Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: вікове погіршення зору

ФЗВ: вікове погіршення зору

На цю тему багато усього в Інтернеті, але більшість вигадки копірайтерів чи реклама. Тому цікаво яким чином можна вирішити проблему з віковим погіршенням зору. Тобто проблем ще немає, але 4 нижні стрічки у окуліста одне око не бачить. З окулярами та лінзами більш менш зрозуміло. Чи є сенс операції за допомогою лазера чи чогось ще?
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

а может катаракта или еще хуже глаукома?
там лазером не обойдешся.

К врачу.
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

а может катаракта или еще хуже глаукома?
там лазером не обойдешся.

К врачу.
лікар дивився, сказав вікове погіршення. навіть казав про лазерову корекцію, що можливо, але потрібно буде через декілька років повторювати
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

На цю тему багато усього в Інтернеті, але більшість вигадки копірайтерів чи реклама. Тому цікаво яким чином можна вирішити проблему з віковим погіршенням зору. Тобто проблем ще немає, але 4 нижні стрічки у окуліста одне око не бачить. З окулярами та лінзами більш менш зрозуміло. Чи є сенс операції за допомогою лазера чи чогось ще?

   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

На цю тему багато усього в Інтернеті, але більшість вигадки копірайтерів чи реклама. Тому цікаво яким чином можна вирішити проблему з віковим погіршенням зору. Тобто проблем ще немає, але 4 нижні стрічки у окуліста одне око не бачить. З окулярами та лінзами більш менш зрозуміло. Чи є сенс операції за допомогою лазера чи чогось ще?
Те, що там у окуліста око бічить чи не бачить - це ні про що. Треба вияснити причину, чому саме не бачить. Це може бути проблема з сітківкою або ще щось.
Тому пройти повну діагностику і до лікаря, на початкових стадіях можна все вилікувати.
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

На цю тему багато усього в Інтернеті, але більшість вигадки копірайтерів чи реклама. Тому цікаво яким чином можна вирішити проблему з віковим погіршенням зору. Тобто проблем ще немає, але 4 нижні стрічки у окуліста одне око не бачить. З окулярами та лінзами більш менш зрозуміло. Чи є сенс операції за допомогою лазера чи чогось ще?
Вы когда по окулистам пойдете, обратите внимание сколько из них в очках. Или прямо спросите, мол предлагают в Германии подкорректировать зрение, мол есть возможность. От вас тербуется только экспертное мнение. Вот это и будет ответом про сенс.
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

лікар дивився, сказав вікове погіршення. навіть казав про лазерову корекцію, що можливо, але потрібно буде через декілька років повторювати
Повну діагностику проходив?
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

Повну діагностику проходив?
А что входит в полную диагностику?
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

Повну діагностику проходив?
так, капали очі з метою розширення зіниць, на якихось діагностичних апаратах заглядали, на двох різних здається. сказали проблем, окрім віку нема.
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

так, капали очі з метою розширення зіниць, на якихось діагностичних апаратах заглядали, на двох різних здається. сказали проблем, окрім віку нема.
Ну тоді не знаю. У мене теж все нормально, але зір падає в +, тобто, далеко бачу, а читати не можу. Зробила окуляри для читання :rotate:
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

Просто зайди в мою тему ФЗВ про це ... Там все розписали мені... ФУП знає все, ця тема уже піднімалась.

Тобі її найти?  [ua]
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

А что входит в полную диагностику?
Піди в клініку і побачиш. Там це так і називається - повна діагностика зору. :)
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

Ну тоді не знаю. У мене теж все нормально, але зір падає в +, тобто, далеко бачу, а читати не можу. Зробила окуляри для читання :rotate:
читати ще проблем не маю, але бачу, що ситуація погіршується повільно.
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

так, капали очі з метою розширення зіниць, на якихось діагностичних апаратах заглядали, на двох різних здається. сказали проблем, окрім віку нема.
Бережіть очі, це проблема з віком у всіх, хто не мав близорукості.
А окуляри допомагають, в них бачите?
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

Просто зайди в мою тему ФЗВ про це ... Там все розписали мені... ФУП знає все, ця тема уже піднімалась.

Тобі її найти?  [ua]
буду дуже вдячний! знайдіть, якщо можете
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

Піди в клініку і побачиш. Там це так і називається - повна діагностика зору. :)
Ходил , даже давления глазного яблока померяли первый раз в жизни , сказали возрастное .
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

Бережіть очі, це проблема з віком у всіх, хто не мав близорукості.
А окуляри допомагають, в них бачите?
рецепт є, але ще не купував. на кресленнях ще бачу все що мені потрібно, але потрібно якісне освітлення. колись навіть у темряві книжки міг читати ))) але лікарі кажуть, що змінююється геометрія ока з віком, та погіршується кровообіг.
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

можно просто витамины попить и есть шанс что немного будет лучше
еще обратить внимание на шею, если шея зажата из-за сидячей работы, есть шанс что будет лучше после сеансов массажа
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

Отец лазерную коррекцию сделал, 2 года назад , вроде держится
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

рецепт є, але ще не купував. на кресленнях ще бачу все що мені потрібно, але потрібно якісне освітлення. колись навіть у темряві книжки міг читати ))) але лікарі кажуть, що змінююється геометрія ока з віком, та погіршується кровообіг.
Все так и симптомы те же , думаю у всех так у моих знакомых так точно
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

На цю тему багато усього в Інтернеті, але більшість вигадки копірайтерів чи реклама. Тому цікаво яким чином можна вирішити проблему з віковим погіршенням зору. Тобто проблем ще немає, але 4 нижні стрічки у окуліста одне око не бачить. З окулярами та лінзами більш менш зрозуміло. Чи є сенс операції за допомогою лазера чи чогось ще?
Це не вікове погіршення зору. Змініть окуліста.

Останнє редагування: 11 жовтня 2020 11:27:34 від Agni
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

Чи є сенс операції за допомогою лазера чи чогось ще?

Наявність запитання , як такого , у моєму розумінні , свідчення вкрай юного віку автора , десь років із 14-ть або 16-ть , а тому - шось не шось , якшо у такому віці вже зір втрачаєцця .

А от якшо авторові вже за 18-ть , вважаю , що здатне і саме вирішувати наявність або відсутність сенсів у  власних діях або бездіяльності .
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

лікар дивився, сказав вікове погіршення. навіть казав про лазерову корекцію, що можливо, але потрібно буде через декілька років повторювати

а корекцію можна повторювати ? років п*ять тому консультувався з її приводу, лікар казав, що, мовляв, тільки раз можна робити. я вирішив поки на окулярах зупинитись, бо далекозорість потихеньку прогресує і все одно потім знов зір погіршиться :-)o
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

Ну тоді не знаю. У мене теж все нормально, але зір падає в +, тобто, далеко бачу, а читати не можу. Зробила окуляри для читання :rotate:
А оце якраз вікове.
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

Гарні окуляри повністю вирішать проблему.
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

Ходил , даже давления глазного яблока померяли первый раз в жизни , сказали возрастное .
Ну так чого питаєш? ;o
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

рецепт є, але ще не купував. на кресленнях ще бачу все що мені потрібно, але потрібно якісне освітлення. колись навіть у темряві книжки міг читати ))) але лікарі кажуть, що змінююється геометрія ока з віком, та погіршується кровообіг.
А що лікар каже, чому на одне око така різниця? Це трохи насторожує.
І поприймайте вітамін А - моркву їжте.  :)
Я вже 20 років ношу "вікові" окуляри. В окулярах навіть з дрібними діоптріями (0, 75) чую себе комфортніше. Для роботи вже - 1, 75. Все залежить від освітлення. На сонці і без окулярів бачу, а тільки сутінки - очі відмовляються будь-що робити. День для мене закінчується.
Вибрала для себе варіант - кілька пар окулярів з різними діоптріями для різної освітленості. Так і живу.

Останнє редагування: 11 жовтня 2020 11:34:25 від ЛАРТА
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

Указательные пальчики расположите на внешних уголках век. Растяните их, сделайте а ля "я у мамы китаец". И попробуйте почитать текст, который не смогли до этого. Если поможет, то скорее всего очки будут помогать.  Так Вы временно компенсируете возрастные изменения, механически.
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

Шановний. Вікове погіршення - це ДАЛЬНОЗОРКІСТЬ!!!!

Це коли Ви далеко бачите добре, а щоб почитати книжку - тримаєте її на витягнутій руці.

Все решта - це не вікове погіршення, а якісь інші проблеми.
Більше того, люди, які все життя мали близорукість і носили окуляри - з віком починають читати без них.

Наскільки я знаю, реальних успіхів в боротьбі з дальнозоркістю немає. Тільки окуляри з + діоптріями. Інакше Юлька точно б в них не ходила.
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

На цю тему багато усього в Інтернеті, але більшість вигадки копірайтерів чи реклама. Тому цікаво яким чином можна вирішити проблему з віковим погіршенням зору. Тобто проблем ще немає, але 4 нижні стрічки у окуліста одне око не бачить. З окулярами та лінзами більш менш зрозуміло. Чи є сенс операції за допомогою лазера чи чогось ще?
Якщо окуляри не коригують зір - то це сітківка або катаракта, треба до лікаря.
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

На цю тему багато усього в Інтернеті, але більшість вигадки копірайтерів чи реклама. Тому цікаво яким чином можна вирішити проблему з віковим погіршенням зору. Тобто проблем ще немає, але 4 нижні стрічки у окуліста одне око не бачить. З окулярами та лінзами більш менш зрозуміло. Чи є сенс операції за допомогою лазера чи чогось ще?
нет смысла в операции. только если есть заболевание, катаракта. если нет - носи очки
не только хрусталик меняется, но и мышцы которые его держат дряхлеют. их ты заменить не сможешь
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

так, капали очі з метою розширення зіниць, на якихось діагностичних апаратах заглядали, на двох різних здається. сказали проблем, окрім віку нема.
это естественный процесс, начинается после 40-ка лет. только очки. операцию сделаешь когда появится катаракта и созреет
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

читати ще проблем не маю, але бачу, що ситуація погіршується повільно.

Ну то й не переймайся. Або для читання хай пропишуть легкі окуляри тобі.

Коли відчуєш серйозний дискомфорт, тоді вже й зробиш лазерну корекцію
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

рецепт є, але ще не купував. на кресленнях ще бачу все що мені потрібно, але потрібно якісне освітлення. колись навіть у темряві книжки міг читати ))) але лікарі кажуть, що змінююється геометрія ока з віком, та погіршується кровообіг.
в каждой оптике есть табличка специально для дальнозорких. ее нужно читать на расстоянии 40 см. а вдаль ты будешь видеть отлично еще много лет
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

Ну так чого питаєш? ;o
Ти ж умничаешь, я и подумал что что то упустил
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

А що лікар каже, чому на одне око така різниця? Це трохи насторожує.
І поприймайте вітамін А - моркву їжте.  :)
Я вже 20 років ношу "вікові" окуляри. В окулярах навіть з дрібними діоптріями (0, 75) чую себе комфортніше. Для роботи вже - 1, 75. Все залежить від освітлення. На сонці і без окулярів бачу, а тільки сутінки - очі відмовляються будь-що робити. День для мене закінчується.
Вибрала для себе варіант - кілька пар окулярів з різними діоптріями для різної освітленості. Так і живу.
несколько очков - это норма для всех дальнозорких. нет универсальных
читаешь в самых сильных. телевизор в два раза слабее. вдаль и водить машину в три раза слабее
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

Я все життя проносив окуляри від далекозорості а зір поступово погіршувався, і врешті поміняв кришталики, можу дати пораду:

Купи гарні окуляри для читання і поки що ні про що більше не хвилюйся. Коли вже й у них буде важкувато читати, купиш трохи сильніші.

Лазерну можна зробити корекцію, але то усе одно ті ж самі окуляри але без оправи і з лінзою з рогівки твого ока. Товщина рогівки не безмежна, тож з неї можна зробити лінзу з невеликими діоптріями, коли впевнений що далі зір не дуже погіршуватиметься.

Коротше, носи окуляри.

Я собі кришталики замінив бо мав понад 6 діоптрій окуляри.
Зараз ОПТИЧНО мені покращувати зір вже неможливо, далі тільки лікувати сітківку, якщо це можливо.
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

На цю тему багато усього в Інтернеті, але більшість вигадки копірайтерів чи реклама. Тому цікаво яким чином можна вирішити проблему з віковим погіршенням зору. Тобто проблем ще немає, але 4 нижні стрічки у окуліста одне око не бачить. З окулярами та лінзами більш менш зрозуміло. Чи є сенс операції за допомогою лазера чи чогось ще?

Спробуй чорнобривці. Лютеїн для зору.



Можеш ще сам на ютьюбі пошукати.
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

В мене в окуліста при перевірці майже все ок - 100% і 90% зір. Але зараз не можу прочитати той друкований шрифт, який ще 5 років тому спокійно читав. При чому то, що не можу прочитати зблизька - легше прочитати з пів метра. І головне - на екрані смартфону-планшету читаю спокійно дрібний шрифт без жодних окулярів.  Практично у всіх знайомих точно так само - з віком погіршується розрізняння дрібних деталей зблизька при поганому освітленні. Жодні операції цьому не зарадять так щоб надовго, це абсолютно вікове. Рятують "окуляри для читання", в тому нема нічого страшного, бо людина прекрасно бачить все що "не читання" і в повсякденному житті їй окуляри ніколи не будуть потрібні. Правда з окулярами для читання є нюанс - чим частіше їх використовувати тим більше очі до них звикають і ефект старіння закріплюється ще більше.
Але є кілька способів затормозити погіршення зору. В першу чергу вітамін А - в аптеках він ще йде як "ретинола ацетат". Наприклад коли я вживаю по капсулі в день біля місяця -  окуляри для читання стають майже непотрібні. Але вітамін А має бути в капсулах розчинений в жирі - той що у сухих комплексних таблетках організмом практично не засвоюється. Єдине що надлишок вітаміну А має побічні ефекти. Наступне - тренувати очі щодня. Тобто старатись читати паперові книги (це важливо - читати на екрані - очі навпаки садяться). Криво, косо, на витягнутих руках, під сильною лампою - але обовязково читати. Без окулярів звичайно. Не виходить читати звичну книгу - брати дитячу з великими буквами і поступово зменшувати шрифт. Третє - масажувати і "качати" очні яблука. Для цього в гуглі валом вправ і вони таки допомагають.
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

Есть рецепт
В сказке конек-горбунок описано

Царь велел себя раздеть,
Два раза перекрестился, —
Бух в котёл – и там сварился!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія