Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Жрите рыбу. Вот

Жрите рыбу. Вот

Заметил, что рыба не подорожала (не олигархичешская рыба).
На некоторые позиции даже цены вниз (например, покупал сегодня хамсу по 55 - такая вкусная попалась - чуть пальцы себе не поодкусывал)

Селедка на томже уровне. Скумбрия даже дешевле вроде. Икра трески в прошлом году была 110 - сегодня 85


Нехер жрать дефицитное сало
   
Re: Жрите рыбу. Вот

так, рибка стабільно недорога
в  Ашані під акцію виходить так, що 1 кг свиної вирізки = 2 кг риби патраної
звісно, що треба рибку брати
   
Re: Жрите рыбу. Вот

Люблю судачка. Завтра куплю. Из морских-дорадку. Много раз ел вкусный жареный бычок,что хрустит. Но как его готовить-не знаю.
   
Re: Жрите рыбу. Вот

Люблю судачка. Завтра куплю. Из морских-дорадку. Много раз ел вкусный жареный бычок,что хрустит. Но как его готовить-не знаю.
В фритюрнице
   
Re: Жрите рыбу. Вот

 О!
   
Re: Жрите рыбу. Вот

Вчера холодцю наварили весь холодильник забит, из петушка домашнего и пару ножек свинячих, СМАКОТА!
   
Re: Жрите рыбу. Вот

Холодец-вкусно. Но у меня это ближе к зиме.
   
Re: Жрите рыбу. Вот

Заметил, что рыба не подорожала (не олигархичешская рыба).
На некоторые позиции даже цены вниз (например, покупал сегодня хамсу по 55 - такая вкусная попалась - чуть пальцы себе не поодкусывал)

Селедка на томже уровне. Скумбрия даже дешевле вроде. Икра трески в прошлом году была 110 - сегодня 85


Нехер жрать дефицитное сало

4-6 міс їсти одну таку рибу і гарантована подагра

   
Re: Жрите рыбу. Вот

4-6 міс їсти одну таку рибу і гарантована подагра
з чого б то - сечової кислоти в рибі небагато, порівняно з м’ясом
   
Re: Жрите рыбу. Вот

з чого б то - сечової кислоти в рибі небагато, порівняно з м’ясом

 :facepalm1:
   
Re: Жрите рыбу. Вот

4-6 міс їсти одну таку рибу і гарантована подагра

Показати зображення...

Шо ти несеш? Навіщо їсти одну рибу?

Є яблука, груші, виноград, капуста, морква..квасоля...і ще багато чого іншого
   
Re: Жрите рыбу. Вот

4-6 міс їсти одну таку рибу і гарантована подагра

будеш їсти саме м'ясо теж здохнеш.
   
Re: Жрите рыбу. Вот

Шо ти несеш? Навіщо їсти одну рибу?

Є яблука, груші, виноград, капуста, морква..квасоля...і ще багато чого іншого

я просто попереджую

в нас тут - поширене каліцтво серед тих, що жеруть без міри креветки, лангустів, крабів, інших гадів морських і жирну смачну рибу.
   
Re: Жрите рыбу. Вот

подивився табличку: http://medical-wiki.in.ua/food/prodykti-sho-mistiat-pyrini/
насправді я був неправий, пурину дофіга саме в рибі
   
Re: Жрите рыбу. Вот

я просто попереджую

в нас тут - поширене каліцтво серед тих, що жеруть без міри креветки, лангустів, крабів, інших гадів морських і жирну смачну рибу.

Річковою рибою можна заїдатися до ригачок - нічого поганого не буде. Морська може й бути якась фігня
   
Re: Жрите рыбу. Вот

Річковою рибою можна заїдатися до ригачок - нічого поганого не буде. Морська може й бути якась фігня

саме так
   
Re: Жрите рыбу. Вот

Людина - створіння сухопутне, а риба живе у зовсім іншій екосистемі... І нєкуй туди лізти зі своїм ненаситним ротом. :punish: 
   
Re: Жрите рыбу. Вот

Людина - створіння сухопутне, а риба живе у зовсім іншій екосистемі... І нєкуй туди лізти зі своїм ненаситним ротом. :punish: 

 :punish:

тупорилко ти
всi цивiлiзацii стартували бiля рiчок

 :punish:  :punish:  :punish:
   
Re: Жрите рыбу. Вот

:punish:

тупорилко ти
всi цивiлiзацii стартували бiля рiчок

 :punish:  :punish:  :punish:

Найстаріша цивілізація (з тих що біля річок) має вік всього лиш якихось 5 тисяч років. А предки сучасних людей вибрались
на сушу (читай перестали харчуватися продуктами моря) 2 мільярди років тому. І хто з нас тупорилко? :-)o
   
Re: Жрите рыбу. Вот

Найстаріша цивілізація (з тих що біля річок) має вік всього лиш якихось 5 тисяч років. А предки сучасних людей вибрались
на сушу (читай перестали харчуватися продуктами моря) 2 мільярди років тому. І хто з нас тупорилко? :-)o

 :facepalm1:

2 мильярди рокiв...
домiнуючи - цианобактерii
   
Re: Жрите рыбу. Вот

Найкраща риба, то ковбаса. А найкраща ковбаса, то панчоха з грошима. (С)
Істи рибу теж треба знати яку. Фермерська йобань дуже стрьомна, в річках тепер ртуті і всілякоі хуйні валом, море теж не тішить.... хоча по рівню ризику я б поставив океанську рибу як найбільш безпечну.
   
Re: Жрите рыбу. Вот

так, рибка стабільно недорога
в  Ашані під акцію виходить так, що 1 кг свиної вирізки = 2 кг риби патраної
звісно, що треба рибку брати
Всьо піздєц... Хтось настукає Заочніку і він покаже як керувати базаром... Іш бляді не хочуть підтримувати місцевих виробників бариг!
   
Re: Жрите рыбу. Вот

:facepalm1:

2 мильярди рокiв...
домiнуючи - цианобактерii

Та ладно, ошыпся мальоха... З ким не буваэ?... :gigi:
   
Re: Жрите рыбу. Вот

саме так

З мене не дуже дієтолог, вперше в житті почув про шкідливість риби. Ви це серйозно??  ;o
   
Re: Жрите рыбу. Вот

тут нет хамсы :( тоже ее люблю

кстати хек минтай протушить со сметаной это очень вкусно
   
Re: Жрите рыбу. Вот

Люблю судачка. Завтра куплю. Из морских-дорадку. Много раз ел вкусный жареный бычок,что хрустит. Но как его готовить-не знаю.
в муке с солью обвалять и жарить в масле - будет хрустеть)
   
Re: Жрите рыбу. Вот

ГНУСТНИЄ РИБОЄДИ!!!  :bueee:


Кто ради пропитания семьи или для своего удовольствия чинит насилие над животными,
тот после смерти отправляется в ад Рураву, где его мучают теми же способами, каковыми он мучил своих жертв.
Несчастный молит о смерти, но смерть не торопится к нему.
За каждое мгновение боли, причиненной братьям своим меньшим, человек отвечает после смерти годом невыносимых страданий.




Останнє редагування: 7 жовтня 2017 09:21:53 від Naff-Naffchuk
   
Re: Жрите рыбу. Вот

Я їм рибу лише зрідка. Віддаю перевагу м'ясу
   
Re: Жрите рыбу. Вот

ГНУСТНИЄ РИБОЄДИ!!!  :bueee:


Кто ради пропитания семьи или для своего удовольствия чинит насилие над животными,
тот после смерти отправляется в ад Рураву, где его мучают теми же способами, каковыми он мучил своих жертв.
Несчастный молит о смерти, но смерть не торопится к нему.
За каждое мгновение боли, причиненной братьям своим меньшим, человек отвечает после смерти годом невыносимых страданий.


толстовец...? ;)
   
Re: Жрите рыбу. Вот

4-6 міс їсти одну таку рибу і гарантована подагра

да еще и фото такое прилепил, где аномальная подагра какая то, один раз на миллиард.
   
Re: Жрите рыбу. Вот

ГНУСТНИЄ РИБОЄДИ!!!  :bueee:


Кто ради пропитания семьи или для своего удовольствия чинит насилие над животными,
тот после смерти отправляется в ад Рураву, где его мучают теми же способами, каковыми он мучил своих жертв.
Несчастный молит о смерти, но смерть не торопится к нему.
За каждое мгновение боли, причиненной братьям своим меньшим, человек отвечает после смерти годом невыносимых страданий.

а якщо болі тваринам не причиняв, а м'ясо і рибу їв?
   
Re: Жрите рыбу. Вот

4-6 міс їсти одну таку рибу і гарантована подагра

Показати зображення...

Яке страшне фото японця
   
Re: Жрите рыбу. Вот

да еще и фото такое прилепил, где аномальная подагра какая то, один раз на миллиард.

Ну треба ж налякати...
   
Re: Жрите рыбу. Вот

я не часто вживаю морську рибу
ну, взимку оселедець власного маринування
ще можу скумбрію солену чи копчену до пива (коптить мій знайомий кухар без всякої фігні)
хек смажений чи щось типу того
але дуже люблю прісноводну рибу і сам рибак
нема нічого смачнішого за карася в сметані
смажена щука, лин, окунь
запечений короп
а смажені в"юни....ммммм...прав да, їх не купиш, мені з Волині привозять
   
Re: Жрите рыбу. Вот

я не часто вживаю морську рибу
ну, взимку оселедець власного маринування
ще можу скумбрію солену чи копчену до пива (коптить мій знайомий кухар без всякої фігні)
хек смажений чи щось типу того
але дуже люблю прісноводну рибу і сам рибак
нема нічого смачнішого за карася в сметані
смажена щука, лин, окунь
запечений короп
а смажені в"юни....ммммм...прав да, їх не купиш, мені з Волині привозять
:(  а я бля тех карасей...ловлю- ловлю...ловлю- ловлю...а вот  :(  кушать их- не, не могу. Всё раздаю. Т.к. даром отдаю. А ловлю я много- много карася. И не мелкого. Ну да фоты рекордов этого сезона я уже кажецца вывешивал.



Останнє редагування: 7 жовтня 2017 13:11:03 від Лисогорець
   
Re: Жрите рыбу. Вот

http://medical-wiki.in.ua/food/naikorisnisha-riba-iaka/
Японці та ісландці вживають страви з риби дуже часто, що дає певні результати. Завдяки омега-3, який не дає холестериновым бляшкам відкладатися на стінках артерій, а також уповільнює окислювальний процес жирів, у цих країнах зафіксована низька смертність від інфаркту міокарда та інсульту.

Якщо ви бажаєте вберегти своє серце від хвороб, то вам слід сісти на рибну дієту. Дані дієти дуже корисні для запобігання закупорювання кровоносних артерій, інсультів, атеросклерозу і стрибків тиску. Доведено, що тривалість життя людей дотримуються даної дієти значно більше. Крім того, дана дієта допомагає виглядати молодше.

Тобто для збереження свого здоров’я і гарного стану судин потрібно регулярно вживати рибні страви.
   
Re: Жрите рыбу. Вот

http://medical-wiki.in.ua/food/naikorisnisha-riba-iaka/
Японці та ісландці вживають страви з риби дуже часто, що дає певні результати. Завдяки омега-3, який не дає холестериновым бляшкам відкладатися на стінках артерій, а також уповільнює окислювальний процес жирів, у цих країнах зафіксована низька смертність від інфаркту міокарда та інсульту.

Якщо ви бажаєте вберегти своє серце від хвороб, то вам слід сісти на рибну дієту. Дані дієти дуже корисні для запобігання закупорювання кровоносних артерій, інсультів, атеросклерозу і стрибків тиску. Доведено, що тривалість життя людей дотримуються даної дієти значно більше. Крім того, дана дієта допомагає виглядати молодше.

Тобто для збереження свого здоров’я і гарного стану судин потрібно регулярно вживати рибні страви.


у них риба свіжа
у нас морожена фігня дешева
тому я люблю свіжу прісноводну
і вона мені смачніша
   
Re: Жрите рыбу. Вот

:(  а я бля тех карасей...ловлю- ловлю...ловлю- ловлю...а вот  :(  кушать их- не, не могу. Всё раздаю. Т.к. даром отдаю. А ловлю я много- много карася. И не мелкого. Ну да фоты рекордов этого сезона я уже кажецца вывешивал.



ех..рівно тиждень тому я в цей час приїхав на рибалку
звечора йшов карась до 1 кг
в неділю зранку карп 1, 5 кг, карпи по 700 г
окунь на 1 кг (tu)
   
Re: Жрите рыбу. Вот

у них риба свіжа
у нас морожена фігня дешева
тому я люблю свіжу прісноводну
і вона мені смачніша
я теж, але сцуко карасі і коропи стільки тих тонких костомах мають. мені не один раз в горлі застрягали.
   
Re: Жрите рыбу. Вот

я теж, але сцуко карасі і коропи стільки тих тонких костомах мають. мені не один раз в горлі застрягали.

З ними легко боротися.
Поріж шкіру в сіточку 2*2
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія