Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Питання про купівельну спроможність радянського громадянина

Я полжизни прожил при социализме.. п***а не то слово..
Кроссовки Nike автоматически причисляли тебя к небожителям..
сплошная вонючая серая масса штурмовала автобусы.. никогда ничего нельзя было достать.. ни сухой колбасы ни шампанского.. шпроты тоже были дефицитом.. красная рыба-о чем вы говорите?))
Вещи покупались не на одно поколение.. одежда донашивалась всей семьёй..

Мій дідусь через знайомих зміг дістати мені грейпфрут  :D 
А також він тримав корову і здавав молоко у колгосп. Мав книжку.
Тож коли наздавав певу кількість молока - отримав право купити холодильник кристал. Яий коли привезли то притримали під прилавком бо дідусь колись працював у сст і мав знайомих
 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:


Останнє редагування: 6 березня 2018 09:17:57 від nsvvpn
   
Ну зараз то в Україні по 2 авто на сімью?

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BA_%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD_%D0%BF%D0%BE_%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D1%83_%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D0%B9_%D0%BD%D0%B0_1000_%D1%87%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%BA

 А не, ні хрена, меньше всіх у європі.

 З приводу ковбаси - Україна остання в європі пр споживанню м'яса

Показати зображення...

ніщая ватка псує статистику. Плівєт лускопєлдящєє донбасяо :laugh:
   
За всі роки свого існування, совок по варварські відносився до свого населення. І тільки коли совком керували українці. Брежнев і його команда. Відношення було більш менш людським. Віддали владу кацапам, а ті нахер все завалили. :D

Останнє редагування: 6 березня 2018 11:05:56 від Oleksandr
   
Саіпали совкодрочери, які ніколи СРСР вживу не бачили. Можна купити.. можна купити.. Та ніхера не можна було купити! Хіба пару кирзових чобіт влітку.

Якого х-ра обговорювати ціни на товари, яких не було? Були "по блату" або по зовсім іншим цінам. Доляри - кримінал, курс 60-70 копійок був розрахований на іноземців, пересічний громадянин купити його не міг, на чорному ринку бакс продавали від кількох рублів (а під кінець совка і десятків рублів).

Бананів ніхто не бачив, мандарини - раз на рік. Магазинне "мясо" - кості з жиром. Синє молоко. Квасний кефір. На ринку ціна в рази більша.

Якщо не дай бог "викидали" якийсь нормальний товар - черга була часом на кілька днів.

Дрібна електроніка була, переважно, доступна, але це були "копії" західних зразків по захмарним цінам. Для прикладу, у середині 80-х, за портативний калькулятор треба було викласти пів, а то і цілу зарплату вчителя.
Китайський ручний годинник з мелодією на чорному ринку 40+ рублів

Хто мав гроші міг лише в сбербанк їх покласти, бо отоварити їх якось корисно було просто нереально. Потім ті усі бабки "згоріли" з девальвацією руБЛЯ.

Останнє редагування: 6 березня 2018 11:07:06 від andry
   
Доляри - кримінал, курс 60-70 копійок був розрахований на іноземців, пересічний громадянин купити його не міг

А нах пересичному были доляры? Шо с ними делать было?
   
А нах пересичному были доляры? Шо с ними делать было?

Наприклад в 1978 році їхав у Польщу і віз в трусах 1000 долярів, та відповідно затарився.

Так що совок здох і дуже добре, скоро і совкодрочери передохнуть. 
А пропагандонів банити нещадно за порушення правил!
   
А нах пересичному были доляры? Шо с ними делать было?Показати зображення...

откладывать, дубина.

я все время отцу об этом говорил еще с середины 70-х. Но зачем меня слушать?

и все его сберкнижки накрылись медным тазом.

по моим скромным подсчетам примерно весь 2-й оклад за 6 лет в югв.
   
При союзе были деньги, за которые тяжело было что-то купить, все надо было доставать. Сейчас многие и хотели бы что-то купить, но денег нет. Питание при СССР было однозначно лучше и качественнее. Вещей в магазине было много. но выбрать что-то из-за внешнего вида было тяжело.
   
При союзе были деньги, за которые тяжело было что-то купить, все надо было доставать. Сейчас многие и хотели бы что-то купить, но денег нет. Питание при СССР было однозначно лучше и качественнее. Вещей в магазине было много. но выбрать что-то из-за внешнего вида было тяжело.
:weep:  :suicide2:
   
я все время отцу об этом говорил еще с середины 70-х. Но зачем меня слушать?

и все его сберкнижки накрылись медным тазом.

+

Мій батько тримав 40 тис рублів в сбєрбанку. Втрачено усе, до копійки.
Це добряче підірвало йому здоров'я.

Совкодрочерів (а це 100% хуйловські пропагандони) - банити.
   
Питание при СССР было однозначно лучше и качественнее.

Пі$дец, пробачте мою французську  :suicide2: Хіба в мусорів, кгбешників та партєйних.

А можна деталі? Бо мій досвід говорить протилежне.

Останнє редагування: 6 березня 2018 13:48:35 від andry
   
Ну, що вам совкам можна пояснити. :(
Інші країни Європи жили без доріг, електростанцій, шкіл, садочків?
==========================

Я такий же совок,як і ти.
Я вже сто разів  пояснював, чому  сайопують такі  гілочки, і чому я в них
беру участь. Совок  розвалився і  він не повернецця. Але тут є одне але.
Коли  мавпа  смієцця  над  лисицею,світячи  голою дупою,
що у лисиці,мовляв, шубка фуйова, я завжди  хочу переїпати мавпу,щоб не
пистіла,або щоб хоча б дупу СВОЮ  прикрила.

ПиСи Щось ти якось соромливо не прокоментував про  недра та розподіл а ще  про кредити
та про життя в борг.
Чого б це? :shuffle:

Останнє редагування: 6 березня 2018 13:54:45 від Blokh
   
откладывать, дубина.

Я с трудом себе представляю, куда можно было в совке приткнуть доллары и главное - зачем их куда-то притыкивать?
Допускаю, что были некоторые люди, которые этим занимались. В своё удовольствие и на свой страх и риск.
Сама система была построена так, что нормальному человеку (а не любителю искать приключения на жопу) валюта не была нужна вообще.

я все время отцу об этом говорил еще с середины 70-х. Но зачем меня слушать?
и все его сберкнижки накрылись медным тазом.

Итить, какой ты у нас прозорливый... Тебе бы не картины, начальник, тебе бы книжки писать./ц/. Ты ж ясновидящий. Ты один мог предвидеть развал в 90-х, когда до этого 20-25 лет цены стояли мёртво. Как стоил в моём первом классе хлеб 16 копеек, а молоко 14 - так и стоили, когда из армии вернулся.
   
При союзе были деньги, за которые тяжело было что-то купить, все надо было доставать. Сейчас многие и хотели бы что-то купить, но денег нет. Питание при СССР было однозначно лучше и качественнее. Вещей в магазине было много. но выбрать что-то из-за внешнего вида было тяжело.
Деньги, за которые нельзя ничего купить, кроме хлеба и молока - это не деньги, это талоны на хлеб и молоко.
Питание было ужасное, сейчас намного лучше, что бы не писали идиоты про сою и гмо. Вещей не было никогда, потому что кирзачи и ватники - это не одежда, это спецуха для работы.
Внешний вид вещей, одежды - это фигня, главное - их "качество".
   
Пі$дец, пробачте мою французську  :suicide2: Хіба в мусорів, кгбешників та партєйних.

А можна деталі? Бо мій досвід говорить протилежне.

===========================

Чекаю  список, гмм, або хоча б двох-трьох "партєйних" того часу,
що мали віли закордоном та  мільйони в офшорах.
Або хоча б пояснення, чому такого не було в принципі?
І чим  сучасна ситуація з суддями та прокурорами з  сотнею обєктів
нерухомості- це  краще для  народу?

Я вірю, ти зможеш! :tongue:
   

Деньги, за которые нельзя ничего купить, кроме хлеба и молока - это не деньги, это талоны на хлеб и молоко.

Питание было ужасное, сейчас намного лучше, что бы не писали идиоты про сою и гмо. Вещей не было никогда, потому что кирзачи и ватники - это не одежда, это спецуха для работы.
Внешний вид вещей, одежды - это фигня, главное - их "качество".
++++++++++++++++

А коли є   продукти, а на них нема грошей, то це набагато краще?

Речі тепер є, звісно, але  за них розплатяцця  наші  внуки.
Може, Україна  щось виробляє  якісне?
Чи це  речі з-за кордону, куплені на не зароблені країною гроші?
Афуєнна перспектива, я вважаю! :facepalm1:



ПиСи Ну так  похвались якістю  українських товарів!
Не  американським "джавелінами", не американськими Айфонами, на які ви так надрочуєте,
 видаючи їх  чомусь за  свої  досягнення.

Невеличка така різниця- при совку не було якісних товарів- їх привозили з-за кордону, АЛЕ НЕ БУЛО БОРГІВ
В КРАЇНИ.
Зараз- НЕМА ЯКІСНИХ УКРАЇНСЬКИХ ТОВАРІВ, все завозицця з-за кордону, купляєцця на кредитні гроші,
 країна в дупі, промисловості фактично нема, крім ремонтної, щоб відновлювати те, що "клятий совок" наклепав, борги
зашкалюють- перемога,йопт! :facepalm1:


Останнє редагування: 6 березня 2018 14:20:43 від Blokh
   
Ще раз, нинішня  ситуація в Україні  НІЯК не повязана з розвитком та прогресом.
Ми просто тупо  проїдаємо і тупо пробухуємо  ЧУЖІ  позичені  гроші, які  потрібно  віддавати.
   
Ще раз, нинішня  ситуація в Україні  НІЯК не повязана з розвитком та прогресом.
Ми просто тупо  проїдаємо і тупо пробухуємо  ЧУЖІ  позичені  гроші, які  потрібно  віддавати.
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2246-19
От Вам посилання, знайдіть який відсоток бюджету складають запозичення.
   
Я с трудом себе представляю, куда можно было в совке приткнуть доллары и главное - зачем их куда-то притыкивать?
Допускаю, что были некоторые люди, которые этим занимались. В своё удовольствие и на свой страх и риск.
Сама система была построена так, что нормальному человеку (а не любителю искать приключения на жопу) валюта не была нужна вообще.

Итить, какой ты у нас прозорливый... Тебе бы не картины, начальник, тебе бы книжки писать./ц/. Ты ж ясновидящий. Ты один мог предвидеть развал в 90-х, когда до этого 20-25 лет цены стояли мёртво. Как стоил в моём первом классе хлеб 16 копеек, а молоко 14 - так и стоили, когда из армии вернулся.

тем, кто верил в совок, и 61-й впрок не пошел. а меня с детства еще к умным людям тянуло.
   
++++++++++++++++

А коли є   продукти, а на них нема грошей, то це набагато краще?

Речі тепер є, звісно, але  за них розплатяцця  наші  внуки.
Може, Україна  щось виробляє  якісне?
Чи це  речі з-за кордону, куплені на не зароблені країною гроші?
Афуєнна перспектива, я вважаю! :facepalm1:



ПиСи Ну так  похвались якістю  українських товарів!
Не  американським "джавелінами", не американськими Айфонами, на які ви так надрочуєте,
 видаючи їх  чомусь за  свої  досягнення.

Невеличка така різниця- при совку не було якісних товарів- їх привозили з-за кордону, АЛЕ НЕ БУЛО БОРГІВ
В КРАЇНИ.
Зараз- НЕМА ЯКІСНИХ УКРАЇНСЬКИХ ТОВАРІВ, все завозицця з-за кордону, купляєцця на кредитні гроші,
 країна в дупі, промисловості фактично нема, крім ремонтної, щоб відновлювати те, що "клятий совок" наклепав, борги
зашкалюють- перемога,йопт! :facepalm1:

тоді звідки гроші завозити все з-за кордону?
чому у великій індустріально розвиненої країни(с) не вистачало на це грошей?
   
Деньги, за которые нельзя ничего купить, кроме хлеба и молока - это не деньги, это талоны на хлеб и молоко.
Питание было ужасное, сейчас намного лучше, что бы не писали идиоты про сою и гмо. Вещей не было никогда, потому что кирзачи и ватники - это не одежда, это спецуха для работы.
Внешний вид вещей, одежды - это фигня, главное - их "качество".
При чем тут хлеб и молоко? Я уже забыл, какое на вкус настоящее сливочное масло, иногда белорусское попадается, оно хоть похоже на настоящее, уже и домашнее начали бодяжить. Советское мороженое, натуральные соки, колбаса без сои, настоящий сыр, конфеты с натуральным шоколадом и многое другое. Я советскую водку мог на вкус отличить одну от другой, а сейчас это разведенный спирт, не говоря уже о винах, правда часть из них были из болгарии.
   
Це в СССР не було зовнішнього боргу? ;o
   
При чем тут хлеб и молоко? Я уже забыл, какое на вкус настоящее сливочное масло, иногда белорусское попадается, оно хоть похоже на настоящее, уже и домашнее начали бодяжить. Советское мороженое, натуральные соки, колбаса без сои, настоящий сыр, конфеты с натуральным шоколадом и многое другое. Я советскую водку мог на вкус отличить одну от другой, а сейчас это разведенный спирт, не говоря уже о винах, правда часть из них были из болгарии.

а те же продукты нельзя было сравнить с "дореволюционными"...  :shuffle:

что касается масла, то покупаю у знакомого фермера сливки и делаю его сам. Элементарно. Соки тоже свои.
   
При чем тут хлеб и молоко? Я уже забыл, какое на вкус настоящее сливочное масло, иногда белорусское попадается, оно хоть похоже на настоящее, уже и домашнее начали бодяжить. Советское мороженое, натуральные соки, колбаса без сои, настоящий сыр, конфеты с натуральным шоколадом и многое другое. Я советскую водку мог на вкус отличить одну от другой, а сейчас это разведенный спирт, не говоря уже о винах, правда часть из них были из болгарии.
Водки ты отличал на вкус только благодаря некачественному производству - ибо водка это спирт и вода, вкуса не имеет в принципе. Ну а вина совдеповские это треш и угар, вообще ничего нормального не было. Масло как масло, напартачить тяжело было. Сыр и колбаса ну не знаю, на любителя, один - два сорта и все.
   
тоді звідки гроші завозити все з-за кордону?
чому у великій індустріально розвиненої країни(с) не вистачало на це грошей?

Когда строишь атомные станции, как горячие пирожки, то на что-то может и не хватать денег. А кроме атомных станций строили ещё много чего. Чем вы до сих пор пользуетесь.
   
тем, кто верил в совок, и 61-й впрок не пошел. а меня с детства еще к умным людям тянуло.

Вижу, Вам немало лет... Простите за непочтительный тон. Я не знал.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія