Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все мене конец, началось, считайте дни :( :(

Re: Все мене конец, началось, считайте дни  :(  :(

Жівий, мертвий - яка різниця? Я всі давно вказання записав.
   
Блдь!
Жінка родича жінки вже 11 діб в реанімації (24 день стаціонару) - Одеська обласна лікарня -  стан стабільно важкий
До чоловіка її звернувся - дай лист призначення - той дав.  Йа х.єю - там 8 мг дексаметазону на добу!!!!!!Це в реанімації на 11 добу!
Мені в інтенсивці, коли зашивався (не в реанімації) 40 мг на добу капали, а тут реанімація - і 8 мг...
   
Re: Все мене конец, началось, считайте дни  :(  :(

Блдь!
Жінка родича жінки вже 11 діб в реанімації (24 день стаціонару) - Одеська обласна лікарня -  стан стабільно важкий
До чоловіка її звернувся - дай лист призначення - той дав.  Йа х.єю - там 8 мг дексаметазону на добу!!!!!!Це в реанімації на 11 добу!
Мені в інтенсивці, коли зашивався (не в реанімації) 40 мг на добу капали, а тут реанімація - і 8 мг...

ой....перекладіть.. .тобто це - дуже мало ?
   
ой....перекладіть...тобто це - дуже мало ?

8 мг, я так розумію, це стандартний протокол сумісний з антибіотиками.
Зі мною цей фінт не пройшов
Бо не спрацював
Тому мене ипарили по 40 мг надобу коли був п***а, а дали по 24 мг на добу до виписки
   
Re: Все мене конец, началось, считайте дни  :(  :(
dig

Блдь!
Жінка родича жінки вже 11 діб в реанімації (24 день стаціонару) - Одеська обласна лікарня -  стан стабільно важкий
До чоловіка її звернувся - дай лист призначення - той дав.  Йа х.єю - там 8 мг дексаметазону на добу!!!!!!Це в реанімації на 11 добу!
Мені в інтенсивці, коли зашивався (не в реанімації) 40 мг на добу капали, а тут реанімація - і 8 мг...
Это тебя цыгане, наверное, лечили .. Или по твоему -чем больше - тем лучше? Да, можно было бы и 8+8 дать - но это лечащему доктору лучше видно, мы же не знаем, с чем человек в реанимации, может там побочка (почки, сердце)? А вообще - вирус не лечится и пневмония вирусная - тоже. Так что все эти назначения (кроме фленокса и антибиотиков) - для очистки совести ...
   
Родичка померла :(
Пообіду
Вчителька хімії, 2-га гімназія Одеси, все життя там пропрацювала... 59 років...
Траурна церемонія об 11:45 на території гімназії 04.06.21р
:(

Останнє редагування: 2 червня 2021 20:59:13 від Десантник
   
Родичка помела :(
Пообіду
Вчителька хімії, 2-га гімназія Одеси, все життя там пропрацювала... 59 років...
Траурна церемонія об 11:45 на території гімназії 04.06.21р
:(

 :(
   
Это тебя цыгане, наверное, лечили .. Или по твоему -чем больше - тем лучше? Да, можно было бы и 8+8 дать - но это лечащему доктору лучше видно, мы же не знаем, с чем человек в реанимации, может там побочка (почки, сердце)? А вообще - вирус не лечится и пневмония вирусная - тоже. Так что все эти назначения (кроме фленокса и антибиотиков) - для очистки совести ...
Ну, мене цигане вилікували, несподівано для мене...
   
Родичка помела :(
Пообіду
Вчителька хімії, 2-га гімназія Одеси, все життя там пропрацювала... 59 років...
Траурна церемонія об 11:45 на території гімназії 04.06.21р
:(

А як у Вас  :S
   
Ну, мене цигане вилікували, несподівано для мене...

 :angel:  (tu)
   
Краще ти б Сметана здохло, з гуманних міркувань.... Щоб не усипляти. :D  X(   Я вже рахую дні,а воно ба...сере і дурки його не беруть-нема місць. Нареформували.... :D
   
А як у Вас  :S
Зоебись, хрен дождетесь
   
Краще ти б Сметана здохло, з гуманних міркувань.... Щоб не усипляти. :D  X(   Я вже рахую дні,а воно ба...сере і дурки його не беруть-нема місць. Нареформували.... :D

а ты действительно урод и калека, позор и грязь Украины  :(
   
Re: Все мене конец, началось, считайте дни  :(  :(

Краще ти б Сметана здохло, з гуманних міркувань.... Щоб не усипляти. :D  X(   Я вже рахую дні,а воно ба...сере і дурки його не беруть-нема місць. Нареформували.... :D
наєбенився?  :-)o


А ваще топікстартьора можна назвати главним разочарованієм коронаїбірусної весни
   
наєбенився?  :-)o


А ваще топікстартьора можна назвати главним разочарованієм коронаїбірусної весни

потомушо выжил ?
   
Довбойоби, ви за.бали! Пельки заткніть!
   
Довбойоби, ви за.бали! Пельки заткніть!

 :-B
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія