Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Сергій хропе?

Не знаю как хропе, но крутится во сне 100%, как и любой другой человек. А после стояния на жердях, подгибает ножки, а Игочка вынуждена принимать форму Сереньки ибо 1.6 это маловато.. будут конечности выпадать «за борт». У Ирочки это руки - ноги, у Сереньки крылья и задние лапы
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Не знаю как хропе, но крутится во сне 100%, как и любой другой человек. А после стояния на жердях, подгибает ножки, а Игочка вынуждена принимать форму Сереньки ибо 1.6 это маловато.. будут конечности выпадать «за борт». У Ирочки это руки - ноги, у Сереньки крылья и задние лапы
Не думаю, що конєчності Сєрі дозволять йому випасти! А кігті для чого ж відрощував місяцями?!
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Немного ошибся. Вот стандарты. Серенька и Игочка это полтора человка, а не два

Размеры односпальных кроватей: Стандартная длина односпальной кровати 200-210 см. А ширина такой ее колеблется от 90 до 100 см.
Размеры полуторных кроватей: Полуторные кровати длинной в 200-210 см по ширине отличаются разрывом между 140 и 160 см.
Размеры двуспальной кровати: Полноценные двуспальные кровати рассчитаны на двоих при длине в 200-210 см, имеют ширину 180 см или 200 см.

1,5 Сереньки
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Не думаю, що конєчності Сєрі дозволять йому випасти! А кігті для чого ж відрощував місяцями?!

Ну тогда Игочка будет выпадать. С другой стороны правильно, ведь Серенька определил ей место на шикагной кухне
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

І скільки там Блискучий спить? Три-чотири години, і - арбайтен, хер панцер!
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Я теж так думав раніше.
Нассправді ні.
На диво все міцне та виглядає що надовго.

Та міцне міцне але це жах
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Немного ошибся. Вот стандарты. Серенька и Игочка это полтора человка, а не два

Размеры односпальных кроватей: Стандартная длина односпальной кровати 200-210 см. А ширина такой ее колеблется от 90 до 100 см.
Размеры полуторных кроватей: Полуторные кровати длинной в 200-210 см по ширине отличаются разрывом между 140 и 160 см.
Размеры двуспальной кровати: Полноценные двуспальные кровати рассчитаны на двоих при длине в 200-210 см, имеют ширину 180 см или 200 см.

1,5 Сереньки

Я сплю 220 на 180.
Просто я довгий. 200 по довжині мало :(
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Я сплю 220 на 180.
Просто я довгий. 200 по довжині мало :(

Один?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Один?

Не завжди.
Але розмір ліжка це не змінює ;)
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Не знаю как хропе, но крутится во сне 100%, как и любой другой человек. А после стояния на жердях, подгибает ножки, а Игочка вынуждена принимать форму Сереньки ибо 1.6 это маловато.. будут конечности выпадать «за борт». У Ирочки это руки - ноги, у Сереньки крылья и задние лапы
:lol:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

От зараз витягнусь на своєму 220-180 розвалюся впоперек і матиму все в носі.
Спокійних снів усім :)
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

От зараз витягнусь на своєму 220-180 розвалюся впоперек і матиму все в носі.
Спокійних снів усім :)
а ти знаєш що в Британії
стандарт подвійне ліжко - це 135*190см?
все що більше, це вважається розкіш. king size це здається 160*200.
ібонєфіг. острів маленький.
 :gigi:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Я спрашивал как настроение в бане было? Злился на ребят из Альянса?
Ну не всі ж такі, як дехто, який під час бану набухався і зі злості сам з собою говорив на своєму форумі одного чєлавєка. Обіженка всіх своїх обідчіків згадувала і сама з собою говорила.
Це психічна хвороба, друже.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Ну не всі ж такі, як дехто, який під час бану набухався і зі злості сам з собою говорив на своєму форумі одного чєлавєка. Обіженка всіх своїх обідчіків згадувала і сама з собою говорила.
Це психічна хвороба, друже.

Доброго ранку Бронтозавере!
Ну по перше, я не тебе а Блеацтательного спрашиваю. Его мироощущения в бане.
Серенька все же впервые там.
Интересно же что думает малыш делающий первые шаги ножками по это бренной Земле. Не так ли?
Правда ножки с когтиками
Во вторых, если тебе везде мерещится Торч, на каких-то других форумах, то це дійсно псіхічна хвороба.
Подивись у себе в щафі, може там теж Турч сидить десь  :laugh:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Серенька Блеацстательный  (tu)
   
Де м'яч, хоч один зних?

Здултся?  :laugh:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Де м'яч, хоч один зних?

Здултся?  :laugh:

Очкуют Альянса. Думаешь легко с набитой головой ходить?  :laugh:
   
Очкуют Альянса. Думаешь легко с набитой головой ходить?  :laugh:

Привіт.

Так ми ж попереджали, не дуйте щоки, поважайте фупчиків, ішо, всі понти розвіяні, сраки набиті пеналями.  :laugh:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Привіт.

Так ми ж попереджали, не дуйте щоки, поважайте фупчиків, ішо, всі понти розвіяні, сраки набиті пеналями.  :laugh:
Хай!
А йще и вата до речи....
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Ну не всі ж такі, як дехто, який під час бану набухався і зі злості сам з собою говорив на своєму форумі одного чєлавєка. Обіженка всіх своїх обідчіків згадувала і сама з собою говорила.
Це психічна хвороба, друже.
:laugh: Некоторые оказываются еще тупее и умственно ограниченнее, чем кажутся на первый, второй и даже третий взгляд. Некоторым членам хора ваты незнакомы такие понятия как логика, цепочки, сарказм, самоирония.
Так хвороба или бухалово? Штаны или крестик? :laugh:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

:laugh: Некоторые оказываются еще тупее и умственно ограниченнее, чем кажутся на первый, второй и даже третий взгляд. Некоторым членам хора ваты незнакомы такие понятия как логика, цепочки, сарказм, самоирония.
Так хвороба или бухалово? Штаны или крестик? :laugh:

Классика жанра…

Perhaps, there is more to him than meets the eye? No, there is less….
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Классика жанра…

Perhaps, there is more to him than meets the eye? No, there is less….
(tu)  Куда уж меньше :laugh:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

а ти знаєш що в Британії
стандарт подвійне ліжко - це 135*190см?
все що більше, це вважається розкіш. king size це здається 160*200.
ібонєфіг. острів маленький.
 :gigi:
Брехня якась .
В мене 210х180 ,абсолютно нормально . Це важко назвати розкішшю .
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Блеацстательный ты слышал, на каких размерах спят уважающие себя ребята за 40 + лет?
Тебе не стыдно, шикагнючий ты наш?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Хай!
А йще и вата до речи....
Час зараз не спокійний.
Вату треба бити з носака з особливим цинізмом.
Придушувати в зародку.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

У Ирочки это руки - ноги, у Сереньки крылья и задние лапы
Ноги, крылья, главное - хвост :D
https://youtu.be/bzCyCnEcz00
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Блеацстательный ты слышал, на каких размерах спят уважающие себя ребята за 40 + лет?
Тебе не стыдно, шикагнючий ты наш?

Queen на одного, Кing на двоих. :)
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Дуже дивна річ. Я маленькій, 182, та якось так виходить, що пазурами шкребу одну спінку, а рештками волосся полірую іньшу в двометрових кроватях. Я цього не люблю.
   
Серік, а що там з ванною кімнатою, чи як воно там, душова  кімната, щоби змити бруд після ваших "робіт" ?

Квіти приймають душ у ванній.
 ВАнна джакузі.

Що з чистотою серік, чи у кухні миетесь?



   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Серік, а що там з ванною кімнатою, чи як воно там, душова  кімната, щоби змити бруд після ваших "робіт" ?

Квіти приймають душ у ванній.
 ВАнна джакузі.

Що з чистотою серік, чи у кухні миетесь?
Показати зображення...
ваша джакузі - херня, за гроши роблять таке. Надали би краще Сіроже фото картінкі котіка акрілом, того, що грає з клубком. Таке за гроши не купити і Сірожа такого точно мати ніколи не буде.
   
ваша джакузі - херня, за гроши роблять таке. Надали би краще Сіроже фото картінкі котіка акрілом, того, що грає з клубком. Таке за гроши не купити і Сірожа такого точно мати ніколи не буде.
Тут не питання херня чи не херня, у мене питання, чи э взагалы у трущобы котру у борг на 10 рокыв взяв серык, ванна кымната. Страшно уявити що люди пысля туалетів та грязних робіт не мають навіть манни чи душа. Бо якби у серіка була б ванна або душ, вні би виклав, тому я маю побоювання що з гігіеною там так як і з кладовкою.


   
Зара викладу котика.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Тут не питання херня чи не херня, у мене питання, чи э взагалы у трущобы котру у борг на 10 рокыв взяв серык, ванна кымната. Страшно уявити що люди пысля туалетів та грязних робіт не мають навіть манни чи душа. Бо якби у серіка була б ванна або душ, вні би виклав, тому я маю побоювання що з гігіеною там так як і з кладовкою.
ну, не знаю. Мені то не цікаво. "Бруднитися меньше треба. А дехто і йазиком вмиваеться." (с)
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Зара викладу котика.
зніміть тількі нормально. Окропом писяю від того котика.
   
[/URL][/img]
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

   
це ще краща її робота. Та котиків люблять всі.
Я підтримую такі старання, я крім вовка з ну постривай та пару  квітів геть нічого не вмію)

   
ПАн беггі бачив яку я клітку зробив своїм белкам?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія