Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Надзвичайно безмежно зомбуюча російська пропаганда :bueee: :bueee: :bueee:

 Надзвичайно безмежно зомбуюча російська пропаганда  :bueee:  :bueee:   :bueee:


Я деколи заходжу на моцкальські ресурси і зустрічаю там неймовірно зомбуючу російську пропаганду. Гебельс йде лісом нах.. і десь сховається також нах.. . Гебельс це мала дитина, яка не вміє ходити і говорити у порівнянні з моцкальськими пропагандонами. Навіть я такий найбільший антикацап на цьому форумі, коли читаю моцкальскі ресурси, то трохи починаю вірити в це зомбування. Пізніше на українських ресурсах знаходжу спростування російських зомбуючих фейків.

Висновок: треба всіх українців привчити читати тільки українські і західні ресурси, щоб самому не стати моцквозомбі. Недаремно буква Z -- означає Zомбі.

Моцкалі планують за допомогою цієї зомбуючої пропаганди перетворити українців на зомбі на окупованих територіях. Вони тільки на це надіяться. Вони мають намір частину українців вбити, а частину перетворити на зомбі за допомогою безмежно зомбуючої пропаганди.

Мене вражає, наскільки їхня пропаганда є безмежно зомбуючою.

Останнє редагування: 23 квітня 2022 05:05:12 від Slawv
   
это не просто пропаганда. это террор. террор подкреплен агрессией и насилием. под этим насилием все впитывается намного эффективнее. забери у кацапов оружие и атомные бомбы - и эта "пропаганда" превратиться в пустой звук.
   
это не просто пропаганда. это террор. террор подкреплен агрессией и насилием. под этим насилием все впитывается намного эффективнее. забери у кацапов оружие и атомные бомбы - и эта "пропаганда" превратиться в пустой звук.
Ця їхня пропаганда навіть без зброї та атомних бомб є неймовірно безмежно зомбуючою.

Мене вражає, наскільки їхня пропаганда є безмежно зомбуючою.
   
Саме тому я казав, що не варто тягати сюди кацапські ресуиси, навіть "чисто, щоб поржати", бо до добра то не доведе.
   
Я цю тему відкрив з метою, щоб привчити українців на майбутнє користувалися тільки нашими українськими ресурсами. Інакше є великий ризик перетворитись у моцквозомбі.

Треба це серед усіх поширювати.
   
Користі від Вашої теми - нуль
Ну назвали Ви лайно лайном - і що, це для когось новина?
   
Я б Вам взагалі заборонила створювати теми - переливаєте з пустого в порожнє, сильно пишаючись собою при цьому, називаючи себе най-най.. супер-пупер-патріотом,
А толку від Ваших тем?
   
Користі від Вашої теми - нуль
Ну назвали Ви лайно лайном - і що, це для когось новина?
Може не для всіх це є новиною. Може не всі це знають.

Треба поширювати всюди таку думку, щоб українці взагалі не читали і не дивились кацапські ресурси. Це основна ідея цієї теми.
   
Я б Вам взагалі заборонила створювати теми - переливаєте з пустого в порожнє, сильно пишаючись собою при цьому, називаючи себе най-най.. супер-пупер-патріотом,
А толку від Ваших тем?

Я гадаю, що своїми темами я поширюю цікаві думки.

Останнє редагування: 23 квітня 2022 05:47:32 від Slawv
   
Боевая пропаганда. Вещь не новая. Не хуйлом изобретенная
   
Я думаю, що своїми темами я поширюю цікаві думки.

я, гадаю, що ти даун

"думаю", курва кацапська...
   

я, гадаю, що ти даун

Ти хамюга.
   
Ти хамюга.

мені на думку ольгінської курви пох
   
мені на думку ольгінської курви пох
Ти є курва підкацапська.
   
Ти є курва підкацапська.

та да

ось мені цікаво, чому модери тебе ще не забанили, бота кацапського?
   
та да

ось мені цікаво, чому модери тебе ще не забанили, бота кацапського?
Ти є бот і троль кацапський. Ти зайшов і відразу почав хамити.

Я є найбільший антикацап на цьому форумі.
   
Я деколи заходжу на моцкальські ресурси і зустрічаю там неймовірно зомбуючу російську пропаганду. Гебельс йде лісом нах.. і десь сховається також нах..

руzzо пропаганда то суцiльне говно
от ви зайшли, i iньшим теж деколи хочеться, вiткрити отой говнюшник, нюшнуть щоб зайвий раз переконатись що говно воняє
тих хто принюхався, i отримував задоволення вiд "рузкого духу", в Украiнi майже не залишилось ..
   
Ти є бот і троль кацапський. Ти зайшов і відразу почав хамити.

А я є найбільший антикацап на цьому форумі.

Ти є тупорила ольгінська істота.

у якої просте завдання - малювати українців тупими кровожерливими нацистами
   
руzzо пропаганда то суцiльне говно
от ви зайшли, i iньшим теж деколи хочеться, вiткрити отой говнюшник, нюшнуть щоб зайвий раз переконатись що говно воняє
тих хто принюхався, i отримував задоволення вiд "рузкого духу", в Украiнi майже не залишилось ..

Цікаво як українці сприймають роспропаганду на окупованих територіях? Чи справді їй абсолютно ніхто не вірить?
   
Ти є тупорила ольгінська істота.

у якої просте завдання - малювати українців тупими кровожерливими нацистами

Ти є троль і довбойоб кінчений. Де я так малював українців?!
Йди до свого психіатра лікуватися.
   
Цікаво як українці сприймають роспропаганду на окупованих територіях? Чи справді їй абсолютно ніхто не вірить?

украiнцi звiдти вже давно втекли, залишились колаборанти i какаяразнiца ..
яких вже не перекуєш
то не московiя приєднала лугандон, то лугандон розповсюджився на всю московiю - адiн народ
   
украiнцi звiдти вже давно втекли, залишились колаборанти i какаяразнiца ..
яких вже не перекуєш
то не московiя приєднала лугандон, то лугандон розповсюджився на всю московiю - адiн народ
Ви вважаєте, що всі українці втекли з Херсонської області?
   
Ви вважаєте, що всі українці втекли з Херсонської області?

ваше звернення тiльки до мешканцiв Херсонськоi областi?
то подивiться на вiдео з мiтенгами протестiв ..
може щось проясниЦЦя в голове ..

   
Якщо на когось діє кацапопаганда то він кацап.
На мене не діє і ніколи не діяла.

   
Ти є троль і довбойоб кінчений. Де я так малював українців?!
Йди до свого психіатра лікуватися.

Багато разів

Інше цікаво - чому ти з 14 року до вересня 21 написав аж 200 постів?

а після вересня - наче прорвало

Але цікаво прорвало - сидів в адмінфорумі та передбаннику, і тільки 10 лютого 2022 перебрався на клуб ФУП...

А ще цікаво, що 23 лютого 2022 ти почав розганяти тему про 2 травня 2014 в Одесі... Якраз напередодні до початку війни і промовини хуйло 24 лютого про початок "спецоперації" і покарання винних в "трагедії" в Одесі в 14...

збіг, ага
   
Ти є тупорила ольгінська істота.

у якої просте завдання - малювати українців тупими кровожерливими нацистами
Абсолютно так
Причому тупими в першу чергу
   


Багато разів

Інше цікаво - чому ти з 14 року до вересня 21 написав аж 200 постів?

а після вересня - наче прорвало

Але цікаво прорвало - сидів в адмінфорумі та передбаннику, і тільки 10 лютого 2022 перебрався на клуб ФУП...

А ще цікаво, що 23 лютого 2022 ти почав розганяти тему про 2 травня 2014 в Одесі... Якраз напередодні до початку війни і промовини хуйло 24 лютого про початок "спецоперації" і покарання винних в "трагедії" в Одесі в 14...

збіг, ага

Це, що ти написав, -- це твоя повна хвора маячня... З нею звернися до свого лікаря. В мене раніше на форумі був внший нік,  під яким я ще писав з 2007 року. Його деактивували в 2014 році по технічним причинам. Я раніше писав в цьому розділі форуму, і від вересня 2022 року також я найчастіше писав в клубі ФУП, а не від 10 лютого, як ти написав. В темі про трагедію в Одесі 2 травня 2014 року я звинуватив сепаратистів. Уважно читай мої дописи. Я там написав , що вони самі були винуваті в цій трагедії.

Знайди і покажи хоч один мій пост, яким я малював українців "тупими кровожерливими нацистами", як ти мене безпідставно вище звинуватив. Якщо не знайдеш, то визнай, що ти є безмежно тупорилий довбойоб і троль.

На форумі є мудаки, які люблять безпідставно звинувачувати і пишуть різну маячню. Ти один із них.

Абсолютно так
Причому тупими в першу чергу

Знайди хоч один такий мій пост, щоб я таке писав. Не знайдеш, то визнай, що ти брешеш.

Останнє редагування: 23 квітня 2022 09:34:13 від Slawv
   
Та Геббельс учился у кацапов. В дневнике у него есть
   
я зверну увагу тс сам на неї ведеться
   
я зверну увагу тс сам на неї ведеться

Я на неї не ведуся, бо я в основному на 90 відсотків читаю українські ресурси і бачу тупість моцкальських фейків. Я боюся, що інші українці можуть на неї повестися. Тому треба всім розказувати, щоб взагалі ніхто не читав і не слухав моцкальські ресурси, бо вони зомбуюють.
   
Я на неї не ведуся, бо я в основному на 90 відсотків читаю українські ресурси. Я боюся, що інші українці можуть на неї повестися. Тому треба всім розказувати, щоб взагалі ніхто не читав і не слухав моцкальські ресурси.

з твоїх постів видно що ведешся
   
з твоїх постів видно що ведешся

Майже всі мої дописи на форумі є антикацапські по суті.

Я собі хотів взяти такий нік як в тебе, а ти його раніше забрав. :(

Останнє редагування: 23 квітня 2022 10:57:43 від Slawv
   
Перший топік на цю тему без посилань на зомборесурси.

Так тримати!  (tu)

Дотримуємось інфоромаційної гігієни. А хто ще не відучився брьохатися в кацапобагні - вимийтеся з милом перед заходом на ФУП.

   
Ну не знаю... Мене від іхньої пропаганди фізично нудить вже через декілька хвилин, ще з 13 року почалося.
   

Перший топік на цю тему без посилань на зомборесурси.

Так тримати!  (tu)

Дотримуємось інфоромаційної гігієни. А хто ще не відучився брьохатися в кацапобагні - вимийтеся з милом перед заходом на ФУП.

Показати зображення...

Я в цій темі щодо дискусій з ватою дав назви ресурсів, де я спілкувався з ватою:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1123956.40
Кожен Гуглом може знати ці ресурси.
Я категорично нікому не рекомендую вступати з ватниками і колорадами у будь-які розмови. Даремна трата часу.

Моя рекомендація: взагалі не відвідувати російські пропагандистські ресурси.

Останнє редагування: 24 квітня 2022 06:12:14 від Slawv
   
Навіть я такий найбільший антикацап на цьому форумі
Це неправда
найбільші антикоцапи - ми з павлікомв
   
Я б Вам взагалі заборонила створювати теми - переливаєте з пустого в порожнє, сильно пишаючись собою при цьому, називаючи себе най-най.. супер-пупер-патріотом,
А толку від Ваших тем?
Ніякого.
Таке враження що автор прагне знайти будь-який привід аби вчергове повторити що він є найбільшим антикоцапом на форумі.
Що є :
по-перше, неправдою, і по-друге, змахує на спробу зомбування широких фупівських мас
   
найбільші антикоцапи - ми з павлікомв
(tu) ти навіть більша за павлікав
   
Ця їхня пропаганда навіть без зброї та атомних бомб є неймовірно безмежно зомбуючою.

Мене вражає, наскільки їхня пропаганда є безмежно зомбуючою.
так, але не для всіх.
на притомних людей вона не діє абсолютно :nea:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія