добиться преимущества над россиянами при помощи ассиметричных методов ведения боя (то есть используя недостатки армии РФ). Однако к значительному продвижению это тоже не привело.

На прошлой неделе ВСУ решили отправить на поле боя резервный 10-й армейский корпус, что привело к резкой активизации боевых действий, сказано в публикации.

«Последняя неделя боев была важной, потому что ВСУ решили больше задействовать второй эшелон своих войск. Пока неясно, понесли ли силы РФ достаточные потери, чтобы создать условия для прорыва. На этом этапе мы ждем и наблюдаем», — цитирует WP военного аналитика Роба Ли, недавно побывавшего на фронте.

Один из украинских военных, с которыми поговорили журналисты издания, описал происходящее как медленное изматывающее продвижение.

«Мы пытаемся постоянно закрепиться в Работино и преодолеваем ряд препятствий. Погодные условия идеальны для российских войск, которые используют дроны для ударов по нашей артиллерии», – сказал он.

Кроме того, как пишет издание, некоторые аналитики отмечают, что вновь созданные украинские подразделения действуют не столь успешно, как более опытные (например, те, что воевали в районе Херсона и Харькова).
Ну це ж треба... А як можна набратися досвіду, якщо не воювати? Тим більше що їх готували трохи для інших боїв.

До речі, здається, WP потім написали, що інформація щодо введення 10-го корпусу неточна.
Точна...
60
3 серпня 2023 20:07:11
Не в цьому році...і навіть не в 2024...
61
31 липня 2023 23:21:29
Бутусова на брехні не ловили.
Але мобілізована армія не може воювати добре.
командування ж не мобілізоване, вище та середнє так точно.
Хто вам таке сказав? Вище це хто по Вашому?
62
31 липня 2023 23:14:37
Бутусова не сприймаю. Якщо він так переживає за наші втрати, то чому досі сам не в війську? Чи в таких журналістів "бронь"?
Поки що тупо розганяє вигідні комусь меседжи за бабло.
Якщо ти не тут, ти поняття не маєш що тут робиться повір...
63
31 липня 2023 23:13:19
Вчора чув його на радіо. Основні тези:
- в нас величезні втрати.
- втрати невиправдані
- відсутність грамотного командування/організації/управління у війську
- відсутність надійних оборонних рубежів
- Генштаб бреше, його (генштабу) заяви - піар
- потрібно припинити безглузді втрати з нашого боку
Все так і є нажаль, даже хуже...
64
25 липня 2023 23:58:47
Якась хюйня.
Наступати на мінні поля можна, тільки зробивши в них проходи технікою
хай 8 метрів завширшки і на 100м вперед
(це, якщо така техніка є, навіть і ці проходи відразу засипаються мінами).

Колонни за розміновувачами вже вибудовували -
все закінчилось втратою бредлі і леопардів.

НАТО про це знає стільки ж, скільки й наші.
Тож це якийсь фейк.

Поки не буде авіації, аналогів ланцетів, достатньої кількості снарядів і розміновувачів
кидати бригади на мінні поля - глупство.
Так робив Жуков. Навіть німці так не робили.
Ви не повірите а наші роблять... руками...
65
20 липня 2023 13:01:46
  :weep:
та да. В квітні в армію пішов, в червні вже звільнився - і встиг навоювати рівно 16 міс. Майстер (tu) місяць за 2 йшов. Мабуть шось законспіроване
Зате як брутально виглядає)). Особливо, через 6 місяців приходьте ще))
Саме так у Луцьку товаришу що звільнився в березні і дали повістку на жовтень..., як в інших місцях не знаю
66
20 липня 2023 12:55:42
краще розкажи, як справи на колчаковських ольгинських лахтінських фронтах :gigi:
пачьом наразі пост?
Можу тебе тварино розчарувати, я в цьому місяці звільнився із ЗСУ, прослуживши рівно 16 місяців. Але сказали через 6 місяців знову з'явитися.
ТА ТИШО  :laugh:
а поділися досвідом з іншими, хто воює - як тобі вдалося? отам вверху спеціалізована гілка є

Показати зображення...
Да море людей звільняється які історії...
67
20 липня 2023 12:40:20
о, впіймалась тварина, русская шлюха іди на йух
краще розкажи, як справи на колчаковських ольгинських лахтінських фронтах :gigi:
пачьом наразі пост?
Можу тебе тварино розчарувати, я в цьому місяці звільнився із ЗСУ, прослуживши рівно 16 місяців. Але сказали через 6 місяців знову з'явитися.
повістку давали одразу?
68
15 липня 2023 08:57:47
Я памʼятаю стрьомний момент з відео Валерія.
Коли на штурм йшли й запитав чи є добровольці атакувати з ним позицію, а добровольців не виявилося. Він був розгублений й сказав, що піде сам, хто зі мною. А ніхто… Страшно.

Новостворені формування реально не дотягують до ʼтертихʼ. Їм потрібен досвід.
Напевне саме тому атакують русню лише 3 бригади, а решта 8-10 сидять в тилу.
Бо їх потрібно вводити поступово, ʼна пів шишечкиʼ, щоби притерлися й досвіду набралися.
І пофіг, що в країнах НАТО вчилися. Теорія то одне, а практика - зовсім інше.

Але пройде час і наберуться досвіду.
Якщо доживуть...
69
12 липня 2023 13:25:13
Отак і зникають всі толкові хлопці, які не вписуються в совок....
70
12 липня 2023 07:49:32
Нам потрібні такі як Маркус, він справжній боєць, але такі не потрібні нашій совковій системі...
71
11 липня 2023 00:13:07
Не хочу тут писати зраду всяку, скажу що все що тут в темі пишеться дуже далаке від жорстокої реальності нажаль...
Так. Твій аост - дуже далекий від реальності.
Це не для тебе, хто знає хто я і де зараз, той зрозуміє
72
11 липня 2023 00:08:25
Не хочу тут писати зраду всяку, скажу що все що тут в темі пишеться дуже далаке від жорстокої реальності нажаль...
73
10 липня 2023 15:21:56
важливо щоб дії були ефективні в конкретних умовах

все інше прикладеться
Ох краще Вам не знати яка та ефективність.., повірте.
74
6 червня 2023 10:25:27
шото яп мовчить з цього пприводу. :-o
Я теж тему зранку там шукаю...
76
10 квітня 2023 20:19:57
Літаки скоро будуть. Ну як скоро, напевно через пів року

Можемо прослідкувати послідовність - є проблема, США дають чим її локалізувати

Літаючі бомби з'явилися у ворога місяць тому. Зараз цю проблему будуть локалізовувати
Чиї ці бомби? Не думаю, що вони їх самі роблять?
Літаючи бомби з’явилися у рашистів після НР. Зараз вони їх почали масово використовувати.

https://ru.slovoidilo.ua/amp/2023/04/05/statja/bezopasnost/upravlyaemye-bomby-rossijskix-terroristov-chto-eto-takoe-i-chem-nimi-borotsya
Нажаль правда...
77
4 квітня 2023 12:56:23
Де?.. хто готовий? Я наприклад не бачу і не розумію якими силами і чим ми будем брати Токмак і Мелітополь там така лінія оборони... про мотивацію і інше промовчу.
треба написати петицію Президенту щоб він зобов'язав Генштаб "розкрити карти" наступальних операцій перед широким загалом для обговорення і обрання найкращих стратегій і тактик з огляду на кількість і дислокацію наших військ. "Свобода Слова" і "колективний розум" дасть нам величезну перевагу над кацапами   [ua]
Да я сам тут в курсі що і як.
78
4 квітня 2023 12:42:52
Де?.. хто готовий? Я наприклад не бачу і не розумію якими силами і чим ми будем брати Токмак і Мелітополь там така лінія оборони... про мотивацію і інше промовчу.
79
3 квітня 2023 18:05:07
Сергій та Богдан,
ви зaїбали,

лише 4 сyхі місяці:
Травень, Червень, Липень, Серпень

задача надскладна:
за 4 місяці  Сили Оборони мають звільняти всю Запорожськy та Херсонськy області,
та зайти в Армянськ - Джанкой

це бачать всі розвідки всіх стран

окрім Фyпівських аксакалів,
які збираються починати настyп в Серпні


 :facepalm1:
Не перестаю дивуватись на скільки люди далекі від реальності...
80
2 квітня 2023 08:48:44
так я про що і кажу. Проста арифметика кількіості населння тут не працює.
А чому Ви вирішили що ми воюєм як німці?
:facepalm1:
нє блєать. лопатами ЗСУ воює. і в кірзачах, шеренгами йде в штикову.
отак рік змогли протриматися, і ще й відвоювати Харківщину і Херсон правий берег - самими лиш лопатами.

ЗСУ західними Джавелінами попалили русні всі новіші танки. так що русня мусить витягувати з складів т-55
ЗСУ не маючи флоту, добре пощип р-нали ЧФ РФ.
і т.д.

за Україною стоїть воєнна, промислова і економічна потуга Заходу.
інакше Украні прийшлося би туго ще в червні 2022р
Я пишу про те що бачу сам, тв не дивлюсь вже рік..

Повна версія