Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наталія Мосейчук - латентна гнида прокацапська

Слухати просто неможливо,  блювати хочеться



   
Все інтерв'ю присвячено реабілітації кацапського язика  (td)
   
Маю надію, що ця гидотна пані піде тою ж дорогою, що Сніжана Єгорова..
Ну і Єфросініну,  з її крокодилячими сльозами,   нехай з собою прихоплять за компапію ... 
   
Re: Наталія Мосейчук - латентна гнида прокацапська

Ох жінки, жінки! Навіщо ви це дивитесь? Я би і в мирний, комфортний час не витрачав свій час на якусь Єфросиніну. Вже й не пам’ятаю, хто вона така. І мосейчучку за останні два роки подивився вперше вчора, завдяки її інтерв’ю з Рустамом Заде
   
Ох жінки, жінки! Навіщо ви це дивитесь? Я би і в мирний, комфортний час не витрачав свій час на якусь Єфросиніну. Вже й не пам’ятаю, хто вона така. І мосейчучку за останні два роки подивився вперше вчора, завдяки її інтерв’ю з Рустамом Заде

Натрапила випадково на її канал і це її інтерв'ю...
Але пораділа, прочитавши коментарі ..       я не одна такої думки, що саме вона гнидою і є,  латентною україножеркою і гнидою...
   
Re: Наталія Мосейчук - латентна гнида прокацапська

Русский язык не нужно реабилитировать.
Просто потому что с ним ничего не случилось.
   
Все інтерв'ю присвячено реабілітації кацапського язика  (td)
ТС - ТП якій муляє російська мова і чорношкірі.

ЦА, які ідеї, що робити з російськомовними захисниками? Концтабори чи розстрілювати одразу?  :facepalm:
   
Re: Наталія Мосейчук - латентна гнида прокацапська

Зрада і ганьба!
Володимир Олександрович її любить!
   
От, доречі, якась гнида прокацапська писала російською

to concul
 
 ну что так растраиваться...? неужели Вы  хотите меня упренуть в отсутствии романтических начал? не правы... я достаточно романтична... но сюда под этим ником меня позвала практиеская необходимость насущного момента.... селяви.. :shuffle:
   
офіцери, офіцери, ваше сердце під прицілом  :laugh:
   
офіцери, офіцери, ваше сердце під прицілом  :laugh:
Ахвіцери ідуть за руцкім ваєнним карабльом на xyй
   
Re: Наталія Мосейчук - латентна гнида прокацапська

Треба всюди всім говорити, що русский язик -- це нацистський язик!

Треба все російське називати нацистським.
   
Треба всюди всім говорити, що русский язик -- це нацистський язик!

Треба все російське називати нацистським.
Я зараз ще таке скажу - ТС вдома говорить з чоловіком мовою Гітлера!
   
ТС - ТП якій муляє російська мова і чорношкірі.

ЦА, які ідеї, що робити з російськомовними захисниками? Концтабори чи розстрілювати одразу?  :facepalm:
Не обзивайте ТС, це у кацапів раптом що , то жінку обзивають, щоб не втручалась в розмову, бо не її діло рассуждать! Тому русскіє жінок як тільки не обзивають ( ТП, овуляшкі, овца, коза, тьолка...)
Не беріть приклад з них.
А щодо ТС  і її колишньої російськомовному і - то й Ви, пане Хомо, нещодавно були - Фома Липецкий..
   
Ви, пане Хомо, нещодавно були - Фома Липецкий..
І шо? Мені соромитися нема чого. Я тут писав російською як і багато хто.

Не обзивайте ТС, це у кацапів раптом що , то жінку обзивають, щоб не втручалась в розмову, бо не її діло рассуждать!
А ТП - це не образа, це факт. Їй муляє російська мова  :facepalm:

Звісно шо Маши, Мосєйчучки і т д ідуть за кораблем.
   
І шо? Мені соромитися нема чого. Я тут писав російською як і багато хто.

А ТП - це не образа, це факт. Їй муляє російська мова  :facepalm:
Якби їй українська муляла - то тоді б так.
   
Якби їй українська муляла - то тоді б так.
:facepalm:  я вже написав - на фронті переважна більшість російськомовні. Пані Люстрація, включить мозок.
   
Мосейчук готують до майбутніх виборів, буде на себе електорат опзж брати, це норм, чи ви вважаєте, що їх всіх треба згеноцидити, виборців опзж?
   
:facepalm:  я вже написав - на фронті переважна більшість російськомовні. Пані Люстрація, включить мозок.
Не треба прикриватись воюючими на фронті, захищаючи кацапську мову. На фронті й матюки загинають, то таке. То що нам - матюки дозволити тепер ? ( уже й так подекуди матюки на білбордах без зірочки...та ще й де - у Бердичеві, в тилу - кому так оте посланіє матом потрібне?)
   
Мосейчук готують до майбутніх виборів, буде на себе електорат опзж брати, це норм, чи ви вважаєте, що їх всіх треба згеноцидити, виборців опзж?
Звичайно.

Не треба прикриватись воюючими на фронті, захищаючи кацапську мову.
:facepalm:
   
Звичайно.

:facepalm:
Пане Хомо - я Вам особисто більше скажу :
Не треба тут воювати на форумі з жінками, якщо Ви вже не можете воювати на фронті .
   
Мосейчук готують до майбутніх виборів, буде на себе електорат опзж брати, це норм, чи ви вважаєте, що їх всіх треба згеноцидити, виборців опзж?
у дебілів потрібно забрати право голосу хоть на 5ть років
   
  я вже написав - на фронті переважна більшість російськомовні.

Брехня
   
У мене половина людей у пидрозили, куда ми  адресно  відправляемо допомогу. Рускомовние.. Ещё часть на суржике. В чем плять проблема.??? И могу назвать украиномовних, которые сидят и ховаються на западе. ТС обережнише будь ласка з мовою во время войны.
   
Re: Наталія Мосейчук - латентна гнида прокацапська

замість того, щоб пропагувати українську це створіння на ймення мосейчук пропагує кацапську (td)
   
чому ви дивуєтесь після її фрази "мову на хліб не намажеш"?
   
Не треба тут воювати на форумі з жінками, якщо Ви вже не можете воювати на фронті .
Я не воюю з жінками. Навіть якщо б ТС була чоловіком, я б написав що вона (він) - ТП.
   
Re: Наталія Мосейчук - латентна гнида прокацапська

У мене половина людей у пидрозили, куда ми  адресно  відправляемо допомогу. Рускомовние.. Ещё часть на суржике. В чем плять проблема.??? И могу назвать украиномовних, которые сидят и ховаються на западе. ТС обережнише будь ласка з мовою во время войны.
при чому тут ТС? ТС звернула увагу на те, що це створіння мосейчук пропагує кацапську, що не є добре. краще пропагуй українську.
ніхто зі здоровим глуздом не буде засуджувати наших захисників, якою б мовою вони не говорили. Наше завдання пропагувати українську, щоб той, хто не говорить українською побажав перейти на спілкування українською. І держава та держінституції не повинні стояти осторонь і активно сприяти її популяризації.
   
у дебілів потрібно забрати право голосу хоть на 5ть років
Про це давно тут пишу, але жодної підтримки цієї тези на фупі не бачу, але не 5 років, це до дупи, а пожиттєвий статус негромадянина.
   
Re: Наталія Мосейчук - латентна гнида прокацапська

Про це давно тут пишу, але жодної підтримки цієї тези на фупі не бачу, але не 5 років, це до дупи, а пожиттєвий статус негромадянина.
як визначити, хто дебіл, а хто ні?
до речі, а Мосейчук, ти б її відніс до дебілів?
   
У мене половина людей у пидрозили, куда ми  адресно  відправляемо допомогу. Рускомовние.. Ещё часть на суржике. В чем плять проблема.??? И могу назвать украиномовних, которые сидят и ховаються на западе. ТС обережнише будь ласка з мовою во время войны.
а по твоєму як мало виглядати? Щоб шоб весь захід пішов на війну, поки любителі какой разніци в Карпатах сиділи? Україномовні сидять в Попасній ше з 2014 року, так шо ніхто не відсиджується
   
Про це давно тут пишу, але жодної підтримки цієї тези на фупі не бачу, але не 5 років, це до дупи, а пожиттєвий статус негромадянина.
ну пожиттєвий не потрібно, бо згноять їх і вони себе будуть відчувати реально 2м сортом до кінця життя, всі мають право на зміну.
   
Re: Наталія Мосейчук - латентна гнида прокацапська

Наталія Мосейчук
75 тыс. подписчиков

Проговорили з Машою більше години. Плакали. Ненавиділи. Злилися. І навіть кляли. Тільки не жаліли себе. Вся енергія на перемогу.
Говорили російською переважно. Ще раз перепрошую наших глядачів - але нашу з Машою розмову мають обов’язково подивитися жінки Росії. Ні, ми не розраховували на співчуття. Ми сподівалися, що російські жертви пропаганди відчують біду, що нависла над головами їхніх синів та чоловіків. І відведуть її.

Назва розмови навіяна російським мультфільмом. В ролі Маші- українська зірка Марія Єфросиніна, в ролі ведмедя - весь оркостан з їхнім колективним хуйло. Насолоджуйтеся.

0:00 Маша Єфросиніна, телеведуча
2:18 Про благодійний концерт у Польщі на підтримку України
7:30 Я отруєна ненавистю, не можу знайти спосіб видалити це з себе

9:58 Чому свої звернення та інтерв’ю записує російською мовою 
20:20 Як пережити матерям, жінкам  знущання та смерті своїх дітей
25:25 Чому росіяни не хочуть знати правду про те, що роблять їх солдати в Україні
32:25 Про позицію Кіркорова щодо війни в Україні
34:38 Про різницю між Україною та Росією на телебаченні та в інформаційному полі
42:28 Про позицію російського шоу-бізнесу щодо війни Росії проти України
46:10 Про позицію Ксенії Собчак та інших російських блогерів 
53:15 Чому російські солдати так себе поводять в Україні
55:20 Чи буде росіянам  соромно за те, що вчинили і чи будуть вони вибачатися  перед українцями

58:20 Чи варто українцям звертатися до матерів російських солдат
1:03:00 Українці виростять в собі потужну силу. Ми вже стаємо сталевими
   
Re: Наталія Мосейчук - латентна гнида прокацапська

Переважна не переважна але російська мова це мова спротиву оккупантам.

Так що позатикай те пиз даки. ЧИ ви там на західній від халявної гуманітарки розслабились геть?
   
Re: Наталія Мосейчук - латентна гнида прокацапська

Наталія Мосейчук
75 тыс. подписчиков

Проговорили з Машою більше години. Плакали. Ненавиділи. Злилися. І навіть кляли. Тільки не жаліли себе. Вся енергія на перемогу.
Говорили російською переважно. Ще раз перепрошую наших глядачів - але нашу з Машою розмову мають обов’язково подивитися жінки Росії. Ні, ми не розраховували на співчуття. Ми сподівалися, що російські жертви пропаганди відчують біду, що нависла над головами їхніх синів та чоловіків. І відведуть її.

Назва розмови навіяна російським мультфільмом. В ролі Маші- українська зірка Марія Єфросиніна, в ролі ведмедя - весь оркостан з їхнім колективним хуйло. Насолоджуйтеся.

0:00 Маша Єфросиніна, телеведуча
2:18 Про благодійний концерт у Польщі на підтримку України
7:30 Я отруєна ненавистю, не можу знайти спосіб видалити це з себе

9:58 Чому свої звернення та інтерв’ю записує російською мовою 
20:20 Як пережити матерям, жінкам  знущання та смерті своїх дітей
25:25 Чому росіяни не хочуть знати правду про те, що роблять їх солдати в Україні
32:25 Про позицію Кіркорова щодо війни в Україні
34:38 Про різницю між Україною та Росією на телебаченні та в інформаційному полі
42:28 Про позицію російського шоу-бізнесу щодо війни Росії проти України
46:10 Про позицію Ксенії Собчак та інших російських блогерів 
53:15 Чому російські солдати так себе поводять в Україні
55:20 Чи буде росіянам  соромно за те, що вчинили і чи будуть вони вибачатися  перед українцями

58:20 Чи варто українцям звертатися до матерів російських солдат
1:03:00 Українці виростять в собі потужну силу. Ми вже стаємо сталевими
тут більш концентровано
   
Re: Наталія Мосейчук - латентна гнида прокацапська

як  кацапи ще  не закидали скаргамии це відео,  аж  дивно.

Подивлюсь,  раз  срач  пішов.

   
як визначити, хто дебіл, а хто ні?
до речі, а Мосейчук, ти б її відніс до дебілів?
Як у Латвії, всім пройти тест на громадянство, здати знання мови і історії. Звісно вже після перемоги, учасникам бойових дій зарахувати автоматом.
   
Re: Наталія Мосейчук - латентна гнида прокацапська

офіцери, офіцери, ваше сердце під прицілом  :laugh:

афіцєри, афіцєри ваші попи под пріцєлом
на бутилку, за свабоду, до канца !

Афіцєри расіянє, пусть бутилка вассіяєт...
   
Re: Наталія Мосейчук - латентна гнида прокацапська

нє,  вистачило на  оці декілька  хвилин.

   
Re: Наталія Мосейчук - латентна гнида прокацапська

тут більш концентровано
не погано,  але теж пропаганда.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія