Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про Вагнергейт, голос розуму… Зеленський робить Україну токсичною для інвесторів.

розуміння чого? я поставив конкретне питання, і про що дивним чином не згадують
про хронологію взагалі мовчу

Розуміння хочаб того що людина робить справу і там вариться і їй варто довіряти, а не судити по вухах, Зеленський часто судить про ділові якості по тому чи йому особисто приємна людина. От Бурба йому не приємна, і щоб він не сказав він буде винний.

Уже через таку позицію в владу не хочуть іти. Кому воно треба?
   
Взагалі мова про те що ми дарма самі себе валимо внутрішніми розборками. Розборки потрібні але не в таких темах.
   
ми дарма самі себе валимо внутрішніми розборками
як хуйло завіщав...
   
як хуйло завіщав...
Кому? На всіх стадіях розслідування ФСБ виглядає як недолугі, а наші чомусь прийняли сторону і аргументи ботів ольгино... Про це навіть білінгкет кричить.


Чомусь нашим ближче не правда, а вигадка уських про нашу недолугість.

   
Про це навіть білінгкет кричить
зі слів Бурби...
п.с. кацапи казали що наші самі з середини все розхитають, от це і робиться... всі медіа тільки цю тематику педалюють. просто треба знищити довіру до всіх державних інституцій, а потім хуйло прийде і порядок наведе.
   
зі слів Бурби...
п.с. кацапи казали що наші самі з середини все розхитають, от це і робиться... всі медіа тільки цю тематику педалюють. просто треба знищити довіру до всіх державних інституцій, а потім хуйло прийде і порядок наведе.
Інтервю тут викладали з Латиніною, Латініна з Нової газети брала у розслідувача інтервю, година, досить цікаво, і саме на це він вказує, бінгкет.

Дочого тут Бурда?

Радника була тема про це з відео, так я його проглянув.
   
Інтервю тут викладали з Латиніною
та бачив я його
Дочого тут БурдБа?
розслідування перечитай, фактаж на його слова посилається, ще вже просто мемом стало
   
та бачив я його
розслідування перечитай, фактаж на його слова посилається, ще вже просто мемом стало

 :facepalm1:

Хоча, це все демократія... Демократи обєднуються перед розстрілом... Не помню кому фраза належить.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія