Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

біда україни то розбудована бюрократія , то причина корупції і інших негараздів
треба скоротити мінімум 70% тої піздоти яка нічого не робить а тільки мішає людям жити
таваріщ будьонний? звиняйте, у гримі вас не впізнав!  :lol:
   
Я пишу точно те саме - МОЖЛИВО корупція є десь на верхах. Про це ПИШУТЬ. Але переважна кількість населення з цим не зіштовхується ніколи. Чому «можливо» - тому  що сам ні разу не стикався і не бачив.

А те що всі біди України від МАСОВОЇ ТОТАЛЬНОЇ корупції не «не совсем правильно» а АБСОЛЮТНО ВІРНО.

Я не буду с вами спорить. Возможно в Канаде по другому. Хотя тут иногда консервативные каналы рассказывают о действиях властей в Канаде, которое по моему мнению попадают под определение коррупции. Но то такое, может это правая пропаганда.

Я вам расскажу за штаты. Скажите мне как вы считаете, это коррупция когда министром обороны становится человек из совета директоров крупной корпорации,  которая вдруг получает крупный заказ от Пентагона после того как он занял должность.

Или высокопоставленные сотрудники ФБР, ЦРУ получают после отставки теплые и денежные места в СМИ продолжая уже за деньги педалировать определенную политическую позицию.

Или политические деятели устраиваются на теплые должности в крупнейшие ИТ копрорации, лоббируя при этом благоприятные для этих самых копрораций законы и акты. И наоборот, корпорации финансируя избирательные компании таких политиков, получают лоббистов своих интересов во власти.

И разве при этом можно сказать, что рядовой человек не сталкивается с коррупцией. А раз так то ее как бы и нет?

К чему я веду. В той или иной форме коррупция существует во всех странах. И когда господин Байден говорит о том , что Украина не может получить членство в НАТО из за коррупции, то я смеюсь ему в литцо. Пусть своего сына попросит помочь Украине бороться с коррупцией.



Останнє редагування: 19 червня 2021 20:58:05 від Valentyn
   
гілка суходрочки ковбасників
   
ковбасник-неадекват з комплексом месії   (td)  гидота

Колоди з очей витягни.

   
Я не буду с вами спорить. Возможно в Канаде по другому. Хотя тут иногда консервативные каналы рассказывают о действиях властей в Канаде, которое по моему мнению попадают под определение коррупции. Но то такое, может это правая пропаганда.

Я вам расскажу за штаты. Скажите мне как вы считаете, это коррупция когда министром обороны становится человек из совета директоров крупной корпорации,  которая вдруг получает крупный заказ от Пентагона после того как он занял должность.

Или высокопоставленные сотрудники ФБР, ЦРУ получают после отставки теплые и денежные места в СМИ продолжая уже за деньги педалировать определенную политическую позицию.

Или политические деятели устраиваются на теплые должности в крупнейшие ИТ копрорации, лоббируя при этом благоприятные для этих самых копрораций законы и акты. И наоборот, корпорации финансируя избирательные компании таких политиков, получают лоббистов своих интересов во власти.

И разве при этом можно сказать, что рядовой человек не сталкивается с коррупцией. А раз так то ее как бы и нет?

Я також іноді про таке ЧИТАЮ.

Відносно рокіровок позиціями чиновник-бізнесмен, коли високопоставлений чиновник пізніше стає високооплачуваним бізнесменом в компаніях засвічених в урядових оборудках - то є 100% корупція. Але чомусь таке тут корупцією не вважається. А дарма…

І я про таке пишу. Як і про «лоббізм» - то 100% корупція. Яка також чомусь узаконена.

Останнє редагування: 19 червня 2021 20:58:19 від Маковій
   
Из всех разговоров об отсутствии коррупции правда это то что полицейский $50 прямо на дороге не возьмёт, зачем позорится если судья старый друг и и так вынесет решение в твою пользу. Или - госпиталь лишних $300 за свидетельство о рождении не потребует. Зачем им позорится если для этого есть "благотворительный фонд" при госпитале.

Короче - заставят потратится элегантно и вполне законно. Цивилизация.

Останнє редагування: 19 червня 2021 21:04:42 від Olga Taylor
   
таваріщ будьонний? звиняйте, у гримі вас не впізнав!  :lol:

Гонта прав - единственный реальный способ это порезать должности кучи захребетников.
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

Я також іноді про таке ЧИТАЮ.

Відносно рокіровок позиціями чиновник-бізнесмен, коли високопоставлений чиновник пізніше стає високооплачуваним бізнесменом в компаніях засвічених в урядових оборудках - то є 100% корупція. Але чомусь таке тут корупцією не вважається. А дарма…

І я про таке пишу. Як і про «лоббізм» - то 100% корупція. Яка також чомусь узаконена.
тоість вистарчить верховній раді видати закон про законність взяток ( малих, великих і тд) і ти блаженно замружиш очі? :laugh:
   
Из всех разговоров об отсутствии коррупции правда это то что полицейский $50 прямо на дороге не возьмёт зачем позорится если судья старый друг и и так вынесет решение в твою пользу. Или - госпиталь лишних $300 за свидетельство о рождении не потребует. Зачем им позорится если для этого есть "благотворительный фонды" при госпитале.

Короче - заставят потратится элегантно и вполне законно. Цивилизация.

Ну, слава Творцю - таки визнала, що корупція на низовому і середньому рівні відсутня.

А про верхи, так я і не заперечую. Мабуть таки існує. Але заваульована. Не нахабно красти бюджетні гроші і переводити на власні офшори. А дійсно елегантно, через УЗАКОНЕНІ лоббізм, посади в радах директорів, «консультативні послуги». Це всім відомо.
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

Гонта прав - единственный реальный способ это порезать должности кучи захребетников.
вони тупо не потрібні , навпаки мішають жити
   
тоість вистарчить верховній раді видати закон про законність взяток ( малих, великих і тд) і ти блаженно замружиш очі? :laugh:

Ні, прямі хабари ніхто ніколи не узаконить. Тому працюють зоконні «елегантні способи» про які я писав вище - лоббізм, консультації тощо.

Але у нас тут проблема корупції вирішена принципово. Приводів спілкування із чиновниками максимально зведена ДО МІНІМУМУ. І в більшості випадків це спілкування ЗАОЧНЕ, ти навіть не знаєш з ким конкретно спілкуєшся. Тобто «порішати», взяти чи дати хабар немає ніякої можливості, навіть якщо в когось виникне таке бажання.

Плюс жорсткий антикорупційний контроль. Тих держслужбовців які спілкуються безпосередньо з манюпасом, тих же копів. Їх спеціальні служби постійно моніторять і навіть ПРОВОКУЮТЬ - за дрібні правопорушення пропонують хабарі. І якщо коп «задумається» і не заарештує корупціонера який ДАЄ хабар - миттєва пожиттєва профнепридатність. А якщо борони Боже візьме, то турма сідєть. Або якщо коп раптом купить Ламборгіні чи багатомільйонний особняк.

Останнє редагування: 19 червня 2021 21:15:41 від Маковій
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

Ні, прямі хабари ніхто ніколи не узаконить. Тому працюють зоконні «елегантні способи» про які я писав вище - лоббізм, консультації тощо.

Але у нас тут проблема корупції вирішена принципово. Приводів спілкування із чиновниками максимально зведена ДО МІНІМУМУ. І в більшості випадків це спілкування ЗАОЧНЕ, ти навіть не знаєш з ким конкретно спілкуєшся. Тобто «порішати», взяти чи дати хабар немає ніякої можливості, навіть якщо в когось виникне таке бажання.

Плюс жорсткий антикорупційний контроль. Тих держслужбовців які спілкуються безпосередньо з манюпасом, тих же копів. Їх спеціальні служби постійно моніторять і навіть ПРОВОКУЮТЬ - за дрібні правопорушення пропонують хабарі. І якщо коп «задумається» і не заарештує корупціонера який ДАЄ хабар - миттєва пожиттєва профнепридатність. А якщо борони Боже візьме, то турма сідєть.
а я скажу інакше
органічно не сприймаю державу як таку ібо різне гавно можна узаконити і сказати шо то красіво і легально
   
Ну, слава Творцю - таки визнала, що корупція на низовому і середньому рівні відсутня.

Я с Ольгой не согласен. Опять же, может она живет в таком месте где её  нет. Но в городе NY это повсеместно.

Не отходя от кассы. В Queens,  это район где я живу, возле меня есть большая улица натыканая магазинами. Улица с двумя линиями, народ приезжает делать шоппинг и ставит машины в дабл паркинг. Проехать улицу длиной 1 миля иногда занимает 20 минут. Ни полиция ни траффик агенты нарушителей не штрафуют. Хотя на этих штрафах можно сделать пол бюджета всего района. Почуму не штрафуют? Потому что это снизит приток покупателей к этим магазинам. Из первых рук одного из владельцев такого магазина я знаю о том что раз в месяц к ним заходят "лоббисты" за компенсаций за то что не замечают этот бардак.

И тут вопрос. Касается меня, пытающегося в истерике проехать по этой улице, эта коррупция или нет?
   
Ну, слава Творцю - таки визнала, що корупція на низовому і середньому рівні відсутня.

А про верхи, так я і не заперечую. Мабуть таки існує. Але заваульована. Не нахабно красти бюджетні гроші і переводити на власні офшори. А дійсно елегантно, через УЗАКОНЕНІ лоббізм, посади в радах директорів, «консультативні послуги». Це всім відомо.

А, ну этому украинцы быстро научатся. Уже собственно. Мастодонтов-бандитов, как я понимаю считай не осталось. Те же советы директоров и прочее. УЗ например вспоминается :) Всё крайне цивилизовано.
   
а я скажу інакше
органічно не сприймаю державу як таку ібо різне гавно можна узаконити і сказати шо то красіво і легально

Так я і кажу - ідеальных держав не буває. У всіх є якісь недоліки.

Питання лише в тому СКІЛЬКИ тих недоліків, яка концентрація.

Якщо ж ти так реагуєш на ту «узаконену» корупцію, то тобі потрібно на Місяць. А ще краще на Марс. Тому що на Землі держав БЕЗ ТАКОГО не існує.
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

Так я і кажу - ідеальных держав не буває. У всіх є якісь недоліки.

Питання лише в тому СКІЛЬКИ тих недоліків, яка концентрація.

Якщо ж ти так реагуєш на ту «узаконену» корупцію, то тобі потрібно на Місяць. А ще краще на Марс. Тому що на Землі держав БЕЗ ТАКОГО не існує.
я анархіст :laugh:
   
Я с Ольгой не согласен. Опять же, может она живет в таком месте где её  нет. Но в городе NY это повсеместно.

Не отходя от кассы. В Queens,  это район где я живу, возле меня есть большая улица натыканая магазинами. Улица с двумя линиями, народ приезжает делать шоппинг и ставит машины в дабл паркинг. Проехать улицу длиной 1 миля иногда занимает 20 минут. Ни полиция ни траффик агенты нарушителей не штрафуют. Хотя на этих штрафах можно сделать пол бюджета всего района. Почуму не штрафуют? Потому что это снизит приток покупателей к этим магазинам. Из первых рук одного из владельцев такого магазина я знаю о том что раз в месяц к ним заходят "лоббисты" за компенсаций за то что не замечают этот бардак.

И тут вопрос. Касается меня, пытающегося в истерике проехать по этой улице, эта коррупция или нет?

Да, таких проблем в нашем селе нет. Просто потому что нет такой дикой скучености как в NYC.
   
А, ну этому украинцы быстро научатся. Уже собственно. Мастодонтов-бандитов, как я понимаю считай не осталось. Те же советы директоров и прочее. УЗ например вспоминается :) Всё крайне цивилизовано.

Все вірно. Так і є.

І те що українці швидко вчаться. Той же рекет також прийшов із Заходу. І всякі рейдерські захопленні. І всі шахрайські схеми. І таке інше - все із Заходу. Але Захід ті бандитські схеми давно пройшов і відмовився від них. Перейшов на «елегантні» схеми. І то, лише для «вибраних». Решта населення криштально чисті і чесні. Звісно, за виключенням відвертого криміналу. Або «понаєхавшіх», які ще  якийсь час можуть жити «за інерцією».
   
я анархіст :laugh:

Так я і кажу - тобі на Марс. Тому що на Землі ти не знайдеш свого ідеалу.

 :gigi:
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

Так я і кажу - тобі на Марс. Тому що на Землі ти не знайдеш свого ідеалу.

 :gigi:
пишу ж що не сприймаю жодну державу ані не вважаю себе частиною оної
то ті держави вважають мене своєю власністю
тому мені пардон але насрати в глибині душі на всі закони  :laugh:
   
Гонта прав - единственный реальный способ это порезать должности кучи захребетников.
:facepalm: мадам! порівняно з урср першої ревізії кількість бюрократів зменшилась в рази, якшо не десятки. проблема, як говорив таваріщ сталін- у кадрах. а їх нема. гонта ж хоче кавалерійським наскоком похерити те, що залишилось.
   
Все вірно. Так і є.

І те що українці швидко вчаться. Той же рекет також прийшов із Заходу. І всякі рейдерські захопленні. І всі шахрайські схеми. І таке інше - все із Заходу. Але Захід ті бандитські схеми давно пройшов і відмовився від них. Перейшов на «елегантні» схеми. І то, лише для «вибраних». Решта населення криштально чисті і чесні. Звісно, за виключенням відвертого криміналу. Або «понаєхавшіх», які ще  якийсь час можуть жити «за інерцією».

Так а в чём тогда ваш пафос? Эти "остальные" ворочают в общем-то копейками и ничего существенного не решают. По ним кто угодно топчется при любой системе.
   
Ну, слава Творцю - таки визнала, що корупція на низовому і середньому рівні відсутня.

А про верхи, так я і не заперечую. Мабуть таки існує. Але заваульована. Не нахабно красти бюджетні гроші і переводити на власні офшори. А дійсно елегантно, через УЗАКОНЕНІ лоббізм, посади в радах директорів, «консультативні послуги». Це всім відомо.
будеш ржати, але на низах, принаймні у штатах- корупція УЗАКОНЕНА! Здогадуєшся про що я?
   
будеш ржати, але на низах, принаймні у штатах- корупція УЗАКОНЕНА! Здогадуєшся про що я?

Якби ти читав цю гілку, то прочитав би, що я не лише здогадуюсь, а і ОПИСАВ деякі види тієї узаконеної корупції.
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

:facepalm: мадам! порівняно з урср першої ревізії кількість бюрократів зменшилась в рази, якшо не десятки. проблема, як говорив таваріщ сталін- у кадрах. а їх нема. гонта ж хоче кавалерійським наскоком похерити те, що залишилось.
шо ти писдиш?
колись в сільраді був голова і секретарка. , кілька років тому як зайшов то офуїв
чоловік 20 і усьо одна родина :weep:
нафуй вони нужни ніхто не знає , колись голова сільради сам займався всім і все міг вирішити
а тут йопаний хоровод з сільських дурачків в вишиванках
   
Так а в чём тогда ваш пафос? Эти "остальные" ворочают в общем-то копейками и ничего существенного не решают. По ним кто угодно топчется при любой системе.

Це не пафос. Це warning, alert, alarm, але скоріше всього КРИК В ПУСТЕЛІ - ніхто нічого не почує. Тому що не хоче чути. І не побачить, тому що колоди в очах.

Тому що корупція в Україні, рівень цієї корупції не просто досяг критичної межі, за якою вже загибель державності. Україна вже далеко перейшла всі можливі межі. Виглядає, що перейшо НЕЗВОРОТНО. А тому трагічні наслідки лише справа часу.

Останнє редагування: 19 червня 2021 21:46:55 від Маковій
   
шо ти писдиш?
колись в сільраді був голова і секретарка. , кілька років тому як зайшов то офуїв
чоловік 20 і усьо одна родина :weep:
нафуй вони нужни ніхто не знає , колись голова сільради сам займався всім і все міг вирішити
а тут йопаний хоровод з сільських дурачків в вишиванках
бльо! :facepalm1:  колгоспів-радгоспів з управлінням нема.  військкомати один на три райони, а зараз і райони похерили вчетверо. з сільрадами те саме. про кількість міністерств- давай не будемо. статистику бубочка власними руками задушив.
   
Якби ти читав цю гілку, то прочитав би, що я не лише здогадуюсь, а і ОПИСАВ деякі види тієї узаконеної корупції.
ти говориш про ВЕРХИ. а я про НИЗИ
   
ти говориш про ВЕРХИ. а я про НИЗИ

То разкажи мені про низи. З цікавістю почитаю.
   
Я не буду с вами спорить. Возможно в Канаде по другому. Хотя тут иногда консервативные каналы рассказывают о действиях властей в Канаде, которое по моему мнению попадают под определение коррупции. Но то такое, может это правая пропаганда.

Я вам расскажу за штаты. Скажите мне как вы считаете, это коррупция когда министром обороны становится человек из совета директоров крупной корпорации,  которая вдруг получает крупный заказ от Пентагона после того как он занял должность.

Или высокопоставленные сотрудники ФБР, ЦРУ получают после отставки теплые и денежные места в СМИ продолжая уже за деньги педалировать определенную политическую позицию.

Или политические деятели устраиваются на теплые должности в крупнейшие ИТ копрорации, лоббируя при этом благоприятные для этих самых копрораций законы и акты. И наоборот, корпорации финансируя избирательные компании таких политиков, получают лоббистов своих интересов во власти.

И разве при этом можно сказать, что рядовой человек не сталкивается с коррупцией. А раз так то ее как бы и нет?

К чему я веду. В той или иной форме коррупция существует во всех странах. И когда господин Байден говорит о том , что Украина не может получить членство в НАТО из за коррупции, то я смеюсь ему в литцо. Пусть своего сына попросит помочь Украине бороться с коррупцией.

Валентин, як завжди, виклав все ідеально.

Додам, що читала на одному із консервативних блогів, шо вибори - чи президенські, чи у інші вищі органи США - це змагання лобістів. Виграє той чи інший конгресмен - і за ним уже написані проекти різних законів, які потім пропихають з метою інтересів різних груп.

Інтереси народу і держави при цьому ж деінде.
   
Кстати - ещё одна брехня Маковия - с коррупцией в медицине сталкивался практически любой канадец. Что бы не стоять бесконечно в очереди очень хорошо иметь знакомого врача, что бы тот помог попасть на приём.

Конечно строжайше запрещено законом, но почему-то люди массово кладут на запрет с прибором.

Ніколи не було проблем із отриманням тестів та прийому до спеца. Але у мене хороший сімейний лікар.
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

Валентин, як завжди, виклав все ідеально.

Додам, що читала на одному із консервативних блогів, шо вибори - чи президенські, чи у інші вищі органи США - це змагання лобістів. Виграє той чи інший конгресмен - і за ним уже написані проекти різних законів, які потім пропихають з метою інтересів різних груп.

Інтереси народу і держави при цьому ж деінде.

Спасибо за доброе слово.
   
Я не буду с вами спорить. Возможно в Канаде по другому. Хотя тут иногда консервативные каналы рассказывают о действиях властей в Канаде, которое по моему мнению попадают под определение коррупции. Но то такое, может это правая пропаганда.

Я вам расскажу за штаты. Скажите мне как вы считаете, это коррупция когда министром обороны становится человек из совета директоров крупной корпорации,  которая вдруг получает крупный заказ от Пентагона после того как он занял должность.

Или высокопоставленные сотрудники ФБР, ЦРУ получают после отставки теплые и денежные места в СМИ продолжая уже за деньги педалировать определенную политическую позицию.

Или политические деятели устраиваются на теплые должности в крупнейшие ИТ копрорации, лоббируя при этом благоприятные для этих самых копрораций законы и акты. И наоборот, корпорации финансируя избирательные компании таких политиков, получают лоббистов своих интересов во власти.

И разве при этом можно сказать, что рядовой человек не сталкивается с коррупцией. А раз так то ее как бы и нет?

К чему я веду. В той или иной форме коррупция существует во всех странах. И когда господин Байден говорит о том , что Украина не может получить членство в НАТО из за коррупции, то я смеюсь ему в литцо. Пусть своего сына попросит помочь Украине бороться с коррупцией.

Вот это точно, когда крупнейший коррупционер Украины прошлого десятилетия Джо Байден читает лекции украинцам о вреде коррупции и выговаривает за недостаточную борьбу то очень хочется посадить его сынулю. Просто поражаешся наглости зашитой в этом дедуле.
   
:facepalm: мадам! порівняно з урср першої ревізії кількість бюрократів зменшилась в рази, якшо не десятки. проблема, як говорив таваріщ сталін- у кадрах. а їх нема. гонта ж хоче кавалерійським наскоком похерити те, що залишилось.
яким наскоком. це добре добро - перевести якмога більше держпослуг в онлайн.
   
Це не пафос. Це warning, alert, alarm, але скоріше всього КРИК В ПУСТЕЛІ - ніхто нічого не почує. Тому що не хоче чути. І не побачить, тому що колоди в очах.

Тому що корупція в Україні, рівень цієї корупції не просто досяг критичної межі, за якою вже загибель державності. Україна вже далеко перейшла всі можливі межі. Виглядає, що перейшо НЕЗВОРОТНО. А тому трагічні наслідки лише справа часу.
з тебе вангуватель так собі, Маковіє.
так що впевнена, що тут в тебе тривожна маячня. так само я в квітні думала, що хуйло не нападе. а ти...
і на рахунок корупції я вважаю, що це не загроза державності(в решті решт та ж Мексика доволі собі стала держава. а йде все врознос якраз, коли мудрий  нарід  вибирає собі в керівники простого парня з народу, який за справедливісь, проти кровосісь і за все хороше - Венесуела, як приклад поряд)).
ще раз напишу, що за роки тут утворилася життєстійка біосистема, яка по великому рахунку влаштовує більшість.
те що в нас сусід агресивний і йопнутий, то зовсім інша проблема.
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

яким наскоком. це добре добро - перевести якмога більше держпослуг в онлайн.
мальованим! діджиталізація у виконанні бубочки- це треш і содомія.
   
мальованим! діджиталізація у виконанні бубочки- це треш і содомія.
мені подобається. дія, бачиш всі рухи. не знала, що штраф один не сплачений, тут же заплатила через приват 24(хоча мені здається, що а його оплатила).
 податкова і пенсійний - все бачиш в себе на компі, платиш подакти. в енсійному я знайшла, що за деякі квартали з 2010р. не прийшов звіт до них, а я платила без пропусків. квітанції є, десь з осені піду в податкову зясовувати.
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

мені подобається. дія, бачиш всі рухи. не знала, що штраф один не сплачений, тут же заплатила через приват 24(хоча мені здається, що а його оплатила).
 податкова і пенсійний - все бачиш в себе на компі, платиш подакти. в енсійному я знайшла, що за деякі квартали з 2010р. не прийшов звіт до них, а я платила без пропусків. квітанції є, десь з осені піду в податкову зясовувати.
ти бачиш лише обгортку від цукерки. а там усередині зовсім не цукерка
   
ти бачиш лише обгортку від цукерки. а там усередині зовсім не цукерка
не знаю, поки проблем неає. + всі комунальні взагалі клас. нарешті. бо це ж дурдом був з тою кипою книжечок.
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

не знаю, поки проблем неає. + всі комунальні взагалі клас. нарешті. бо це ж дурдом був з тою кипою книжечок.
те, що ти їх не бачиш- не означає, що їх немає
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія