Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Львові чергову вулицю "покращили" [ua] :peremoga:

Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

Лагерплатц магістрату28  Відень.
І з фото видно що брук не такий вбитий як у Львові.
Ліплять його замість бордюрного каменя на непарадних вулицях на околицях  де закруглення бордюрів з нового граніту дорого різати.

   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:
DVB

Рік тому пересікав Чернівці по їхній Головній. То Кара Божа, та бруківка. У Львові вже трохи відвик від бруківки з подібною якістю укладки. Шевченка, Вітовського, Клепарівська, Бандери - мною забанені давно. 
По темі гілки, покращили нормально, зачот.
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

нормально класти не пробували?
Австрійці і баварці найкращі проектанти по дорожній інфраструктурі в Європі.
 
Для чого бруківку назад при ремонтах ліпити?
Тут є ще деревяні колоди.
В Клостернойбурзі ціла площа
Можна ту фігню розповсюдити

Ти знаєш що таке 7-ми дюймовий віденський камінь? У Львові на Вітовського такий.
Тут його було на три центри Львова вистачить.
Приідь і подивись скільки тепер лишилося

Одночасно порівняєш тріскані фасади Львова і гладенькі в Відні.
А колись однакові містобудівничі норми ж були.)
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

Австрійці і баварці найкращі проектанти по дорожній інфраструктурі в Європі.
 
Для чого бруківку назад при ремонтах ліпити?
Тут є ще деревяні колоди.
В Клостернойбурзі ціла площа
Можна ту фігню розповсюдити

Ти знаєш що таке 7-ми дюймовий віденський камінь? У Львові на Вітовського такий.
Тут його було на три центри Львова вистачить.
Приідь і подивись скільки тепер лишилося

Одночасно порівняєш тріскані фасади Львова і гладенькі в Відні.
А колись однакові містобудівничі норми ж були.)
це не через камінь, повір....
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

це не через камінь, повір....
Віра в камінь і навпаки невіра -суть іраціональна.

Коли транспорт понад 3.8тони тут появився в 20х виявили
1. Брукована дорога 7дюймовим каменем за руху важкотонажного руйнує фасади тиньковані на вапні.
2ге місце загроз таким фасадам  голуби.
3.темісце ( в60х додалося )  опади з вихлопами авто.
І вже далі неналежне утримування ринв ітд (інші трабли тут клопіт домовласника і за наявності контролю бауполіці ті фактори малозначимі)

Германець є самий ощадливі в Європі.
Хрен викине просто так річ яку можна вжити.
І просто так від бруку б не відмовилися.
Влом розписувати деталі хоча вони є цікаві.

Віруй в камінь.


   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

Віра в камінь і навпаки невіра -суть іраціональна.

Коли транспорт понад 3.8тони тут появився в 20х виявили
1. Брукована дорога 7дюймовим каменем за руху важкотонажного руйнує фасади тиньковані на вапні.
2ге місце загроз таким фасадам  голуби.
3.темісце ( в60х додалося )  опади з вихлопами авто.
І вже далі неналежне утримування ринв ітд (інші трабли тут клопіт домовласника і за наявності контролю бауполіці ті фактори малозначимі)

Германець є самий ощадливі в Європі.
Хрен викине просто так річ яку можна вжити.
І просто так від бруку б не відмовилися.
Влом розписувати деталі хоча вони є цікаві.

Віруй в камінь.
Приведи транспортне навантаження у відповідності до містобудівних норм. Невже це так складно?
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

не рівняйте магістральні вулиці відня, парижу чи риму, які розтягуються на кіломентри. бандери має трохи більше кілометра, вітовського менше, плюс якщо зроблять вигин під став, і поставлять обмеження швидкості в 30км/год ніхто тих машин не буде чути, в нас немає брукованих вулиць які тягнуться через все місто щоб замінювати на них бруківку на асфальт. на тих же городоцькій, личаківській, шевченка, бруківка починається там де фактично межа щоб вводити шв в 30 км/год, ніхто не каже ставити бруківку на червоної калини, хуторівці чи чорновола
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

ніхто не каже ставити бруківку на червоної калини, хуторівці чи чорновола
Дарма
Якраз крикунам за бруківку з сихова треба іі впхати під вікна.
Хай насолоджуються)
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

Приведи транспортне навантаження у відповідності до містобудівних норм. Невже це так складно?
То приведи.
Ти до кого звертаєшся?
В мене в Відні асфальт.
Бруківка глушить і трясе львівян на Вітовського а не на вінерів на Рингу
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

Ти точно у львові живеш ?
Там ремонтні роботи.
Покажи парковку на кільці.

Я сука завтра туда спецом поїду і фотозвіт викладу.
Готуйся.

І це не важливо що через ці ремонтні роботи я 2,5 км на роботу їду 45 хв.
Це щоб ти зрозуміло наскільки я в темі цих дорожніх робіт ;)
Ти як той самий пердоль
2,5 км то 20-25 хв ходу
На хера тобі той самОход?
Якщо ти взагалі з Рясного їдеш, і стоїш окремо ще десь 45 хв, то проси ліпше зелепнів карантин весняний ввести
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

То приведи.
Ти до кого звертаєшся?
В мене в Відні асфальт.
Бруківка глушить і трясе львівян на Вітовського а не на вінерів на Рингу
:facepalm:
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

Дарма
Якраз крикунам за бруківку з сихова треба іі впхати під вікна.
Хай насолоджуються)

у львові і так бруківку позабирали з магістральних вулиць ще за совітів, вся стрийська до перехрестя з науковою була в бруківці, здається вона і далі під асфальтом там є, на городоцькій бруківка була аж до скнилівського мосту, зелена десь до кільця з луганською, левицького теж, тому там де можна було забрати давно забрали, лишилось трохи центру де забирати її враховуючи теперішні урбаністичні тренди типу вулиць сповільненого руху і т.п. немає жодного сенсу...
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

Вінерка в 1950х пояснює віруну в камінь для чого асфальт кладуть.
Чувак здався за 1 хв.

Деяким львівцям і через 70 років туго заходить))

   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

позабирали з магістральних вулиць ще за совітів
Он де собака зарита)
Совіти курва асфальт поклали.
))
Чоловіче совіти до асфальту жодним боком.
Асфальт  стелили  за кайзера в Відні в 1900 хоча ще машин масово не було.
Також як і в той час в НЙ Лондоні чи Парижі
У Львів в той час та технологія ще не дійшла. Ізза провінційності міста в польский час не було потреби.

   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

Он де собака зарита)
Совіти курва асфальт поклали.
))
Чоловіче совіти до асфальту жодним боком.
Асфальт  стелили  за кайзера в Відні в 1900 хоча ще машин масово не було.
Також як і в той час в НЙ Лондоні чи Парижі
У Львів в той час та технологія ще не дійшла. Ізза провінційності міста в польский час не було потреби.

яка собака ти про що?  :facepalm:
не хочу вірити що ти такий тупий, хіба певно тролиш?
про те і мова, що магістральні вулиці, так само як і у відні закатані в асфальт були і у львові, навіть десь в той самий час, що на твому відео. то про що мова? і до чого тут совіти крім того, що це відбувалось при них?
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

Тут ходив кайзер.

І не віртуальний як ніби у Львові  по сучасній Бандери а реальний в пару кварталів від віденського  Хофбург палацу відос знятий:


(Хто не в курсі то львівські віруни в камінь урбаністів рвуть за Бандери на британський хрест: як можна міняти асфальт на камінь коли  по ньому кайзер ходив))
Хоча кайзер там точно не ходив))


   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

яка собака ти про що?  :facepalm:
не хочу вірити що ти такий тупий, хіба певно тролиш?
про те і мова, що магістральні вулиці, так само як і у відні закатані в асфальт були і у львові, навіть десь в той самий час, що на твому відео. то про що мова? і до чого тут совіти крім того, що це відбувалось при них?
Халепа з розумінням тексту?

Немає в Відні вже каменю семидюймового на проізжій частині (той що дає вібрацію і підвищений шум як на Вітовського)
Ні на магістральних ні на другорядних
Ні в внутрішньому місті ні за межами самого центру.
Знятий в 60х
Хоча в межах Рінгу  була бруківка 100років тому.
Тепер асфальт тотально або безшовний камінь (Львів такого немає)

І до чого тут тролінг?
Вас і тролити не має особливоі потреби)


Останнє редагування: 14 жовтня 2020 23:36:08 від Lemberg.AT
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

Хоча, могли б спитатись сусідів з Київської, в мене там знайомий, і матюкає ту бруківку, на чому світ стоїть
Поселись на Вітовського і перестанеш про брук так радісно щебетати.
Як не оглохнеш повернешся напишеш враження
Майже усі місця  історичної частини міста (якраз там де бруківка) заселені  свого часу кацапами ,тому нехай терплять і не ваняють,як оце деякі в гілці,
Якщо хочуть прибрати бруківку, тоді тільки разом з ними. А житло їхнє назад полякам віддати в кого  документи залишилися .
Хоч срачу менше буде навколо.
Якось гуляв обабіч Київської у скверику (відремонтованому тепер вже ) содом і гомора.
А на лавочках бомжуватого вигляду  нащадки асвабадітєлєй сидять.Там поруч для них ще  півнушка   пана Анатолія є, відповідного штибу -  Старий Київ називається.
Терпіть і не скігліть,а ми якось раз на тиждень і по бруківці в центр помучимось.
 :X
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

бруківка-це найнормальніше покриття.
Я ж розписав вище,  чим воно погане,  ну йомайо.

Хоч кіл на голові теши
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

Майже усі місця  історичної частини міста (якраз там де бруківка) заселені  свого часу кацапами ,тому нехай терплять і не ваняють,як оце деякі в гілці,
Якщо хочуть прибрати бруківку, тоді тільки разом з ними. А житло їхнє назад полякам віддати в кого  документи залишилися .
Хоч срачу менше буде навколо.
Якось гуляв обабіч Київської у скверику (відремонтованому тепер вже ) содом і гомора.
А на лавочках бомжуватого вигляду  нащадки асвабадітєлєй сидять.Там поруч для них ще  півнушка   пана Анатолія є, відповідного штибу -  Старий Київ називається.
Терпіть і не скігліть,а ми якось раз на тиждень і по бруківці в центр помучимось.
 :X
Логіка блін залізна просто. А ті, хто не-кацапи,  ті хай мучаться
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

яка собака ти про що?  :facepalm:
не хочу вірити що ти такий тупий, хіба певно тролиш?
про те і мова, що магістральні вулиці, так само як і у відні закатані в асфальт були і у львові, навіть десь в той самий час, що на твому відео. то про що мова? і до чого тут совіти крім того, що це відбувалось при них?
Та як закатані,  якщо купа магістральних вулиць каменюками закладені досі у нас?

У Відні хоч одну таку покажіть
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

Майже усі місця  історичної частини міста (якраз там де бруківка) заселені  свого часу кацапами ,тому нехай терплять і не ваняють,як оце деякі в гілці,
Якщо хочуть прибрати бруківку, тоді тільки разом з ними. А житло їхнє назад полякам віддати в кого  документи залишилися .
Хоч срачу менше буде навколо.
Якось гуляв обабіч Київської у скверику (відремонтованому тепер вже ) содом і гомора.
А на лавочках бомжуватого вигляду  нащадки асвабадітєлєй сидять.Там поруч для них ще  півнушка   пана Анатолія є, відповідного штибу -  Старий Київ називається.
Терпіть і не скігліть,а ми якось раз на тиждень і по бруківці в центр помучимось.
 :X
+100500!
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

Будь яке місто шумить.
І шум це є однозначно зло.
Від постійного шуму людина сатаніє.
Погане самопочуття стреси і тд.

В сучасному місті 80% шумових викидів створює транспорт на вулицях.

Відень найкомфортніше місто в світі для проживання (півтора десятки років 1ше місце  в рейтингу) не тому що саме заможніше.
132 ярда в рік бюджет ( 68к баксів ввп ппс на голову) не найвищий показник проти Сингапуру Токіо Нй чи Лондону.
А тому що кожен показник враховує як важливий. В тч і шумове забруднення.

Шумові викиди (тут є податок на шум -рідкість в світі) шкодять людям на рівні загазованості міста від авто.
І якщо буде винайдено нове покриття  для  дорожнього полотна краще ніж асфальт (по мінімізаціі шуму) то австрійці замінять асфальт на це нове покриття як змінили камінь на асфальт.

Львову в топ 20 комфортних міст світу (тим паче по замірам шуму) ще довго не рангуватися.
Най буде камінь що "у львові крадуд і в гавстрію везут"((
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

Майже усі місця  історичної частини міста (якраз там де бруківка) заселені  свого часу кацапами ,тому нехай терплять і не ваняють,як оце деякі в гілці,
Якщо хочуть прибрати бруківку, тоді тільки разом з ними. А житло їхнє назад полякам віддати в кого  документи залишилися .
Хоч срачу менше буде навколо.
Якось гуляв обабіч Київської у скверику (відремонтованому тепер вже ) содом і гомора.
А на лавочках бомжуватого вигляду  нащадки асвабадітєлєй сидять.Там поруч для них ще  півнушка   пана Анатолія є, відповідного штибу -  Старий Київ називається.
Терпіть і не скігліть,а ми якось раз на тиждень і по бруківці в центр помучимось.
 :X

Блекі чемно промовчав, що половина алкашів звідти розмовляють чистою українською мовою  :gigi:

Я працюю поруч і регулярно там проходжу ))))

А взагалі Блекі звично висрався в бік кацапів. Герой  :gigi:
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

Блекі чемно промовчав, що половина алкашів звідти розмовляють чистою українською мовою  :gigi:


Я працюю поруч і регулярно там проходжу ))))

А взагалі Блекі звично висрався в бік кацапів. Герой  :gigi:
А ти вже і алкашів порахував?
У мене  колись магазин там був і я знаю  людей там ,точно більше від тебе.
І про кацапів (за яких тобі образливо),я не просто переказую усім відому  історію ,а конкретно  мені п.Лідія(староста цього райончику) розказувала, вона полька яка там проживає,висилення в живу бачила.
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

Звісно, цей район під працівників КДБ звільняли зі зрозумілих причин  :gigi:

Але факт, що зараз він не російськомовний жодним чином, там уже все перемішано. Включно з алкашами.
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

Звісно що перемішано і говорять українською,жити всім хочеться.Львівські кацапи вирішили не травити душу і вивчили мову.
Треба ж і хліба якось купити і в аптеці всі ліки українською,тут вже не до вєлічія.
Більшість навіть першими до незнайомого українською заговорять(від гріха подалі),але як рознюхають в компанії свого -відразу на узкій переходять.Віддушин а у них. :laugh:

Останнє редагування: 15 жовтня 2020 11:40:26 від Blackout
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

Звісно що перемішано і говорять українською,жити всім хочеться.Львівські кацапи вирішили не травити душу і вивчили мову.
Треба ж і хліба якось купити і в аптеці всі ліки українською,тут вже не до вєлічія.
Більшість навіть першими до незнайомого українською заговорять,але як рознюхають в компанії свого -відразу на узкій переходять.Віддушин а у них. :laugh:

Це правда, там досі звична картина - російськомовні літні жіночки з песиками. І говір чіткий російський, це навіть не вихідці зі Сходу.
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

це навіть не вихідці зі Сходу.
А тепер ветаємось до бруківки.
Уявляєте як мені важливо чути їхню думку ,що у їхніх головах кожен раз гудить,коли я пролітаю там на 17 дисках.
 :laugh:
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

А тепер ветаємось до бруківки.
Уявляєте як мені важливо чути їхню думку ,що у їхніх головах кожен раз гудить,коли я пролітаю там на 17 дисках.
 :laugh:

Так ти сам сказав, що там усе змішано :shuffle: Так що ти сереш на голови всім, включно з кацапами й еталонними автохтонами  :weep:
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

нормально класти не пробували?
НЕМОЖЛИВО нормально укласти брук, котрий нерівний з країв і округлий зверху. Чисто геометрично.

Ті приклади з інших країн - там плоска бруківка, ще й шершава зверху може бути.

Ну і певний шум буде все одно, бо кожна каменюка коливається незалежно від укладання.
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

Приведи транспортне навантаження у відповідності до містобудівних норм. Невже це так складно?
На магістральних вулицях апріорі велике транспортне навантаження. Навіть якщо ми приберемо легкові авто повністю (чого ніколи не буде, та й не треба), все одно лишиться інший транспорт.
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

А ти вже і алкашів порахував?
У мене  колись магазин там був і я знаю  людей там ,точно більше від тебе.
І про кацапів (за яких тобі образливо),я не просто переказую усім відому  історію ,а конкретно  мені п.Лідія(староста цього райончику) розказувала, вона полька яка там проживає,висилення в живу бачила.
По-перше, ніхто не сперечається, що у центрі більше кацапів, ніж деінде, і їх нащадків. По-друге - з кожним роком різниця розмивається, як через переселення людей, так і через змішування кацапів з не-кацапами. По-третє, якщо людина кацап ао нащадок кацапів - це не значить що вона якась погана, якщо поважає культуру і мову українців. В мене купа знайомих москалів, і все ок з ними.
По-четверте - в мене ніяк не кацапська сім'я, але живе в центрі.

Тому це ніяк не привід створювати в центрі некомфортне середовище (та і у нас поза центром теж бруку валом на магістральних вулицях).
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

А тепер ветаємось до бруківки.
Уявляєте як мені важливо чути їхню думку ,що у їхніх головах кожен раз гудить,коли я пролітаю там на 17 дисках.
 :laugh:
Так от тото же. Сучасне авто має адекватну систему підвіски, і по бруку на тому ж Вітовського цілком комфортно пересувається. Сам не раз їздив.
Тому шкода від бруківки в першу чергу - для місцевих жителів (або тих, хто працює/вчиться там) і для будинків, котрі розвалюються від того.
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

Це правда, там досі звична картина - російськомовні літні жіночки з песиками. І говір чіткий російський, це навіть не вихідці зі Сходу.
Ну і ті жіночки, переважно, цілком адекватні (хоча попадаються винятки, звісно).

Між іншим, більшість собачників - москалі. Цікаво, з чим то пов'язано.
Як і старих рокерів.
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

Пішли дощі скоро стане зрозуміло
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

Пішли дощі скоро стане зрозуміло
це ти про що?
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

це ти про що?

Про продуманість реконструкції 100 метрів дороги
   
Re: У Львові чергову вулицю "покращили"  [ua]  :peremoga:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія