Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Швиранути наостанок місцеве ДКП - це можливо?

Коротше суть такова. Ці *вирізано цензурою*-бки збільшили тарифи рішенням своєї місцевої ради клептоманів. Тепер за гарячу воду сплачую 1 172 грн. Пішов, накатав заяву на опломбування кранів, благо бойлер є. Так от, мені знов донарахували цю суму. Думаю не платить. Будуть судитися зі мною за цю тисячу, чи "залЄжи", як поляки кажуть?  B-)
   
Судись. С какой стати им дарить
   
Re: ФЗВ: Швиранути наостанок місцеве ДКП - це можливо?

Коротше суть такова. Ці *вирізано цензурою*-бки збільшили тарифи рішенням своєї місцевої ради клептоманів. Тепер за гарячу воду сплачую 1 172 грн. Пішов, накатав заяву на опломбування кранів, благо бойлер є. Так от, мені знов донарахували цю суму. Думаю не платить. Будуть судитися зі мною за цю тисячу, чи "залЄжи", як поляки кажуть?  B-)

А можна суть про вирізаних цензурою? В смислі, як і коли утворився той борг? Чи є лічильник? Як справно сплачувалися рахунки?
   
Боргу - нема, це місячний платіж. Лічильників теж нема (впадлу покази вносити) :)

Вирізане цензурою - це  Державне комунальне підприємство БуйТепло )
   
Судись. С какой стати им дарить

Судитися з державною машиною - це донкіхотство (
   
Re: ФЗВ: Швиранути наостанок місцеве ДКП - це можливо?

Боргу - нема, це місячний платіж. Лічильників теж нема (впадлу покази вносити) :)

Вирізане цензурою - це  Державне комунальне підприємство БуйТепло )

Місячний платіж? А скільке ж вас, кетайців, там миєцця, шо тобі впадлу покази через інтернет передавати? Я на всі показники (гаряча і холодна вода за 2 хатки і газ і електрика за одну хатку) витрачаю максимум 5 хвилин щомісяця. Тобто, передача всього лише 6 показників і всього лише за 5 хвилин. Невже це так важко?

Ну, то плати ті 1,1к, якщо ти вважаєш, що лічильник тобі за помивку сотні кетайців набагато більше нарахує до сплати.
   
Re: ФЗВ: Швиранути наостанок місцеве ДКП - це можливо?

вас четверо там прописано? А по факту скіке живе?
   
накатав заяву на опломбування кранів,

Опломбування відбулося?
Нє?
Плати!
   
вас четверо там прописано? А по факту скіке живе?

1=1
   
Re: ФЗВ: Швиранути наостанок місцеве ДКП - це можливо?

1

Шо 1?
1 прописаний і 1 живе?

Якщо 4 прописано, а живе тільки 1, то якого хера ти оце яйця мнеш? Пульою лети у магазин, став лічильник і опломбовуй його! Бо ти сам стільки води не наплюхаєш за місяць. Це треба, щоб у тебе один краник був відкритий цілодобово із цівкою в переріз як квасолина.
   
Re: ФЗВ: Швиранути наостанок місцеве ДКП - це можливо?

1=1

1=1 не може коштувати 1173 грн. у місяць. Вартість 1 куба гарячої води наразі 73-85 грн. Максимум 100 грн. Санітарна норма на місяць 3,3 куби. От і пора(x)уй: максимум 350 грн. у тебе буде за місяць на одного.

А ти про шо, птічька, пайош?
   
Karoffka:



   
Шо 1?
1 прописаний і 1 живе?

Якщо 4 прописано, а живе тільки 1, то якого хера ти оце яйця мнеш? Пульою лети у магазин, став лічильник і опломбовуй його! Бо ти сам стільки води не наплюхаєш за місяць. Це треба, щоб у тебе один краник був відкритий цілодобово із цівкою в переріз як квасолина.

Питання не в лічильнику. Я просто цих пітарасів знати не хочу. І діл з ними мати теж не хочу. І швирнути хочу (дуже :) )
   
Re: ФЗВ: Швиранути наостанок місцеве ДКП - це можливо?

Karoffka:



Показати зображення...
;o Оце за одну людинку такі нєхуйові платежі? Чого такі великі? Сам газ - вже якась херня.

Слідкуй за руками: куб газу 8,54-8,55 грн. Санітарна норма без лічильника - 3,28 зараз. Ну, і? За одну особу ти у місяць повинен платити: 8,55 х 3,28 = 28,04. А у тебе скіке нараховано? Шось песдиш ти батінька.

І за вивезення мусора у тебе теж дорогувато - неначе ти за вивезення реальних мусорів сплачуєш. 46 гривень - це задохуя. У нас 19,04 за одного у місяць.

І гаряча вода дужже додого!


Розказуй, шо і де задолжав і на шо у тебе стоять лічильники, а на шо - ні.
   
То колонка "Баланс", а не "Нараховано за місяць".
Здається мені, що там сума не за місяць.
   
Re: ФЗВ: Швиранути наостанок місцеве ДКП - це можливо?

То колонка "Баланс", а не "Нараховано за місяць".
Здається мені, що там сума не за місяць.

ВО! Але він мовчить як партізан.

Я зрозуміла, що то із інтернет-банкінга Приватовського, бо у мну така сама там картинка - теж ВСЕ плачу через приват. Але там не показує, за скільки періодів той платіж.
   
З колгоспу неможливо вийти! Квартиру прийдеться залишити баригам-або вічний колгоспний кріпак. Те не можне. це нільзя.
   
Re: ФЗВ: Швиранути наостанок місцеве ДКП - це можливо?

З колгоспу неможливо вийти! Квартиру прийдеться залишити баригам-або вічний колгоспний кріпак. Те не можне. це нільзя.
А продать и купить дом?
   
Розказуй, шо і де задолжав і на шо у тебе стоять лічильники, а на шо - ні.


Та на нічо не стоять, я бомш па-ходу, а шо?   :gigi:

Вантажник до-речі правий, треба валить, хоч і злі язики труть, шо "ольгінець" він  B-)

Думав спересердя акцію в Пейсбуку замутити - "злий жидам воду", називаєцця. Тупо врубати крани на 24 год., і хай би ті інтегральні жлоби, совки і виблядkи Кучми і Пороха трохи полиняли на бабло  :D 

Ivich, я маю три дома, і шо? Гемор один  :X
   
ну НАКОПИЧИВ борги так шо тепер СМЕРДІТИ??
   
Ти не смерди сам. Я за борги сплатив, і готовий надалі платити.  Питання інше зувсім - як грамотно скрутити дулю цим зажерливим особистостям? Так щоб їм не було дуже цікаво за мною бігати  B-)
   
Ти не смерди сам. Я за борги сплатив, і готовий надалі платити.  Питання інше зувсім - як грамотно скрутити дулю цим зажерливим особистостям? Так щоб їм не було дуже цікаво за мною бігати  B-)

повісся у них над входом в їх офіс ,намазавши вірьовку лайном
   
Re: ФЗВ: Швиранути наостанок місцеве ДКП - це можливо?

Ну, які борги ти сплатив, якщо у тебе виставлені рахунки із сумами, які набагато більші ніж місячний платіж.
   
Скоріш зас все ці ебаньки мій останній платіж 05.05 ще не побачили
   
повісся у них над входом в їх офіс ,намазавши вірьовку лайном

Цуко, ну от і нахіра я відкрив це повідомлення? Тим більше, ти в вже в ігнорі було, тьмо  :X
   
Re: ФЗВ: Швиранути наостанок місцеве ДКП - це можливо?

Скоріш зас все ці ебаньки мій останній платіж 05.05 ще не побачили
Сам ты ебанько раз не понимаешь что означает дата справа от суммы  :K
   
О, дякую, що пояснив! :) Тільки наxуя лаятись?  :D
   
Скоріш зас все ці ебаньки мій останній платіж 05.05 ще не побачили

станом на 1 квітня побачити щось за травень дуже важко...
   
Re: ФЗВ: Швиранути наостанок місцеве ДКП - це можливо?

О, дякую, що пояснив! :) Тільки наxуя лаятись?  :D
Я не первый начал ;)
   
Курва,  трафив таки у ДТП  :X  Вівця на мусорських погонах і на Хонді Д-класу обігнала мене зліва, через подвійну суцільну, і вєбавщи злегінця в крило, коли  повертав наліво, в розриві сплошної, якраз поворотник включав. (він БУВ вклччений) Правий ряд був АБЮСОЛЮТНО свобідний :)  Пошкодував, що нафігатора нема, я їжджю доролі обережно. Звісно те було пяне :) (дєнь Пабєди певно відмічало  :-)o   Ще хотіла поїхати-позажигати зо мнов, мов "сматрі, какая ноч"   B-)   Шнура вони там в своїй ментурні передивились, чи шо  ;o ? Копів визвали, але почув жалісливе "дяденька, давай решим на месте"  :angel:

В мене на жаль  карма походу така - тупих блондинок вчити їздити, то третій раз вже таке. Ні хто не знає якусь бабку, щоб відшептала?  B-)

Побачемо, шо с того буде, stay tuned кароч  :eyes:

Останнє редагування: 10 травня 2019 00:38:50 від Harddriver
   
Кран опломбовано (в якості АПу ;)) То платить, чи не платить? (я троха тупий :))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія