Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В понедельник презентуют 10 новых онлайн-услуг "Дія": что предложат украинцам

Ніхрєна воно не працює  (td) Може, тому що я не хочу... Може тому, що телефон пише, що у пам"яті немає місця а новий я купувати не хочу. Нахрін йде та дія.  8-)
Зараз, якщо немає хоча б 4Gb оперативи, та 64Gb вбудованої пам'яти, будуть трабли.
Додатків купа і кожного дня додаються.
   
Магія клоуна, 10 послуг заявлено, фінансування розпиляне, а послуг 3. :lol:
   


quote author=СDay link=topic=1100392.msg25901346#msg25901346 date=1635684735]
Ніхрєна воно не працює  (td) Може, тому що я не хочу... Може тому, що телефон пише, що у пам"яті немає місця а новий я купувати не хочу. Нахрін йде та дія.  8-)
У тебя нет памяти в телефоне - виновата дия ?
[/quote]

В мене взагалі немає такого обов"язку - мати телефона:-B

Нахрін вони всі йдуть.
   
Зараз, якщо немає хоча б 4Gb оперативи, та 64Gb вбудованої пам'яти, будуть трабли.
Додатків купа і кожного дня додаються.

Отож
   
Прописка работает?

Прописки немає  8-)
   
Прописка работает?
не вижу прописки, справка переселенца есть
   
Чудеса.. я бы грешил на свой сяоми  или прошивку или магиск.. но приват работает!
А там тоже защита от суперпользователя.. и еще два приложения у меня, магиск скрывает .. ума не приложу..
Мало того - я даже не могу снять скриншот  с дии, ну там где мне говорят досвиданья.. так и пишет - вы не можете с этого приложения снять скриншот
Дія перевіряє наявність алікухи магіск. Треба заборонити дії доступ до списку аплікацій або перейменувати магіск у щось інше типу "StrangewaysAPP"
Якось так. Ну і треба ще оновити магіск до 23 версії.
   
Ги... Ви тепер навить не знатимете, хто себе у Вашый квартиры прописав!

Якраз зараз і дізнаєтесь.... :)
   
А що з пропискою. Коли запрацює?
   
Дія перевіряє наявність алікухи магіск. Треба заборонити дії доступ до списку аплікацій або перейменувати магіск у щось інше типу "StrangewaysAPP"
Якось так. Ну і треба ще оновити магіск до 23 версії.

Тема старая. Проблема решена .. на 4пда патчер..
Я просто первую попавшуюся тему поднял - новость!
Ковид сертификат без ключа, без фото - просто заявку.. и минуту или меньше подождать..  я через сайт..
   
Новые услуги будут лично презентовать

Авжеж-авжеж , замість змусити чиновників , обмінюватись між одне із іншим , потрібними даними , вон лише "кріпаків" , від чиновників , до програмьорів , намагатимуцця "перепризначити" .

У тій службі субсидій - "давай довідку про склад сім'ї" .
Пішов у ЖЕК-івстке віконце , котре , бл , за десять метрів , ув тій жи ж будівлі райвиконкому знаходицця , узяв папірця р рахнуком , пішов до банку , сплатив 25 грн. , повернувсь , отримав у ЖЕК-івському віконці тую ср_ну довідку А4 з круглою печаткою , одніс до кабінету тієї служби субсидій .

Бл , риторичне - що нікому змусити двох чиновниць пєлоток , що-би між собою , самі , тією довідкою обмінялись ..? Хоч поштою електронною , хоч ср_ним яким виїбером , хоч яким іншим лохограмом ..?

Що толку з тієї ср_ної дії , як , що чиновники працювати "не хочуть" , та котрих хоч видко )) , що такі самісінькі програмьори , так самісінько , "працювати" "не схочуть" , якусь х-ню нашпандьоривши , послуговуючись лише власними уявленнями , та через невідомо де , та невідомо звідки розповсюджуючи , щось , котре працюватиме на пристроях , котрі невідомо хто з якою метою програмувало ..?
   
А закрити за скільки хвилин?  :)


А это уже после второго срока президента!
   
Прописка работает?

Реєстрація вказана в закордоному паспорті (в Дії)
   
А що з пропискою. Коли запрацює?


Працює
   
Працює
Хм... В мене навіть немає такого пункту...
   
Хм... В мене навіть немає такого пункту...

на пашпорті натисни „…“ і вибери перший пункт, - типу „вся інформація“.
   
Реєстрація вказана в закордоному паспорті (в Дії)

В обох паспортах, пластикових, біометричних.
   
Працює

Имеется в виду прописать кого-то в свою недвижимость прямо в дие
   
А закрити за скільки хвилин?  :)

 Це в додатку ДАНТЕ. 9-ть кіл пекла і податкових перевірок.
Неправомірне нарахування ЄСВ. І потім ще багацько приколів зеленої влади.
   
Имеется в виду прописать кого-то в свою недвижимость прямо в дие

щоб таке запустить, дохєра законів мінять треба, забагато зав'язано на прописку

тому й припинили
   
Бльо чи ви ото читати не вміте ?

Тут ви можете подати заяву на реєстрацію місця проживання за адресою вашого майна або за адресою іншого майна за умови згоди власника (у тому числі з одночасним зняттям з попереднього місця проживання), зняття з місця проживання.

Для успішного подання заяви інформація про майно має бути розміщена в реєстрі нерухомого майна (окрім випадку реєстрації місця проживання осіб віком від 14 до 18 років за адресою місця реєстрації батьків або одного з них), воно не має перебувати в іпотеці або довірчій власності.


Послуга доступна у м. Харків, м. Вінниця, м. Луцьк, м. Київ, м. Рівне, м. Кривий Ріг, м. Маріуполь
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія