Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Садовий запропонував додати в офіційну емблему ФФУ та збірної гасло "Слава Україні!" :rotate:

Львівський міський голова Андрій Садовий вважає, що реакцією Федерації футболу України на резонанс, викликаний відеороликом із Домагоєм Відою і Огнєном Вукоєвічем, має стати включення гасла "Слава Україні!" до логотипу національної збірної.

"Тепер ФФУ повинно включити гасло "Слава Україні!" в офіційну емблему збірної", – написав Садовий у своєму Facebook.

Нагадаємо, що після поєдинку проти збірної Росії Віда та Вукоєвіч присвятили перемогу, зокрема, і українцям. Це викликало шквал критики в російському інформаційному просторі, ФІФА попередила Віду за "Слава Україні", а в понеділок Вукоєвіч був виключений зі збірної Хорватії на ЧС-2018 через появу вірусного відео.

Натомість українці запустили флешмоб і обвалили рейтинг сторінки ФІФА в Facebook, виставляючи низькі бали та залишаючи негативні коментарі про організацію.


   
До речі, цікавий асиметричний хід.
   
Я пропонував щоб петро чи клімкін там записали аналогічне відео з подякою Хорватії
   
Это гасло является официальным ЗСУ. Это будет смотреться как седло на корове.
   
Вот и проверим есть ли яйца у ФФУ.
   
Это гасло является официальным ЗСУ. Это будет смотреться как седло на корове.

Нормально буде дивитися. Футбольно.
   
Нормально буде дивитися. Футбольно.

Я так с проецировал такое же старое гасло "Служу Советскому Союзу" на спортивную эмблему. Не думаю , что будет нормально.
   
все таки слава це неслужу
імхо на гру наших ногомячерів не вплине
хорватів тре підтримати і брати з них приклад
   
Я так с проецировал такое же старое гасло "Служу Советскому Союзу" на спортивную эмблему. Не думаю , что будет нормально.

"Служу Советскому Союзу" і "Слава Україні" мають зовсім різні значення та конотації.
   
мають зовсім різні значення та конотації.


Угу и дословно не переводятся. Только воинское гасло не смотрится на спортивных эмблемах.
   
Угу и дословно не переводятся. Только воинское гасло не смотрится на спортивных эмблемах.

Якщо його перенести у спорт, воно набуде спортивного значення. Я саме це і мав на увазі під словом "футбольно".
   
Якщо його перенести у спорт, воно набуде спортивного значення.


Думаете? А не будет это похоже на кацапское не к месту "На Берлин" и "дИдывАевАли"?
   
   
У Садового навіть палець заклинило від патріотизму до Януковича  :lol:

   
Оце називається хороша робота піарників, а то розвели: війна, зрада, корупція перемога. Народ зараз віду обговорює, а не юльку.
   
Это гасло является официальным ЗСУ. Это будет смотреться как седло на корове.

Кроме того,  "Слава Україні! - Героям слава!" - это лозунг ОУН, что даже в ЗСУ смотрится как седло на корове, потому, что это лозунг политической партии. У нас демократическое государство или тоталитарное с одной партией, где власть в руках у ОУН?
   
Кроме того,  "Слава Україні! - Героям слава!" - это лозунг ОУН, что даже в ЗСУ смотрится как седло на корове, потому, что это лозунг политической партии. У нас демократическое государство или тоталитарное с одной партией, где власть в руках у ОУН?

"О. Первый ФУПовский предсказатор пошёл. Уже тревожно.  :) Россия ещё с Англией эпичный баттл устроит."

з'їж лимон, бамбіно  :laugh:
   
Кроме того,  "Слава Україні! - Героям слава!" - это лозунг ОУН
Ти диви, навiть ватан Боярскiй не бачить у гаслi Слава Україні нiчого крамольного.
Росiйcький нацисте, ти у своїй ненавистi до Україні переплюнув навiть середньостстистично го росiянина. 

Цитувати
В лозунге "Слава Украине", который прозвучал от футболистов Хорватии после победы над Россией, не стоит искать политического подтекста, и в этом не было ничего страшного.
Об этом заявил известный болельщик питерского "Зенита", российский актер Михаил Боярский, передает gazeta.ru.

Он считает, что спорт и политика не совместимы, не видит в этой ситуации ничего криминального и призвал не обращать на эту ситуацию внимания.

"Я думаю, что мы тоже можем со спокойной совестью кричать такие слова. Слава Украине, ее все любят, что ж плохого в этом. Не нужно там искать политический подтекст. Можно материться с таким же успехом. Ничего страшного", – объяснил Боярский.
   
Кроме того,  "Слава Україні! - Героям слава!" - это лозунг ОУН, что даже в ЗСУ смотрится как седло на корове, потому, что это лозунг политической партии. У нас демократическое государство или тоталитарное с одной партией, где власть в руках у ОУН?

можливо це і був колись лозунг лише ОУН.
тепер це лозунг всієї України.
вас, підхуйлятників, звісно від цього корьожить, але доведеться або тепіти або уйобувати на раісію - там такого не говорять.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія