Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Крах Биткойна неизбежен

Re: Крах Биткойна неизбежен

так, наприклад в купонах. І що ти зараз за купони купиш?
+=============================================+
Я їх вчасно поміняв на гривні. Чи використав на сало...
   
Re: Крах Биткойна неизбежен
Via


так, наприклад в купонах. І що ти зараз за купони купиш?
А що ти міг у совку за долари купити?
Все це лише папірці, а їх ціна і актуальність визначається зовнішніми обставинами.
З появою електронного банкінгу гроші стали циферками на твоєму балансі.
Що тебе лякає? Відсутність паперового бітка? То роздрукуй сам на принтері.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен
Via

Згадала - купила собі «Жигуля» за 2 мільярди купонів, це будо два величезних кулька папірців.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

   
Re: Крах Биткойна неизбежен

+======================================================================+
Бо мені смішно дивитися як дебільні придурки намагаються переконати що інструмент
забезпечення товарного обігу, що працює вже 12 років - це вигадка та "хайп"!
шо то за інструмент з такими скачками курсу?
як можна торгувати коли курс на протязі дня скаче по 5-10%?
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Капець як багато   :facepalm1:

більше як Тюльпани  :laugh:
   
Re: Крах Биткойна неизбежен
Via

шо то за інструмент з такими скачками курсу?
як можна торгувати коли курс на протязі дня скаче по 5-10%?

А давай я тобі поясню. Це зручно для тих, хто майнить кріпту і має біток, безліч моїх знайомих купують компи і різні товари за бітки, бо і покупець, і продавець без проблем може її перевести за потреби хоч в долар, хоч в гривню, за 5 хвилин і пофіг та волатильність.
Ту ж нерухомість прийнято купувати за долари, всі знають, який це головняк бігати обмінювати на гривню, щоб потім продавець знову обмінював на долари для зберігання, обидві сторони втрачають відсотки на обміні валют.
А зараз ланцюжок стає ще довшим - крипту поміняй на долари, долари поміняй на гривні, купи товар, продавець поміняє гривні на долари, а долари на кріпту. На всіх етапах і продавець, і покупець заплатять комісію, значно простіше з одного гаманця бітка перекинути на інший гаманець бітка.
Тобто питання лише у кількості людей, які вже оперують бітком, а їх все більше.
Знову повернуся до аналогії з електронними грошима - тепер всі залюбки користуються Приват24, років 20 тому ніхто й чути не хотів про електронні платежі з картки на картку.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

шо то за інструмент з такими скачками курсу?
як можна торгувати коли курс на протязі дня скаче по 5-10%?

інструмент на стадії прийняття
багато бігає з обсраними штанцями  :gigi:
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

А давай я тобі поясню. Це зручно для тих, хто майнить кріпту і має біток, безліч моїх знайомих купують компи і різні товари за бітки, бо і покупець, і продавець без проблем може її перевести за потреби хоч в долар, хоч в гривню, за 5 хвилин і пофіг та волатильність.
Ту ж нерухомість прийнято купувати за долари, всі знають, який це головняк бігати обмінювати на гривню, щоб потім продавець знову обмінював на долари для зберігання, обидві сторони втрачають відсотки на обміні валют.
А зараз ланцюжок стає ще довшим - крипту поміняй на долари, долари поміняй на гривні, купи товар, продавець поміняє гривні на долари, а долари на кріпту. На всіх етапах і продавець, і покупець заплатять комісію, значно простіше з одного гаманця бітка перекинути на інший гаманець бітка.
Тобто питання лише у кількості людей, які вже оперують бітком, а їх все більше.
Знову повернуся до аналогії з електронними грошима - тепер всі залюбки користуються Приват24, років 20 тому ніхто й чути не хотів про електронні платежі з картки на картку.
ну тут виникає питання нахера мені ваш біткоін?щоб нині продати хату за 4 коіни (240 тищ) а завтра поміняти на 160к?
нахера мені ті танці з бубнами і нахера мені ті біткоіни?
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

ну тут виникає питання нахера мені ваш біткоін?щоб нині продати хату за 4 коіни (240 тищ) а завтра поміняти на 160к?

 :laugh:
   
Re: Крах Биткойна неизбежен
Via

ну тут виникає питання нахера мені ваш біткоін?щоб нині продати хату за 4 коіни (240 тищ) а завтра поміняти на 160к?
нахера мені ті танці з бубнами і нахера мені ті біткоіни?
То ніхто ж не змушує, продай за долари, поклади під подушку. Я вважаю, що у крипти таки є майбутнє, вклала б в холд. А тобі ще лячно.
Але й у доларах хата сьогодні 5 тисяч коштує, а завтра стане 7 тисяч чи 4 тисячі, також піди вгадай, де пік цін нерухомості.
Можна і за гривні хату продати, але піди знай, на що прихильники певної політсили здатний, раптом інфляція рвоне завтра.
Одним словом, варіантів безліч. Та й сама хата - гарна інвестиція, може вона через 10 років буде 50 тисяч коштувати.
Непросто все у житті.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

То ніхто ж не змушує, продай за долари, поклади під подушку. Я вважаю, що у крипти таки є майбутнє, вклала б в холд. А тобі ще лячно.
Але й у доларах хата сьогодні 5 тисяч коштує, а завтра стане 7 тисяч чи 4 тисячі, також піди вгадай, де пік цін нерухомості.
Можна і за гривні хату продати, але піди знай, на що Зе здатний, раптом інфляція рвоне завтра.
Одним словом, варіантів безліч. Та й сама хата - гарна інвестиція, може вона через 10 років буде 50 тисяч коштувати.
Непросто все у житті.
нахера мені той біткоін ? які переваги крім додаткового менінгіту дає?
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

ну тут виникає питання нахера мені ваш біткоін?щоб нині продати хату за 4 коіни (240 тищ) а завтра поміняти на 160к?
нахера мені ті танці з бубнами і нахера мені ті біткоіни?

Сложно подсчитать, сколько криптовалюты ему удалось купить, однако мы можем провести приблизительные вычисления. В 2017 году его дом стоил $300 тысяч, что составляет примерно 85 биткойнов по тому курсу. Предположим, что на оставшиеся сбережения он смог докупить еще 15 биткойнов.

Это означает, что при курсе в $28 тысяч  (зараз курс 60 к)за биткойн его состояние насчитывает $2,8 млн (6 лямів), то есть окупаемость инвестиций составила приблизительно 700% ( 1 400 %). Но Тайхутту этого оказалось недостаточно.6 лямів

Спустя полгода после его безумного вложения, стоимость биткойна взлетела с $3,5 тысячи до $15-19 тысяч. Диди не торопился продавать криптовалюту и оказался прав —  пик 2017 года был пузырем, который быстро лопнул.

Сегодня, когда стоимость биткойна стремительно растет, Тайхутту все еще не планирует продавать активы.  :laugh:
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Аналитик Citibank из США прогнозирует, что к концу 2021 года цена биткойна вырастет до $318 тыся :-)o
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Москвич потерял 12 млн рублей на сделке по продаже биткоинов
Подробнее на РБК:
https://www.rbc.ru/crypto/news/5fd0981a9a79473b2f36881f

Житель Москвы лишился 12 млн рублей, которые должен был получить за продажу криптовалюты.

Мужчина рассказал правоохранительным органам, что договорился о встрече в столичном ресторане, чтобы обменять биткоины на наличные.
Но неизвестные украли у него сумку с деньгами в уборной, передает ТАСС со ссылкой на пресс-службу ГУ МВД по Москве.

І чому должен был, він їх отримав, а гроші  вкрали.

А якщо б він  так долари міняв і їх у нього вкрали.

То було б Житель Москвы лишился 12 млн рублей, которые должен был получить за продажу криптовалюты долларов.   :-)o
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Аналитик Citibank из США прогнозирует, что к концу 2021 года цена биткойна вырастет до $318 тыся :-)o

От саме ці люди заганяють алєнів.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Сложно подсчитать, сколько криптовалюты ему удалось купить, однако мы можем провести приблизительные вычисления. В 2017 году его дом стоил $300 тысяч, что составляет примерно 85 биткойнов по тому курсу. Предположим, что на оставшиеся сбережения он смог докупить еще 15 биткойнов.

Это означает, что при курсе в $28 тысяч  (зараз курс 60 к)за биткойн его состояние насчитывает $2,8 млн (6 лямів), то есть окупаемость инвестиций составила приблизительно 700% ( 1 400 %). Но Тайхутту этого оказалось недостаточно.6 лямів

Спустя полгода после его безумного вложения, стоимость биткойна взлетела с $3,5 тысячи до $15-19 тысяч. Диди не торопился продавать криптовалюту и оказался прав —  пик 2017 года был пузырем, который быстро лопнул.

Сегодня, когда стоимость биткойна стремительно растет, Тайхутту все еще не планирует продавать активы.  :laugh:
ти дай мені відповідь нахера мені той біткоін?
скажу контрагенту що заплачу ним за деревину так пошле мене нах та і мені воно в хер не тарахтіло бо як то провести через бухгалтерію
реально то якась херня якою можуть бути зацікавлені торговці наркотою, зброєю чи іншою нелегальною хернею
мені , простій людині , воно в фуй не пихтіло і нічого крім менінгіту не принесе
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

От саме ці люди заганяють алєнів.

можеш поставити на падіння, зашорти, збагатишся на оленях  :laugh:
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

можеш поставити на падіння, зашорти, збагатишся на оленях  :laugh:

 (tu)

Саме на це розрахоють оці всі Ґолдмани та Сітігрупи.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

реально розібравшись біткоін то віртуальний товар і як кожний віртуальний товар може втратити цілу свою вартість
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Как я потерял $70 000 в криптовалюте — опыт сооснователя украинской IT-компании

 это сообщение появляется ВНУТРИ десктопного приложения, и выглядит, как задумка разработчиков. Если вы, как и я, по неосторожности соглашаетесь, то загружается вредоносное ПО. Скачать его предлагается или с «левого» гитхаб-репозитория, или с измененного домена, который очень похож на оригинал.  :-)o
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

реально розібравшись біткоін то віртуальний товар і як кожний віртуальний товар може втратити цілу свою вартість

ти не повіриш, всі акції компаній віртуальну ціну мають і можуть втратити свою вартість  :laugh:
   
Re: Крах Биткойна неизбежен
Via

нахера мені той біткоін ? які переваги крім додаткового менінгіту дає?
У дуже спрощеному вигляді - ти маєш гарні відсотки з депозиту, не 5% річних, а 500% річних. Тільки будинок треба продати не зараз, а через місяць-два, коли біток вальнеться до 20 тисяч, і потім пару років мати залізні яйця, не зливати, якщо він присяде ще нижче. І років через 2-3 знову гарно вистрілить, у тебе шикарний прибуток з депозиту.
Просто ти ще не в темі, не орієнтуєшся. Спочатку розберися, продати завжди встигнеш.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

(tu)

Саме на це розрахоють оці всі Ґолдмани та Сітігрупи.

я не поняв на шо вони розраховують, я уже запутався, на ріст в 320 тис ич падіння ?  :laugh:
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

У дуже спрощеному вигляді - ти маєш гарні відсотки з депозиту, не 5% річних, а 500% річних. Тільки будинок треба продати не зараз, а через місяць-два, коли біток вальнеться до 20 тисяч, і потім пару років мати залізні яйця, не зливати, якщо він присяде ще нижче. І років через 2-3 знову гарно вистрілить, у тебе шикарний прибуток з депозиту.
Просто ти ще не в темі, не орієнтуєшся. Спочатку розберися, продати завжди встигнеш.

гонта хлоп простий

морги
дошки
інструмент

всьо інше від лукавого)
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

У дуже спрощеному вигляді - ти маєш гарні відсотки з депозиту, не 5% річних, а 500% річних. Тільки будинок треба продати не зараз, а через місяць-два, коли біток вальнеться до 20 тисяч, і потім пару років мати залізні яйця, не зливати, якщо він присяде ще нижче. І років через 2-3 знову гарно вистрілить, у тебе шикарний прибуток з депозиту.
Просто ти ще не в темі, не орієнтуєшся. Спочатку розберися, продати завжди встигнеш.

 (tu)
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

ти не повіриш, всі акції компаній віртуальну ціну мають і можуть втратити свою вартість  :laugh:
звичайно , тому тільки ідіот зароблені гроші пакує в акції , біткоіни, пенсійні фонди чи доляри з ойро
та вся херня придумана жидами аби витягувати зароблене з людей
   
Re: Крах Биткойна неизбежен
Via

ти дай мені відповідь нахера мені той біткоін?
скажу контрагенту що заплачу ним за деревину так пошле мене нах та і мені воно в хер не тарахтіло бо як то провести через бухгалтерію
реально то якась херня якою можуть бути зацікавлені торговці наркотою, зброєю чи іншою нелегальною хернею
мені , простій людині , воно в фуй не пихтіло і нічого крім менінгіту не принесе
Та да, через бухгалтерію ти його не проведеш. Це нам звично нічого не проводити, тому і біток прижився.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

У дуже спрощеному вигляді - ти маєш гарні відсотки з депозиту, не 5% річних, а 500% річних. Тільки будинок треба продати не зараз, а через місяць-два, коли біток вальнеться до 20 тисяч, і потім пару років мати залізні яйця, не зливати, якщо він присяде ще нижче. І років через 2-3 знову гарно вистрілить, у тебе шикарний прибуток з депозиту.
Просто ти ще не в темі, не орієнтуєшся. Спочатку розберися, продати завжди встигнеш.
нафуя?
ви як дауни самі собі створюєте проблеми
людина розумна обходить різне гавно десятою дорогою а ви з упором маньяків навпаки
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

звичайно , тому тільки ідіот зароблені гроші пакує в акції , біткоіни, пенсійні фонди чи доляри з ойро
та вся херня придумана жидами аби витягувати зароблене з людей

ти зароблені гроші десь в городі закопуєш ?
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

звичайно , тому тільки ідіот зароблені гроші пакує в акції , біткоіни, пенсійні фонди чи доляри з ойро
та вся херня придумана жидами аби витягувати зароблене з людей

Мій друг—АТО—шнік каже що це "масонський заговір"))

пс. Гонта, ——а ще там нереальні нерви(((
ппс. І завжди коли ти продаєш бо думаєш що це пік——це виявляється дно))
І коли ти розумієш що треба встигнути закупитись на дні——і закуповуєшся———виявляється що то було не дно, а хаі все таки(((
І ти вже інвестор))
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Мій друг—АТО—шнік каже що це "масонський заговір"))

пс. Гонта, ——а ще там нереальні нерви(((
ппс. І завжди коли ти продаєш бо думаєш що це пік——це виявляється дно))
І коли ти розумієш що треба встигнути закупитись на дні——і закуповуєшся———виявляється що то було не дно, а хаі все таки(((
І ти вже інвестор))
я не влізаю в різні афери
вважаю па жизні треба йти прямо
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

ти зароблені гроші десь в городі закопуєш ?
я не колекціоную банкноти
заробляю багато і видаю багато :laugh:
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

я не влізаю в різні афери
вважаю па жизні треба йти прямо

В тобі немає Авантюризма))
пс. Ти напевно і до дівок у вікна не лазив))
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

я не колекціоную банкноти
заробляю багато і видаю багато :laugh:

чо живеш 1м днем ?
   
Re: Крах Биткойна неизбежен
Via

нафуя?
ви як дауни самі собі створюєте проблеми
людина розумна обходить різне гавно десятою дорогою а ви з упором маньяків навпаки
А що робити, малий бізнес у нас загнувся, маємо час і натхнення рубати віртуальне бабло в надії, що воно виросте в реальне.
Насправді це нова цікава технологія і у неї таки є майбутнє. А зараз ми тестуємо перспективи для себе особисто.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

чо живеш 1м днем ?
я не написав що видаю на дурниці :laugh:
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

а як з переводом в справжні гроші ---фінмоніторинг не пресує?
   
Re: Крах Биткойна неизбежен
Via

а як з переводом в справжні гроші ---фінмоніторинг не пресує?
Виводь меньше 5 тисяч гривень і буде тобі щастя.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

а як з переводом в справжні гроші ---фінмоніторинг не пресує?

переводь до 40 к грн  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія