Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Теми, які "супер" важливі для КЛУБА. (По простому флуд)

Re: Береза

   
Re: Береза

не уходи от вопроса

То есть ты утверждаешь, что абсолютно случайно аж два военкома со свидетелями решили выписать повестки одному и тому же человеку в один день с интервалом в пару часов?
И совсем не было заказа на провокацию (т.е. затыкание рта политоппонентам)?

я не утверждаю
я констатирую факт что он не подписал но сказал что сейчас подпишет
то есть соврал
второй факт он удивляется как его нашли. ну контрактик ТРО получает разрешение и указывает адрес куда едет
тут 2 варианта или он не котрактник тро или нарушил контракт не сообщив куда он едет на самом деле
вот все что я утверждаю
   
Re: Береза



Останнє редагування: 10 квітня 2022 10:53:27 від Добродій
   
Re: Береза

если он контрактник в тро и поехал без уведомления и разрешения не по месту прохождения службы ТРО то это как дезертирство
а если он поехал с документами что разрешают то почему идиотский вопрос а как они меня нашли?
смотри на видео
"если" "дезертирство" то чому відпустили? Для чого це шоу двічі вручати повістку, акт про відмову хоч раз склали, чи мета була саме в кінє?

   
Re: Береза

По законам військового часу його можна і до стінки поставити та розстріляти щоб менше срачі розводив.

А де можна прочитати про ті ваші "закони військового часу", по яким вам постріляти людей чешеться? Десь есть такий розділ в конституції чи КК?
   
Re: Береза

Не понятно только с какой стороны шоу. Березе достаточно было подписать повестку и всё. Тем более если он в ТРО.
   
Re: Береза

https://youtu.be/JViLnj6DBfQ
Лещенко про теробороні нічого не каже, а повістку вручили при понятих. Ще насміхається, що Береза ховався в жіночому монастирі...

Сєру краше не підгавкувати. Після відосів з підземельних вечірок
   
Re: Береза

Головне питання як йому взагалі можуть вручати повістку якщо він не отримав статус переміщеної особи і не встав на облік?
   
Re: Береза

Не понятно только с какой стороны шоу. Березе достаточно было подписать повестку и всё. Тем более если он в ТРО.
;o Пані все іграшки. (td)
   
Re: Береза

https://youtu.be/JViLnj6DBfQ
Лещенко про теробороні нічого не каже, а повістку вручили при понятих. Ще насміхається, що Береза ховався в жіночому монастирі...
Тобто Лещенку робити політсрач під час війни можна?  8-:
   
Re: Береза
HSM


По законам військового часу його можна і до стінки поставити та розстріляти щоб менше срачі розводив.

ого , це в кацапів такі закони ?
   
Re: Береза

По законам військового часу його можна і до стінки поставити та розстріляти щоб менше срачі розводив.
А давайте я вас тоді розстріляю бо мені так захотілося?  8-:
   
Re: Береза

Тобто Лещенку робити політсрач під час війни можна?  8-:
він не владу обговорює, тому можна, а ось його "дискредитувати" не можна, бо він влада. Чи ви не розумієте,чи провокуєте інших.
   
Re: Береза

Про допомогу татарова у втечі мудачука, погребинського и портнових хто писав? Береза?
   
Чому я забив на фуп

Не був тут майже місяць, з тих пір, як мене забанили за жарт.

Я ту з 2005, переживав зі всіма тоді і в 2014/5 особливо. Але цей ресурс з тих пір дав мені дуже мало правдивої інформації. Наприклад: про вдосконалення армії і зміни свідомості населення, про зростання патріотизму. Читав вас пердунів і думав, що все так погано, як у 2014, або ще гірше.

А виявилося, що народ України є значо кращим, ніж тут змальовується. Тут маніпуляції, понти і недоречна іронія.

Useless motherfuckers.
   
Re: Чому я забив на фуп

150? или 200?
   
Причепив поличку в шафу

Купив отаку штуку. Називається тримач для полиць.
https://viyar.ua/catalog/polkoderzhatel_otsinkovanyy_5x16_mm/
Обрізав ДСП по розмірах, насвердлив 4 дірки 5 мм, забив тримачі молотком.
Повитирав пилюку і повісив полицю.
   
Re: Причепив поличку в шафу

 :dopovid:
   
Re: Причепив поличку в шафу

Головне - не обрізати забагато ДСП/фанеру, раз так вийшло, нестандартна шафа.
   
Re: Причепив поличку в шафу

нахєра тобі була ще одна поличка ?
   
Re: Причепив поличку в шафу

ще й лінк на сайт на кацапськомовній версії, це навіть більш аніж бан  :facepalm:  :dopovid:
   
Re: Причепив поличку в шафу

нахєра тобі була ще одна поличка ?
...жінка не давала...геройський подвиг...:)))
   
Re: Причепив поличку в шафу

Досі не розумію, чого модери не заберуть право створювати теми
   
Re: Причепив поличку в шафу

...жінка не давала...геройський подвиг...:)))

а їй нахєра ?

сказав А, нехай каже і Б

нехай вже все викладує
   
Re: Причепив поличку в шафу

Тєма важная і актуальная, б/п
   
Re: Причепив поличку в шафу

Ти диви, нанотехнології
   
Re: Причепив поличку в шафу

ще й лінк на сайт на кацапськомовній версії, це навіть більш аніж бан  :facepalm:  :dopovid:
Претензії до розробника сайту. Що гугл знайшов, те й є.
В епіцентрі така хрінь гуртом по 50 шт. дешевше.
https://epicentrk.ua/shop/derzhatel-dlya-polok-metallicheskiy-5kh16-mm-50-sht.html
   
Re: Причепив поличку в шафу

Досі не розумію, чого модери не заберуть право створювати теми
...щоб ти потренувався банити...:)))
   
Re: Причепив поличку в шафу

нахєра тобі була ще одна поличка ?
Щоб більше влізло. І зручніше складати/шукати щось.
   
Re: Причепив поличку в шафу

ще й лінк на сайт на кацапськомовній версії, це навіть більш аніж бан  :facepalm:  :dopovid:
...та ще й на виробника -- Китай, який є недружнім до нас...ганьба...:)))
   
Re: Причепив поличку в шафу

Щоб більше влізло. І зручніше складати/шукати щось.
скажи, що ти там складаєш пляшки з бензином та маслом для того, щоб "пламенно" зустріти кацапів у львові ...:)))
   
Re: Причепив поличку в шафу

В епіцентрі теж Китай. Покажіть - де не Китай і скільки коштує.
   
Re: Причепив поличку в шафу

Щоб більше влізло. І зручніше складати/шукати щось.

то треба було з самого початку думати про всі полички, а не потім влаштовувати колхоз !

ще й відрізав криво тупою ножовкою

100% даю що не ходив в епіцентр не замовляв розпиловку того ДСП на станку і та поличка крива як срака
   
Re: Причепив поличку в шафу

Купив електричного лобзика. Потім знайшов ще одного на шафі.
   
Re: Причепив поличку в шафу

лобзиком все одно криво виходить, як то кажуть - очі бояться, а руки зі сраки
   
Re: Причепив поличку в шафу

Претензії до розробника сайту. Що гугл знайшов, те й є.
В епіцентрі така хрінь гуртом по 50 шт. дешевше.
https://epicentrk.ua/shop/derzhatel-dlya-polok-metallicheskiy-5kh16-mm-50-sht.html

цей сайт має україномовну весрсію, але якщо ти із секти какаяразніца і тобі влом перемикнути на українську хочаби перед тим як шерити лінк, то це однозначно бан
доречі, а чого це тобі гугл підкидає лінки на сайти в кацапскому варанті? певно щось знає  [KA]
   
Re: Причепив поличку в шафу

цей сайт має україномовну весрсію, але якщо ти із секти какаяразніца і тобі влом перемикнути на українську хочаби перед тим як шерити лінк, то це однозначно бан
доречі, а чого це тобі гугл підкидає лінки на сайти в кацапскому варанті? певно щось знає  [KA]
Проведіть експеримент.
Наберіть в гуглі полкотримач.
Правильне слово? Чи неправильне?
Клацніть малюнок з ціною. І гляньте версію сайту. Там є різні.
Претензії до гуглу.

Щоб щось перемкнути, то треба залізти в меню. На видному місці перемикача немає.
Вже дістав своїми претензіями.
   
Re: Причепив поличку в шафу

Да Ти офігенний! А що ще зробив?
   
Re: Причепив поличку в шафу

пісдєц як інтірєсно
   
Re: Причепив поличку в шафу

ще й лінк на сайт на кацапськомовній версії, це навіть більш аніж бан  :facepalm:  :dopovid:
Віяр- класний український сайт для меблярів майстрів і любителів. Зять збирався саме там замовити дитячі ліжка.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія