Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Модер, ти нєрвний порохоботи?

Модер, ти нєрвний порохоботи?

Забанив мене, а причину посоромився вказати?
   
Re: Модер, ти нєрвний порохоботи?

Нічого, я переживу.
А ваш кумир по закінченню війни буде засуджений ,  ось ще й його товариш Медведчук, може, дасть покази.
І тоді -можливо! - вам, сліпим прихильникам, стане соромно.
Або мовчки перевзуєтесь . Не вперше декому.
Забаньте за погляди, бо вам тепер так зручно.. До пори. А вона прийде!
   
Re: Модер, ти нєрвний порохоботи?

його товариш Медведчук, може, дасть покази.
От і причина надмірного нервування останніми днями )))
   
Re: Модер, ти нєрвний порохоботи?

А хто вас банить? Може є за що?
   
Re: Модер, ти нєрвний порохоботи?

Люстраціє, ти таки йобнута (це не образа, а констатація).
Йде ВІЙНА, творицця ПЗДЦ, а тобі все муляє посадіть Порошенка.
Посаді себе на бутилку і заспокойся.
   
Re: Модер, ти нєрвний порохоботи?

Зелений не будь, як рашист і не повторюй їх фішку.
   
Re: Модер, ти нєрвний порохоботи?

Зелений не будь, як рашист і не повторюй їх фішку.

От я якраз і не повторюю рашистські нарративи про баригу/мародера і "головне - це любой ценой посадіть Порошенка". Звертайся по адрєсу.
   
Re: Модер, ти нєрвний порохоботи?

"головне - це любой ценой посадіть Порошенка"
Чому - "любой ценой"? Виключно після беззаперечного доведення у суді його злочинів. Може тоді й Мудачука не треба було брати?
   
Re: Модер, ти нєрвний порохоботи?

Чому - "любой ценой"? Виключно після беззаперечного доведення у суді його злочинів. Може тоді й Мудачука не треба було брати?

А хто проти? Знайдіть! Доведіть! Бо все, шо до війни висирала команда Зеленського (на той час – блазня, який требував БУДЬ-ШО посадіть Порошенка) було висмоктано із пісі.

А коли і після війни незнайдуть фактів проти Порошенка - ти лічно і твої однодумці підете до коня, шоб він вас виїбав бізвазіліна, усраку?
Чи просто, як звикли, засунете туди свої чорні язики, як нічіво нєслучілось?..
   
Re: Модер, ти нєрвний порохоботи?

А хто проти? Знайдіть! Доведіть! Бо все, шо до війни висирала команда Зеленського (на той час – блазня, який требував БУДЬ-ШО посадіть Порошенка) було висмоктано із пісі.

А коли і після війни незнайдуть фактів проти Порошенка - ти лічно і твої однодумці підете до коня, шоб він вас виїбав бізвазіліна, усраку?
Чи просто, як звикли, засунете туди свої чорні язики, як нічіво нєслучілось?..
Твоя  перезбудженість, яку ти намагаєшся приховати своїм нескінченним брудом, наразі свідчить лише про одне : ти чудово розумієш, що у Петро з Мудачуком делішки, спільні з ОРДЛО, цілком ладилися.
І не просто розумієш, а РОЗУМІЄШ. Ти заздалегідь знаєш, що будь-яке, навіть найбеззаперечніше доведення цих "дєлішок" аж ніяк не похитне твоєї Віри.
І навіть гірше. Ти не вбачаєш у цих "дєлішках" нічого аж такого ганебного чи кримінального, якщо вони не викликають у тебе аж такого захвату, то й відторгнення теж немає.
Тому до свого "коня" тобі не буде жодної потреби йти - ти вже у нього, чи біля нього..я хз...
Через це ти ніколи не зрозумієш тих, кому вдалося встояти проти чар твого ідола. А вони так само ніколи не зрозуміють тебе. Різні світогляди, різне місцезнаходження у системі координат "пан - холоп".
ПС Не пригадую, коли це Зе вимагав "будь-шо" посадити твого "порошенка". Тільки за діло.

Останнє редагування: 18 квітня 2022 16:40:11 від Myroslava
   
Re: Модер, ти нєрвний порохоботи?

Люстраціє, ти таки йобнута (це не образа, а констатація).
Йде ВІЙНА, творицця ПЗДЦ, а тобі все муляє посадіть Порошенка.
Посаді себе на бутилку і заспокойся.
Пішов знаєш куди?
Сам довбонутий , а на других валиш
У мене нема кумира , на відміну від тебе
Зовсім спився , маніяк.
   
Re: Модер, ти нєрвний порохоботи?

дєвочки не сваріця, бан то фігня,
тим більше у порівнянні з горем,
яке пригнало в нашу країну кончене хуйло.
   
Re: Модер, ти нєрвний порохоботи?

Твоя  перезбудженість, яку ти намагаєшся приховати своїм нескінченним брудом, наразі свідчить лише про одне : ти чудово розумієш, що у Петро з Мудачуком делішки, спільні з ОРДЛО, цілком ладилися.
І не просто розумієш, а РОЗУМІЄШ. Ти заздалегідь знаєш, що будь-яке, навіть найбеззаперечніше доведення цих "дєлішок" аж ніяк не похитне твоєї Віри.
І навіть гірше. Ти не вбачаєш у цих "дєлішках" нічого аж такого ганебного чи кримінального, якщо вони не викликають у тебе аж такого захвату, то й відторгнення теж немає.
Тому до свого "коня" тобі не буде жодної потреби йти - ти вже у нього, чи біля нього..я хз...
Через це ти ніколи не зрозумієш тих, кому вдалося встояти проти чар твого ідола. А вони так само ніколи не зрозуміють тебе. Різні світогляди, різне місцезнаходження у системі координат "пан - холоп".
ПС Не пригадую, коли це Зе вимагав "будь-шо" посадити твого "порошенка". Тільки за діло.

Отлічная, чисто рассєйска школа :) І якшо Зеленський внєзапно перетворився з блазня на Великана Духу – то частина його давніх прихильників, як ото ти, так і залишилися мраззю, якими можуть пишатись кацапи (tu)

Замєть – я нічого не казав про мудачука, як пріговор Порошенку. Це ВИ, покидьки, хапаєтесь за все нові соломінкі і сподіваєтесь, шо він вам НУ НАКОНЄЦТО дасть компромат на Петра.
І от якраз ви, головосракі, в оце ЩИРО ВІРИТЕ.

Я тіки одним інтересуюсь: чи ти віриш в покази мудачука настільки, шо якшо на Петра в нього нічого немае – ти даси крокодилу? В ачко? Бізвазіліну? Чи таки пожалієш свою нєкросівую грязную дупу?..
   
Re: Модер, ти нєрвний порохоботи?

У мене нема кумира , на відміну від тебе

якшо не приведеш докази, шо у крокодила е кумір (окрім, канєшно же, Asti)
- вночі до тебе іззаду тихенько підкрадецця коняка, і... ну, ти розуміеш :-B
   
Re: Модер, ти нєрвний порохоботи?

Брудноротий ідіот, ти хоч усвідомлюєш, наскільки ти близький до коцапні яка так само як ти волаєш свої мантри, бездумно повторює "Путєн поднял нас с колєн!" ?
От вже де справді блізнєци-братья..Ні на що інше крім продукування липкого бруду ти не здатний..Але і в цьому ти схоже навіть своїх братів-коцапів переплюнув.

І останнє, бруднюче. Ні в що ні з чого Зеленський не перетворювався.
Це твій куций мозжечок не дозволив тобі в людині розгледіти людину.
Виправдання своїй нескінченній дурості ти знайшов невдале.
Мені глибоко плювати на покази Мудачука - є РЕАЛЬНІСТЬ, яку категорично відмовляються визнати упороті сектанти, без совісті і без мізків.

А тепер, пшло геть, брудний недоумок.
   
Re: Модер, ти нєрвний порохоботи?

нєкросівую грязную дупу
Подивися у дзеркало - там якраз і побачиш бажане
   
Re: Модер, ти нєрвний порохоботи?

Myroslava, ти лише ругаешся, но невідповіла на питання :-B
Хоча бхати в ачко отакую потвору крокодилові буде непросто. Мабуть, і тебе найкращче буде просто віддати коняці...8-)
   
Re: Модер, ти нєрвний порохоботи?

На твоєму місці про потвор доречніше було б помовчати.  :laugh:
Пригадую ті фото з фДД...  :bueee:
Це ж просто страшний суд... :facepalm1:
А Дончанин - красунчик, між іншим.
   
Re: Модер, ти нєрвний порохоботи?

А Дончанин - красунчик, між іншим.

Алеж він от тєбя далєко, а коняка вже рядом  :smile3:
   
Re: Модер, ти нєрвний порохоботи?

Люстраціє, ти таки йобнута (це не образа, а констатація).
Йде ВІЙНА, творицця ПЗДЦ, а тобі все муляє посадіть Порошенка.
Посаді себе на бутилку і заспокойся.
(tu)
   
Re: Модер, ти нєрвний порохоботи?
ATF

Оце у ТС спалахнула дупця. Посадите Порошенка за вбивство брата. Неодмінно!
   
Re: Модер, ти нєрвний порохоботи?

Алеж він от тєбя далєко, а коняка вже рядом  :smile3:
та скоріш Дончанін до Миросі в гості підскочить
ніж вона в Дніпрі знайде коняку. :shuffle:
   
Re: Модер, ти нєрвний порохоботи?
tyv

Та взагалі тупізм з цими банками, мене двічі забанили за те, що зараз всі вільно пишуть  :facepalm:
Похоже модери пєрєнєрвнічялі  (P)
   
Re: Модер, ти нєрвний порохоботи?

Ніби домовились не розводити срач Зе-По на форумі, ні?
І банять саме за це.
Может таки дочекаємось перемоги над кацамапи, а, потім вже будемо розбиратись? Чи декому вже дуже свербить в одному місці?
   
Re: Модер, ти нєрвний порохоботи?

Ніби домовились не розводити срач Зе-По на форумі, ні?
І банять саме за це.
не тільки за це.

он кароффку зафлуд забанили, вона не розуміє в чому справа,
і мені цікаво що вона там таке нафлудила аж на бан.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія