Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шарлатани, гадалки, віщуни ...

Шарлатани, гадалки, віщуни ...

Зараз гарний час виявити шарлатанів.

Що тільки не говорили усіляки віщуни, мольфари, гадалки.
І чому ніхто з них не може передбачити коли закінчиться війна?
   
Re: Шарлатани, гадалки, віщуни ...

З іншого боку.

Усіляки битки екстрасенсів ...

Якщо хтось і дійсно би щось би знав, вийшов би зараз, сказвв, коли і як закінчиться війна. І всі б повірили, що дійсню людина може бачити наперед.
   
Re: Шарлатани, гадалки, віщуни ...

Вони навіть за дітей,  які пропали,  нічого сказати напевно не можуть...      скільки таких випадків вже було)))
Всі ці екстрасенси - банальний розвод  на гроші
   
Re: Шарлатани, гадалки, віщуни ...

І чому ніхто з них не може передбачити коли закінчиться війна?
тому що ніхто не знає, це очевидно.
а тих, хто запитує - просто хочуть самообману. І хочуть для того, щоб мати якесь уявлення про реальність (бажано таємне).  Тому що свого немає  B-)


Останнє редагування: 21 травня 2022 10:44:04 від torin
   
Re: Шарлатани, гадалки, віщуни ...

але вся штука в тому, що якщо вам сподобається ця версія, то ви будете прагнути до неї, тобто зробите це власними руками.
Якщо це стосується інших людей (наприклад політика), то чим більшій кількості людей подобається, тим більша ймовірність, що це станеться. Тобто всі разом це зроблять.
тому треба буду уважними з власними бажаннями )

 
   
Re: Шарлатани, гадалки, віщуни ...

Зараз гарний час виявити шарлатанів.

Що тільки не говорили усіляки віщуни, мольфари, гадалки.
І чому ніхто з них не може передбачити коли закінчиться війна?





   
Re: Шарлатани, гадалки, віщуни ...

тому що ніхто не знає, це очевидно.

Саме цікаве, що оті шарлатани не говорять: я не знаю. А починають плести усіляку маячню. Зараз же очевидно, що вони брешуть і ти самим роблять собі антирекламу. Навіщо?
   
Re: Шарлатани, гадалки, віщуни ...

Саме цікаве, що оті шарлатани не говорять: я не знаю. А починають плести усіляку маячню. Зараз же очевидно, що вони брешуть і ти самим роблять собі антирекламу. Навіщо?
поки люди за це платять, то буде вічно.
до речі, це не найгірше заняття, наркотики наприклад ще гірші. А от корупція взагалі сука найгірше, чим може займатися людина, бо робить погано всім, а не тільки собі.
тому варто з корупції починати  B-)
   
Re: Шарлатани, гадалки, віщуни ...

поки люди за це платять, то буде вічно.

ось людям би зараз подивитися на їх "прогнози" і зробити висновки.
   
Re: Шарлатани, гадалки, віщуни ...

а  пам'ятаєте 2014-2015 роки які  прогнози були віщунів  пономаря та портнікова?
   
Re: Шарлатани, гадалки, віщуни ...

ось людям би зараз подивитися на їх "прогнози" і зробити висновки.
для цього треба мати хорошу пам'ять і деяку логіку. звідки це в них ? ви очікуєте неможливого від звичайних людей.
   
Re: Шарлатани, гадалки, віщуни ...

   
Re: Шарлатани, гадалки, віщуни ...

Зараз гарний час виявити шарлатанів.

Що тільки не говорили усіляки віщуни, мольфари, гадалки.
І чому ніхто з них не може передбачити коли закінчиться війна?

Их и без этого нужно было сажать лет на 10
   
Re: Шарлатани, гадалки, віщуни ...

Зараз гарний час виявити шарлатанів.

Що тільки не говорили усіляки віщуни, мольфари, гадалки.
І чому ніхто з них не може передбачити коли закінчиться війна?

Що кажуть за 6 червня 2022?
   
Re: Шарлатани, гадалки, віщуни ...

жоден навтьі для себе не передбачив ріст біткоіна, накуй вони надо взагалі
   
Re: Шарлатани, гадалки, віщуни ...

жоден навтьі для себе не передбачив ріст біткоіна, накуй вони надо взагалі
навтьі?
Доречі стосовно BTC все набагато легше)
   
Re: Шарлатани, гадалки, віщуни ...

Що кажуть за 6 червня 2022?

Що б не казали а війна 6 червня 2022 не зупинилась.
   
Re: Шарлатани, гадалки, віщуни ...

:)
Саме цікаве, що оті шарлатани не говорять: я не знаю. А починають плести усіляку маячню. Зараз же очевидно, що вони брешуть і ти самим роблять собі антирекламу. Навіщо?
та не може бути :X  :)  а якже нострадамуси і ванги? а як же сотні тисяч віруючих у криштадеву кулю,лінії руки і кофейну гущу?  не говорячи про "солідних астрологів" ,що на тих "точних астрологічних картах" скажуть вам на яку ногу стати і де плюнути?( чому  "точні",бо вони ніколи не брали в розрахунок рух нашої Землі в коордирнатах нашої галактики і зміщення всього "прогнозу" враховуючи ті зміни координат в галактиці по простій причинрі-карти складалися в часи не знаючих  такі "дурниці" . І це не всі фокуси таких прогнозів). як тепер жити тим домогосподаркам,що читають журнали виключно для сторінки зі знаками зодіаку і прогнрозами на місяць? Це ж власне така армія вірунів і слухачів,що майже тотожна по кількості і складу з армією всяких слухачів  "швеців.арестовичів і решту політастрологів на теренах ЗМІ. тільки одні клюють на "при перетині марсу з венерою народжується життя" а другі на -"при перетині даних з вашінгтону та парижу з даними наших таємних джерел життя стає трудним чи переможним" B-) .
   
Re: Шарлатани, гадалки, віщуни ...

І чому ніхто з них не може передбачити коли закінчиться війна?
тю!
все как один предрекают, что в конце осени - перелом
в начале следующей весны - конец войне
   
Re: Шарлатани, гадалки, віщуни ...

И еще
Тарологи прогнозируют, что Киев стали обстреливать первым
Последний выстрел тоже будет по столице
   
Re: Шарлатани, гадалки, віщуни ...

тю!
все как один предрекают, что в конце осени - перелом
в начале следующей весны - конец войне

якось я не побачила на чию користь перелом і кінець війни з чиєю перемогою?
чи повернемо усю свою теріторію?

п.с.
мольфари давно передбачували війну.
просто в це тоді неможливо було повірити.

і резалт називали який буде.
   
Re: Шарлатани, гадалки, віщуни ...

   
Re: Шарлатани, гадалки, віщуни ...

Клятий раціоналіст якраз відео видав на цю тему

   
Re: Шарлатани, гадалки, віщуни ...

у мене двоюрідна сестра у пітері живе з 82-го року, вийшла заміж за місцевого. У 92-му, акурат 30 років тому, коли приїзжала з чоловіком, донькою та його батьками в село до мами, я також був в гостях і бесідував з її свекром, котрий не гадалка, не віщун і шарлатаном його неможливо було вважати, а просто інженер-кораблебудівельник, любитель історії, пережив блокаду. Так він тоді, у 92-му сказав, що росія не відпустить Україну. Я сміявся з нього приводячи якісь аргументи. Коли почалося з Тузли а потім 2004-й та 2014 він посміятися з мене не зміг бо помер до 2014
   
Re: Шарлатани, гадалки, віщуни ...

а що, багато нумерологів спрогнозували 24.02 ?
чи може коронавірус ?
   
Re: Шарлатани, гадалки, віщуни ...

а що, багато нумерологів спрогнозували 24.02 ?
чи може коронавірус ?
тих хто "всё чётко" спрогнозував повбивали Біллі і рептилоїди ...
 вони так весь час роблять, і підгодовують усіляких "екстрасексів" щоб вони  продуктами життєдіяльності свого моску збивали з пантелику чесних людей ... гади  :X
   
Re: Шарлатани, гадалки, віщуни ...

  Пригадувався ще при совку прочитаний у журналі випадок: Влітку 1918 року один із лідерів більшовицької революції - Микола Бухарін перебував у справах Брестського миру у Берліні. Відвідав відому провидицю мадам Ленорман. Та напророчила: - Вы будете казнены в своей стране.
  Бухарін ошелешено:  - Вы полагаете, что советская власть падет?
  - При какой власти вы погибнете, сказать не могу, но то, что в России – это точно.
  Це було неймовірно – він любимчик керівної партії, друг Леніна…
  Через 20 років Сталін стратив "правого уклониста" Бухаріна.  :gigi:
  В цьому не було нічого дивного. Мама розповідала як в часи її дитинства подорожуючий монах напророчив селянам, що на місці ставка колись вони ще будуть вирощувати капусту. Тоді це передбачення теж здалося неймовірним. Через 30 років ставок спустили й на тому місці мама із іншими колгоспницями садила капусту.  :shuffle:
  По сусідству 5 ночей поспіль несамовито вила собака.
  - Собака виє до чиєсь смерті! - пояснила мама. Шостого дня принесли похоронку - зять на війні загинув...  :( 
   
Re: Шарлатани, гадалки, віщуни ...

тю!
все как один предрекают, что в конце осени - перелом

Тож починаючи від баби Люсі і до останньої гадалки говорили про кінець весни.
Концепція міняється?

До кінця року - це Британська розвідка говорить а не баби гадалкі.
   
Re: Шарлатани, гадалки, віщуни ...

  Пригадувався ще при совку прочитаний у журналі випадок: Влітку 1918 року один із лідерів більшовицької революції - Микола Бухарін перебував у справах Брестського миру у Берліні. Відвідав відому провидицю мадам Ленорман. Та напророчила: - Вы будете казнены в своей стране.
  Бухарін ошелешено:  - Вы полагаете, что советская власть падет?
  - При какой власти вы погибнете, сказать не могу, но то, что в России – это точно.
  Це було неймовірно – він любимчик керівної партії, друг Леніна…
  Через 20 років Сталін стратив "правого уклониста" Бухаріна.  :gigi:
  В цьому не було нічого дивного. Мама розповідала як в часи її дитинства подорожуючий монах напророчив селянам, що на місці ставка колись вони ще будуть вирощувати капусту. Тоді це передбачення теж здалося неймовірним. Через 30 років ставок спустили й на тому місці мама із іншими колгоспницями садила капусту.  :shuffle:
  По сусідству 5 ночей поспіль несамовито вила собака.
  - Собака виє до чиєсь смерті! - пояснила мама. Шостого дня принесли похоронку - зять на війні загинув...  :(

Ленорман померла у 1843 р.
   
Re: Шарлатани, гадалки, віщуни ...

А чого "Военних експєрнов" забули?
   
Re: Шарлатани, гадалки, віщуни ...

Ленорман померла у 1843 р.
Скоріше всього то була інша провидиця під цим псевдонімом.  :shuffle:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія