Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шарий?

Re: Шарий?

После Берёзы Скрипалей Литвиненко....
Даже глупо такие мысли думать. А не то что излагать
Просто грохнуть могу но результат ноль.

+ вже якось пох після 24.02.22, що там щось подумає
якщо грохнуть шарія, то буду дуже радий
   
Re: Шарий?

я знаю фаната шарія
але він зараз в зсу
доброволець
   
Re: Шарий?

+ вже якось пох після 24.02.22, що там щось подумає
якщо грохнуть шарія, то буду дуже радий

Не но подумают. Но мы будем где-нибудь за Тиграм Тамил Иллама
   
Re: Шарий?

СБУ затримала агента ФСБ, який збирав дані для обстрілу військових об'єктів в Україні

За словами спікера української спецслужби, зловмисником є місцевий житель, колишній працівник органів виконавчої влади й активний шанувальник забороненої Партії Шарія.

   
Re: Шарий?

Але в мене так багато питань,  а у иншіх ще більше, що я навить не знаю що буде, якщо їх зададуть? А зададуть.
Во время войны вы никаких ответов не дождетесь
И это правильно, имхо
Даже Арестович признает - ошибок у нас  много
У орков тоже много. У ЕС, у США и т.д.
Это война
   
Re: Шарий?

Так, я завжи був порохоботом. Зараз всі порохоботи мають бути за Україну, тобто за Зеленського. Після війни ми відновим срач, але зараз не на часі.

Перепрошую, а за Україну, то = за Зеленського?
Тобто всі хто не за Зеленського то НЕ за Україну?
Така логіка?
   
Re: Шарий?

Шарік, був заарештований  в Іспанії. Зараз випущений під залог. Провіряють, чинність купівлі нерухомості в Іспанії
В Литві, йому в кінці кінців "закрутили гайки" - зараз ведеться провірка, хто йому "допомагав" получити захист в Литві. Воопчем, поки що в нього один вибір - повернення в Україну - турма його дім
   
Re: Шарий?

шарии? вешать, вешать... B-)
   
Re: Шарий?

Ці редиска досі живить в Харкові та Одесі. Їх бог живе в Іспанії, але ми завітаємо до його міньонів. Особливо цікаво по Одесі. Там було десь 10 депутатів від Шарія, в них є адреси, вони десь живуть?
Либерализм - это совсем не желание того, "штобы у всех всьо била харашо". Это больше по части ватников и совкодрочеров.

І що воно таке у вашому розумінні? (Гуглю не треба)

Для меня это обеспечение максимальных прав для каждого человека, т.е. человек может делать всё, что не нарушает права и свободы других людей. В частности, сюда относится и легализация однополых браков.   
... то що ти з шарієм та його прихольниками збираєшся робити? :)))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія