Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Надзвичайно безмежно зомбуюча російська пропаганда :bueee: :bueee: :bueee:

Це неправда
найбільші антикоцапи - ми з павлікомв

Якщо ви уважно  прочитаєте всі мої дописи на форумі, то зрозумієте, що я є найбільшим антикацапом, русофобом і антиросійським шовіністом на цьому форумі. Крім всього іншого антикацапського, я ще пропоную кацапію називати єблівушкою, бо єблівушка - надзвичайно зневажлива назва для кацапії. Може ви з Павліком також є великими антикацапами, але ви до мене явно не дотягуєте. До речі, хто такий Павлік?  Це pavelv -- ?
   
Якщо ви уважно  прочитаєте всі мої дописи на форумі, то зрозумієте, що я є найбільшим антикацапом, русофобом і антиросійським шовіністом на цьому форумі. Крім всього іншого антикацапського, я ще пропоную кацапію називати єблівушкою, бо єблівушка - надзвичайно зневажлива назва для кацапії. Може ви з Павліком також є великими антикацапами, але ви до мене явно не дотягуєте. До речі, хто такий Павлік?  Це pavelv -- ?
Ваша "пропозиція" є або несвідомою дурістю, або свідомою провокацією, спробою виставити українців в один ряд з матюкливою дикою коцапнею.
Кожному притомному зрозуміло, що ваша пропозиція на офіційному рівні прийнята не буде, а відтак потоне і у кращому випадку буде просто забута.
А от якби Україна офіційно в Українській мові повернула тому чортячо-пекельному утворенню його первісну історичну назву - Московія, то ІМХО це неабияк збісило би криваву коцапню. Позаяк чітко вказало би диким коцапам з масковських лісів на їхнє справжнє місце, і головне на їхнє мокшанське походження. А їх це страшенно переймає.
Я доходчіво пояснила?
   
А от якби Україна офіційно в Українській мові повернула тому чортячо-пекельному утворенню його первісну історичну назву - Московія
це дурниці, їхня назва повинна бути Україна,
дай Боже щоб так і було, аби наші війська
знищили хуйло орду і захопили їхнє кубло в кремлі.
   
Ваша "пропозиція" є або несвідомою дурістю, або свідомою провокацією, спробою виставити українців в один ряд з матюкливою дикою коцапнею.
Кожному притомному зрозуміло, що ваша пропозиція на офіційному рівні прийнята не буде, а відтак потоне і у кращому випадку буде просто забута.
А от якби Україна офіційно в Українській мові повернула тому чортячо-пекельному утворенню його первісну історичну назву - Московія, то ІМХО це неабияк збісило би криваву коцапню. Позаяк чітко вказало би диким коцапам з масковських лісів на їхнє справжнє місце, і головне на їхнє мокшанське походження. А їх це страшенно переймає.
Я доходчіво пояснила?

Я згідний, що офіційно кацапію треба називати Московією. А друга масово поширена назва кацапії повинна бути єблівушка - надзвичайно дешева, бомжувата, п'яна і стара повія. Треба кацапів бити їхньою зброєю.

Ви не можете бути більшим антикацапом ніж я, бо ви з Київської області, а я -- зі Західної України.

Останнє редагування: 25 квітня 2022 01:52:09 від Slawv
   
Я згідний, що офіційно кацапію треба називати Московією. А друга масово поширена назва кацапії повинна бути єблівушка - надзвичайно дешева, бомжувата, п'яна і стара повія. Треба кацапів бити їхньою зброєю.

Ви не можете бути більшим антикацапом ніж я, бо ви зі Дніпровської області, а я -- з Західної України.
не сваріця, он постом вище я вас помирила
   

не сваріця, он постом вище я вас помирила

Ми не сваримося, ми так обмінюємося думками.


   

Ми не сваримося, ми так обмінюємося думками.
я мала на увазі ваші суперечки за чемпіонство
   
Ви не можете бути більшим антикацапом ніж я, бо ви з Київської області, а я -- зі Західної України.
Гірше. Я - з Січеславщини. А тут, на Сході, відчуття національної приналежності ( звісно, у тих в кого воно є) значно більш загострене ніж на Заході.
Можливо, це дещо парадоксально звучить, але так є напевно через те, що у нас набагато складніше бути українським націоналістом ніж там де жодних перешкод.
   
у нас набагато складніше бути українським націоналістом ніж там де жодних перешкод.
можливо, і цікаво що саме ти робиш у Дніпрі як українська націоналістка.
   
Гірше. Я - з Січеславщини. А тут, на Сході, відчуття національної приналежності ( звісно, у тих в кого воно є) значно більш загострене ніж на Заході.
Можливо, це дещо парадоксально звучить, але так є напевно через те, що у нас набагато складніше бути українським націоналістом ніж там де жодних перешкод.
На початку мені здалося, що ви з Дніпровської області. Я так і написав. Моя така цитата є в дописі Кадри від  01:47. А пізніше я переправив у цьому власному дописі Дніпровську область на Київську область.
Може бути, що справді важко бути антикацапом у Січеславскій області, особливо якщо це проявляється в повсякденному житті, а не тільки на форумі.
   
На початку мені здалося, що ви з Дніпровської області. Я так і написав. Моя така цитата є в дописі Кадри від  01:47. А пізніше я переправив у цьому власному дописі Дніпровську область на Київську область.
Може бути, що справді важко бути антикацапом у Січеславскій області, особливо якщо це проявляється в повсякденному житті, а не тільки на форумі.
Ото ще не вистачало мені посилань на дописи Кадри! Цей троль у мене в стійкому ігнорі, хіба що тільки у цитуваннях інших юзерів   :laugh:
   
у Січеславскій області
така у нас є? ;o
   
троль у мене
а білочка у тебе є? чи тільки троль? :gigi:
   
Ото ще не вистачало мені посилань на дописи Кадри! Цей троль у мене в стійкому ігнорі, хіба що тільки у цитуваннях інших юзерів   :laugh:

Саме цей допис Кадри знаходиться вище на цій сторінці.

З чого ви взяли, що  Кадра троль? :(
   
Саме цей допис Кадри знаходиться вище на цій сторінці.

З чого ви взяли, що  Кадра троль? :(
З того, що я знаю цього троля вже протягом 12 років, десять з яких він невідступно таскається за мною слідом по різних форумах.
   
З чого ви взяли, що  Кадра троль? :(
ну то вона так намагається мене образити і принизити,
вважає що я дуже страждаю від тих її епітетів на мою адресу :D
   
З того, що я знаю цього троля вже протягом 12 років, десять з яких він невідступно таскається за мною слідом по різних форумах.
:D Мирославо, тобі вже сотні разів пояснювали
що на форумах мають право дописувати всі бажаючі.
в тому числі коментувати всіх хто там тусується.
   
Найбільшим пропагандоном є також путлєр.
Не треба буде дивуватися, коли путлєр нахабно збреше, що це Україна напала на єблівушку ( а не єблівушка напала на Україну, як це є насправді, бо всім у світі відомо, що саме єблівушка напала на Україну ) і бойові дії відбуваються на території єблівушки, ракети, снаряди та бомби руйнують міста єблівушки, українські військові вбивають мирне населення єблівушки. Путлєр так нахабно вміє брехати таким нахабним та декламованим голосом, що з нього вийшов би добрий гіпнотизер. Якщо би путлєр, перебуваючи у ролі гіпнотизера, сказав  пацієнту своїм нахабним та декламованим голосом, що йому гаряче, то пацієнт моментально в це би повірив і цей пацієнт би отримав опіки шкіри від власної високої температури, яку йому викликав путлєр за допомогою гіпнозу.
   
Забаньте
Чи знесіть оце лайно
   
Re: Надзвичайно безмежно зомбуюча російська пропаганда  :bueee:  :bueee:   :bueee: Нове

Забаньте
Чи знесіть оце лайно

А натовп кричав "розіпніть, розіпніть його!"
----------------------------------------------------------------------------------
Чому це ви назвали лайном?

Чого ви на мене кидаєтеся? Чого ви до мене чіпляєтеся? І то вже не один раз... Бо весна на дворі?
Ви що, хочете, щоб я  вам ніжно і романтично полизав вашу пісю?  :laugh:

Останнє редагування: 30 квітня 2022 08:18:24 від Slawv
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія