Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україна хоче відродити ядерний статус!

Піздецовий шлях, Псандре, з обох боків. Ми не Ізраель.
Інших варіантів як переконати кацапів від'їпатися від України я не знаю. Вступ в НАТО це років 20 мінімум і не факт що візьмуть.
   
Re: Україна хоче відродити ядерний статус!

РБМК Ігналінську
Игнали́нская а́томная электроста́нция (лит. Ignalinos atominė elektrinė) — остановленная атомная электростанция (АЭС) на северо-востоке Литвы, действовавшая 26 лет: с 31 декабря 1983 года по 31 декабря 2009 года[2].
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%B3%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%90%D0%AD%D0%A1
Ищи еще.
   
Re: Україна хоче відродити ядерний статус!

  а хто зараз на АЕС працює?

   як ти вважаєш?
Виключно рускоязичні дельфіни.
   
Re: Україна хоче відродити ядерний статус!

Игнали́нская а́томная электроста́нция (лит. Ignalinos atominė elektrinė) — остановленная атомная электростанция (АЭС) на северо-востоке Литвы, действовавшая 26 лет: с 31 декабря 1983 года по 31 декабря 2009 года[2].
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%B3%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%90%D0%AD%D0%A1
Ищи еще.

  і до чого ця писанина?
 
  це ж ясно що їх закрили,  чи тобі треба реактор?

  ну то в Києві є, ще Курчатівський,  спецом створений для атомної бомби,

  ти задоволений?

 

 
   
Re: Україна хоче відродити ядерний статус!

  а Індією, Пакистаном або хоч Африкою можна бути?
Чжане, на нас легко впливати. То нам навіть просто по грошам не світить.
   
Re: Україна хоче відродити ядерний статус!

Вже жили. На трудодні.
Які трудодні бовдуре,в кожного кому не лінь по 3га землі .
   
Re: Україна хоче відродити ядерний статус!

Чжане, на нас легко впливати. То нам навіть просто по грошам не світить.

   ядерна зброя виявиться дешевшою та ефективнішою аніж звичайна...

   ядерна зброя врятувала Індію та Пакистан від великої війни між ними

 
   
Re: Україна хоче відродити ядерний статус!

Інших варіантів як переконати кацапів від'їпатися від України я не знаю. Вступ в НАТО це років 20 мінімум і не факт що візьмуть.
единий шлях - кровавий. Кацапи мають вмитися кровью. Іншого не знаю.
   
Re: Україна хоче відродити ядерний статус!

Вбити балістичною зброею, то десь з 30-45 долярів на людину. Атомною - з десять, хімічною -5-6. Біологічною -2-3 приблизно. То страшні ціфри, то іньша війна. Людство приречене.
   
Re: Україна хоче відродити ядерний статус!

Договір за яким Україна "безядерна" держава  порушений одним із гарантів,10+ тис загиблих ,окуповані території. Це голий факт.

А мєлкороси навіть думати бояться в цю сторону, не те щоб якісь закономірні вимоги виставляти стурбованим партнерам.В принципі для цього їх і виводили . Але вже є прогрес,під час останньої акції Хулорейху почали дристати в пабліках "вазьмітє нас внато".
З цієї теми можна і треба витиснути максимум.


   
Re: Україна хоче відродити ядерний статус!

Блекаут, хочете завод під хатою, в 200 метрах? Чи то має бути в когось іньшого, під хатою?
   
Re: Україна хоче відродити ядерний статус!

Договір за яким Україна "безядерна" держава  порушений одним із гарантів,10+ тис загиблих ,окуповані території. Це голий факт.

А мєлкороси навіть думати бояться в цю сторону, не те щоб якісь закономірні вимоги виставляти стурбованим партнерам.В принципі для цього їх і виводили . Але вже є прогрес,під час останньої акції Хулорейху почали дристати в пабліках "вазьмітє нас внато".
З цієї теми можна і треба витиснути максимум.

А можна посилання на той договір порушений?
Ну щоб нє мелкороситись.
   
Блекаут, хочете завод під хатою, в 200 метрах? Чи то має бути в когось іньшого, під хатою?
Чорнобильська зона
   
Re: Україна хоче відродити ядерний статус!

Блекаут, хочете завод під хатою, в 200 метрах? Чи то має бути в когось іньшого, під хатою?

  по-факту він в центрі Києва:

Національна академія наук України
Інститут ядерних досліджень

Основні характеристики реактора

Номінальна потужність, МВт
Уповільнювач і теплоносій
Відбивач нейтронів
Паливо
Висота активної зони, мм
Паливна збірка
Кількість паливних збірок
Максимальний потік нейтронів, н/(см2 ? с)
Кількість горизонтальних каналів
Кількість вертикальних каналів

10
легка вода
берилій
уран, збагачення < 20 %
600
ВВР-М2
до 256
1,2 ? 1014
10
20


   
Re: Україна хоче відродити ядерний статус!

   
Re: Україна хоче відродити ядерний статус!

Блекаут, хочете завод під хатою, в 200 метрах? Чи то має бути в когось іньшого, під хатою?
Готовий виділити свої законні 45 сот.+мінімум 6 га найближчих  родичів.
А можна посилання на той договір порушений?
Отакої.
Ти полегше,бо зараз запитаю чий крим.
Бачу вже пора , за підсумками твого "читання"
   
Re: Україна хоче відродити ядерний статус!

Пане. По-перше, не в центрі. По-друге, він не працює десь з 15 років. Я то знаю, там друзі, ми якусю заглушку носили 15 років тому.
   
Re: Україна хоче відродити ядерний статус!

Договір за яким Україна "безядерна" держава  порушений одним із гарантів
Нет такого договора. Есть меморандум (заявление о намерениях).
Только Украина ративицировала этот меморандум и только у нас это договор имеет юридическую силу. И мы полностью выполнили свои обязательства (лишились ЯО).
Ни Россия, ни США,  ни остальные подписанты меморандума не ратифицировали этот документ и для них нет никаких обязательств, вытекающими из него.
Ну вот были у них намерения дать Украине гарантии целостности и безопасности. Намерениями они и остались. Может они и сейчас хотят. Хотеть дать такие гарантии и дать гарантии -- немножечко разные вещи.
   
Re: Україна хоче відродити ядерний статус!

В мацкві 15 реакторів. В Киіві - один.  Ось і все.
   
Re: Україна хоче відродити ядерний статус!

Нет такого договора. Есть меморандум (заявление о намерениях).
А коми я всюди правильно ставлю?
   
Re: Україна хоче відродити ядерний статус!

 В іяді є басейн. Там синим світять кобальтові таблеткі. Не треба до нього підходити. То трохі вражає.
   
Re: Україна хоче відродити ядерний статус!

Пане. По-перше, не в центрі. По-друге, він не працює десь з 15 років. Я то знаю, там друзі, ми якусю заглушку носили 15 років тому.

"...прийнято позитивне рішення щодо можливості подальшої експлуатації дослідницького ядерного реактора ВВР-М до 31.12.2023 року."

Останнє редагування: 6 травня 2021 14:38:50 від Чжан
   
Re: Україна хоче відродити ядерний статус!

прийнято позитивне рішення щодо можливості подальшої експлуатації дослідницького ядерного реактора ВВР-М до 31.12.2023 року.
піздючье так довго не живе. Аж два рокі ще. Пане, я не по тим справам, та там якесь спеціфічне паливо. Його можна купити лише в мордорі. Не знаю, 19 травня буде друзяка в мене, або я в нього, в день піонеріі. Я спитаю, чи можливо зараз запустити. Він там працював.

Останнє редагування: 6 травня 2021 14:43:18 від beggy
   
Re: Україна хоче відродити ядерний статус!

  коли створювали індійську ядерну зброю то навіть міністр оборони не знав про цю програму, дізнався перед самим випробуванням...

   навіщо комусь розповідати про українські проекти "Посмішка Степана"?
---
Так ото ж і не зрозуміло.
Вірніше,якраз зрозуміло- Україна ніяк не планує стати ядерною державою. На це немає ні грошей,ні спеців,ні рішучості.
Та й назвати її самостійною в цьому питанні може лише профан та шапкозакидальник.
Але грошей хочецця.
Тому про всяк випадок шантажем намагаєцця зайнятися.
Але ніхто особливо не ведецця,крім форумних"патріотів"
   
Re: Україна хоче відродити ядерний статус!

  і до чого ця писанина?
 
  це ж ясно що їх закрили,  чи тобі треба реактор?

  ну то в Києві є, ще Курчатівський,  спецом створений для атомної бомби,

  ти задоволений?

 

 
Так кто будет создавать ядрен-батон? Начальники смен АЭС?
   
Re: Україна хоче відродити ядерний статус!

Так кто будет создавать ядрен-батон? Начальники смен АЭС?
А що там створювати, ядерну бомбу  вже створили й не один раз, все вже є в науковій літературі . Проблема лише матеріал роздобути.

Останнє редагування: 6 травня 2021 22:58:42 від psandr
   
Re: Україна хоче відродити ядерний статус!

На урані235 аж трі ядрьонбатона зібрали. Все іньше - плутоніеве. Наробляли плутоній саме в реакторах РВПК за совка.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія