Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

люди палять за собою мости :(

Re: люди палять за собою мости :(

Я прошу прощения, но я себе слабо представляю жизнь на 800 евро в чужой стране в результате чего можно насобирать на квартиру в Украине )))? Он там чем питается, где проводит досуг и где живет ?!

питаецца водкой
развлечения водка
живет ... типа под мостом...
   
Re: люди палять за собою мости :(

Схоже що так. це люди або без во
Вища освіта сьогодні - це ну аж ніяк не синонім спеціаліста чи інтелектуала. Херрва купа менеджерів, екологів, і психологів знецінила це поняття вщент.
   
Re: люди палять за собою мости :(

Вища освіта сьогодні - це ну аж ніяк не синонім спеціаліста чи інтелектуала. Херрва купа менеджерів, екологів, і психологів знецінила це поняття вщент.

а екологічні експертизи хто проводити буде?
   
Re: люди палять за собою мости :(

Получит,  если будет работать 14 часов так, как в Польше
Ну или около того
==================
Не получит. :shuffle:
   
Re: люди палять за собою мости :(

Ну от, тому він  отримає ці гроші в Чехії  чи в Польщі, а через 2 роки повернеться, купить квартиру й буде водити фуєм по лобі чуваку який з серйозним дипломом в Україні заробляє 500 євро  :lol:   Проблемка в тому шо  в Україні також потрібно комусь пакувати товари на складі,  а вже конкретно мало людей на таке.  Тому сратий вантижник-алкаш в Україні заробляє вже більше освіченого бухгалтера.


Отож. Как-то смотрел по нашему региону вакансии, у грузчиков ЗП на 50%, чем у бухгалтера...
   
Re: люди палять за собою мости :(

І далі?
А далі як в  тому анекдоті про негра, який лежав під банановим деревом.
Фуйня то все, все що він матиме в Прльщі, він має і зараз причому не напруючись.
   
Re: люди палять за собою мости :(

Вища освіта сьогодні - це ну аж ніяк не синонім спеціаліста чи інтелектуала. Херрва купа менеджерів, екологів, і психологів знецінила це поняття вщент.

ти що, жодного нормального психолога чи екоголога не зустрічав?
з інженерами та медиками проблема значно гостріша
   
Re: люди палять за собою мости :(

====================
Що там можна робити повний день??? :laugh:

Приходить на дві-три години і не кожний день. B-)

на 20сотках,щоби все виглядало ідеально  -- щоденно треба працювати,особливо коли багато рослин
   
Re: люди палять за собою мости :(

взагалі то Польща це величезне сито людського ресурсу з України.
Їдуть і стар і млад, і спец і на дудє ігрєц. Реальність починає випробування стресом, тиском, зміною звичного життя.
Частина не витримує і звалює, частина бухає і їх виганяють (потім вони дома розповідають казки, що там всі мудаки і немає що там робить).
А частина хапається за будь яку можливість, переносить тимчасові незручності та стрес і починає облаштовуватись.

Так от подумайте, хто дістається в Польщі, а хто залишається Україні.
Відповідь як на мене очевидна
   
Re: люди палять за собою мости :(

Вища освіта сьогодні - це ну аж ніяк не синонім спеціаліста чи інтелектуала. Херрва купа менеджерів, екологів, і психологів знецінила це поняття вщент.
як би там не було- це ознака того, що людина пройшла відповідну підготовку, а якої якості оцінить конкуренція.
   
Re: люди палять за собою мости :(

Саме тому нашим "серйозним дипломом" медуніверу у штатах наприклад можна лише сраку витерти )))
Не вийде, пластиком можно (_!_) порізати.
   
Re: люди палять за собою мости :(

Я прошу прощения, но я себе слабо представляю жизнь на 800 евро в чужой стране в результате чего можно насобирать на квартиру в Украине )))? Он там чем питается, где проводит досуг и где живет ?!

Ондо ти бачив вище, за яку ціну продають квартири.
А 10 штук заробітчани після  одного  року перебування в режимі "зомбі", привозять  до України  - це звичайне явище.
Тим паче шо чуваки, які не повні довбойопи, лише спочатку фуячать на 800, а  через деякий час, вивчивши трохи мову, та взнавши шо до чого, вже вимучують собі 1000 на місяць й більше. Наприклад поїхав туди електрик, він спочатку як електрик там нафуй нікому не потрібен - пішов у кур'єри. Через 3 місяці вже якось прилаштувався помічником електрика, ще через 3 місяці - вже електрик, який отримує на 35% менше за поляка.



Останнє редагування: 30 червня 2019 22:25:32 від птах Сорока
   
Re: люди палять за собою мости :(
RSP

В українських заробітчанах мене дивує тільки одне. Перетинаючи кордон, вони перетворюються на геть невибагливих істот, готових харчуватися одними земняками та дешевими шпікачками, готовими працювати по 12 годин шість днів на тиждень. Отримюючи за те, ну нехай 800 ойро.
Спробуй тут, в Україні, тому самому Василю запропонувати ті самі 800 євро на тих самих умовах і він тобі харкне в обличчя, прокляне твої сім колін та розповість всім, що ти кончєний підарас, а не работодавець.
Хто знає, як називається та заробітчанська аномалія?
Запропонуй так як поляк пропонує.
   
Re: люди палять за собою мости :(

Я прошу прощения, но я себе слабо представляю жизнь на 800 евро в чужой стране в результате чего можно насобирать на квартиру в Украине )))? Он там чем питается, где проводит досуг и где живет ?!
===================
Тракер, ти б краще задався  цими ж питаннями,ну,наприклад про українські реалії.

Типу,отримує українець мінімалку- 3500, опалення- 2000, електрика-300, дозвілля,театри, ресторани- скільки-то ну і т.п.  :lol:

Спробуй, дуже цікаве заняття.
Тоді тобі багато що стане зрозумілим.
   
Re: люди палять за собою мости :(

я трохи в темі, не треба лялятополя.

на внутр.роботах на норм.бригаду черги розписані на роки вперед, 50тис грн\міс на руки - не проблема,якщо руки не криві
   
Re: люди палять за собою мости :(

В українських заробітчанах мене дивує тільки одне. Перетинаючи кордон, вони перетворюються на геть невибагливих істот, готових харчуватися одними земняками та дешевими шпікачками, готовими працювати по 12 годин шість днів на тиждень. Отримюючи за те, ну нехай 800 ойро.
Спробуй тут, в Україні, тому самому Василю запропонувати ті самі 800 євро на тих самих умовах і він тобі харкне в обличчя, прокляне твої сім колін та розповість всім, що ти кончєний підарас, а не работодавець.
Хто знає, як називається та заробітчанська аномалія?

Ти для них свій, а не пан
А свого слухати та поважати - нема дурних!
   
Re: люди палять за собою мости :(

взагалі то Польща це величезне сито людського ресурсу з України.
Їдуть і стар і млад, і спец і на дудє ігрєц. Реальність починає випробування стресом, тиском, зміною звичного життя.
Частина не витримує і звалює, частина бухає і їх виганяють (потім вони дома розповідають казки, що там всі мудаки і немає що там робить).
А частина хапається за будь яку можливість, переносить тимчасові незручності та стрес і починає облаштовуватись.

Так от подумайте, хто дістається в Польщі, а хто залишається Україні.
Відповідь як на мене очевидна
==================
І це- теж.
Така собі селекція! :(
   
Re: люди палять за собою мости :(

на внутр.роботах на норм.бригаду черги розписані на роки вперед, 50тис грн\міс на руки - не проблема,якщо руки не криві
а люди у черзі пальці смокчуть чи йдуть у ненормальну бригаду за копійки?
   
Re: люди палять за собою мости :(

на внутр.роботах на норм.бригаду черги розписані на роки вперед, 50тис грн\міс на руки - не проблема,якщо руки не криві

Ну хрень же.
Кто захочет строить десятилетиями?
   
Re: люди палять за собою мости :(

в запоріжжі я б взагалі став жити тільки за вироком суду
вот сейчас ты некрасиво обидел алкофилософа
   
Re: люди палять за собою мости :(

а люди у черзі пальці смокчуть чи йдуть у ненормальну бригаду за копійки?

черга замовників
   
Re: люди палять за собою мости :(

черга замовників
готові роками чекати?!
   
Re: люди палять за собою мости :(

Ну хрень же.
Кто захочет строить десятилетиями?

шо строіть?
будинок зданий, заїжджає бригада й робить все  квартирах, одна за одною
люди згодні чекати,якщо робота якісна
   
Re: люди палять за собою мости :(

готові роками чекати?!
+100500. Потрібно плитку покласти у ванній, та перешпаклювати кухню. Я буду чекати 2 роки.... :K  :lol:
   
Re: люди палять за собою мости :(

Але якогось фуя не пропонують в Україні вантажнику  чи пакувальнику товарів складу інтернет-магазину чи касиру в супермаркеті 800 євро на руки ну ніяк...Окремі випадки Києва - то не показник.

Пакувальник товару на складі не отримує 800 євро і в Польщі. Український пакувальник, що працює або повністю, або частково нелегально, звісно.
А ось працівник складу великого маркет плейсу або гуртовні в Україні, я вже не кажу про вантажника, працюючи 72 години на тиждень, може мати 25000 гривень. Може и має.
   
Re: люди палять за собою мости :(

а екологічні експертизи хто проводити буде?
Звісно - екологи. А не "екологи" з дипломом дрищеградського університету державного управління і світової політики, так би мовити.
   
Re: люди палять за собою мости :(

готові роками чекати?!

Ну конечно же. Родился наследник - начинают строить. Годам к 20 все будет готово.
   
Re: люди палять за собою мости :(

готові роками чекати?!

а що такого?
в мене не всі квартири закінчені , є такі, що вже 3 роки стоять, нікуди не дінуться
   
Re: люди палять за собою мости :(

взагалі то Польща це величезне сито людського ресурсу з України.
Їдуть і стар і млад, і спец і на дудє ігрєц. Реальність починає випробування стресом, тиском, зміною звичного життя.
Частина не витримує і звалює, частина бухає і їх виганяють (потім вони дома розповідають казки, що там всі мудаки і немає що там робить).
А частина хапається за будь яку можливість, переносить тимчасові незручності та стрес і починає облаштовуватись.

Так от подумайте, хто дістається в Польщі, а хто залишається Україні.
Відповідь як на мене очевидна
яка людина, що хоче заробити в еміграції гроші, іде в Польщу?—тільки лузери
   
Re: люди палять за собою мости :(

готові роками чекати?!

так вона ж людям не потрібна, тому можна чекати і довше
нерухомість + ремонт це типу з розумом вклали (зберегли) гроші для дітей-онуків і т.д.

і одразу ж ілюстрація: :)
а що такого?
в мене не всі квартири закінчені , є такі, що вже 3 роки стоять, нікуди не дінуться
   
Re: люди палять за собою мости :(

так вона ж людям не потрібна, тому можна чекати і довше
нерухомість + ремонт це типу з розумом вклали (зберегли) гроші для дітей-онуків і т.д.

ну, десь так
правильно чи не правильно -х.з.
   
Re: люди палять за собою мости :(

будинок зданий, заїжджає бригада й робить все  квартирах, одна за одною
люди згодні чекати,якщо робота якісна
Не неси фуйні.  Скільки був у новобудовах - максимум за рік після придбання робляться усі ремонти, бо у хаті потрібно або самому жити, або дітей туди виперти, або здавати в оренду шоб гроші капали.
Пакувальник товару на складі не отримує 800 євро і в Польщі.
Я знаю такого, хто отримує.

яка людина, що хоче заробити в еміграції гроші, іде в Польщу?—тільки лузери
Це перша сходинка - потренуватись. Якшо шось не вийде - квитка на автобус й додому. Але в принципі краще моститися одразу хоча б на Чехію.

Останнє редагування: 30 червня 2019 22:37:03 від птах Сорока
   
Re: люди палять за собою мости :(

+100500. Потрібно плитку покласти у ванній, та перешпаклювати кухню. Я буду чекати 2 роки.... :K  :lol:
ні, ну може бути, що договір під виконання внутрішніх робіт на будинки, що тільки зводяться. Але це так неймовірно, що і не чув про такі випадки.
   
Re: люди палять за собою мости :(

В українських заробітчанах мене дивує тільки одне. Перетинаючи кордон, вони перетворюються на геть невибагливих істот, готових харчуватися одними земняками та дешевими шпікачками, готовими працювати по 12 годин шість днів на тиждень. Отримюючи за те, ну нехай 800 ойро.
Спробуй тут, в Україні, тому самому Василю запропонувати ті самі 800 євро на тих самих умовах і він тобі харкне в обличчя, прокляне твої сім колін та розповість всім, що ти кончєний підарас, а не работодавець.
Хто знає, як називається та заробітчанська аномалія?
хз
коли я виїхав то в україні не міг штанів купити
і можливості такої не було
   
Re: люди палять за собою мости :(

так вона ж людям не потрібна, тому можна чекати і довше
нерухомість + ремонт це типу з розумом вклали (зберегли) гроші для дітей-онуків і т.д.


Главное не забыть потом вовремя произнести: Рекс, Пекс, Фэкс...
   
Re: люди палять за собою мости :(

ти що, жодного нормального психолога чи екоголога не зустрічав?
з інженерами та медиками проблема значно гостріша
Та зустрічав, але в десятки раз частіше зустрічаю типових петеушнків за рівнем розвитку, проте з дипломами про во.
Совковий бзик про обов'язковість мати діпоома надовго пережив сам совок.
   
Re: люди палять за собою мости :(

ви коли небудь спілкувалися з заробітчанами саме там, за кордоном.
Це дуже цікаво. Спочатку більшість бачить майбутнє так - буду єбошити як дурний, жити в хостелі толпою в одній кімнаті, жерти можна дешеве мясо з батоном та кефір. За рік накуячу 10 штук, поїду додому та куплю хату (квартиру, машину шоб таксовать, вкладусь в міні готель, арендую садок).

Через приблизно півроку починається інша стадія - та ну нах таке життя. Єбошиш шо дурний, живеш хз в яких умовах, світа білого не бачиш.
І за шо? Шоб заробити ті нещасні 10 штук і витратити на хз що? Бізнес замутити? Де? В Україні? Та нах воно мені треба, викинуті гроші.
Треба зняти хату вдвох чи трьох, та шукати нормальні варіанти роботи. Собі щоб десь на штуку та жінку витягнути десь так на 500.

Через рік, у кого 2 - приїджає сім'я, активний пошук нормальної квартири, щоб школа-садок не далеко. Треба пробивати варіанти по контракту на захід у відрядження. Влітку їдемо в Італію на 2 тижні. Шо? Повернутися в Україну? А шо там робити, на пропиті єбала кожен день живитися та депресуху на себе нагоняти?
Накуй, життя одне.


це вільний переказ реального спілкування з заробітчанами нової хвилі
   
Re: люди палять за собою мости :(

ну, десь так
правильно чи не правильно -х.з.

побачимо
я вже стільки грошей проінвестував у "не нерухомість", що ми один одного однаково не зрозуміємо - залишається лише чекати
   
Re: люди палять за собою мости :(

тут нещодавно блазень закликав всіх українців повертатися з-за кордону,
обіцяв, що все буде зашибісь!
повернулися одні риги  ;o

слишком много порошивой гнили при власти осталось, объективно упрекать его достаточно тяжело.

Я конешно понимаю популизм порохоботов, им бы всё да сразу, но не все так просто, доказано барыгой
   
Re: люди палять за собою мости :(

яка людина, що хоче заробити в еміграції гроші, іде в Польщу?—тільки лузери
а де їхати?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія