Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Через помилку парі ... подали вино за $2 тисячі

Через помилку парі, яка замовила дешеве вино, подали вино за $2 тисячі

Коли менеджери ресторану зрозуміли, що вони зробили помилку, вони з жахом подзвонили власнику ресторану.
Персонал нью-йоркського ресторану Balthazarпо через помилку подав вино Chateau Mouton Rothschild 1989 року вартістю дві тисячі доларів за пляшку молодій парі, яка замовила просте піно нуар за 18 доларів за пляшку. Водночас дешеве вино віднесли чотирьом бізнесменам з Уолл-стріт. Однак ті не помітили підміну, поки в помилці не зізнався власник ресторану. Про цю історію в Instagram розповів власник закладу, відомий нью-йоркський бізнесмен Кейт Макнеллі.

тут фото пляшки вина

"Почалося все з того, що четверо бізнесменів замовили пляшку "найдорожчого червоного вина" - Chateau Mouton Rothschild за дві тисячі доларів. Коли бізнесмени зробили замовлення, менеджер налив вино з тієї пляшки в графин на станції офіціанта. Приблизно в той же час пляшку Pinot Noir за 18 доларів (найдешевший варіант червоного вина у Balthazar) замовила молода пара - й інший менеджер налив вміст цієї пляшки в ідентичний графин. Коли перший менеджер повернувся, він прийняв Pinot Noir за Rothschild і подав дешеве вино бізнесменам", - розповів Макнеллі.
 
За його словами, бізнесмен, який зробив дороге замовлення, назвав себе ревним цінителем вина. Вихваляючись перед гостями, він продегустував дешеве вино, а потім висловив захоплення з приводу його "чистоти".
 
Коли ж менеджери ресторану зрозуміли, що вони зробили помилку, вони з жахом подзвонили власнику ресторану.
 
"Я відразу кинувся у Balthazar, - пише Макнеллі. - Бізнесмени перебували у чудовому настрої, вони не помітили підміну і щиро вважали, що п'ють найдорожче вино в ресторані. Це поставило мене перед складним вибором: визнати помилку менеджерів або залишити клієнтів у блаженному невіданні".
 
Деякий час Макнеллі сумнівався, чи варто говорити гостям закладу правду, проте він вважав несправедливим позбавити молоду пару можливості насолоджуватися дорогим вином.
 
"Я вирішив все-таки сказати всім правду", - зізнався Макнеллі.
 
За словами власника ресторану, після того, як помилка розкрилася, бізнесмени поспішили заявити, що здогадувалися, що п'ють дешеве вино. Молода пара очікувано прийшла у захват і порівняла плутанину з графинами з помилкою банку на свою користь.
 
"Проблема була в тому, що це я втратив дві тисячі доларів, а не банк", - зазначив власник ресторану.
 
Він уточнив, що історія закінчилася добре - обидві групи відвідувачів задоволені покинули заклад.
 

Останнє редагування: 25 жовтня 2020 13:12:52 від тыдыщ
   
Бізнесмен, що знається на винах, дуже нагадує одного з ФУПівців  :laugh:
   
вперше зустрічаю таке аби вино за дві тисячі доларів переливали в графин

а те що бізнесмени не помітили підміну не дивно, вони ж не пили його раніше
   
Re: Через помилку парі ... подали вино за $2 тисячі

Креативна реклама закладу
   
Re: Через помилку парі ... подали вино за $2 тисячі

то якийсь занадто блатний ресторан, де пляшки з вином відкривають десь в капртьорці офiціантів, а не перед клієнтами, які його замовили
   
Та так можна всім наливати шмурдяка з однієї бочки по ціні хто скільки заплатить.
   
то якийсь занадто блатний ресторан, де пляшки з вином відкривають десь в капртьорці офiціантів, а не перед клієнтами, які його замовили

Саме так, доречі. Хібе не перед столиком відкорковують?..
   
Re: Через помилку парі ... подали вино за $2 тисячі

вперше зустрічаю таке аби вино за дві тисячі доларів переливали в графин

а те що бізнесмени не помітили підміну не дивно, вони ж не пили його раніше

decanter а не графін, що є графіном але для вина

все вино рекомендують пити після переливання в декантер
   
decanter а не графін, що є графіном але для вина

все вино рекомендують пити після переливання в декантер


Так, але відкоркувати вино треба біля столику.
   
Re: Через помилку парі ... подали вино за $2 тисячі

Саме так, доречі. Хібе не перед столиком відкорковують?..

Можливо в тому ресторані подають вино в декантері. Хоча в Європі я собі такого уявити не можу - завжди показують пляшку, потім відкривають пляшку біля клієнта і дають корок щоб пересвідчитись у тому, що вино ок.
   
Re: Через помилку парі ... подали вино за $2 тисячі

Піар
   
Re: Через помилку парі ... подали вино за $2 тисячі

"я попросил виночерпия (а в ресторане был специальный официант, который подходил к пассажирам и помогал в выборе вин) каждый раз давать нам разные, но хорошие сорта вин, чтобы я мог познакомиться с возможно большим количеством. Он приносил хорошие вина. Проверяя по карточке, я убедился, что все эти вина были недорогие. Как-то я спросил его, почему он не предлагает нам дорогих вин — ведь они должны быть лучше. Он улыбнулся и сказал, что, выполняя мою просьбу, предлагал мне самые лучшие французские вина. Дорогие сорта, добавил он, мы держим для тех богатых американцев, которые в настоящих винах не разбираются: они слишком долго жили в условиях «сухого закона», лишь недавно отмененного Рузвельтом."
https://litresp.com/chitat/ru/%D0%9C/mikoyan-anastas/tak-bilo
   
Re: Через помилку парі ... подали вино за $2 тисячі

може один на тисячу і шось петрає в тих винах, але основна маса баранів тільки роблять вигляд :lol:
то так як в опері , входять дивляцця як якась стокільова матрона верещить як льоха перед різдвом, махають головами прицмокуючи а в душі хочуть зїбтись з того місця якнайшвидше :weep:
   
Re: Через помилку парі ... подали вино за $2 тисячі

Фуйня якась, вино мають відкупорювати перед клієнтом, налити на пробу. Тільки коли клієнт підтвердить, його можуть кудись переливати. Короче, байка то все.
   
Re: Через помилку парі ... подали вино за $2 тисячі

За його словами, бізнесмен, який зробив дороге замовлення, назвав себе ревним цінителем вина. Вихваляючись перед гостями, він продегустував дешеве вино, а потім висловив захоплення з приводу його "чистоти".

Оце все що треба знати про так званих "цінителів" вина. І про ціни на вина.
   
Re: Через помилку парі ... подали вино за $2 тисячі

Фуйня якась, вино мають відкупорювати перед клієнтом, налити на пробу. Тільки коли клієнт підтвердить, його можуть кудись переливати. Короче, байка то все.
і шо ти будеш знати скільки та бутилка коштує? :lol:
   
Re: Через помилку парі ... подали вино за $2 тисячі

і шо ти будеш знати скільки та бутилка коштує? :lol:

ти вибираєш вино з винної карти, там зазвичай є ціна, приносять пляшку до тебе, відкорковують, власне для дого щоб ти бачив що це те вино яке ти замовив.

Останнє редагування: 25 жовтня 2020 14:08:49 від Came Tak
   
Re: Через помилку парі ... подали вино за $2 тисячі

і шо ти будеш знати скільки та бутилка коштує? :lol:
Гонта, ти будеш сміятись, але ніхто не знає. То бренд, за те і платять. По смаковим якостям ніхто тобі не відрізнить дуже дороге вино від хорошого дешевого, це не раз перевірялось. Звичайно якщо то шмурдяк, то да.
   
Re: Через помилку парі ... подали вино за $2 тисячі

Але тут ще є і інша мораль в цій історії: в тому ресторані одночасно були були люди які замовили вино за 2000 і за 18 доларів і жодних проблем.

   
Re: Через помилку парі ... подали вино за $2 тисячі

Ще раз, то байка. Такого не могло трапитись.
   
Креативна реклама закладу
100%  (tu)
SMMщику зачет
   
Re: Через помилку парі ... подали вино за $2 тисячі

Фуйня якась, вино мають відкупорювати перед клієнтом, налити на пробу. Тільки коли клієнт підтвердить, його можуть кудись переливати. Короче, байка то все.

+1

відкриття такого вина це сам по собі процес.  Частина котрого це і є ціна. 

Плюс я не уявляю, що це за ресторан, де в мапі є вина і по 2000$ і по 18 $ за пляшку.  У Києві в багатьох ресторанах дешевше 40 $/пляшка вин в меню просто немає
   
Re: Через помилку парі ... подали вино за $2 тисячі

Гонта, ти будеш сміятись, але ніхто не знає. То бренд, за те і платять. По смаковим якостям ніхто тобі не відрізнить дуже дороге вино від хорошого дешевого, це не раз перевірялось.

 :-B

Саме так. Тому всі оці "знавці", які починають випендрюватися один перед одним і цмакати яке воно супер пупер - це все гра на публіку та самообман.
   
Re: Через помилку парі ... подали вино за $2 тисячі

Але тут ще є і інша мораль в цій історії: в тому ресторані одночасно були були люди які замовили вино за 2000 і за 18 доларів і жодних проблем.

можна привести мені приклад такого ресторану в Нью Йорку? Я думаю, що там навіть в найдешевшої піцерії в NY вин дешевше 20 $ не буває
   
Re: Через помилку парі ... подали вино за $2 тисячі

+1

відкриття такого вина це сам по собі процес.  Частина котрого це і є ціна. 

Плюс я не уявляю, що це за ресторан, де в мапі є вина і по 2000$ і по 18 $ за пляшку.  У Києві в багатьох ресторанах дешевше 40 $/пляшка вин в меню просто немає

ну відкрили біля столику,
дали на пробу,
забрали пляшку щоб перелити в декантер
переплутали декантери

теоретично може бути

офіціанти під кінець зміни затуркані і часто роблять помилки, це нормально
   
Re: Через помилку парі ... подали вино за $2 тисячі

:-B

Саме так. Тому всі оці "знавці", які починають випендрюватися один перед одним і цмакати яке воно супер пупер - це все гра на публіку та самообман.

Я відрізняю вина за 5, 25 і 100 $.  За 100 і 500 не відрізняю, так як останні ніколи не пив.

але той, хто звик пити пиво, тому вино за 10 і 100 $ буде однаковим
   
Re: Через помилку парі ... подали вино за $2 тисячі

забрали пляшку щоб перелити в декантер
переплутали декантери
Ще один знавець.  :facepalm1:
   
Re: Через помилку парі ... подали вино за $2 тисячі

+1

відкриття такого вина це сам по собі процес.  Частина котрого це і є ціна. 

Плюс я не уявляю, що це за ресторан, де в мапі є вина і по 2000$ і по 18 $ за пляшку.  У Києві в багатьох ресторанах дешевше 40 $/пляшка вин в меню просто немає

для замітки, оскільки ти стараєшя і пишеш українською, дозволю поправити, мапа - це географічна карта

гральні карти, чи меню la carte, чи вітальна картка (відкритка) - це трохи ніше і не тотожнє до мапи...
   
Re: Через помилку парі ... подали вино за $2 тисячі

ну відкрили біля столику,
дали на пробу,
забрали пляшку щоб перелити в декантер
переплутали декантери

теоретично може бути

офіціанти під кінець зміни затуркані і часто роблять помилки, це нормально

не може бути такого.  Таке вино сомельє виносить окремо, відкриває при клієнті, дають йому на дегустацію, і якщо все ок, то акуратно при ньому ж переливають в декантр.
   
Начнем с того что Chateau Mouton Rothschild 1989 стоит 400 и на такие вина рестораны не делают высокую наценку  :-)o
   
Є така розвага у наших офіціантів міняти вина містами для дигустаці, різниці ніхто не помічає... Бо реально відчуття самку мають не так багато людей.
   
Re: Через помилку парі ... подали вино за $2 тисячі

Гонта, ти будеш сміятись, але ніхто не знає. То бренд, за те і платять. По смаковим якостям ніхто тобі не відрізнить дуже дороге вино від хорошого дешевого, це не раз перевірялось. Звичайно якщо то шмурдяк, то да.

відрізняють, але для того треба пити його чи не з дитинства на якісь винокурні і знатися на цьому

а не просто перейти після сало-цибулинної дієти під хорошу самогонку на тестування вин

сам я є прихильником той сало-цибулинної дієти під добру горілку і зможу відрізнити хороше сало від поганого як в смагу

якийсь хранцуз цього не вміє
   
Re: Через помилку парі ... подали вино за $2 тисячі

для замітки, оскільки ти стараєшя і пишеш українською, дозволю поправити, мапа - це географічна карта

гральні карти, чи меню la carte, чи вітальна картка (відкритка) - це трохи ніше і не тотожнє до мапи...

Ок.  Я спочатку і написал карта,  але потім виправив на мапу
   
Re: Через помилку парі ... подали вино за $2 тисячі

Я відрізняю вина за 5, 25 і 100 $.  За 100 і 500 не відрізняю, так як останні ніколи не пив.

але той, хто звик пити пиво, тому вино за 10 і 100 $ буде однаковим
Дешеві вина знавці відсіюють одразу. А от між середньою ціною і дорогим і дуже дорогим. Там вже проблема, навіть професійні дегустувальники не дають правильних відповідей.
   
Є така розвага у наших офіціантів міняти вина містами для дигустаці, різниці ніхто не помічає... Бо реально відчуття самку мають не так багато людей.
Мы делали слепые дегустации среди не искушенных людей Barolo от Barbaresco отличить смогли все в нашей небольшой группе например
   
+1

відкриття такого вина це сам по собі процес.  Частина котрого це і є ціна. 

Плюс я не уявляю, що це за ресторан, де в мапі є вина і по 2000$ і по 18 $ за пляшку.  У Києві в багатьох ресторанах дешевше 40 $/пляшка вин в меню просто немає
-----------------
Алєзка, гуглєм шпариш?
   
Re: Через помилку парі ... подали вино за $2 тисячі

Бізнесмен, що знається на винах, дуже нагадує одного з ФУПівців  :laugh:
Ось тут Фантамасу стало обідно! він до сих пір не оплатив борг честі.
   
Re: Через помилку парі ... подали вино за $2 тисячі

ти вибираєш вино з винної карти, там зазвичай є ціна, приносять пляшку до тебе, відкорковують, власне для дого щоб ти бачив що це те вино яке ти замовив.
от прикинь тобі приносять ( чи мені ) фляшку вина
і шо мені гуглити скільки вона коштує?
пс. я повний профан в алкоголях
   
Я відрізняю вина за 5, 25 і 100 $.  За 100 і 500 не відрізняю, так як останні ніколи не пив.

але той, хто звик пити пиво, тому вино за 10 і 100 $ буде однаковим
блайнд тест,онлайн слабо? будь яке бордо за 300-400 грн та за 200$?
   
Re: Через помилку парі ... подали вино за $2 тисячі

найдешевше вино в цьому ресторані 50 $ за пляшку.

https://balthazarny.com/wp-content/uploads/2020/03/3.11.20wine.pdf
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія