Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не робіть з себе монстрів

Не робіть з себе монстрів

Навіяно аргументами дискусії в США чи потрібно допомогати Україні. Аргумент проти - Україна це сама корумпована держава в світі, де нікому нельзя вірити з тотальною бідністью та неспроможність самостійно вирішувати проблеми та існувати.

Тому, припиніть всі розмови про корупцію. Я не кажу перестаньте боротись з корупцією, я кажу робіть це тихо та не виносьте сміття на огляд світу. Бачите корупціонера - вивезіть в умовний ліс та розберіться з ним/нею без зайвої уваги.

Перестаньте хвалитись бідністью та показувати свої язви світові. Бідність це як проказа від якої тікають та не хочуть мати справи з прокаженими.

Показувати себе потрібно з кращої точки зору - мужні, сміливі, гарні. Щоб зрозуміти краще як потрібно себе показувати, ще раз передивитися масово культурні західні фільми: Гладіатор, Brave Heart, Vikings, 300 Spartans. Це те що зовнішньому світу подобається. То що викликає огиду: сцикливість, невизначеність, тощо.

Останнє редагування: 20 квітня 2024 21:34:43 від Dobre
   
Re: Не робіть з себе монстрів

ам
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Цитувати
  Тому, припиніть всі розмови про корупцію. Я не кажу перестаньте боротись з корупцією, я кажу робіть це тихо та не виносьте сміття на огляд світу. Бачите корупціонера - вивезіть в умовний ліс та розберіться з ним/нею без зайвої уваги.     
Гарна пропозиція, я тільки за такий флешмоб
   
Re: Не робіть з себе монстрів

 Ви плутаєте чинники й наслідки. Це світ намагався знайти виправдання своєї бездіяльності, показуючи Україну таким чином. А потім дивуються, коли всупереч пропаганді на кадрах не біле Сомалі, а цілком пристойні міста з європейським стилем життя. На початку війни це у деяких викликало певний дисонанс ))
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Улыбайся, шеф любит идиотов ©
   
Re: Не робіть з себе монстрів

нікому нельзя вірити

Нельзя нельзя. А кацапам можна?
   
Re: Не робіть з себе монстрів

«Аргумент проти - Україна це сама корумпована держава в світі, де нікому нельзя вірити з тотальною бідністью та неспроможність самостійно вирішувати проблеми та існувати.»

А ми тут до чого, на українському форумі?
Це ж деякі американські політики та ЗМІ такі тези наполегливо поширюють
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Особливо смішив цей штамп "найбідніша країна Європи"

серйозно б***ь?
   
Re: Не робіть з себе монстрів

автор частково правий.
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Перестаньте хвалитись бідністью та показувати свої язви світові.
===================

В сенсі ??  8-:
У нас дійсно немає зброї....
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Нельзя нельзя. А кацапам можна?

 :laugh:
   
Re: Не робіть з себе монстрів
N88

Показувати себе потрібно з кращої точки зору - мужні, сміливі, гарні.

Шила татарово-трухіних єрмаків не забовтаєш так.

В нас нема інституту еліт. Є мразоти та ті хто на них працюють.
Симбіоз влада-народ зараз працює виключно тому що мразотам Україна теж потрібна.
Але виключно для грабунку.

   
Re: Не робіть з себе монстрів

будьте хорошими
і не будьте плохими
ковбасна проповідь ©
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Перестаньте хвалитись бідністью та показувати свої язви світові.
===================

В сенсі ??  8-:
У нас дійсно немає зброї....

Та він не про зброю..

Не будьте жалюгідними, можна ще так сказати.
   
Re: Не робіть з себе монстрів
N88

Та він не про зброю..

Не будьте жалюгідними, можна ще так сказати.

Жалюгідно замітати проблеми під килимок.
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Та він не про зброю..

Не будьте жалюгідними, можна ще так сказати.

хуйло сцить в очі Заходу, а жалюгідні ми :weep:
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Та він не про зброю..

Не будьте жалюгідними, можна ще так сказати.

А про що він ? Я думаю зараз тільки про зброю...Я ХЗ що там влада говорить на міжнародній арені - я її не слухаю, владу в сенсі.
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Жалюгідно замітати проблеми під килимок.

Українці люблять прибіднятись й наговорювати на себе негатив.
це залишилось мабуть з часів коли треба було ховати свій достаток.
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Уточнення - я не кажу що це вирішить всі проблеми. Але показуючи себе в дранті та язвах, брехні та корупції, є гарантією подальших невдач та ізоляції.
   
Re: Не робіть з себе монстрів
N88

Українці люблять прибіднятись й наговорювати на себе негатив.
це залишилось мабуть з часів коли треба було ховати свій достаток.

Білят..
Війна, економіки нема - живем за рахунок донорів.
Купа людей здрисла, цвіт нації гине і калічиться.
.....

Куди ще можна наприбіднятися?

Це все якраз наслідки "Все добре, все добре, якось воно буде!"
   
Re: Не робіть з себе монстрів
N88

Але показуючи себе в дранті та язвах, брехні та корупції, є гарантією подальших невдач та ізоляції.

А знаєте що набагато гірше?
Брехати і намагатися (все одно вилізе) сховати це.
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Білят..
Війна, економіки нема - живем за рахунок донорів.
Купа людей здрисла, цвіт нації гине і калічиться.
.....

Куди ще можна наприбіднятися?

Це все якраз наслідки "Все добре, все добре, якось воно буде!"

Ти не зрозумів - тобі не потрібно прибіднятися чи прихорошуватись. Тобі потрібно поводитись з гідністю. Показувати на огляд світу свої лишні та язви це не є гідною справою. Це відштовхує. Це викликає бажання триматись подалі і кормити обіцянками про військову допомогу чи вступ в ЄС.

Останнє редагування: 20 квітня 2024 22:23:50 від Dobre
   
Re: Не робіть з себе монстрів
N88

Ти не зрозумів - тобі не потрібно прибіднятися чи прихорошуватись. Тобі потрібно поводитись з гідністю. Показувати на огляд світу свої лишні та язви це не є гідною справою. Це відштовхує. Це викликає бажання триматись подалі і кормити обіцянками про військову допомогу чи вступ в ЄС.

Ем..
Ви ото ніби підходити до вчорашнього бомжа з купою хвороб, ранами і поведеною психікою, та кажете "Знаєш що, оце все відштовхує, треба виглядати багатим, здоровим та красивим!"
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Ем..
Ви ото ніби підходити до вчорашнього бомжа з купою хвороб, ранами і поведеною психікою, та кажете "Знаєш що, оце все відштовхує, треба виглядати багатим, здоровим та красивим!"

Нарешті! Які шанси бомжа бути запрошеним будь куди?
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Зрозумійте, недоліки та хвороби є в усіх. Але мало хто бере свою медичну книжку та розмахує нею як прапором демонструючи свої хвороби. Але українцям хтось дурний сказав що це гарно показувати світу свої язви та хвалитись хворобами. Це не так. Це відштовхую та використовується проти України.
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Зрозумійте, недоліки та хвороби є в усіх. Але мало хто бере свою медичну книжку та розмахує нею як прапором демонструючи свої хвороби. Але українцям хтось дурний сказав що це гарно показувати світу свої язви та хвалитись хворобами. Це не так. Це відштовхую та використовується проти України.
так війна ж…то не недоліки чи хвороба, то трагедія
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Нагірна проповідь краще:  (tu)

«Блаженні вбогі духом, бо їхнє Царство Небесне.

Блаженні тихі, бо вони успадкують землю.

Блаженні засмучені, бо будуть утішені.

Блаженні голодні та спраглі справедливості, бо вони наситяться.

Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя.

Блаженні чисті серцем, бо вони побачать Бога.

Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться.

Блаженні переслідувані за правду, бо їхнє Царство Небесне.

Блаженні ви, коли вас будуть зневажати, гонити та виговорювати всяке лихо на вас, обмовляючи Мене ради.

Радійте й веселіться, бо нагорода ваша велика на небі» (Мт. 5, 3-12)
   
Re: Не робіть з себе монстрів

так війна ж…то не недоліки чи хвороба, то трагедія

Хвороба та звичка вимазувати себе брудом почалась задовго до війни. Мабудь що причина в культурних традиціях. На Русі завжди любили юродивих та не сприймали гарних, здорових та успішних. В західній культурі навпаки. 
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Хвороба та звичка вимазувати себе брудом почалась задовго до війни. Мабудь що причина в культурних традиціях. На Русі завжди любили юродивих та не сприймали гарних, здорових та успішних. В західній культурі навпаки. 
На зараз в західній культурі домінують дауни, лгбт і інші неповносправні. Часи рембів пройшли. Головне бабло, он маск клеїть з себе дурня і все норм, усі їм захоплюються.
   
Re: Не робіть з себе монстрів

ТС, кому потрібні твої недолугі повчання.
   
Re: Не робіть з себе монстрів

На зараз в західній культурі домінують дауни, лгбт і інші неповносправні. Часи рембів пройшли.

Ти далекий від реальності. Відсіюй білий шум та піну і побачиш Matthew McConaughey, самі успішно комерційні ТБ шоу як Sons of Anarchy, Breaking Bad, Walking Dead. Нікуди це не поділось. Щойно передивився Sicario. Той самий мотив - ніяких сліз та пробивання на жалобу.

Основа протестантської культури та філософії. Бути бідним погано тому що бідний нікому допомогти не може. І тому навіть самий реднеківський злидень не визнає що він злидень.
   
Re: Не робіть з себе монстрів
U2

Друзі! Дивно, що ви не вмієте читати.
Це або провокація (іпсо), або дурість в купі з завищеною самооцінкою: хто висуває аргументи щодо корупції і бідності, щоб не допомагати? Медійники, конгресмени, посадовці.
Невже ви вважаєте, що дописувачі фупʼу цікавлять вище перелічених осіб? Аж ніяк! То вони про рівних собі посадовців України.

А ви вже кинулись миттєво рвати на собі одежі, посипати голови попелом, розчухувати власні струпи.
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Будь яка спроба показати українців та Украіну в не вигідному світлі повинна бути припинена. Це не предмет для дискусій.

Просто виконуйте без питань.
   
Re: Не робіть з себе монстрів
U2

Будь яка спроба показати українців та Украіну в не вигідному світлі повинна бути припинена. Це не предмет для дискусій.

Просто виконуйте без питань.

І хто ж то такий показувальщик? Преса, телебачення (медіа), учасники корупційних діянь тощо? До чого там фупʼівці?
   
Re: Не робіть з себе монстрів

І хто ж то такий показувальщик? Преса, телебачення (медіа), учасники корупційних діянь тощо? До чого там фупʼівці?

Фупівці, це ті самі люди що працюють в усіх галузях та мають  вплив. Руськомірну фаталістичну психологію «я маленький раб в цьому світі, від мене нічого не залежить, і взагалі я юродивий і з мене немає що питати» потрібно вибивати бейсбольною битою з голів. І чим швидше тим краще. Сомневающехся показово спалювати на вогнищі. Інакше ради не буде

Останнє редагування: 21 квітня 2024 00:05:07 від Dobre
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Фупівці, це ті самі люди що працюють в усіх галузях та мають  вплив.
та хвупчеги взагалі алєгархи у більшості
 тримають економіку і політику в своїх руках
   
Re: Не робіть з себе монстрів

та хвупчеги взагалі алєгархи у більшості
 тримають економіку і політику в своїх руках

Вираз починай з себе чув? Олігарх, не олігарх, немає значення. Роби свою справу.
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Будь яка спроба показати українців та Украіну в не вигідному світлі повинна бути припинена. Це не предмет для дискусій.

Просто виконуйте без питань.
я це припиняв і припиняю без питань, але в своєму колі спілкування.
Наприклад, два чи три тижні тому мав гостей, всі українського походження, хтось народився в США, хтось виїхав на початку 90-их, дехто в 2000-их…
Зарядили вони свою улюблену пісню, яку я тут чую регулярно: «яка Україна корумпована, як добре, що вони виїхали, яка в Україні погана медицина, якби не Америка, то вони в Україні вже б померли», і тому подібне.
Чесно кажучи, вже давно дістали цими розмовами.
Я ж не сперечаюсь з тим, що США найпотужніша економічно держава, що вона гарантує певним категоріям своїх громадян набагато вищий рівень соціальних гарантій, що вона найкраща країна в світі для заробляння грошей тощо.
Але навіщо плювати в бік своєї рідної країни, особливо, якщо ти там не те що жити ніколи не будеш, а вже навіть ніколи туди не поїдеш?
Для мене Україна найкраща, хоча я розумію й пам’ятаю всі її проблеми, складнощі та недоліки.
Але ж ми рідну маму любимо і поважаємо не за те, що в неї найкраща фігура, найгарніше волосся, чи що вона багата, правильно?
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Навіяно аргументами дискусії в США чи потрібно допомогати Україні. Аргумент проти - Україна це сама корумпована держава в світі, де нікому нельзя вірити з тотальною бідністью та неспроможність самостійно вирішувати проблеми та існувати.

Тому, припиніть всі розмови про корупцію. Я не кажу перестаньте боротись з корупцією, я кажу робіть це тихо та не виносьте сміття на огляд світу. Бачите корупціонера - вивезіть в умовний ліс та розберіться з ним/нею без зайвої уваги.

Перестаньте хвалитись бідністью та показувати свої язви світові. Бідність це як проказа від якої тікають та не хочуть мати справи з прокаженими.

Показувати себе потрібно з кращої точки зору - мужні, сміливі, гарні. Щоб зрозуміти краще як потрібно себе показувати, ще раз передивитися масово культурні західні фільми: Гладіатор, Brave Heart, Vikings, 300 Spartans. Це те що зовнішньому світу подобається. То що викликає огиду: сцикливість, невизначеність, тощо.
А как наши разговоры и фильм Гладиатор могут отменить известный всем ВВП на душу населения?
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Вираз починай з себе чув? Олігарх, не олігарх, немає значення. Роби свою справу.
тож і ти починай з себе
всілякі заокеанські соціальщики типу нелегальних нікарагуанських хуанів ще поради роздаватимуть
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія