Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

GoodWine: Розкішні автомобілі з бандитами і дівчата, які шукають багатих чоловіків

Литовське видання Delfi опублікувало матеріал про київський GoodWine повний штампів, домислів і упереджень. У ньому описують магазин як закритий клуб для багатих і бандитів, охоронці тут зустрічають відвідувачів як царів, самотні дівчата шукають чоловіків, а яловичині роблять масаж.

Журналіст Оріюс Гасановас пише, що оскільки українці масово їдуть на заробітки в Литву, багато хто думає, що в Україні всі люди живуть бідно. Але одразу ж спростовує ці домисли, стверджуючи, що в Києві є місця, де зубожінням і не пахне.

«В центрі Києва, на вулиці Мечникова є магазин Good Wine, до якого під’їжджають розкішні автомобілі з елітою – бандитами і зірками. В руках у них – товсті гаманці. У магазина чергують охоронці. Кожного гостя вони зустрічають, як царя. Здається, що з кожним вони добре знайомі», – пише Гасановас.

За його словами, в магазині Good Wine молода дівчина з рожевим волоссям купує набір сирів з цвіллю, хитромудрий хліб з маслинами і шавлією і ще на додачу устриць. За все це вона запросто віддає 3000 гривень (більше 100 євро) і ще залишає чайові працівнику, який доніс її пакет до Porsche.

Журналіст також дивується акваріумам з устрицями, широкому асортименту елітних сирів, професійному сомельє в алкогольному відділі та свіжим овочам і фруктам. «Вам не треба замислюватися, який з перців більше підійде для рагу, консультант вибере для вас найбільш підходящий варіант. Те ж саме і з м’ясом – там продають не просто м’ясо, там яловичину масажують. Якщо ви хочете щось особливе, то треба зробити замовлення заздалегідь. Його підготують конкретно для вас», – стверджує автор видання Delfi.

Ще одне цікаве спостереження журналіст робить у «відділі туалетного паперу», де за словами Гасонаса товар купують не за акційною ціною, а за кольором і запахом – «важливо, щоб колір поєднувався з плиткою у вбиральні».

У той же час, він визнає, що незважаючи на свою «елітність» і «закритий клуб», вхід у Good Wine безкоштовний і ніякі дозволи не потрібні. «Сюди може прийти кожен і купити, що душа забажає. Важливо тільки знати, що усі товари там значно дорожчі, ніж в звичайних магазинах Києва. В два, в три і навіть більше разів. Правда, дещо коштує майже як той же товар в Литві», – визнає Гасонас.

Автор зазначає, що в магазин також часто заходять дівчата, які сподіваються познайомитися з багатими і впливовими джентльменами. Що його розчарувало, так це «відсутність стилю і незвичайного одягу» української еліти. «Вирушаючи в магазин, українці не особливо чепуряться. Якщо не знаєш, що перебуваєш в дорогому магазині, то можна подумати, що це пересічні мешканці країни», – дивується журналіст.

Реакція українських ЗМІ та соцмереж
Низка українських ЗМІ вже проаналізував матеріал. Як пише портал Новое время, серед клієнтів мережі Good Wine дійсно є чимало заможних українців і політиків, проте магазини мережі популярні і серед представників середнього класу. Тому погляд литовського журналіста на мережу Good Wine став приводом для багатьох іронічних коментарів в українському сегменті соціальних мереж. Особливо серед тих киян, хто звик купувати там не тільки «устриці та ікру».

https://rau.ua/novyni/lytovskyj-zhurnalist-goodwine/?fbclid=IwAR02qfcpnzZIyIn4k3IzCZxMu0mX1BHvhxemlG9sogofDJ7pj_WlB2MdYSo

Останнє редагування: 12 лютого 2020 11:01:27 від Potato
   
У литовських ЗМІ вийшов несподіваний репортаж про відому київську мережу Good Wine — у ньому покупці магазинів, та й кияни загалом нагадують героїв радянських карикатур про «буржуазний Захід».

НВ розповідає, чому над цією заміткою вже іронізують в українських соціальних мережах.

«У руках — товсті гаманці». Чим Good Wine здивував литовського журналіста

У суботу, 8 лютого, литовський онлайн-портал Delfi опублікував матеріал свого кореспондента Оріюса Гасановасаса (російською та литовською мовами) про київську мережу магазинів вина і якісних продуктів Good Wine.

Журналіст відвідав флагманський магазин Good Wine в Києві - на вулиці Мечникова. Побачене вразило його настільки, що за підсумками свого візиту Гасановасас написав репортаж, повний штампів та образів, характерних скоріше для радянської преси, аніж для західного видання.

Яких саме?

Про відвідувачів магазину. Автор публікації зазначає, що здебільшого до нього «під'їжджають розкішні автомобілі з елітою — бандитами та зірками». «В руках у них — товсті гаманці», — описує відвідувачів Good Wine литовський журналіст.

Він також впевнено описує мотивацію клієнтів у відділі товарів для дому: «Заможні люди купують новинки, не вдаючись у те, навіщо вони потрібні, просто для них мати таку річ в будинку — престиж. Можна буде похвалитися перед друзями».

Кожного, хто приходить, зустрічають, як царя

В окрему категорію клієнтів магазину кореспондент виділяє «дівчат, які сподіваються познайомитися з багатими та впливовими джентльменами». «Таких покупців легко вирахувати. Вони купують небагато, буханку хліба, пляшку води. При цьому ходять по магазину повільно, озираються, як ніби шукають щось особливе. Працівники звикли до таких покупців і проводжають їх посмішками», — пише автор репортажу.

Про вибір товарів. Не до кінця зрозуміло, що очікував знайти в Good Wine кореспондент Delfi, проте він з подивом пише про «асортимент сирів як у спеціалізованих магазинах Італії або Франції»; «акваріуми з устрицями»; фрукти та овочі «з Азії та Південної Америки», «набори сирів з пліснявою», «хитромудрі хліби з оливками та шавлією». А ще клієнти «постійно заглядають у спеціальну шафу-холодильник з ікрою». «Українські багатії люблять її та знають, яка найкраща», — довершує образ журналіст.

Клієнти «постійно заглядають у спеціальну шафу-холодильник з ікрою»
Він також рекомендує звернути увагу на відділ туалетного паперу: «Ви побачите, що його купують не за акційною ціною, а за кольором і запахом, важливо, щоб колір поєднувався з плиткою у вбиральні».

Про сервіс у магазині. Окремі пасажі тексту присвячені обслуговуванню в магазині. «Алкоголь продає сомельє - він підбере напій з конкретного приводу і до конкретних страв. […] Вам не треба замислюватися, який з перців більше підійде для рагу, консультант вибере для вас найбільш відповідний варіант. Те ж саме і з м’ясом — там продають не просто м’ясо, там яловичину масажують», — намагається шокувати аудиторію автор публікації.

А ще, повідомляє журналіст, «біля магазину чергують охоронці». «Кожного, хто приходить, вони зустрічають, як царя», — знаходить він несподіване порівняння.

Про концепцію Good Wine. Литовський журналіст описує популярний в Києві магазин та кафе в ньому як таємничий і майже закритий «клуб для багатих людей», де «всі знайомі, перекидаються кількома словами». І навіть дещо дивується: «Вхід в Good Wine безкоштовний, жодні дозволи не потрібні».
   
Про «звичаї» киян. І все ж GoodWine не повністю виправдав надії литовського журналіста. Кореспондент «сподівався, що багаті люди на дорогих машинах здивують своїм стилем, незвичайної одягом».

Вирушаючи в магазин, українці не особливо чепуряться

«Однак, вирушаючи в магазин, українці не особливо чепуряться, — констатує автор публікації. — Якщо не знаєш, що перебуваєш в дорогому магазині, то можна подумати, що це пересічні мешканці країни».

Загалом же він робить висновок, що далеко не всі українці «живуть гірше, аніж жителі Литви». «Оскільки українці масово їдуть на заробітки в Литву, багато хто думає, що в Україні всі люди живуть бідно. […] Шановні, це дурість», — резюмує автор публікації.

Реакція українських соцмереж

Серед клієнтів мережі Good Wine дійсно чимало заможних українців та політиків — так, її завсідником є президент Володимир Зеленський, про що він сам розповів восени 2019 року під час прес-марафону.

Однак магазини мережі популярні також серед киян — представників середнього класу, тому погляд литовського журналіста на мережу Good Wine дав привід для багатьох іронічних коментарів в українському сегменті соціальних мереж. Особливо — серед тих киян, хто звик купувати там не тільки «устриці та ікру».

Незрозуміло, як тепер купувати каву в Good Wine.

https://nv.ua/ukr/kyiv/litovskiy-zhurnalist-pro-magazin-good-wine-reportazh-ironiya-socmerezhi-50069362.html
   
В Литві немає магазинів типу гудвайн?
   
Що він хотів сказати цим репортажем?
Наче людина вискочила з минулого, з 90- их, і тут його накрило після відвідування Гудвайну.
   
В Литві немає магазинів типу гудвайн?

Та то місцевий кловун, він весь час якусь муйню з своєї голови, видає за шєдевр журналістики
   
В Литві немає магазинів типу гудвайн?
в Литві не прийнято напоказ жирувати. Та й скрізь в нормальних світах теж.
   
Ні разу не заходив у той магазин,
але вражений репортажем литовця
згадка про необхідність окремого одягу для походу в магазин просто добила  :(
Як далеко нам до європейців.
   
в Литві не прийнято напоказ жирувати. Та й скрізь в нормальних світах теж.

Да да
Тогда бы ламборджини разорились
   
в Литві не прийнято напоказ жирувати. Та й скрізь в нормальних світах теж.

В нормальних світах весь той асортимент багаті купують у спеціальних підпільних магазинах?
Щоб ніхто не знав.
   
в Литві не прийнято напоказ жирувати. Та й скрізь в нормальних світах теж.

Тю, Ви просто не бачили будинки, на побережжі, від Паланги до Клайпеди
   
ле сельпо поинтереснее будет , гудвайн хорош выбором спиртного и гарантией аутентичности
   
в Литві не прийнято напоказ жирувати. Та й скрізь в нормальних світах теж.
То не зовсім так.
Литвини і словяни набагато бличже ніж умовні германці.
Але навіть тут кабріо песик на руках норм.
Бальзаківські "тьолки" ім дах рве.
Понтів достатньо.
Менший контраст з іншими місцевими зубожільцями
Але по суті теж саме.

Щоб розуміти рівень умовноі литви дивіться відос пана Турчінофа з прогулкою по Ковно )
Провінція
Теж норм
Але провінція))
   
 8-:
Купую он-лайн  - завжди чудовий вибір, якісне пакування, знижки від 6-ти бутилок, дисконтна програма, подарунки на день народження, ціни на будь-який гаманець! - і головне, НОРМАЛЬНЕ вино ! Божоле за 250 грн  - це дорого ?? Ну а хто там устриці купує - то це не трагедія для мене :)) Стаття трішки по-дебільному написана.
   
Нелох там купуе сир по 40 грн
   
В Литві немає магазинів типу гудвайн?
Есть, наверное, но там отовариваются какие-то бизнесмены, а не чинуши и судьи с прокурорами за наш счет.
   
Ні разу не заходив у той магазин,
але вражений репортажем литовця
згадка про необхідність окремого одягу для походу в магазин просто добила  :(
Як далеко нам до європейців.

 :lol:
   
Да да
Тогда бы ламборджини разорились
нескоро то буде)
   
ле сельпо поинтереснее будет , гудвайн хорош выбором спиртного и гарантией аутентичности
Костельман не в тому курва що "забрав" дві точки в Арені і Гулівері.
В мудаковий спосіб
А тому що навіть забракло фантазіі і Ле присобачив до Сільпо.
Не він збирав то Ля роками.

Офтоп.


Останнє редагування: 12 лютого 2020 11:31:02 від Lemberg.AT
   
піздуняка той журналіст. Ціни в гудвайні такі самі, як і в сільпо. Єдине що асортимент більший та географія. Навмисно туди їхати таритись звісно буде якийсь буржуй, а якщо потрібна просто пляшка нормального  столового вина за 150гр , вистачить і новуса.
   
А чий це магаз??
Вроде начинали они с винного магазина.. рекламу помню.
Ну хороший стартап. Сегмент богатых надо тоже покрывать ))
   
піздуняка той журналіст. Ціни в гудвайні такі самі, як і в сільпо. Єдине що асортимент більший та географія. Навмисно туди їхати таритись звісно буде якийсь буржуй, а якщо потрібна просто пляшка нормального  столового вина за 150гр , вистачить і новуса.
Новус литвин з Сандори починав.
Не боявся зубожилості))
   
фуйня якась! класний магаз. В мене там знижка 15%. По акції іноді можна взяти за дуже класну ціну пристойне пойло
   
мне в Гудвайне кафешки нравятся, очень уютное место для завтрака
   
фуйня якась! класний магаз. В мене там знижка 15%. По акції іноді можна взяти за дуже класну ціну пристойне пойло

 (tu)
І взагалі відчувається, що хазяйчики душу вкладають в свою справу, а не просто торгують бухлом - а це так нечасто у нас....
Здається, власники з Донецька і там відкривали перший магаз. Хоча, можливо, я й помиляюсь....
   
а если литовца отвезти в Лесельпо в новый Ривер, то эуропейца шо в дурку придётся забирать?
   
 а які висновки?
це   все погано чи добре ?
   
Божоле за 250 грн  - це дорого ??
Так, це дуже дорого за негідне вино. Тому воно і молоде, практично сброджений сік, що нічого путнього з Гаме чорний неможливо отримати. Божоле- це приклад успішного маркетингу й не більше. Йому ціна-50 -80 грн й використовувати для готування страв.
   
а які висновки?
це   все погано чи добре ?

эуропейца похоже шото придавило, такое зезёное. Шо в зубожилой Украине, совсем не члене ЕС , а получше чем в Литве кое шо.
Ну и пошел набор штампов про бандитов проституток , всё из 90-х
   
там завжди парковка забита, на Мечникова пробки або об*їзд по крайній смузі, бо машини пхаються безпосередньо до магазину, ніхто не хоче пішки сраку пронести
   
фуйня якась! класний магаз.
100% текст статьи проекция личных  комплексов
   
там завжди парковка забита, на Мечникова пробки або об*їзд по крайній смузі, бо машини пхаються безпосередньо до магазину, ніхто не хоче пішки сраку пронести

это жлобство там есть, иногда кажется люди хотят заехать прямо до прилавка
   
В нормальних світах весь той асортимент багаті купують у спеціальних підпільних магазинах?
Щоб ніхто не знав.

ні, просто в спеціальних - вино у винних, сир у сирних, чоколядки у чоколядових і т.д.

поїдь в багаті європейські міста і спробуй там знайти мережу делікатесних супермаркетів, де тобі буде вшістско докупи - і віски по 10.000 ойро за пляшку, і ікра чорна з червоною, і сири по 40 грн для бубочки, і хліб з оливками та шавлією. нема там такого. тільки спеціалізовані магази.
   
меня это всегда удивляло, ведь чем глубже заедешь на парковку к гудвайну, тем слознее будет потом выезжать.
Они же туда не цитроенах ц1 приежают.
Ну припаркуй на улице, пройди 100 шагов, очень странное поведение
   
Так, це дуже дорого за негідне вино. Тому воно і молоде, практично сброджений сік, що нічого путнього з Гаме чорний неможливо отримати. Божоле- це приклад успішного маркетингу й не більше. Йому ціна-50 -80 грн й використовувати для готування страв.

Нормальне смачне вино: обожнюю молоді вина, коли в них ще трішки бульбашки пробиваються  -  до дупи мені той маркетинг :)
І доречі пляшки в нього ще корисні - з бугельним корком : влітку використовую для лимонадів - зручно та стильно.
p.s. бачила божолє й за 700 грн, але не пила, бо то дійсно дорого для простого вина :)

   
Тюююю гудвайн...
І все?
Ти як турьіст з Літви компетентно розжуй чому литвина порвало))
   
в Україні всі люди живуть бідно. Але одразу ж спростовує ці домисли, стверджуючи, що в Києві є місця, де зубожінням і не пахне.
Наличие бедных автоматически означает наличие богатых. Это игра с нулевой суммой. Если где-то стало меньше, значит где-то стало больше. Только вот почему это преподносится как сугубо украинское явление? Так везде. Хочешь быть богатым - думай за чей счет! Другого нет, не было и не будет.
   
ні, просто в спеціальних - вино у винних, сир у сирних, чоколядки у чоколядових і т.д.

поїдь в багаті європейські міста і спробуй там знайти мережу делікатесних супермаркетів, де тобі буде вшістско докупи - і віски по 10.000 ойро за пляшку, і ікра чорна з червоною, і сири по 40 грн для бубочки, і хліб з оливками та шавлією. нема там такого. тільки спеціалізовані магази.

Тобто замість однієї мережі там 10 мереж
В чому маскування якщо їх більше?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія