Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мрія

Мрія

Маю непереборне, нав’язливе бажання на півночі глухого Полісся трішки відновити чудову природу, яка була там за часів мого дитинства і юнацьких років.  Основа всього - це водойми, і мешканці цих водойм. Золотий карась (і лише золотий), линок, в»юн, язь. Окремо хижа риба. Птахи. Дружина свариться, каже, що я довбень, їй шкода грошей. Правда, чомусь на її забаганки мені наших спільних грошей не шкода. Це моя мрія приблизно з 7-річного віку, нарешті дозрів, щоб її реалізувати. Що скаже шановне паньство з цього приводу?
   
Re: Мрія

Звичайно, це складно уявити тим людям,  які не були у цих краях… безліч природніх водойм різної глибини і об’єму з надзвичайно чистою водою, гарні водні рослини оксигенатори. Дикі качки, лебеді, буськи, інші птахи… навколо цих водойм, в луках,натуральний  запах меду.
   
Re: Мрія

Проживаючи в США, з 47-річного віку (на щастя, з перервами), я дедалі частіше задаю собі запитання: а чим я тут взагалі займаюсь??? Обслуговую тещу? - так, однозначно. Харчуюсь несмачним кормом в місцевих магазинах? Звісно! Працюю?  Так, заробляю більше, ніж в Україні, навіть нічого не роблячи. Але задоволення від життя нема. Ніби все легко, просто, комфортно,  але не в кайф. Життя сите, але не смачне. Воно не має ні солі, ні перцю, ні цукру. Гарна обгортка, а всередині пустка.
   
Re: Мрія

Я Вас розумію.
   
Re: Мрія

Маю непереборне, нав’язливе бажання на півночі глухого Полісся трішки відновити чудову природу, яка була там за часів мого дитинства і юнацьких років.  Основа всього - це водойми, і мешканці цих водойм. Золотий карась (і лише золотий), линок, в»юн, язь. Окремо хижа риба. Птахи. Дружина свариться, каже, що я довбень, їй шкода грошей. Правда, чомусь на її забаганки мені наших спільних грошей не шкода. Це моя мрія приблизно з 7-річного віку, нарешті дозрів, щоб її реалізувати. Що скаже шановне паньство з цього приводу?
Гарна справа
   
Re: Мрія

Гарна справа
я також так вважаю)
   
Re: Мрія

Що скаже шановне паньство з цього приводу?

 (tu)
   
Re: Мрія

Що скаже шановне паньство з цього приводу?
Як ви собі це уявляєте, оцей "социалізм в отдєльно взятой странє"?
Організувати щось на зразок міні-заповідника? Місцевий нарід, нмд, передушить тих в'юнів з линками в момент.
   
Re: Мрія

Як ви собі це уявляєте, оцей "социалізм в отдєльно взятой странє"?
Організувати щось на зразок міні-заповідника? Місцевий нарід, нмд, передушить тих в'юнів з линками в момент.
за великим рахунком, лише електролови є ломом, проти якого нема прийому. Решту потенційних загроз можна мінімізувати
   
Re: Мрія

гарна мрія.  (tu)
дай Бог щоб збулася.
не слухай жінку - думай про себе.
це я тобі як розлучений чоловік кажу ;)
   
Re: Мрія

гарна мрія.  (tu)
дай Бог щоб збулася.
не слухай жінку - думай про себе.
це я тобі як розлучений чоловік кажу ;)
та я не сильно на її думку зважаю в цьому питанні, бо воно для мене принципове, надважливе. Крім цього, вже зробив собі потаємну заначку, так що їй не буде болісно з приводу витрачених коштів
   
Re: Мрія

А каков алгоритм действий?
С чего начинать будете?
Мысли правильные
   
Re: Мрія

Маю непереборне, нав’язливе бажання на півночі глухого Полісся трішки відновити чудову природу, яка була там за часів мого дитинства і юнацьких років.  Основа всього - це водойми, і мешканці цих водойм. Золотий карась (і лише золотий), линок, в»юн, язь. Окремо хижа риба. Птахи. Дружина свариться, каже, що я довбень, їй шкода грошей. Правда, чомусь на її забаганки мені наших спільних грошей не шкода. Це моя мрія приблизно з 7-річного віку, нарешті дозрів, щоб її реалізувати. Що скаже шановне паньство з цього приводу?
Я вітаю твою мрію вона здорова.
Маю щось подібне.
   
Re: Мрія

Я вітаю твою мрію вона здорова.
Маю щось подібне.
:-B
   
Re: Мрія

А каков алгоритм действий?
С чего начинать будете?
Мысли правильные
там вимираюче село, фактично вже хутір. На літо у відпустку приїжджають деякі нащадки померлих з різних куточків України і Білорусі, за 3км від села річка Припять, по ній там кордон. Кілька будинків викупили кияни, з метою відпочинку. Маю хорошу, велику хату в селі від діда з бабцею, тобто є де зупинитись, це важливо. Через однокласників вже дізнався про наявність потужних екскаваторів в районі, попередньо «забронював» на кілька днів. Один став зроблю поруч з власним господарством, з розташуванням другого ще не визначився, зорієнтуюсь на місцевості. Рівень ґрунтових вод високий, вода дуже чиста, прозора в тих краях. Ще не знаю, чи робити офіційний проект з погодженнями-дозволами від органів місцевої влади, чи просто викопати і забити на те все, бо то не на землі с/г призначення. Ну і машину новішу потужнішу купити хочу, ще не вирішив, чи в США придбати й доставити в Україну, чи не заморочуватись і купити на місці, в Україні
   
Re: Мрія

там вимираюче село, фактично вже хутір. На літо у відпустку приїжджають деякі нащадки померлих з різних куточків України і Білорусі, за 3км від села річка Припять, по ній там кордон. Кілька будинків викупили кияни, з метою відпочинку. Маю хорошу, велику хату в селі від діда з бабцею, тобто є де зупинитись, це важливо. Через однокласників вже дізнався про наявність потужних екскаваторів в районі, попередньо «забронював» на кілька днів. Один став зроблю поруч з власним господарством, з розташуванням другого ще не визначився, зорієнтуюсь на місцевості. Рівень ґрунтових вод високий, вода дуже чиста, прозора в тих краях. Ще не знаю, чи робити офіційний проект з погодженнями-дозволами від органів місцевої влади, чи просто викопати і забити на те все, бо то не на землі с/г призначення. Ну і машину новішу потужнішу купити хочу, ще не вирішив, чи в США придбати й доставити в Україну, чи не заморочуватись і купити на місці, в Україні
Треба буде шо, звертайся.
   
Re: Мрія

Треба буде шо, звертайся.
добре, дякую
   
Re: Мрія

там вимираюче село, фактично вже хутір. На літо у відпустку приїжджають деякі нащадки померлих з різних куточків України і Білорусі, за 3км від села річка Припять, по ній там кордон. Кілька будинків викупили кияни, з метою відпочинку. Маю хорошу, велику хату в селі від діда з бабцею, тобто є де зупинитись, це важливо. Через однокласників вже дізнався про наявність потужних екскаваторів в районі, попередньо «забронював» на кілька днів. Один став зроблю поруч з власним господарством, з розташуванням другого ще не визначився, зорієнтуюсь на місцевості. Рівень ґрунтових вод високий, вода дуже чиста, прозора в тих краях. Ще не знаю, чи робити офіційний проект з погодженнями-дозволами від органів місцевої влади, чи просто викопати і забити на те все, бо то не на землі с/г призначення. Ну і машину новішу потужнішу купити хочу, ще не вирішив, чи в США придбати й доставити в Україну, чи не заморочуватись і купити на місці, в Україні

А це який район Любешівський, Камінь-Каширський, Ратнівський чи Шацький?
   
Re: Мрія

А це який район Любешівський, Камінь-Каширський, Ратнівський чи Шацький?
Зарічненський, Рівненська область
   
Re: Мрія

Зарічненський, Рівненська область

Моя мати родом з Любешова, добре пам'ятаю ті місця.  А Зарічненський район сусідній з Любешівським.
   
Re: Мрія

Моя мати родом з Любешова, добре пам'ятаю ті місця.  А Зарічненський район сусідній з Любешівським.
в мене покійний батько родом з Любешова
   
Re: Мрія

Моя мати родом з Любешова, добре пам'ятаю ті місця.  А Зарічненський район сусідній з Любешівським.
природа там неймовірно мальовнича, і навіть радянська меліорація та українське бурштинокопання ще не змогло її знищити
   
Re: Мрія

природа там неймовірно мальовнича, і навіть радянська меліорація та українське бурштинокопання ще не змогло її знищити

А що ти хочеш там конкретно зробити, викопати великий ставок і розводити рибу і все? Чи повноцінне фермерське господарство — корови, вівці, гуси, качки...? І що плануєш, повернутися на постійне проживання чи навідуватись час від часу?
   
Re: Мрія

А що ти хочеш там конкретно зробити, викопати великий ставок і розводити рибу і все? Чи повноцінне фермерське господарство — корови, вівці, гуси, качки...? І що плануєш, повернутися на постійне проживання чи навідуватись час від часу?
викопати кілька ставків, для себе, для душі, щоб періодично навідуватись на 5-7 днів для відпочинку. Буду жити в Україні по 5 місяців в теплу пору року, а на зиму в США у вирій летіти. Десь через 6 років планую остаточно в Україну повернутись
   
Re: Мрія

Ось така там краса
   
Re: Мрія

   
Re: Мрія

  :( вбиває українців, намагається зруйнувати Україну, плює нам в душу, топчеться брудними лаптями по наших мріях, хоче зруйнувати наше життя…
   
Re: Мрія

А це який район Любешівський, Камінь-Каширський, Ратнівський чи Шацький?
і що тобі це дало? Що ти отримав? Я можу собі купити будинок в США, Англії чи Німеччині. Звичайно, в кредит. А ти і твої нащадки прокляті мільйонами людей. Ви не люди, а гниди; падаль, яку потрібно нищити. Я свою мрію реалізую, а ти здохнеш, гімнюк
   
Re: Мрія

 :( третього травня мав вилітати. Я все одно здійсню свою мрію, якщо не здохну. А поки що дивлюсь на ті місця на картах гугл-планета  :(
   
Re: Мрія

і що тобі це дало? Що ти отримав? Я можу собі купити будинок в США, Англії чи Німеччині. Звичайно, в кредит. А ти і твої нащадки прокляті мільйонами людей. Ви не люди, а гниди; падаль, яку потрібно нищити. Я свою мрію реалізую, а ти здохнеш, гімнюк
  пропало чмо як і олдбой. обидва манкурти зникли зразу після нападу. аміоаша за день до)і це багато про що говорить).а другий "гордо нвби хряснув дверима"-видно не хоче світити тепер свій ІР з=за кордону страхопуд. як тільки кінчиться війна зразу появляться.Або по "роботі" на кацйів .або як "борці" яким не було часубо "воювали" ена ташкентських фронтах.
   
Re: Мрія

і що тобі це дало? Що ти отримав? Я можу собі купити будинок в США, Англії чи Німеччині. Звичайно, в кредит. А ти і твої нащадки прокляті мільйонами людей. Ви не люди, а гниди; падаль, яку потрібно нищити. Я свою мрію реалізую, а ти здохнеш, гімнюк
  пропало чмо як і олдбой. обидва манкурти зникли зразу після нападу. аміоаша за день до)і це багато про що говорить).а другий "гордо нвби хряснув дверима"-видно не хоче світити тепер свій ІР з=за кордону страхопуд. як тільки кінчиться війна зразу появляться.Або по "роботі" на каців .або як "борець" якому не було часу бо "воював" на ташкентських фронтах.
   
Re: Мрія

Майже рік минув з того часу, як я свідомо відкрив цю гілку, одразу у вільному спілкуванні, її не переносили
Вже й не віриться, що колись було таке життя, можна було потеревенити про щось в цьому розділі ФУПу.
Побачив сьогодні тему червячка про колгоспне життя  у вільному, вирішив і своїми бажаннями поділитись. Але в дописувача червячка все серйозно і з розмахом, а в мене дрібно, для душі.
Жалію. Можна ж було приїхати в минулому році на 3-5 місяців, і частину запланованих робіт зробити. Вже б червонокнижна рибка віднерестилась. Але якби знав… урок - не потрібно відкладати здійснення мрії на майбутнє. Майбутнього може не бути.
Але за останні півтора роки я перелопатив кучу інформації щодо того, як копати, чим копати, де найкраще копати, як формувати береги, і т.д.
Мені смішно читати чи бачити відео про вирощування карпа, білого карася чи товстолоба. За часів мого дитинства така риба в тих краях не вважалась рибою, так само, як не вважались грибами для маринування будь-які гриби, крім молоденьких білих та червоноголовців.
Має бути в моіх водоймах золотий карась, язь (червона книга України), лин, щука, окунь, плотва, в»юн.
Білі лебеді і дикі качки..чаплі…
Я повинен це здійснити. Якщо винести за дужки здоров’я та життя близьких людей, перемогу України у війні, це найсильніше, найглибше моє бажання.
   
Re: Мрія

Природа - важливіше , гара мрія.. (tu)
   
Re: Мрія

Сьогодні отримав неперевірену інформацію, що саме до межі тієї ділянки, на якій планую першочергові роботи, щоб поглибити, почистити і хоча б мінімально розширити вже наявну замулену, захаращену природню водойму, прикордонники пропускають жителів і гостей села. А далі-тобто на саму водойму - ні. В минулому році ще все було відносно вільно, тобто там можна було принаймі пройтися і зробити відео, заборонена зона була приблизно на 200м північніше.
Сумно, бо вже фактично сиджу на чемоданах…
   
Re: Мрія

...сиджу на чемоданах…
;o
   
Re: Мрія

Природа - важливіше , гара мрія.. (tu)
важливіше за що?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія