Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#ТРАМП (тут живе інформація про його черговий рух-чих-бздьох-тощо)

не бзди. славентий, рост возобновится. я б на твоем месте прикупил сейчас. опоздаешь ведь, инвестор. хотя тебя жена и так прокормит, чего тебе переживать.т хорошо ты устроился, старичек. я завидую...
тому тут і топиш,бо завидуєш.Кому з жінкою,кому з кліматом B-)  ти джанні головне тримайся трюдо,бачиш як він трампа поставив у "виграшну позицію" по НАФТІ. І мексиканці все зробили щоб трамп виграв і побудував стіну теж. А з нового року та стіна стане ще товстішою :D  (так само як в приказці-чим дальше в ліс(терміні президенства)-тим товщі партизани (перемоги додіка). І хуйло прогнувся від гріхзного рику додіка по ракетах. Тому додік тепер спішить в чергове перемогти кіма. :D
   
Старичёк циник отчаянно воюет за свою пенсию. :) На украинском форуме   :facepalm1:
   
Трамп заявив у Twitter, що Тіллерсон не мав розумових здібностей для посади, яку обіймав.

Майк Помпео (чинний державний секретар США - прим. ГА) прекрасно працює, я ним пишаюсь. Його попередник Рекс Тіллерсон не мав для цього розумових здібностей. Він був дурний, як камінь, і я щасливий, що позбувся його. Він був безмежно ледачий. Натомість тепер все інакше, у Державний департамент прекрасний настрій!", ", - твітнув Трамп.
помпео напружився-що про нього напише додік після відставки.Хоча у нього прекрасний приклад Тіла з його константацією-у нас ідіот в БД.І то він висказався ПІД час свого терміну,а не після ,по шкоді,як оранж.Не за*здів сказати правду,бо має додіка в дупі.Людина то самодостатня і проживе і далі без кульгавої качки .
   
Старичёк циник отчаянно воюет за свою пенсию. :) На украинском форуме   :facepalm1:
:D  яїї ВЖЕ завоював ,тепер тільки чекаю коли твої діти почнуть наповнювати її це більшиим зростом. Ну і ти будеш старатися.Додіка фіскали не дадуть тобі філонити як на форумі. :)  Тому арбайтен і дітей вчи-нам пенсам їх такси будуть дуже потрібні.
   
Трамп заявив у Twitter, що Тіллерсон не мав розумових здібностей для посади, яку обіймав.

Майк Помпео (чинний державний секретар США - прим. ГА) прекрасно працює, я ним пишаюсь. Його попередник Рекс Тіллерсон не мав для цього розумових здібностей. Він був дурний, як камінь, і я щасливий, що позбувся його. Він був безмежно ледачий. Натомість тепер все інакше, у Державний департамент прекрасний настрій!", ", - твітнув Трамп.

Спрашивается в задаче - а чего Додик его назначила эту должность?
Fucking moron (Тиллерсон о Додике) :lol:
   
обамовский рост за 2016 год обвалился до 1,6 процентов. за меньше чем два года правления трампа ставки поднимались 6 раз. рост пока в два раза выше обамовского....
Сейчас рынки колбасит. Трамп пытается развенуть экономику от постиндустриального периода назад, к индустриальному. Локомотивом выступают сектора завязанные на сланцевую нефть. Конечно, если ставить цель по новой давать больше угля, стали, нефти, трусов пошитых в США, то слабо квалифицированных рабочих мест будет больше. Но радоваться этому не стоит, по многим причинам.
   
Тиллерсон получил свою порцию дерьма от Додика. Генералу Кэлли приготовиться.
Он уже пакует вещи, хотя не думаю что очень огорчён уходом

"He's an idiot. It's pointless to try to convince him of anything. He's gone off the rails. We're in crazytown," Kelly was quoted as saying. "I don't even know why any of us are here. This is the worst job I've ever had
   
Сейчас рынки колбасит. Трамп пытается развенуть экономику от постиндустриального периода назад, к индустриальному. Локомотивом выступают сектора завязанные на сланцевую нефть. Конечно, если ставить цель по новой давать больше угля, стали, нефти, трусов пошитых в США, то слабо квалифицированных рабочих мест будет больше. Но радоваться этому не стоит, по многим причинам.

Каким образом трамп пытается развернуть экономику? Как это связано с колбасением рынков? неужели постиндустриальный период определяется низким ростом экономике, временной работой в старбаксе и падающим доходом?

Останнє редагування: 8 грудня 2018 01:06:49 від gianni
   
що там у олі,ринок відіграв? -560 пунктів оля.переверни сторінку,ти її дивишля догориногами. Якщо хворий потіє перед смертю,то не НА ЗДОРОВЯ. Зрозуміла "сама мудра"? :D
   
тому тут і топиш,бо завидуєш.Кому з жінкою,кому з кліматом B-)  ти джанні головне тримайся трюдо,бачиш як він трампа поставив у "виграшну позицію" по НАФТІ. І мексиканці все зробили щоб трамп виграв і побудував стіну теж. А з нового року та стіна стане ще товстішою :D  (так само як в приказці-чим дальше в ліс(терміні президенства)-тим товщі партизани (перемоги додіка). І хуйло прогнувся від гріхзного рику додіка по ракетах. Тому додік тепер спішить в чергове перемогти кіма. :D

опять много слов. мало смысла... попробуй укладывать одну мысль в один пост. у тебя мысли в голове скачут, слова друг на друга напрыгивают... :)
   
Тиллерсон получил свою порцию дерьма от Додика. Генералу Кэлли приготовиться.
Он уже пакует вещи, хотя не думаю что очень огорчён уходом

"He's an idiot. It's pointless to try to convince him of anything. He's gone off the rails. We're in crazytown," Kelly was quoted as saying. "I don't even know why any of us are here. This is the worst job I've ever had
келлі не знає,а от оля так.Крейзі таун,шеф ідіот-це ЇЇ місце на цьому святі життя і вона там серед самих самих своїх(тих кого келлі,тілерсон назвав ідіотами). Команда мрії  :facepalm1:
   
що там у олі,ринок відіграв? -560 пунктів оля.переверни сторінку,ти її дивишля догориногами. Якщо хворий потіє перед смертю,то не НА ЗДОРОВЯ. Зрозуміла "сама мудра"? :D

самое время покупать. помяни мои слова, царапаем дно... :)
   
опять много слов. мало смысла... попробуй укладывать одну мысль в один пост. у тебя мысли в голове скачут, слова друг на друга напрыгивают... :)
ти мені надоїв своїм невіглаством і тупим флудом,там де нічого сказати по суті тобі в ВИГІДНОМУ ключі.Типічний стиль балабола,який не має сили признати,що не все так радужно у того,за якого він топить.Причомку якщо олю можна зрозуміти-таки ковтає сидячи тут,то тебе з цієї позиції нніяк.Виключно з підленької-з-за паркану хіхікати і натравлювати бо зависть чи ще яка в натурі хиба.
  так там премога по нафті?
  так як там стіна?
 так як там оплата мексикою її?
 так як там дітант з китаєм?
 так як там нагинання хуйла "китайськими страйками адмінки додіка?
 так як там пермога з кімом?
 так як там рішення сірійського питання?
 так як там ......та досить з тебе .Ти єж і так зараз почнеш тут саму волинку-нем туду,зміст не той ,стил  кульгає,бо іншого видавити з себе не виходить з переможною реляцією.такий ти джанні типок-зразу в кущі(у хуйла вчившся-той теж коли не на коні-відсиджується в кущах) і я товй нє понімайт.
   
ти мені надоїв своїм невіглаством і тупим флудом,там де нічого сказати по суті тобі в ВИГІДНОМУ ключі.Типічний стиль балабола,який не має сили признати,що не все так радужно у того,за якого він топить.Причомку якщо олю можна зрозуміти-таки ковтає сидячи тут,то тебе з цієї позиції нніяк.Виключно з підленької-з-за паркану хіхікати і натравлювати бо зависть чи ще яка в натурі хиба.
  так там премога по нафті?
  так як там стіна?
 так як там оплата мексикою її?
 так як там дітант з китаєм?
 так як там нагинання хуйла "китайськими страйками адмінки додіка?
 так як там пермога з кімом?
 так як там рішення сірійського питання?
 так як там ......та досить з тебе .Ти єж і так зараз почнеш тут саму волинку-нем туду,зміст не той ,стил  кульгає,бо іншого видавити з себе не виходить з переможною реляцією.такий ти джанні типок-зразу в кущі(у хуйла вчившся-той теж коли не на коні-відсиджується в кущах) і я товй нє понімайт.
   
ничего не понял... опять какая то белиберда. попробуй одну мысль. один вопрос впихнуть в один пост. глядишь и войдет в привычку... нихрена же невозможно разобрать. что за вопросы? что за понос? :(
   
самое время покупать. помяни мои слова, царапаем дно... :)
ти ще копати будеш :D  і тішитися тим,що сьогодні маєш. Навіть відскочиш,але не надовго .І все то ВИКЛЮЧНО завдяки політиці "твітів і поносу" додіка.Бо не було б того егоманьяка то все на сьогодні б було на рівні 27-28 тисяч.гепнуло б однозначно колись,але без тої свистопляски ВИКЛЮЧНО через "машиніста-малюка",якому дали погратися стоп-сигналом і ручкою тормозу. Але ти шукай "зелені ростки". :D
   
ти ще копати будеш :D  і тішитися тим,що сьогодні маєш. Навіть відскочиш,але не надовго .І все то ВИКЛЮЧНО завдяки політиці "твітів і поносу" додіка.Бо не було б того егоманьяка то все на сьогодні б було на рівні 27-28 тисяч.гепнуло б однозначно колись,але без тої свистопляски ВИКЛЮЧНО через "машиніста-малюка",якому дали погратися стоп-сигналом і ручкою тормозу. Але ти шукай "зелені ростки". :D

хочешь поспорим...  на бутылку. ты  же не мудозвон. как слава редько, если спор проиграешь, условия выполнишь? :)
   
ничего не понял... опять какая то белиберда. попробуй одну мысль. один вопрос впихнуть в один пост. глядишь и войдет в привычку... нихрена же невозможно разобрать. что за вопросы? что за понос? :(
ти зосередься на першому питанні.А потім в другому пості розкажеш нам друге.Тільки перемог побільше подай. Так і навчишся охоплювати весь текст,а то навчили вас молодь однофразовими твітами к :) ористуватися,повна деградація до рівня приматів.
   
ти зосередься на першому питанні.А потім в другому пості розкажеш нам друге.Тільки перемог побільше подай. Так і навчишся охоплювати весь текст,а то навчили вас молодь однофразовими твітами к :) ористуватися,повна деградація до рівня приматів.

не можу зосередитись на першому, бо воно якось дебильно виглядаэ. пробач, не розумию. чому ти мени ци питання задаеш... :)
   
хочешь поспорим...  на бутылку. ты  же не мудозвон. как слава редько, если спор проиграешь, условия выполнишь? :)
по ринку і його рухах? По інтерпертації часових відрізків і поняттю дна та піку?  там таке широке поле інтерпертацій,що моделей не вистарчить визначити хто правий.
  Хоча б твоє-царапаєт дно? що за точність у мірці і даті.А як відскок і знову на пару одиниць вниз-то копає дно чи вважати трохи більшим дном?    не смішим мене такими речами у прогнозах по ринку. Ти б ще парі на ідіотизм трампа забився-то з тої самої опери-точка бачення залежить від точки стояння.Тому чисто розмита і субєктивна.З славом забивайся.
   
не можу зосередитись на першому, бо воно якось дебильно виглядаэ. пробач, не розумию. чому ти мени ци питання задаеш... :)
я не задаю,я провіряю B-) .Мій висновок підтверджено на всі 100% Балабол ти а не опонент.Вмієш грати лише на тому полі ,де ДО ТЕБЕ вже все виграно в твою сторону. Звичка чи вроджено? :D
 Тому і  за додіка топиш,бо він теж вміє тільки грати на позитивному для нього полі,а ні-то зразу шукає відмовок,винуватих чи просто грає дурачка. Ви найшли себе з чим і поздоровляю.
  Передавай привіт трюдо-він прекрасний для канади премєр.так додіка обвести нічого йому не віддавши і залишити задоволеним-багато чого коштує.Хороший у вас начальник.Додіку до нього як до неба рачки. :D  Думаю,що ти за ньог8о ЗНОВУ проголосуєш (tu)
   
по ринку і його рухах? По інтерпертації часових відрізків і поняттю дна та піку?  там таке широке поле інтерпертацій,що моделей не вистарчить визначити хто правий.
  Хоча б твоє-царапаєт дно? що за точність у мірці і даті.А як відскок і знову на пару одиниць вниз-то копає дно чи вважати трохи більшим дном?    не смішим мене такими речами у прогнозах по ринку. Ти б ще парі на ідіотизм трампа забився-то з тої самої опери-точка бачення залежить від точки стояння.Тому чисто розмита і субєктивна.З славом забивайся.

зачем так усложнять? берем любой временной промежуток, скажем 6 месяцев и смотрим где будут индексы. если выше, чем  сегодня, я выиграл. если ниже, ты...
   
я не задаю,я провіряю B-) .Мій висновок підтверджено на всі 100% Балабол ти а не опонент.Вмієш грати лише на тому полі ,де ДО ТЕБЕ вже все виграно в твою сторону. Звичка чи вроджено? :D
 Тому і  за додіка топиш,бо він теж вміє тільки грати на позитивному для нього полі,а ні-то зразу шукає відмовок,винуватих чи просто грає дурачка. Ви найшли себе з чим і поздоровляю.
  Передавай привіт трюдо-він прекрасний для канади премєр.так додіка обвести нічого йому не віддавши і залишити задоволеним-багато чого коштує.Хороший у вас начальник.Додіку до нього як до неба рачки. :D  Думаю,що ти за ньог8о ЗНОВУ проголосуєш (tu)


честно перечитал два раза. не понял об чем текст. много темперамента, мало смысла.... утомляет :(
   
А папа Мюллер молодец - придавил эту кацапскую мандавошку Манафорта.
Поймал пять раз на брехне и у тюрьму мерзавчика :D
   
А папа Мюллер молодец - придавил эту кацапскую мандавошку Манафорта.
Поймал пять раз на брехне и у тюрьму мерзавчика :D

надо мюллера на тебя натравить, слава. ты на брехне ловишься каждый день...
   
не бзди, редька. в прошлом месяце экономика добавила 237К вместо прогнозируемых 190, в этом 155К вместо прогнозируемых 197. очень солидные цифры. чтобы тебя подбодрить- безработица среди афроамериканцев на рекордно низком уровне за всю историю...
The employment picture for black Americans is better than ever.
On Friday, the rate of unemployed Africans Americans in the United States fell 0.3 percent to 5.9 percent, a tying a new record low reached in May.


Это "прогресс": https://tradingeconomics.com/united-states/non-farm-payrolls
И это тоже: https://finance.yahoo.com/news/stocks-heading-worst-year-since-obama-212322577.html

  :gigi:
   
А если коротко то главная проблема это ФРС, они чересчур резко и быстро загнали учётную ставку. Вчера, как только стало известно про паузу рынки сразу успокоились. 

Но откуда же это понимать "икспердам по додику", они люди одной идеи

https://finance.yahoo.com/news/stocks-heading-worst-year-since-obama-212322577.html - "успокоились"  :lol:
   
постиндустриальный период определяется низким ростом экономике
  Постиндустриальный рынок определяется тем, куда вкладываются деньги, в реанимацию ржавого пояса, добычу нефти, замену китайской продукци собственной, или в новые технологии. Сам это знаешь, так к чему вопрос? :dirol:
   
А папа Мюллер молодец - придавил эту кацапскую мандавошку Манафорта.
Поймал пять раз на брехне и у тюрьму мерзавчика :D
  Подождем приговора. Подождем репорта Мюллера, начала работы нового Хауса, а потм подождем результатов раскопок Шифа. С моей точки зрения политически Трамп уже не жилец, вопрос только в подробностях исхода и тяжести последствий для Трампа лично. :dirol:
   
Тиллерсон получил свою порцию дерьма от Додика. Генералу Кэлли приготовиться.
Он уже пакует вещи, хотя не думаю что очень огорчён уходом

"He's an idiot. It's pointless to try to convince him of anything. He's gone off the rails. We're in crazytown," Kelly was quoted as saying. "I don't even know why any of us are here. This is the worst job I've ever had

Новый Год Кэлли будет встречать дома облегченно вздыхая :)
   
Donald J. Trump
@realDonaldTrump
3 Chief of Staffs in less than 3 years of being President: Part of the reason why
@BarackObama
 can't manage to pass his agenda.
2:07 PM · Jan 10, 2012 ·




Fucking moron :lol:
   
повідомляють, шо адвокату додіка коену присудили три роки тюрми. 
   
Да Вера. Отличная новость. Так будет со всеми иудушками ;)  Он ещё и 2 миллиона(!) государству должен после освобождения. Ну и как вишенка на тортик, мадам Сторми должна уже 300,000.00 За глупость и жадность. Так что вы там себя берегите :)
   
Слухаю Трея Гауді на Фоксі.  І раптом від нього - Комі гандон, дарма я його захищав, Мюллер гандон, дарма я його захищав. Трам - серйозна людина, дарма я його зайопував....

Гірше демократичних вошей тільки республіканські гниди. Прозріло воно падло. Кінчена сука, абсолютно кінчена

Останнє редагування: 13 грудня 2018 02:24:41 від outsider
   
І зразу наступний гандон. Рубіо. Дійшло до мудаків як тільки все що могли просрали. Де ви підари два роки були??!!
   
як тебе колошманить ,що додік на гачку тепер серйозному.От оля не чухає,що ті гроші шторм вже відбила давно,а от як додік відібється від того,що давав вказівку платити під час кампанії їй-от тут побачимо. Тато мюллер повільно,але невпинно затягує петлю.Тому тебе і олю так корчить-вишукуєте чергові "перемоги" на фоні тотального провалу.Тому і нормальні репи у вас гниди,бо бачать до чого довели своїм прогинанням під таких як твій навіжений брехун і нарцис в БД.
   
Ліза Стeфаник. (R-NY) Тупо йопнута на жіночому питанні. Натурально українка, а як же інакше
   
як тебе колошманить ,що додік на гачку тепер серйозному.От оля не чухає,що ті гроші шторм вже відбила давно,а от як додік відібється від того,що давав вказівку платити під час кампанії їй-от тут побачимо. Тато мюллер повільно,але невпинно затягує петлю.Тому тебе і олю так корчить-вишукуєте чергові "перемоги" на фоні тотального провалу.Тому і нормальні репи у вас гниди,бо бачать до чого довели своїм прогинанням під таких як твій навіжений брехун і нарцис в БД.

Ти друже пох. Сраний дем.
   
Обосранные трамписты цепляются за соломинку :lol:
   
Обосранные трамписты цепляются за соломинку :lol:

Обама подарував хуйлу Крим - факт.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія